Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66601) danih válasza Black Dragon (#66599) üzenetére


danih
addikt

Lol... sztem nézz valami autós/kartos vagy kártyás gamét.

(#66602) Tuomas válasza kenny123 (#66600) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem ez nem felétlen a generáció hibája..

Black Dragon
Egyébként Little Big Planet is játszhat, ha szereti az ugrabugrálósat.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#66603) boost válasza Peat76 (#66588) üzenetére


boost
addikt

Azt, hogy sikerült emgcisnálni, hogy te fuss a legjobb időt a világon egy adott publikus challengre?

(#66604) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Valaki vett már ilyet SONY PLAYSTATION 4 (PS4) DUALSHOCK 4 CONTROLLER 20TH ANNIVERSARY EDITION menyivel jobb mint egy régebbi verzió ? Strapa bíróbb?:)

(#66605) F1rstK1nq válasza Black Dragon (#66591) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Barátnővel Rayman Legends, ennél nem kell jobb platform játék (szerintem nincs is :B jobb) és barátnőm nagyon élvezi.
Néha mi is szoktunk Mortal Kombat X-ezni is, ez is okés.
Legjobb lenne Helldivers local coopba, de sajnos az nem fekszik neki, sőt egy haverom szereti csak...
Fifa szintén nem barátnős játék szerintem, de ha szereti a focit, akkor kötelező.

LBP3-at szokták még mondani barátnővel, nekem abban sajnos nincs tapasztalatom.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#66606) #00110336


#00110336
törölt tag

(#66607) Rigormortiis válasza Black Dragon (#66591) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Borderlands handsome collection.

A driveclubban olyan van, hogy minden accolade csoportban egyet kell kimaxolni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#66609) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok.Megrendeltem a ps4 et.Hetfore megkapom.1Tb-os CUH-1216B..... 264 Font volt.Olcson hozza fertem.

(#66610) Tegla80 válasza motown5l (#66609) üzenetére


Tegla80
addikt

Olcson? Ennyibe itthon is kapsz :K

Sony® & PlayStation®

(#66611) pvskgeri válasza motown5l (#66609) üzenetére


pvskgeri
csendes tag

szabad megtudni honnan vetted? boltból vagy valamilyen egyéni hirdetőtől? Én is most tervezek venni, és nagyon jó árat írtál!

(#66612) motown5l válasza pvskgeri (#66611) üzenetére


motown5l
senior tag

E bay ..Nemetorszagbol rendeltem meg.Mivel ott olcsobban megkaptam.

Na vettem kamerat is hozza
:)

Tegla80: Persze.De nekem az eurohoz kel szamolnom.Angliaba elek.

Kérlek használd a szerkesztés gombot ha 5 percen belül kiegészítenéd vagy módosítanád a hsz-ed, illetve egy hsz-ben több fórumtársat is megszólíthatsz.

[ Módosította: Qru ]

(#66615) Tegla80 válasza motown5l (#66613) üzenetére


Tegla80
addikt

Ok,de ez lemaradt az elobb...

szerk
plusz 5percen belul inkabb szerkeszteni illik(kell) a hsz-t,mert jon egy modi es .....jogosan.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#66616) motown5l válasza pvskgeri (#66611) üzenetére


motown5l
senior tag

Ezektol:Your My-gamez Team....ebay keress ra

(#66617) Vasy09


Vasy09
őstag

Lehet volt már róla szó, akkor bocsi, de mi a véleményetek erről a boltról? Megbízhatók? Érdemes velük foglalkozni? Úgy néz ki, hogy elvitték ma a gépem, holnap postára is adom, így most nézegetem a lehetséges utódot! :DD Ami biztos, hogy 1 TB-os kell, fekete, és már a 1200-es széria! Bár azon gondolkodom, hogy megvárom a fekete pénteket, hátha akkor lesz valami akció!? Illetve nem tudjátok, hogy nálunk mikortól fog csökkenni az ára a PS4-nek? :U

Gamertag: Vasy09

(#66618) pvskgeri


pvskgeri
csendes tag

Srácok erről a TV-ről vélemény? Kollega adná el 150 font az ára. Sony Bravia 40S2030. Megérné szerintetek?

(#66619) Tuomas válasza Vasy09 (#66617) üzenetére


Tuomas
addikt

Már csökkent, elméletben legalábbis voltak akciók, és akkor ugye az a szóbeszéd terjedt, hogy a valós árcsökkentést akciónak álcázták.

