Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) Tuomas válasza neato3loco (#65095) üzenetére


Tuomas
addikt

Ami azt illeti, Ps4-hez is van arany színű :)

We were here

(#65102) neato3loco válasza Tuomas (#65101) üzenetére


neato3loco
senior tag

Netem ilyen telll!!!!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65103) marilllyo válasza neato3loco (#65102) üzenetére


marilllyo
veterán

Nagyon sukár. Nekem a második az majd fehér lesz a párom miatt. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65104) neato3loco válasza marilllyo (#65103) üzenetére


neato3loco
senior tag

Az én párom annak örülne, ha felrobbanna a ps, nem egy fehér kontrollernek. :D :O

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65105) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PlayStation Experience 2015 - íme a Sony expójának első részletei

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#65106) Robi86 válasza marilllyo (#65103) üzenetére


Robi86
senior tag

Nálam is így van. :K
Így nem keverjük össze, nem engedem hogy az enyémet nyúzza, elég mostohán bánik vele:D

(#65107) marilllyo válasza gyuromoj (#65105) üzenetére


marilllyo
veterán

Distance :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65108) #81999360


#81999360
törölt tag

Eh... Egyetlen játékot akartam megvenni idén; Fallout 4. Erre jön a NFS, amit nagyon kipróbálnék, itt az új Assassin's Creed és még a Witcher-t meg sem vettem... (Amiért az egész PS-t vettem igazából...)
:DDD

(#65109) boost válasza #81999360 (#65108) üzenetére


boost
addikt

vedd meg most az AC-t (mert friss), majd novemberben Fallout (mert friss), mikulással pedig kezded a Witchert, és azzal elvagy januárig. ;)

(#65110) boost


boost
addikt

Ehhez a PS4es RTS-hez mit szóltok? Nekem nagyon bejönne. http://www.ps4pro.eu/hu/2015/10/23/grand-ages-medieval-ha-unod-az-egyszeruseget/

[ Szerkesztve ]

(#65111) Neoteric


Neoteric
addikt

Egy kis tipp azoknak akik USA storeon PayPal-lal szokták feltölteni a walletet:

Nemrég megváltozott a fizetési mód wallet topupnál, random PayPal-lal direktbe már nem lehet feltölteni, csak előzetesen hozzáadott PayPal accounttal. Ahhoz viszont az kell, hogy a PayPal accounthoz legyen érvényes bankkártya csatolva (ami pedig csak amerikai lehet of course..). Szóval szentségeltem egy sort mivel nincs amerikai kártyám, de aztán minden mindegy alapon kipróbáltam PS4-en is, és ott hozzá engedte adni az amerikai PayPal fiókomat reklamálás nélkül, és most már ugyanúgy fel tudom tölteni róla a kiválasztott összegekkel weben is, mint korábban. Szóval a lényeg, hogy továbbra sem kell szenvedni prepaid kártyákkal ha van amerikai PayPal fiókotok.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#65112) marilllyo válasza boost (#65109) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem fordítva. Most már olcsóbb a Witcher 3 és fel van patchelve. Fallout meg Ac ráér a patchek után. Meg akkor már az is olcsóbb lesz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65113) #81999360


#81999360
törölt tag

@marilllyo, szgergely

Igen, jó ötlet amit írtatok, de kicsit szomorú belegondolni, hogy közel 60k-t költenék játékra 3 hónap alatt. Mondhatnám akkor a főnöknek hogy a fizetésemből 20k-t alapból valamelyik webshopnak utaljon az elkövetkezendő 3 hónapban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65114) marilllyo válasza #81999360 (#65113) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem a Witcher-rel kezd! 10 körül már lehet szerezni. Én most szereztem egy fullos kiadást 9.500-ért. Magyar nyelvű. Minden fillért megér. A másik kettőből meg elég csak az egyiket megvenni. Ha végigvitted elcseréled a másikra. Ócó. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65115) #81999360 válasza marilllyo (#65114) üzenetére


#81999360
törölt tag

9500? Én mindenhol 19k-ért látom. Valamiről lemaradtam?

(#65116) boost válasza #81999360 (#65113) üzenetére


boost
addikt

ne digitálisan vedd meg, és akkor a 60-ból 40-et visszakapsz.

(#65117) neato3loco válasza #81999360 (#65115) üzenetére


neato3loco
senior tag

www.jatekaim.hu, hardverapró ;)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65118) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami oldalt,ahol tudnék venni 3 hónapos PS+ digitális kódot? köszi

(#65119) #81999360 válasza neato3loco (#65117) üzenetére


#81999360
törölt tag

Jaaa, én sajnos használtan nem veszek játékot. Főleg nem ilyet, ami kedvenc és úgysem adnám el később. :DDD

(#65120) neato3loco válasza #81999360 (#65119) üzenetére


neato3loco
senior tag

Mer'? :(((
hulkobb: hardverapró

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65121) hulkobb


hulkobb
tag

Ha vennék egy ilyen plusot:

https://www.g2a.com/playstation-plus-90-days-psn-card-ca.html

illetve csinálnék hozzá egy canadai accot és az lenne a primary akkor az mukodne? koszi

(#65122) perge666 válasza #81999360 (#65119) üzenetére


perge666
veterán

Mert ha teljesen karcmentes,hibátlan llapotú,kiskönyvvel,akkor ki fogja megmondani hogy használtan vetted?
Arról nem beszélve hogy jópár Mátyás a zsebedben is marad.

