Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66401) Tuomas válasza arpi6k (#66400) üzenetére


Tuomas
addikt

Hogyne lenne, 1 játék ára 2-ért :DDD
Amúgy milyen a TV? :U

(#66402) arpi6k

Maradtál annál a modellnél? :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#66402) arpi6k válasza Tuomas (#66401) üzenetére


arpi6k
addikt

Azt még nem vettem meg. :( Megvárom black friday-t

[ Szerkesztve ]

Intel & ATI

(#66403) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

New In-ear Stereo Headset for PS4 launches this December

Jól beárazták... 78 font több, mint baráti. ;]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#66404) arpi6k válasza Tuomas (#66401) üzenetére


arpi6k
addikt

Igen

Intel & ATI

(#66405) Tuomas válasza F1rstK1nq (#66403) üzenetére


Tuomas
addikt

Azoszt igen :DDD
Mi kerül ezen ennyibe? Az kb 30 rongy... :F

(#66406) szgergely

Ennyiből már egy sony gold kijön, vagy bármilyen vezeték nélküli fejhallgató, bár tény az nem annyira mobilis, hogy az utcára kimenj vele, de akkor is :F

[ Szerkesztve ]

We were here

(#66406) boost válasza arpi6k (#66400) üzenetére


boost
addikt

azt érdemes lemezesen, 8-9 körül már van Bloodborne lemezes, és az eléggé fura játék. Vagy megutálod, mert túl nehéz, és akkor eladod, vagy ráérzel az ízére, végigviszed, esetleg ki is platinázod ( akkor már nincs nagy különbség), és akkor kiválasztottként érzed magad, esetleg még a játékot is megtartod emlékbe. :D

Tuomas: azért ennyi, mert made for PS4. :D Ezzel most mindent el lehet adni. For the gamers. :D

[ Szerkesztve ]

(#66407) arpi6k válasza boost (#66406) üzenetére


arpi6k
addikt

Igen sokan írták hogy nagyon nehéz, meg eléggé rétegjáték. Ráadásul én még soha nem is játszottam konzollal csak PC-n. Nem biztos hogy ezzel kell kezdenem. De most láttam 10k környékén akcióban. Ezért gondolkodtam el.

Intel & ATI

(#66408) james001 válasza Rigormortiis (#66379) üzenetére


james001
veterán

Azért nem írtam azt hogy rossz a Resi 4,egy kiváló játék,csak az idegesített benne hogy nem lehet mozogni célzás közben ennyi. Ez amúgy a régi 1-2-3 részekben is idegesített :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66409) boost válasza arpi6k (#66407) üzenetére


boost
addikt

ne ezzel kezdj. :D ha szereted a horrort.akkor Until Dawn - kb év horrorjátéka. Unchartedot anyira nem ajánlom, mert annak azért már öreges a játékmenete. Hiába lett szép, ha a mozgás, meg kb minden más ugyanaz. De egy BF4, DriveClub és társai mindig jó játékok, amiket később is elővehetsz.

(#66410) arpi6k válasza boost (#66409) üzenetére


arpi6k
addikt

Az a baj hogy Uncharted-ről annyi jót hallottam hogy már nagyon kíváncsi vagyok rá. Még egy Witcher 3-at akarok beszerezni, meg egy autósat. Metrot azért is vettem meg hogy szokjam a konzolon az FPS játékokat. :D

Intel & ATI

(#66411) tothl válasza boost (#66409) üzenetére


tothl
addikt

Lehet le vagyok maradva, de az Uncharted demo-t lejátszottam és pont a mozgások meg az egész látványvilág volt ami megfogott, a szórakoztató játékmenettel együtt...

