Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65351) Tuomas


Tuomas
addikt

PS 4 és azzal kapcsolatos infók:

Nagyobb teljesítményű PS4?

No Man's Sky megjelenés

Színes fedlapok

(#65352) kenny123

Van belőle (nem gyári), a gyári 6 rugó körül lesz, még a bejelentéskor írták ezt.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65352) kenny123 válasza Tuomas (#65351) üzenetére


kenny123
addikt

Fedlapokból van már. Ezek hülyék 'zdmeg, 30-40 dodó érte. A "hivatalos" sem lesz sokkal olcsóbb. :C :DD

yo

(#65353) Tuomas válasza kenny123 (#65352) üzenetére


Tuomas
addikt

Bocs, lejárt a szerk. idő

Itt a link az áráról (igaz japánban, de reménykedni még itt is lehet :) )

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65354) N@idia válasza Rigormortiis (#65349) üzenetére


N@idia
őstag

Tudom ám, hogy mire megy ki a játék :DDD Akkor se lesz Evolve a listánkban ;] :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#65355) Dawide@axele válasza N@idia (#65354) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Szerintem pedig vegyétek meg.Deluxe Edition-t a felesztők aláírásával hogy tudd kinek az a***át kell szidni ha nem dob össze vagy kikapsz a bénák miatt. :C

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#65356) Tuomas


Tuomas
addikt

Ps TV akció a Konzolvilágnál

(#65354) N@idia
Meg EVOLVE is akciós :DD :DDD :DDD

Remélem ezzel a linkkel nem csináltam rosszat és nem hirdettem terméket, vagy bármi ami szabályellenes?! :F :U :B

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65357) N@idia válasza Dawide@axele (#65355) üzenetére


N@idia
őstag

Még vki írja vegyem meg az Evolve-t esküszöm kivágom a konzolom a 10.-ről :DDD Hagyjatok már ezzel a játékkal az őrületbe kergettek vele. A végén megveszem aranylemezen Collector's kiadásban :DDD ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#65358) Benbirok


Benbirok
újonc

Sziasztok nemrég vagyok PS4 gazda úgy 2 hete, én teljesen meg vagyok eddig elégedve vele, PS Plust is használom csak mondjuk szerintem az e havi Free játékok elég gyengék voltak....pár külföldi oldalon olvasgattam, hogy Novemberben a BF Hardline vagy Evil Within lesz, nektek mi a véleményetek netán valaki hallott-e erről valamit? :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Bendito55

(#65359) andro93 válasza Benbirok (#65358) üzenetére


andro93
aktív tag

Amig aktiv a ps+, addig tolhatod vele.

(#65360) Benbirok válasza andro93 (#65359) üzenetére


Benbirok
újonc

Köszönöm a választ, aztán megtaláltam előbb erre a választ így szerkesztettem kommentemet más témára de köszi azért :)

PSN: Bendito55

(#65361) Pöttön válasza Elims (#65322) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát a felemás minőségű autó modellek miatt pl. a luxus sportkocsik úgy nézetek ki benne, mint ha egy másik játékkal játszottál volna. (az ilyen Opel, és hasonló átlagos autókhoz viszonyítva)
Továbbá az ütközések hangja is nagyon gáz volt, mint ha kukákat borogattak volna kb.

Szóval nekem az 5 se jött be, a 4 az viszont annál inkább. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#65362) gyuromoj


gyuromoj
veterán

AC-ben mekkora ez a térkép?! :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#65363) RunnyJuggler válasza Dawide@axele (#65355) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

(#65364) N@idia válasza RunnyJuggler (#65363) üzenetére


N@idia
őstag

Meg is minek akarod megvenni mikor mar meg van ??? :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#65365) Tatyla válasza Benbirok (#65358) üzenetére


Tatyla
őstag

A pletykák eddig nullaszór jöttek be...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#65366) Elims válasza boost (#65323) üzenetére


Elims
veterán

Ne higyj a youtube-nak. :-)
Nekem az 1.rész kivételével megvan mind.Pàr kört tettem màr minegyik gt részben és màsként làtom -nem csak én-.

Gyuromoj: "Na végre átvettem az AC S-t."

Majd írj ròla te is egy-két szòt légyszives.
Természetesen adok a többiek véleményére (100%-ig!),de kívàncsi lennék a te íràsodra is.)Pöttön: "...az ütközések hangja is nagyon gáz volt..."

Az ilyesmire esetleg burnout tökéletes jàték.Ez egy szimulàtor és az 5.rész arra hibàtlan. (Finoman fogalmaztam.)
Nem tudom,hogy te mennyit jàtszottàl vele,de szerintem nem eleget. ;-)
Írj ràm üzenetben és kölcsönadom vmelyik 5.részt. (Màr csak kétféle verziòban van meg -academy edition és signature edition-,vmelyiket tudom nélkülözni egy-két hònapig.)
Utàna màst mondasz. :-) /vagy azért sem..../

(#65367) marilllyo válasza Benbirok (#65358) üzenetére


marilllyo
veterán

Teljesen kizárt. Főleg a HL. Ezek még most is drágák.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65368) Fortian


Fortian
tag

Sziasztok!

