Hirdetés

2024. július 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

(#66801) Elims válasza boost (#66798) üzenetére

Elims
veterán

Köszi! :-)
Találtam egy unity-t...

Pandamonium: Madwenek viszont annyiban igaza van,hogy 18e-ért a sajátja,míg felezve nem teljesen.És ha a partner gondol egy merészet csak gond van..
Mondjuk ez személyes ismeretség/több év felezés után azért nem rizikós.

Stickles: Így van.Ketten tudtok vele játszani.

(#66802) A`rpi válasza stickles (#66800) üzenetére

A`rpi
addikt

Most ha én megveszem az accomra a black ops3at , meg adom haveromnak akkor akár mindketten tudunk egyszerre játszani vagy üti a két dolog egymást ?

Igen. Deaktiválod magad, ő aktiválja a te profilod elsődlegesnek, letölti a játékot, telepíti, átlép a saját fiókjába, elindítja a játékot. Miután a saját fiókjába megy az általad megvásárolt játék, te belépsz email és jelszavaddal, a saját játékkonzolodon, letöltöd a játékot, és játszhattok is közösen.

(#66803) pvskgeri

pvskgeri
csendes tag

Sziasztok, par napja irtam mar ps4+tv ugyileg. Velemenyt szeretnek kerni erre a tvre. Panasonic Tx 40c300b 270 font lenne az ara.. ar ertekben talalok jobbat ? Fokent jatekra kellene tovabbra is a konzol melle! Koszonom elore is

(#66804) boost válasza Elims (#66801) üzenetére

boost
addikt

Felezést is úgy érdemes csinálni, hogy fele egyik kontóra megy, fele másikra megy, egyszer egyik fizet, egyszer másik, és akkor nincs meglepődés.

[ Szerkesztve ]

(#66805) stickles válasza Elims (#66801) üzenetére

stickles
tag

Ezt nem is tudtam , mindjárt meg is veszem a codot

(#66806) boost válasza stickles (#66800) üzenetére

boost
addikt

csak ha digitálisan veszed meg, igen.

(#66807) A`rpi válasza pvskgeri (#66803) üzenetére

A`rpi
addikt

Alternatívaként monitorokat is nézegethetsz, feltételekről itt olvashatsz bővebben: [link]

(#66808) Wlac

Wlac
Ármester

Azért néha a Witcher is elég furán fut.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#66809) fityere válasza Wlac (#66808) üzenetére

fityere
senior tag

:DDD

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#66810) delibab válasza Rigormortiis (#66791) üzenetére

delibab
senior tag

Én sem felezek... :( elfogadom és meg is értem, de nem játszok annyit, hogy jelentősége legyen...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#66811) andro93

andro93
aktív tag

BO3 valaki? Ráfüggtem most nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

(#66812) toompa válasza pvskgeri (#66803) üzenetére

toompa
őstag

Ez a tv szerintem teljesen rendben van. Panasonic van nekem is,igaz az plazma.
Meg vagyok vele elégedve.
Hogy mennyit akarsz rászánni,azt meg neked kell tudni.
Illetve ez a tv nem 3D-s. Nem tudom hogy ez szempont-e neked.
Azt sem tudom,hogy nálatok milyen árak vannak. LG,Panasonic,Samsung,Sony amik között szerintem érdemes válogatni.
Sony,Panasonic kicsit drágábbak mint az LG és a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#66813) Con Troll válasza A`rpi (#66793) üzenetére

Con Troll
senior tag

Sajnos továbbra sem jó. :(
Minden más játékkal megy nála az online, csak BO3-mal nem.

Eddig ezekkel próbálkoztunk:
-fiókok deaktiválása, újraaktiválása
-játék törlése, újból letöltés
-restore licenses
Illetve azzal a műveletsorral, amit Te írtál.
Gondoltam arra, hogy az activision letiltotta a megosztásos dolgot, de szinte kizárt, másoknak működik ugyanezzel a felállással. Az ő fiókján egyébként nincs ps+, de gondolom ez nem gond, mivel (elvileg) az én primary fiókomról az is osztódik részben. Nem tudom, mivel lehetne még próbálkozni. :F

(#66814) A`rpi válasza Con Troll (#66813) üzenetére

A`rpi
addikt

Supportnál kérdezz rá, esetleg ideiglenesen cseréljetek gépet.
(Hátha fordítva működik.)