(#66412) Tuomas válasza arpi6k (#66410) üzenetére


Tuomas
addikt

Full mindegy mivel kezdesz, úgyis megszokod :DDD (Bár a bloodborne-nek én sem mertem még nekiállni)
Nyugodtan játssz az UC-vel is, told ki mindhárom részt, lehet, hogy régi, de minden PS tulajnak kötelező. :K
Megjegyzem nekem abban a célzás jobban megy mint a GTA V-ben :DDD

We were here

(#66413) Jim-Y válasza Rigormortiis (#66375) üzenetére


Jim-Y
veterán

Boltolva, eddig tetszik ;) Bar kar hogy dobozosan vettem meg, most pedig le van arazva, igy cirka 3x szorzoval vettem meg :/ :(

(#66414) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Bloodbornetöl se kell annyira megijedni én pl ugy játszottam végig,hogy mind 2 kezemk ézfejtöl vállig gipszben volt csak az ujjaim logtak ki belöle,és a nagy ütést kb 10xhasználtam az egész játék alatt. :)

Psn id: HungaryLosi

(#66415) Tuomas válasza losilee1337 (#66414) üzenetére


Tuomas
addikt

Eltört tőle a kezed? :Y ;] :DDD

We were here

(#66416) losilee1337 válasza Tuomas (#66415) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Nem elötte tört el majusban bicajon, mind két alkar +csunya izület torzulás csuklokban meg a könyökökben.igy amig itthon voltam ki pörgettem :)

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#66417) xenom0rph válasza losilee1337 (#66416) üzenetére


xenom0rph
őstag

dh?

halahala

(#66418) krx21 válasza boost (#66396) üzenetére


krx21
nagyúr

AAA játék sokszor ennek a duplája... + dlc-k... Ilyenből elég 6-7 és megtelhet az 500-as hdd és akkor nincs rajta semmi zene vagy videó...

[ Szerkesztve ]

(#66419) lockdown90


lockdown90
senior tag

Ezek a jo kontrollerek: https://eu.scufgaming.com/4ps/

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#66420) losilee1337 válasza xenom0rph (#66417) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Nem sima bringa és nem is mentem gyorsan szerencsétlen esés volt. :))

Psn id: HungaryLosi

(#66421) EnterR


EnterR
veterán

Walking Dead crossbuy-os?

PSN ID: marquuard

(#66422) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Elkezdtem előtölteni a BO3-at végre magyar store-ból is. Ami furcsa, hogy csak 11GB-ot szedett le.

(#66423) Bencus88 válasza RunnyJuggler (#66422) üzenetére


Bencus88
nagyúr

háttérbe sem tölt? Úgy szokott pedig. Infoknál látod.

(#66424) RunnyJuggler válasza Bencus88 (#66423) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ott is 11,8 GB-ot ír.
Egyébként furcsa, hogy nem magától kezdte el szedni, hanem nekem kellett rányomnom, még azt is tudtam választani, hogy előbb a zombit vagy a multit szedje le.

(#66425) EnterR válasza RunnyJuggler (#66422) üzenetére


EnterR
veterán

Ez normális, 11GB a preload PS4-en:

"The pre-load build size is just 11GB, don't worry it is not too short, pre-loading of Call of Duty: Black Ops III works something like this: It will first download 11GB then that's finished the main application data starts downloading which is 45.314GB."

PSN ID: marquuard

(#66426) gyuribácsi88 válasza RunnyJuggler (#66424) üzenetére

Igaz amcsi store-ból, de nekem leszedte az egészet, és ráadásul még gyorsan is lent volt. Valamit biztos hegesztettek mostanában a szerverekkel mert elég gyorsak lettek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#66427) stickles


stickles
tag

Hát ez mi
Megvettem a metro reduxot, levette a 3000+t kaptam az smst, most megint kaptam h 2000 ft vissza jött a számlámra

[ Szerkesztve ]

(#66428) N@idia válasza gyuribácsi88 (#66426) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem is ennyit tölt az info szerint, pedig magyar store... 48 órát ír letöltésre szal nem hiszem, hogy rendben lennének a szerverek :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#66429) Tegla80 válasza gyuribácsi88 (#66426) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah....,de mar megint elfelejtetted,h kulon kabeled van a Sony serverekhez bekotve.... :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#66430) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#66426) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Na leszedte a 12gb-t, most átváltott a teljesre is. Nekem 2 órát ír most, úgyhogy nincs tényleg nincs gond a szerverekkel.