We were here

(#66620) >Deego.. válasza Vasy09 (#66617) üzenetére


>Deego..
senior tag

Megoszlanak a vélemények a boltról.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#66621) neato3loco válasza Vasy09 (#66617) üzenetére


neato3loco
senior tag

Én csak rosszat olvastam róluk. Kamu garancia, más gép a dobozban, mint ami rajta..stb..

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#66622) danih válasza Tuomas (#66608) üzenetére


danih
addikt

A külső egységnek két fő feladata van:
- késleletéssel kapcsolatos dolgok
- av splitter, avagy mások is nézhessék az output-ot TV-n (úgy emlékszem, bár lehet tévedek)
Az hogy plusz CPU meg erősebb hardver nettó baromság, külső buszon ez nem megy, ez a hit kb olyan mint az "XBO secret sauce"

(#66623) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó a Tales from the borderlands! Iszonyat poénok vannak benne :D A hangulat is jeles, aki hozzám hasonlóan oda van a Borderlandsokért, ki ne hagyja!

Amúgy van, akinek megvan a Handsome collection?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#66624) toompa válasza pvskgeri (#66618) üzenetére


toompa
őstag

Én nem adnék már pénzt HD Ready tv-ért.

(#66625) Tuomas válasza danih (#66622) üzenetére


Tuomas
addikt

Lehet, nem tudom, annyira ehhez nem értek :B
Mondjuk a nem lehetséges kijelentésekkel vigyázzunk, mert a mai világban az újabbnál újabb felfedezések megcáfolják ezt :)
Én elképzelhetőnek tartom (elméletben), hogy valahogy tehermentesítik a PS-t, vagy esetleg kiegészítő erőforrásokat tudna nyújtani. Hogy hogy azt persze nem tudom, de érdekes felvetés. :DDD

(#66626) Moby

:O :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#66626) #20844032 válasza danih (#66622) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez egy kényszermegoldás. Ki kellett pakolni a frame reprojectiont külső dobozba, mer a ps4 hdmi kimenete nem tud 120Hz-et. Ezzel megint buktak egy csomó latencyt (így aztán különösen mulattató a késleletéses definícíójuk a doboz kapcsán, hacsak nem negatív előjellel értik), mivel a kész kimeneti jelből állítják elő. Másrészt van benne egy audiokodek, mivel a kontrollerben csak sztereo van, nem tud műtérbeli gimmickfunkciót. Harmadrészt meg splitter is ja, de nem splittel az semmit igazából, mert a tévékimenete az a bemenet passtroughja, a szemcsikimenet az meg reprojectált.

Tuomas: igen, jó lenne azt hinni, hogy abban egy betonkemény gpu csücsül, amit valaami űrtechnikával hajtanak meg usb-n, de nem. A valóság mindig sokkal prózaibb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66627) Vasy09 válasza neato3loco (#66621) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi mindenkinek, akkor lehet ezt inkább hanyagolom. Mondjuk eddig is mindent a KV-től vettem, lehet most sem lesz ez másképp! :)

Toumas: Szóval akkor az árcsökkentés már megvolt? Akkor ezek szerint az 1 TB-os gép nem is fog nagyon 120 alá menni vajon? :U

Gamertag: Vasy09

(#66628) >Deego.. válasza Vasy09 (#66627) üzenetére


>Deego..
senior tag

Én úgy gondolom nem igen fog becsúszni az 1 TB-os gép 120 alá. Főleg nem ünnepek alkalmával.

De megveszed a 500GB-osat, s a HDD-t eladod belőle és hozza dobsz egy keveset aztán veszel egy neked megfelelőt.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#66629) Tegla80 válasza Vasy09 (#66627) üzenetére


Tegla80
addikt

103e aqua es 110e konzolgame nel az 1tb os....,h mit arulnak nemtom....megkerded.

Sony® & PlayStation®

(#66630) danih válasza #20844032 (#66626) üzenetére


danih
addikt

Köszi a pontosítást, bár én úgy emlékszem tudja a 120 hz-t, igaz most mobilról nem fogok rákeresni :)
Illetve úgy emlékszem a reprojection még a PS4-ben magában történik - nemrég olvastam egy cikket hogy oldották meg és hogy valójában iszonyat pici erőforrás-igénye van.