(#65123) #81999360


#81999360
törölt tag

@perge666, neato3loco

Azér' mert úgy nincs meg az élmény hogy az enyém és én vettem. Nekem ez olyan, hogy pl. telefont sem és semmilyen műszaki cikket nem veszek használtan. Digitálisan is csak azokat a játékokat veszem meg, amik nem kedvencek. Half Life, Elder Scrolls, Fallout, összes megvan dobozosan és nem használtan vettem. :)

Azt meg ne mondja nekem senki, hogy mindenki annyira vigyáz a lemezekre és tokokra, mint én. Egyszer voltam haveromnál és az Orange Box dobozával ölt meg egy pókot a falon...
:DDD

Az én játékaim pedig üvegkalitkában vannak ahová még a por sem jut be.

(#65124) neato3loco válasza #81999360 (#65123) üzenetére


neato3loco
senior tag

Én nem tehetem meg, hogy üvegkalitkában őrizzek egy tárgyat a portól. Alátámasztom, hogy a használt játékok doboza nem vágódeszka volt előző életében, a lemez meg nem kokain asztal.

Szerintem jó dolog a használt piac lemezek terén. Természetesen használtan én sem veszek telefont, laptopot.. de az már teljesen más kategória.

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65125) marilllyo válasza #81999360 (#65123) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát egy celofán kibontása nekem biztosan nem érne meg +10.000-ret. Igazából nincs mit tönkretenni egy lemeznél. Nálam karcos sem járt még soha. Nagyon sokat lehet spórolni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65126) neato3loco válasza marilllyo (#65125) üzenetére


neato3loco
senior tag

Ezen jót röhögtem! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65127) Zanik válasza gyuromoj (#65105) üzenetére


Zanik
addikt

Firewatch nagyon várós nálam. :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#65128) perge666 válasza #81999360 (#65123) üzenetére


perge666
veterán

Megértem a te gondolkodásodat is.
Én új játékot a PS1-es korszakba vettem,mert akkor még a használt piacot nem igazán ismertem mivel még nem volt netem.
Nem mondom hogy azóta soha nem veszek bontatlan új játékot,de 20-30-ból talán 1-et.

(#65129) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Valaki tudna adni egy linket a legújabb rendszerhez? Újra szeretném telepíteni, de ami a sony honlapján van fent nem fogadja el. Régebben írta valaki, hogy az egy régebbi verzió, de nem tudom, hogy hol találhatnám meg a legújabbat.
Előre is köszi!

(#65130) bolha23 válasza RunnyJuggler (#65129) üzenetére


bolha23
aktív tag

[Ez a legfrissebb]

[ Szerkesztve ]

(#65131) boost


boost
addikt

Láttátok, hogy kapott a webes store egy whislistet? Fel is vettem a Volume-t. Ha nem lenne ennyi játékom, tutti beleugranék.

(#65132) krx21 válasza bolha23 (#65130) üzenetére


krx21
nagyúr

Hagy kérjelek már meg, hogy ne tegyél így be közvetlen letöltés linket...
Van aki androidos és néha nehézkes lelőni... Köszi...

(#65133) Elims válasza boost (#65074) üzenetére


Elims
veterán

Igen,az első rész első felébe. :-/

B.Daniel: Köszi a syndicate íràst!

Bazsi: Ha lesz időd,csinàlnàl egy pàr fotòt a charing cross kiadàsròl?A bàbura lennék legfőképp kívàncsi.
Szerinted megéri a pénzt?

Tuomas: Mit kell csinàlni abban az everybody gone to the rapture-ban?
Làttam screenshot-okat,de nem derült ki belőle. :-/

Szabo: Szia! :-)

Ha ilyen vételen gondolkozol mindenképp(!!) a 20.évfordulòs joy-t vedd!Széép! :-) Vàr most szemeztem egy nagyon szép silver-rel is...de 3 nem kell.

(#65134) andro93 válasza marilllyo (#65075) üzenetére


andro93
aktív tag

Én meg pont, hogy az Alienen egyáltalán nem paráztam, 1-2 jumpscare volt, amin megijedtem. Végig tudod, hallod merre halad az Alien, nincs mitől félned. Nightmaren is kitoltam kétszer a játékot, annak ellenére, hogy nem vagyok nagy horror fan.