Nekem 47,81GB-ot szedett le. Mi az a plusz 700MB? :D

[ Szerkesztve ]

(#66431) boost válasza EnterR (#66421) üzenetére


boost
addikt

A Walking Dead nem crossbuy-os, cserébe külön trófeák vannak minden platformra.

(#66432) boost válasza RunnyJuggler (#66430) üzenetére


boost
addikt

A DLC-k, amiket a jövő évre be fognak jelenteni. :DD

(#66433) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Uj fullbedugos headsettel debutal a Sony. December 6-tol Anglia es Irorszag, december 9-tol tobbi orszagban is kaphato lesz. Rovid leiras:
15oras hasznalat
beepitett mikrofon
Audio Shield zajcsokkentes
Ja és persze az ár, ami miatt senki se fogja megvenni: £77.99/€89.99

Szerk.: Még beetető videó is van... :D

[ Szerkesztve ]

(#66434) marilllyo válasza RunnyJuggler (#66433) üzenetére


marilllyo
veterán

Drága. :DDD
Fanoknak meg Ewingoknak. Vagy Ewing fanoknak. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66435) boost válasza RunnyJuggler (#66433) üzenetére


boost
addikt

30-35ezer forintos árral. :DD For the gamers. :DD

(#66436) kovsol válasza RunnyJuggler (#66433) üzenetére


kovsol
titán

ez a zajcsökkentés miatt mernek ennyit elkérni érte? Jó lesz nekem a PS Vitás füles továbbra is úgy érzem.

May the Force be with you!

(#66437) Elims válasza Tatyla (#66364) üzenetére


Elims
veterán

Fasza.. Köszi!!

SzGergely: "Ez a 3adik 100%-om, és a második platinám."
Most belehúztál.. :-) Gratulálok!!!! :-)

Lockdown: Nem rosszak ezek a joy-ok,de a 20.évfordulós üti mind. ;-)

(#66438) neato3loco válasza gyuribácsi88 (#66426) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nekem meg kell várni a Pénteket sajnos. Plusz dolgozok Szombaton. :( :U

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#66439) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Elhoztam Bandi0000 kollégától a kis matricám. Az aljára még nem raktam rá a többi részt, igazából elgondolkodtam,h ettől nem melegedhet jobban a gép?....Nem tudom :U A lényeg,hogy az elvont kis ízlésemnek tetszik. :DDD

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#66440) gyuribácsi88 válasza Petya2900XT (#66439) üzenetére

Mondjuk elég meleg ez a matrica :DDD ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#66441) pomk válasza Mrgyergyo (#66347) üzenetére


pomk
őstag

Kingston HyperX CLoud I.

[ Szerkesztve ]

(#66442) boost válasza Elims (#66437) üzenetére


boost
addikt

Köszi! Az az új stratégia, vagy elv, hogy gyűljön kicsit a platina, hogy minden, amit kimaxolok, az nem számít bele a játék-költségvetésbe. :DD

Ott nem moralizálok, hogy megéri-e vagy sem. De jó is valamennyire, mert tényleg több időt töltök egy játékkal, mint egyébként tenném, tehát ugyanazért a pénzért jobban "megéri".

Pl sose gondoltam volna, hogy az 520 forintért vett Thomas was alone ilyen jó szórakozás, főleg a második fele. Kb egy hónapja megvettem, és játszottam vele kb 1, másfél chaptert. Aztán kb egy hete, mikor nézegettem, hogy mit lenne érdemes kimaxolni, kiderült, hogy nem hardcore nehézségű kimaxolni, nekiálltam, rákaptam, és pár nap alatt befejeztem. De másik példa az EGTTR, ami alapból olyan max 4-5 órás játék, és nagyon könnyű komplett részeket kihagyni, mert nem mutatja, hogy milyen sztorielemeket hagytál ki. Na itt platinázni vagy 10-15 óra legalább. Viszont tényleg kiiismered a játékot, megismersz minden sztorielemet, beszélgetést.. stb stb. Sokkal több mindent megtudtam a sztoriról, mióta nekiálltam kimaxolni, mint egyébként.