[ Szerkesztve ]

(#66631) >Deego.. válasza >Deego.. (#66628) üzenetére


>Deego..
senior tag

Bár az én állításom a Hivatalos Sony garanciával forgalmazó boltokra igaz.

De mivel arra is egy év garancia van úgy mint a bolti garanciával vásároltra így nem hiszem, hogy szükséges azt a 10k töbletet kifizeni érte.
(Ennek fényében tudom ajánlani a KonzolGame boltot)

Igaz macerásabb a garanciális ügyintézés, de olyan egetrengető szériahiba nem volt a CUH1000 és 1100 szériáknál így ajánlanom azokat is az új széria mellett.

Mellesleg az első szériás CUH1004 konzolom sokkal halkabb volt a mostani 1216A-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#66632) tothl


tothl
addikt

Én egy kicsit tartottam a PS4 hangjától, mert sok helyen egy hűtésmoddolt X360 -hoz hasonlították,de kellemesen csalódtam. Az erősítőm hűtése is van ilyen hangos.. :D

(#66633) metju válasza tothl (#66632) üzenetére


metju
tag

Múlt heten vásároltam egy ps4et a media marktban es a garancia érvényesítésénél azt mondtak hogy két év gari van rá... Lehetséges ez?

(#66634) arpi6k válasza Vasy09 (#66627) üzenetére


arpi6k
addikt

Most rendeltem meg az 1Tb-os verziót Aqua-ból. 104.000 HUF.

Intel & ATI

(#66635) #20844032 válasza danih (#66630) üzenetére


#20844032
törölt tag

Technikailag igen (sávszélességben), de az a 3d üzemmód. Ha a Unite 2015-ös videóra gondolsz, azon épp azt mondja el az előadó, hogy bár kicsi az erőforrásigénye, mégsincs rá idő akkor, amikor szükség lenne rá. Ugyan nem tér ki, hogy ha nincs idő, akkor mégis hogyvan de a kép beszédesebb ezer szónál:
kép
Alul a zöld bógyók, a rendereing alatti időben csak úgy kinőnek a földből. Hát nyilván nem nőnek ki, csak nem a gpu számolja. De jó újranézni, mert annyit nekem is tisztult a kép, hogy nem minden reprojectáltat számol a külső, csak a renderidő alattit. Az meg okosság olyan szempontból, hogy ott nincs latency, amúgy is bufferben van már a kép, ergo ha végig ezen módszer szerint tud működni, úgy tényleg nem tesz hozzá plusz latencyt az eszköz használata.

/szerk: amúgy a mai tévék mozgásinterpolációja hótugyanezt csinálja. Csak ott a köv. frém alapján van meghatározva az elmozdulás, itt meg a sisaktól jönnek a mozgásvektorok. Ergo nem kell képkockákat pufferlgetni, meg analizálgatni. Szal meglehetősen fing cucc lehet ez ami a dobozban van, a rábízott feladat tükrében.

[ Szerkesztve ]

(#66636) marilllyo


marilllyo
veterán

Need For Speed első benyomások. Már akit érdekel...

Igazából a Rivals lett átdolgozva. Ha le akarnám sarkítani azt mondanám, hogy ugyanaz a rendszer csak szebb és van tuning. Ja..meg Fast Travel...hála az égnek!!!! :R
Grafika: Szép. Driveclub-bal van egy szinten. Nem ugyanúgy szép...de a vizuális élmény kb. ugyanaz.
Sebesség: FPS droppokról írtak tesztekben...Lehet box-on van de én itt nem tapasztaltam, pedig most pár órát beletettem. Nem rosszabb semmivel a Driveclub-nál. Kétlem, hogy a játék előrehaladtával ez változna.

Megint 0-24 online minden. Itt speciel nem zavart. Volt, hogy épp drift versenyben voltam és keresztülhúzott a pályán egy csávó a nyakába pár rendőrrel de "migration problem" eddig nem volt. Aki játszott a Rivals-szal az tudja, hogy gyakorlatilag játszhatatlanná tette a játékot. De míg ott kikapcsolható volt...itt most nem.

A kocsik szépek...a tuning meg mint a régi Underground-okban. Mindent kutyulhatsz ahogy tetszik. Az utolsó alkatrészig. Beleértve az úttartást is. Szóval lehet állítani, hogy driftelősen vezetnél vagy sem! Teljesen rendben van.