(#66815) Madwe válasza PandaMonium (#66799) üzenetére

Madwe
nagyúr

Tudom hogy tud róla a sony, sajnálom h nem jött át az irónia, azon viccelődtem h ez így ellentmondásos kicsit amit mond, mert akkor vegye meg teljesen... Nem írtam komolyan, ne is vedd már úgy :)

Ugyanakkor rossz a példád rám, mert én inkább megveszem usa storeba 16.5k-ért, mint magyarban 20-22kért... Egyébként ált. 30 dolláros vagy olcsóbb áron veszek csak dolgokat. Nomeg főleg eleinte vettem címeket 12k-s időben, azóta se vittem ki a nagyját, egyre ritkábban veszek bármit is :S

[ Szerkesztve ]

(#66816) arpi6k

arpi6k
addikt

Beléptem én is a klubba. Aqua-ban vettem, 1tb-os verzióban. Tegnap este kezdtem el ismerkedni a géppel. Eddig nagyon pozitív az élmény. Metro-val kezdtem el játszani. 20 évnyi PC-s FPS játék után meglehetősen furcsa a kontorller. Kíváncsi vagyok mennyi idő kell megszokni, mert jelenleg nagyon bénának érzem magam. Kicsit még gyakorlom ez aztán este nekilátok az Uncharted-nek. :)

Intel & ATI

(#66817) marilllyo válasza arpi6k (#66816) üzenetére

marilllyo
veterán

Metro jó kezdés mert nincs annyira ráírva a kontrollerre mint mondjuk egy BF4 vagy egy KZ. Azt szépen végigszenveded...a következő FPS játéknál már nem fogod érezni az egér hiányát hidd el.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66818) Tatyla válasza Madwe (#66815) üzenetére

Tatyla
őstag

Majdnem elgyengültem és megvettem majdnem a Fallout 4-et egyedül :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#66819) marilllyo

marilllyo
veterán

Ez a Walking Dead Season 2 ez ugye kőkemény horror játék!? Szóval a cell shaded cucc az kóbor apácák megtévesztésére szolgál?!
Szerk.: Plusz itt is vannak döntések amik befolyásolhatják a későbbieket?

[ Szerkesztve ]

(#66820) arpi6k válasza marilllyo (#66817) üzenetére

arpi6k
addikt

Remélem így lesz. Eddig tényleg az a legjobb szó rá hogy szenvedem. :D

Intel & ATI

(#66821) PandaMonium válasza Madwe (#66815) üzenetére

PandaMonium
őstag

Mi most bevásároltunk előző hónap végén (BO3, Destiny TTK, Wolfenstein TOB, The Vanishing of Ethan Carter) az akció keretében, de kb. jövő év februárjáig én se veszek semmit mert halomban állnak a játékok amiket nem volt még időm végignyomni. Nem is értem mikor a topikban sokan írják hogy egy héten belepakolnak egy játékba 20 órát, akkor ők nem dolgoznak/járnak suliba, vagy ezzel töltik a szabadságukat? Komoly kérdés, nem akarok senkit megbántani csak tényleg érdekel. Az irónia pedig nem jött át, bocsi. :(

What I cannot create, I do not understand

(#66822) Elims válasza boost (#66804) üzenetére

Elims
veterán

Így van,talàn így.De ehhez is szerintem érdemes a személyes ismeretség vagy több év együtt jàtszàs.

Arpi6k: Gratulàlok a géphez! :-)
Ne szenvedtesd magad,jàtsz most olyannal ami könnyebben menne,amivel könnyebben megszokod a joy-t.Nehogy elvegye a kedved a géptől.. ;-)

Marilllyo: Szerintem a last of us keményebb horror ill. paràsabb.

Néztétek ezt a game.co.uk-t?Vannak jò dolgok jò àrban.
Assassins creed unity - only at game 5900Ft. postàval.
Ebből 1200Ft. körül volt a posta.Angliàbòl! :-)
Itthon 900Ft. a futàr...

(#66823) fityere

fityere
senior tag

Ha az elsödleges accountot törlöm használhatom a játékait vagy automatikusan deaktiválja is az accountot ?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#66824) Tuomas válasza PandaMonium (#66821) üzenetére

Tuomas
addikt

Ha belegondolsz heti 20 óra simán meglehet.
Én is játszok 20 órát hetente (igaz nem egy játékkal), hétköznapokon munka után kb 2 órát, hétvégén nyilván többet, de már az 5 munkanap alatt megvan a 10 hétvégén meg simán összejöhet a két délután a másik 10.