Persze, ahol van olyan trófea, hogy vidd végig nehéz szinten, az szívás, az valszeg nekem nem menne.

Karácsonyra tervezem beszerezni az új AC-t, az is platina lesz, remélem. Fallout egyelőre kimarad, nem vonz, megvárom a beszámolókat, és majd januárra beszerzem.

[ Szerkesztve ]

(#66443) Elims válasza gyuribácsi88 (#66440) üzenetére


Elims
veterán

Nem kicsit.. :-)
De ha neki tetszik...és az a lényeg. :-)

SzGergely: "Na itt platinázni vagy 10-15 óra legalább."

10-15óra semmi. :-) Ha a trófeát nézzük van amikor 20-30óra alatt jön össze egy bronz.Sőt!Ha rákattancsz a gta online-ra akkor egy idő nem jön trófea.

"Karácsonyra tervezem beszerezni az új AC-t..."

Addigra legalább olcsóbb is lesz. :-) (Én meg lehet,hogy a napokban megveszem a charing cross-t vagy a big ben-t -bár utóbbiról jó lenne fixre tudni,hogy van-e benne magyar nyelv+a witcher 3-at.)
A syndicate platinával azért óvatosan.Nem lesz meg 10-15óra alatt. ;-)

(#66444) RunnyJuggler válasza kovsol (#66436) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

(#66445) Vasy09 válasza Petya2900XT (#66439) üzenetére


Vasy09
őstag

Szóval a tiéd lett a másik! :) Amúgy nem hinném, hogy jobban melegedne, mivel a műanyag burkolata nem légáteresztő tudtommal! :DDD A szellőzőket meg nem ragasztottad le! ;)

Gamertag: Vasy09

(#66446) kovsol válasza Vasy09 (#66445) üzenetére


kovsol
titán

Miért felétek a hő csak levegőben terjed? xD

May the Force be with you!

(#66447) boost válasza Elims (#66443) üzenetére


boost
addikt

A 10-15 órát viszonyításképp írtam, hogy alap végigjátszásnak a 3szorosa kb. AC:S-re számolok vagy 40-45 órát. Utolsó két hét decemberben már szabi lesz, csak találok időt esténként, hogy január elejéig kitoljam.

Tomb Raider érdekelt volna még, dehát az XBO... Jobban hiányzik mint a Forza meg a Halo eggyütt, pedig forza is nagyon jó játék. Szerencsére hozzám közelebb állnak az arcade jellegű cuccok, mint a DriveClub.

(#66448) Elims válasza boost (#66447) üzenetére


Elims
veterán

Vakon írom,mert nem ismerem a jàtékot,de szerintem nem lesz meg a syndicate platina 40-45òra alatt. (Picit a black flag-hez hasonlítom.)
De ne legyen igazam és csinàld meg platinàra. :-)

(#66449) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Most szembesültem az us account hátrányával. A gyereknek csináltam és mivel nagyon kellett neki és vicc áron jutottam hozzá, megvettük lemezesen a LBP3-at és a Minecraftot (tudom...tudom), amikhez sajnos semmit nem tud letölteni még az ingyenesekből sem. Tehát a jövőbeni -fizikálisan is teszek valami játékot a fa alá- nem digitális vásárlás, sajnos nullára redukálódik vagy csak olyan játékot érdemes, amihez nem lehet vagy nem tervez az ember, semmit megvásárolni...jah és Mortal is csak digitálisan. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#66450) lockdown90


lockdown90
senior tag

én azt mondom az igazi gémereknek Astro A50 van :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.