Legnagyobb hibának azt tartom, hogy raktak bele story-t. Mi a francnak? De legalább lehetne elskippelni a videókat. Jó pofa de azért nem fogok izgulni a karakterekért mint pl. a Witcher-ben.

Kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66637) dems válasza marilllyo (#66636) üzenetére


dems
csendes tag

FPS dropp nálam volt főleg ha 6-8an próbáltuk ugyan azt a kanyart bevenni:)
Videókat el lehet skippelni 2x X.
Az hogy az egész játék online zavaró főleg hogy nem lehet megállítani a játékot,
Nekem 15óra volt az egész játék mondhatni Platináig mivel már csak 1 trófea hiányzik ami 15 Daily Challenges de mivel azt naponta 3-mat ad várni kell rá:)
Story meg kell bele mert amúgy nagyon unalmas lenne az egész.

(#66638) barack1997 válasza marilllyo (#66636) üzenetére


barack1997
senior tag

Gondolom ugyanolyan balf@szok a rendőrök és a map is ugyanakkora.

(#66639) neato3loco


neato3loco
senior tag

na ki fog mindjárt játszani!? :C

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#66640) kenny123 válasza neato3loco (#66639) üzenetére


kenny123
addikt

Lemezesen mar enged játszani? Nekem csak holnap reggel 9. :(

yo

(#66641) neato3loco válasza kenny123 (#66640) üzenetére


neato3loco
senior tag

Zombizok :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#66642) tepenzed válasza kenny123 (#66640) üzenetére


tepenzed
őstag

Igen mar a szerverek is mennek par napja,csak nem streamelhetsz

(#66643) Wlac válasza zzola (#66572) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem igazán látok sehol sem régióra való utalást. Itt egy kép:

Egy ilyen füzet volt egyébként benne, 3-4 nyelven ugyanez leírva, első oldalon a kóddal. A hátlapon vannak felhasználási feltételek, de ott sincs semmi. Egyedül annyi, hogy eu.playstation.com van mindenhova írva, szóval lehet éppen UK is, de univerzális is. Azért nem akarom egyedül kipróbálni a kódot, mert nincs még semmi multi játékom, és még pár hétig el leszek a Witcher 3-mal, viszont ha nem tudom később sem felhasználni, akkor jelképes összegért tovább adom.

“The wha-"

(#66644) gyuribácsi88 válasza kenny123 (#66640) üzenetére

Nálam is ugyan ez helyzet. Az a fránya lakat :O

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#66645) neato3loco válasza gyuribácsi88 (#66644) üzenetére


neato3loco
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁ imádom! A multi valami szuperkirály!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#66646) james001 válasza marilllyo (#66636) üzenetére


james001
veterán

Az hogy folyamat online az azt jelenti hogy mindenképp plus kell hozzá vagy azt nem igényli?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66647) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#66644) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Szar érzés látni, ahogy már tolhatják azok, akik lemezesen vették, amikor nekem még éjfélig lakat lesz rajta. :D
Nem nagyon értem, hogy hogyan adhatják ki előbb a boltok a játékot megjelenés előtt.

(#66648) VirDan


VirDan
aktív tag

Gamesoft-tól kapott levelem:

"Kedves Előrendelőink,

A magyar nagyker ismét megviccelte magyar partnereit, a Black Ops 3-ból a mai napon senki nem kapott készletet, csak holnap fognak megérkezni az előrendelt példányok, a gépcsomagokat pedig csak hétfőn fogják átadni számunkra.Cégünk csak magyar forgalmazók és nagykerektől szerzi be a termékeket, néhány kereskedő angol illetve német cégektől is vásárol, ők lehetséges, hogy már ma megkapták őket,"

Sajnos ennyi volt a kapcsolatom velük. Őket mindig "megviccelik"...
KSZ-től mindig reggel 8-ra itt van az előrendelt game.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#66649) kenny123 válasza RunnyJuggler (#66647) üzenetére


kenny123
addikt

Éjfél? Nem reggel 9? Vagy EU ACC vásárlás?

yo

(#66650) Dadpool válasza Vasy09 (#66627) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Két hete rendeltem egy ps4 et a Gamesoft tol
2 nap alatt itt volt hivatalos sony garanciajegy van hozzá
felhívtak mielott elkuldték
sima alapgepet rendeltem star wars os dobozos jott 😄de kit erdekel a doboz :) a masina a lényeg
szoval nekem semmi gondom eddig veluk

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.