We were here

(#66825) A`rpi válasza fityere (#66823) üzenetére

A`rpi
addikt

Ha törlöd a fiókot, amivel játékokat vásároltál meg, akkor értelem szerűen azokkal a játékokkal mindaddig nem tudsz játszani, míg vissza nem aktiválod az érintett fiókot.

(#66826) fityere válasza A`rpi (#66825) üzenetére

fityere
senior tag

Ertem és köszönöm .

(#66827) Madwe válasza fityere (#66823) üzenetére

Madwe
nagyúr

Akkor lakat lesz a jatekain mert mar nem osztja meg!

(#66828) TazLeacher válasza PandaMonium (#66821) üzenetére

TazLeacher
nagyúr

Nem látok extrát heti 15-20 órában. Este 9-ig melózom, éjszaka játszom. Tegnap fél11-től nyomtam fél 3-ig. Ha rákattanok valamire, akkor simán meg van a 20 óra hetente. És ezt úgy, hogy egy percet sem "veszek el" a családtól, mert amikor szabad vagyok, akkor általában éjszaka játszom, amikor a család már alszik...persze ehhez az kell, hogy az embernek elég legyen 5-6 óra alvás.

(#66822) Elims
Ez esetben itt mit jelent a Preowned?

(#66829) motown5l válasza pvskgeri (#66803) üzenetére

motown5l
senior tag

Samsungot vegyel....550 ert vettem 48 inch-est.Szerintem azert a penzert amit raszansz,jobbat kapsz es nagyobbat.Nezzel szet az ebay vagy az Amazonon.Es november 27 Black fraiday

[ Szerkesztve ]

(#66830) Nayrobi válasza TazLeacher (#66828) üzenetére

Nayrobi
őstag

Preowned = használt

(#66831) biceps válasza Wlac (#66808) üzenetére

biceps
tag

Ezen jót nevettem! :DDD Az a menés, utána meg a lóval mintha kúszva lopakodna. :D

PSN ID: BulldozerHUN

(#66832) bozsik84 válasza Prof01 (#66689) üzenetére

bozsik84
tag

Hol lehet 6k-ért venni season pass-os driveclubot?annyit bőven megér :))

psn id: zsonom

(#66833) TazLeacher válasza bozsik84 (#66832) üzenetére

TazLeacher
nagyúr

Store-ban, ha Plus-os vagy.

Nayrobi: :R

(#66834) A`rpi válasza bozsik84 (#66832) üzenetére

A`rpi
addikt

Store-ban megtalálod:

(#66836) Elims válasza TazLeacher (#66828) üzenetére

Elims
veterán

Én is kb.5òràt alszom,emellé màr nem szorítom be a jàtékot,3-4òra kevés lenne. :-(

Hasznàlt jàték.De nem gond.Ami gond,hogy nem tudtam megkérdezni a szokàsos szövegem az àllapot/nyelv/régiò/kiskönyv,stb-ről. :-/
Így csak reménykedem...

Szerk.:
Tex Murphy: Szia!
Van topikja inkàbb ott kérdezd meg.
Nekem is megvan,de még nem pròbàltam ki.Ha minden kötél szakad beszélj az ügyfélszolgàlattal.

[ Szerkesztve ]

(#66838) varadigabor válasza Tuomas (#54059) üzenetére

varadigabor
senior tag

tudom hogy béna vagyok de akkor pontosan melyiket csináljam ha van egy exfat formázot hdd-m és ki akarom menteni az összes játékot meg profilt és utána kicserélni hdd-t?

nem akarok letölteni semmi újra netről

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#66839) james001 válasza marilllyo (#66819) üzenetére

james001
veterán

Ha olyasmire gondolsz hogy olyan ijesztő mint pl. az Outlast vagy hasonló,akkor csalódni fogsz. Ez inkább "point & click szerű kalandjáték".
A választásaid 90%-a kihat a későbbi történésekre,plusz amúgy ha játszottál az első évaddal abból is áttesz néhány akkori döntést.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#66840) bozsik84 válasza A`rpi (#66834) üzenetére

bozsik84
tag

Köszi mindkettőtöknek. Veszek ps plust, aztán bezsákolom :C

psn id: zsonom

(#66841) A`rpi válasza varadigabor (#66838) üzenetére

A`rpi
addikt

PS4 HDD csere biztonsági mentés segítségével lépésről lépésre:

(Sorrendre ügyelj)
0. Trófeák feltöltése
(Ha nem gyűjtöd kihagyható.)
1. Játékmentéseid helyezd biztonságba.
(Back up megcsinálja, de egy külön pendrive-on elfér...)
2. How to Backup HDD
Biztonsági mentés készítése.
3. Fiókodat deaktiváld.
(Minden fiókod deaktiváld.)
4. PS4 HDD csere magyarul

5. Rendszer telepítés

6. Restore
(Mentett állapot vissza állítás.)

Biztonsági mentés készítésekor pipáld be feltétlen:
-Save Data
-Settings
-Applications

[ Szerkesztve ]

(#66842) krx21

krx21
nagyúr

Nekem az uncharted 3 annó kimaradt... Most tolom a UC3 remastert, most kezdtem... Csak nekem van olyan érzésem, hogy lövöldözni nem teljesen olyan mint a 1-2 ben??? Mintha valamint kicsit elrontottak volna benne, a célkereszt is csúnya...

LG Oled65C2 dobozban, még 3 év gari eladó!

(#66844) F.B.I. válasza toompa (#66843) üzenetére

F.B.I.
veterán

Gratulálok! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#66845) F.B.I. válasza PandaMonium (#66821) üzenetére

F.B.I.
veterán

Először is választani kell egy jó munkahelyet, egy rendes és megértő barátnőt, feleséget (aki örül, hogy látja, ott vagy mellette, nem a kocsmában fetrengsz vagy egy másik nőn) esetleg ha gyerek is van, akkor őt is át kell téríteni (ami könnyen megy). Én 24/72-ben dolgozok, általában minden pihenőnapon reggel 8-tól délután 16-ig simán, aztán a gyerekkel tanulunk egy kicsit, főzök vagy valami, 17, 18 órától este 20-ig megint jó vagyok, amíg az asszony nem ér haza, beszélgetés vele, vagy egy film (esetleg más) aztán este 22-től hajnal 1-2-ig, megint mehet. Tehát van olyan, hogy 60 óra is simán megvan. Ha nagyon kell nyáron meglocsolom a muskátlit az erkélyen (ezért jó egy panel). :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#66847) Wlac válasza marilllyo (#66819) üzenetére

Wlac
Ármester

Nem kőkemény horrornak mondanám, inkább horror elemekkel tűzdelt dráma. Nem a zombi a félelmetes, hanem az atmoszféra nehezedik rád (legalábbis a Season 1-ben így van). Nem fogsz sikongatni, mint (esetleg) a The Last of Us-ban, vagy (nem esetleg, vallja csak be mindenki) az Alien: Isolationben, de simán megsirathatsz egy-egy szereplőt.

biceps: azóta már még egyszer előfordult, de a Fast Travel segít.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#66848) danih válasza toompa (#66846) üzenetére

danih
addikt

Jó kép :R Milyen pasztát kap?

Ebből is látszik amúgy, hogy teljesen nyugodtan neki lehet esni egy alapos tisztításnak-újrakenésnek. Kő egyszerű cucc, egy-két szalagkábeltől eltekintve semmiben sem különbözik egy pc buherálásától, aki már összerakott párat ezzel is simán megbírkózik.

(#66849) marilllyo válasza Wlac (#66847) üzenetére

marilllyo
veterán

Hmm. Nem is tudom igazán melyik játékon paráztam a legjobban. ~20 évesen egy Doom 3 félelmetes volt..most 10 évvel később inkább csak mosolyogtam rajta. Viszont az Alien tavaly sokkolt. Alapesetben letekered a hangot és huss...a felére degradálódik a para faktor... Na de ezt az Alien-ben nem tudtad megcsinálni mert hallanod kellett, hogy a dög mikor mászik le a csatornából körbenézni. Zseniális húzás. Figyeltem anno az Alien Isolation topic-ot. Nem egy 25 feletti írta be, hogy...kipróbálta de ez nem az ő kis szívének való. :) Ezeket az outlast stb.. ezeket nem próbáltam. Nekem nem elég az, hogy félelmetes. Kell egy jó kis körítés és hangulat is hozzá. Lehet, hogy megvan bennük...nem tudom.

(#66850) F.B.I. válasza danih (#66848) üzenetére

F.B.I.
veterán

Csak kell, hogy legyen kéznél normális csavarhúzó, mert utána nem szeded szét többet, miután elnyírtad a csavarfejeket. :N

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.