Tudnátok olyan játékokat ajánlani amit lehet otthon ketten játszani? Veszek most ps4-et 2 kontrollerrel és a párom is lecsapott már rá de egy kikötéssel: Legyen olyan gamme amit ketten is tudnánk tolni. Egy tetszik neki nagyon a NFS: Rivals tapasztalat vele ketten lehet tolni egy ps4 gépről? (Nem a játékról érdekelne a vélemény az kell neki az lesz az egyik gamme :K )
Köszöntem a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#65369) Tuomas válasza Fortian (#65368) üzenetére


Tuomas
addikt

Little Big Planet 3 kifejezetten csapatmunkára épít :)
Vagy rocket league pl, de az más kategória

We were here

(#65370) zoltannagy válasza Tuomas (#65356) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Simán megvenném a ps tv-t, ha nem kellene még abba is külön vennem vita memóriakártyát vagy nagyobb tárhellyel adták volna szerintem ezért sem veszik meg sokan.

(#65371) hakos1987


hakos1987
őstag

Heyho! :))

TLoU-ba ha a kórházba odaértem, most kell a kiscsajt megmenteni a műtőből, sok van még hátra? :D

Más: tegnap meglestem a Pixels c. filmet, a srác TLoU-zik a PS4-en :D

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#65372) Champ1on válasza boost (#65346) üzenetére


Champ1on
tag

Úúú emberek, nagyon köszönöm a sok segítséget! :R
UFC-ről van valakinek tapasztalata? Madden NFL 16-ról? Inkább a 2 személyes játékokat kedvelem, Offline co-op jó lenne, haverokkal tolni. Van ilyen játék?

[ Szerkesztve ]

(#65373) Nayrobi válasza hakos1987 (#65371) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az már a vége.

(#65374) A`rpi válasza Tuomas (#65356) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönjük a linket!

:R

(#65370) zoltannagy
8 vagy 16Gb kártya dukál hozzá.

Engem három játék érdekel, így nekem 8GB elég lesz, 16GB kártya nem nagy felárral van, de én nem használnám ki.

[ Szerkesztve ]

(#65375) fityere


fityere
senior tag

Szerintetek melyiket szerezzem be előbb a Blooborne-t vagy a Dark Souls II ?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#65376) crue


crue
őstag

Sziasztok! Eddig bírtam ellenállni a PS4 kísértésének. Amikor bejelentették az 1TB-os AC Syndicate-es bundle-t, tudtam hogy vége, úgyhogy másfél órája be is szereztem egyet a PS3 és a Vita mellé. Ami meglepett, hogy az előzetes hírekkel ellentétben a Watch Dogs is lemezen van mellékelve, nem letöltőkód formájában.

(#65377) A`rpi válasza crue (#65376) üzenetére


A`rpi
addikt

Grat hozzá, ha jól tévedek, már ez is új szériás matt gép igaz?

(#65378) Prof01 válasza fityere (#65375) üzenetére


Prof01
veterán

Bloodborne.

crue: Grat, jó játékot! :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#65379) Kakaduku válasza crue (#65376) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Egyre többen vásárolnak Ps4-et, a fórum hozzászólásokból kiindulva. Mindenkinek gratulálok hozzá, dagad a társaság (nem testsúlyban, hanem méretben). :DDD

Olyan régen jártam már itt köztetek, hogy alig győzöm behozni a lemaradásomat. Rengeteg a hozzászólás.

(#65380) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Na kicserélték a lemezmeghajtó-hibás gépemet egy újra, és ami még jó hír, hogy innentől kezdve megint van 1 év garancia a már új konzolra. :C

(#65381) Vasy09 válasza RunnyJuggler (#65380) üzenetére


Vasy09
őstag

És már az új 12-es sorozatút kaptad, vagy még a régit? :) :U

Gamertag: Vasy09

(#65382) VirDan válasza gyuromoj (#65362) üzenetére


VirDan
aktív tag

Ráközelítve szépen kiterül, bőven van hova menni benne :K

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#65383) A`rpi válasza RunnyJuggler (#65380) üzenetére


A`rpi
addikt

Kicsit bővebben letudod írni mi hogyan zajlott?

Ugye elromlott a gép.

Vissza vitted, hibásnak vélték, és adtak kupont, vagy ott helyben cserélték?

Mi volt a csere kritériuma, doboz tartozékok kellettek?

(#65384) crue válasza A`rpi (#65377) üzenetére


crue
őstag

Köszi és a többieknek is. CUH-1216B kiadás és matt, valamint elég csendesnek is tűnik.

(#65385) RunnyJuggler válasza A`rpi (#65383) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Adtak egy cseregépet ott helyben. Nem új szériásat kaptam...

Viszont most elég hülyének érzem magam, mert ugye megosztom a profilom, és be volt aktiválva a társam accountja a ps-en, és én meg nem deaktiváltam rajta. Viszont most nem tudom aktiválni az új gépen a profilt, mert a másikon aktiválva van. Mit tegyek?