(#65135) andro93 válasza Elims (#65133) üzenetére


andro93
aktív tag

A legtöbb ember csak végigszalad a játékokon, nem áll meg körbenézni, gyűjtögetni, infómorzsákat összeszedni, egyszóval elsiklik a részletek felett. Én is -hozzád hasonlóan- jó sokáig szoktam nyúzni a játékokat, már amik érdemesek rá. Last of usban, vagy Bloodbornevan folyamat megállok megcsodálni, milyen részletgazdag a környezet, minél jobban megpróbálok elmerülni az élményben.
Bár az a tizen akárhány óra a Lis első epizódjának első felére elég durva, szerintem beleszámoltad azt is, hogy elmentél melózni, edzeni stb. :D Nekem se 1,5 óra volt, mire kitoltam, inkább 4.

Kontroller majd jönni fog a Black Ops 3 limited bundles, az egész cicásan néz ki, de a Battlefrontos se lesz rossz a színes gombokkal, nekem előbbi jobban tetszik. Második kontrollernek a BO3-as, vagy a 20. évfordulós lesz, amit megveszek a jelenlegi fehér mellé.

(#65136) chosa91


chosa91
aktív tag

Amazonon ráböktem a COD:BO3 (digital key) pre-order-re (US account) gift card egyenlegem 125$, viszont payment method-nál a master card kártyámat jelzi... viszont nincs is választási lehetőségem, hogy ne kártyával fizessem, ilyenkor mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

"Find something boring, and make it funny!"

(#65138) chosa91 válasza chosa91 (#65136) üzenetére


chosa91
aktív tag

Bocs... nem olvastam el rendesen a dolgokat, mondjuk jobban is kijelezhetné a rendszer.

"Any gift card or promotional balances will be automatically applied to your order before attempting to charge your card"

"Find something boring, and make it funny!"

(#65139) Bazsi1987 válasza Elims (#65133) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Csinálok majd :) Megéri mert 10-sel több végre nem egy 40-50-60 ezres gyűjtői.. A szobor nagyon részletes kidolgozott doboz fantasztikus art book is én kaptam posztert is pólót meg sör alátétet is :)

(#65140) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Csináltam de innen nem tudom hogy kell képet feltölteni laptop meg szervízbe van :(

(#65141) Tuomas válasza Elims (#65133) üzenetére


Tuomas
addikt

Igazából semmit, csak menni :DDD Ezért is hívják sétaszimulátornak :DD

We were here

(#65142) b.daniel válasza Elims (#65133) üzenetére


b.daniel
senior tag

1 képem nekem is van, bár nem túl közeli. Szerintem is teljesen megeri a Charing Cross edition. Szép részletes a szobor(szokás szerint), artbook gyönyörű, póló aludni jó lesz :D zenei CD is van, de azt már nem tudom mibe beletrnni. A csomagolás is rendkívül igényes. Ezen a téren nem volt baj sosem az AC gyujtoikkel

Szerk.: nem tudom feltolteni a képet mobilról... Bocsi :S

[ Szerkesztve ]

(#65143) boost


boost
addikt

Jöhetne minden jatekbol egy soundtrack edition, CDvel. Mondjuk plusz 1500ft-ért.

(#65144) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Nyitásra mentem az 576-ba, megvan a 2 gitáros GHL, előtte a Gameshopban meg beújítottam egy PSTV-t, 7 rugóért nem tudtam otthagyni. Formula E után ki is próbálom :)

KÉP

(#65145) Elims válasza andro93 (#65135) üzenetére


Elims
veterán

Pedig nekem tényleg annyi ha hiszed ha nem. :-)
Egyszer-kétszer youtube-ot is kellett néznem. :-/ Azt hittem,hogy teljesen elég lesz hozzà az angol (nem) tudàsom.Tévedtem. :-/

Bazsi,B.Daniel: Köszi!

Tuomas: :-))) Csak mész benne és nézelődsz??
Ez komoly?Vmit gyűjtögetni vagy ilyesmi? :-)

(#65146) neato3loco válasza Nayrobi (#65144) üzenetére


neato3loco
senior tag

PSTV mire jó?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65147) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#65148) neato3loco válasza oriic (#65147) üzenetére


neato3loco
senior tag

óóóóóóóóó, mé' mé' mindig csak a gazdagoknak kedveznek!?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65149) Tegla80 válasza Nayrobi (#65144) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah akkor csak rabeszelted magad tegnap ota,h kell az neked.(is) ;] :D

neato3loco
pstv

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#65150) PandaMonium válasza oriic (#65147) üzenetére


PandaMonium
őstag

"Available only with the purchase of collector's editions or season pass."

Hihetetlen, hogy még meg se jelent de már 2 perces trailer van belőle mit kap az ember ha az alap 18.000Ft-on túl kicsenget még 10.000Ft -ot az ember. :W Fejős tehenet csináltak az egész videojáték iparból és áremelés után megint áremelés következik mert a sok birka preorderel mindent és nem számít mennyibe kerül, kifizetik. Félreértés ne essék, mi is megvesszük az alapjátékot, de azt is csak és szigorúan felezve. Botrányosak az alap árak és ez a season pass trend. /rant

[ Módosította: CoolMan ]

What I cannot create, I do not understand

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.