Szerk.: Megtaláltam fél perc google-özés után, hogy online is deaktiválni lehet. Bocsesz! :)
Van valami limit, hogy mennyi idő elteltével lehet beaktiválni egy másikat, vagy valami ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#65386) pomk válasza RunnyJuggler (#65385) üzenetére


pomk
őstag

Valaki mintha azt írta volba korábban, hogy fél évente 1x lehet online deaktiválni egy adott profilt.

(#65387) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Guitar Hero Live:

Páran kértétek hogy írjak róla röviden, íme.
Beletoltam kb 7 órát a hétvégén és rohadtul tetszik. Az új gitár nagyon jó, persze még mindig műanyag meg minden, de a célnak megfelel. Sokan kiakadtak az új gombkiosztásra, de kár volt. Én már bejelentéskor éreztem hogy fasza lesz és tényleg az. Bár én az ilyen játékokat nem tekintem a gitározás alternatívájaként semmilyen szempontból, de mégis párszor úgy éreztem, mintha igazin játszanék, (10 éve gitározok/énekelek egy bandában, stúdiózás, klubkoncertek, fesztiválok, minden megvolt már akit érdekel dobok linket :P), szóval ezzel a részével is elégedett vagyok, ja és végre van open note is, szóval tovább variálták a dolgokat.
Maga a játék jól van felépítve, a Live rész épp annyira hosszú hogy ne unjuk meg, a GHTV-be pedig napokat bele lehet tolni, ráadásul a mostani két csatorna mellett indul egy harmadik is hamarosan 70 új számmal, így az eddigi 42+200 dal tovább bővül.
A zenei felhozatal nekem bejön, van egy rakás szám amit szerettem korábban is, emellett egy csomó frankó új dalt ismertem meg.
A nehézség nagyjából jól van belőve, a kezdők csak három gombot használnak így nekik sem lehet bonyolult egy nótát végigtolni, a tapasztaltabbaknak meg ott van az advanced meg az expert fokozat, lehet szépen izzadni :) Én többségében közepesen játszom, szinte minden dalt így 98%+ra hozok, át is állítom a nehézséget pár napon belül.
A screenshot, shareplay és broadcast funkciók le vannak tiltva. Van day1 patch, de csak pár megás.
Röviden ennyi.

(#65388) perge666 válasza hakos1987 (#65371) üzenetére


perge666
veterán

Én az este meg is néztem asszonnyal,nekem tetszett. :)

(#65389) marilllyo válasza Nayrobi (#65387) üzenetére


marilllyo
veterán

Végülis jöhet az a link. Most, hogy így említetted. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65390) Elims válasza crue (#65376) üzenetére


Elims
veterán

:-)) Véégre.
Gratulàlok!Jò jàtékot!Lesz mit "behoznod"... :-)

(#65391) Nayrobi válasza marilllyo (#65389) üzenetére


Nayrobi
őstag

(#65392) n000rbi válasza Nayrobi (#65391) üzenetére


n000rbi
senior tag

Fasza! :K

(#65393) Pöttön


Pöttön
őstag

Na végig nyomtam a GoW3-at újra, és még mindig nagyon EPIC ! :C
Amúgy nem sok különbséget vettem észre a PS3-as verzióhoz képest, talán ami a legszembetűnőbb az az hogy gyorsabb. :U

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#65394) perge666 válasza Pöttön (#65393) üzenetére


perge666
veterán

Nem mondod hogy nem lett szebb a PS3 verziónál???

(#65395) james001 válasza Nayrobi (#65387) üzenetére


james001
veterán

Na végre akkor egy igazi Guitar Hero :K Én még a 3. résznél már meguntam ezt a színes variációt,jobb is hogy végre váltottak,bár nem értem minek vártak ennyit ezzel...
Majd mindenképp beszerzem én is egyik fizukor,bár ahogy hallottam egy csomó kedvencem nincs is benne (pl. Metallica) :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65396) Pöttön válasza perge666 (#65394) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát de, cserébe viszont bugosabb lett... Itt ott úgy beakadt Kratos, hogy pár másodbercig csak rázkódott a levegőben. :DDD
De ez elhanyagolható, ahogy a látvány is, mert így is nagyon szép a játék. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#65397) crue válasza Elims (#65390) üzenetére


crue
őstag

Köszi! Igen, már egy ideje felváltotta a "lesz mit behozni" érzés a "mit is fogok játszani rajta ha megveszem" érzést. Van már rá elég kontent számomra is.

(#65398) perge666 válasza Pöttön (#65396) üzenetére


perge666
veterán

Értem,akkor a PS3 verzió jobb. :D

(#65399) A`rpi válasza RunnyJuggler (#65385) üzenetére


A`rpi
addikt

Mielőtt vissza viszed, legközelebb törölj és deaktiválj mindent, GYIK, ban van leírás is erről.

Ahogy előttem megválaszolták, fél évente egyszer tudod deaktiválni magad, ha mégis tönkre menne a gép, a support-ot tudod keresni, tudnak segíteni. :K

(#65400) Fortian válasza Tuomas (#65369) üzenetére


Fortian
tag

Köszönöm a választ.
Egyéb játék esetleg? Valaki az NFS Rivals egy konzolról való játékról?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.