Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66851) PandaMonium válasza F.B.I. (#66845) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ez a része világos, csak ebben ugye amit leírtál még nem szerepel szociális élet, sportolás, egyéb hobbik, egészséges alvásidő, utazással töltött idő, stb. Ne értsetek félre, nem kioktatni akarok senkit, inkább csak irigykedem mert mostanában reggel 6:30-tól este 11-ig elfoglalt vagyok, utána pedig már nincs lelki erőm leülni játszani, így maradnak a hétvégék játékra. :(

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#66852) F.B.I. válasza PandaMonium (#66851) üzenetére


F.B.I.
veterán

Sportoltam eleget, társas életbe nem tudok belemenni, mert a barátok külföldön, kollégák 200 km-el arrébb, ez a hobbim, ez az egy, ez sem olcsó...munka miatt megszoktam a kevés alvást (5 óra elég). Már öreg vagyok...csak a lelkem fiatal. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#66853) bandi0000 válasza PandaMonium (#66851) üzenetére


bandi0000
nagyúr

majd ha jobban teljesítünk mint 4 év múlva lesz idő mindenre, itthon mindenki dolgozik mint a dög éhbérért aztán se nyaralás se semmi, ha van szabad 1 órám ami főleg dél előtt van én is inkább beülök játszani mert az kikapcsol, lenyugtat

Xbox One: bandymnc

(#66854) toompa


toompa
őstag

Na,utoljára megpróbálom ezeket a kép beillesztéseket. :)
Szóval,túl vagyok az első pasztázáson,takarításon. 1,5 éves gép. Szinte alig volt poros a venti. A régi paszta is jó állapotban volt még és hangos sem volt a gép. De nyugodtabban alszom,hogy megcsináltam. :) MX4 pasztát kapott. Csukott ablakbnál,tv hangját levéve,fél óra játék után picit hallani a hangját.
Itt egy pár kép,akit érdekel:




(#66855) bandi0000 válasza toompa (#66854) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mennyire poros a szobád? nálam hetente kell takarítani mert a tv körül már húzni lehet a csíkot az asztalra :D

Xbox One: bandymnc

(#66856) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Valakinek van arra tippje, hogy mért nincs psn nálam? Direktre kötöttem rà a ps-t a modemre akkor se volt jó aztán router modem reset akkor se jó tegnap se és ma se volt psn de viszont böngésző az megy

Elöbb kellett volna gondolkoznom, szal telefonról mobilnet megosztással be tudtam jelentkezni de akkor mi a fene baja van a vezetékes netemmel?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#66857) A`rpi válasza bandi0000 (#66856) üzenetére


A`rpi
addikt

Modemet, és a router-t áramtalanítsd néhány percre.

(#66858) varadigabor


varadigabor
senior tag

Mit csináljak hogy lássa a gép a usb-s hdd-t? exfatba van formázva...

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#66859) toompa válasza bandi0000 (#66855) üzenetére


toompa
őstag

Amennyire egy panel lakás poros.
A PS4 körül hetente azért törölgetek. :)

[ Szerkesztve ]

(#66860) A`rpi válasza varadigabor (#66858) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha van külső tápja a HDD-nek, használd azt is.

Ha Y kábele van akkor mindkettőt csatlakoztasd PS4-hez.

(#66861) bandi0000 válasza A`rpi (#66857) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Megtörtént de meg se nyekken :(((

Xbox One: bandymnc

(#66862) varadigabor válasza A`rpi (#66860) üzenetére


varadigabor
senior tag

na sikerült, kiírta hogy nem jó de 3 perc múlva csak elkezdte..

4 óra hossza.......áhhh...

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#66863) A`rpi válasza varadigabor (#66862) üzenetére


A`rpi
addikt

Mi volt a gond?

(#66864) F.B.I. válasza bandi0000 (#66861) üzenetére


F.B.I.
veterán

Esetleg profil törlése, újra aktiválás?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#66865) bandi0000 válasza F.B.I. (#66864) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kösz helyrejött egy 10 perc bf single től... :D
Elkiabáltam megpróbálom azt, most már mutatja a barátokat de multizni nem tudok

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#66866) Wlac válasza marilllyo (#66849) üzenetére


Wlac
Ármester

Sohasem voltam oda a horrorjátékokért, mert annyira nem szeretek parázni. Volt azonban egy-kettő, aminél a sztori eladta annyira a dolgot, hogy mégis végigvigyem. Mondjuk az Outlast pont ilyen volt, tetszett a játék megvalósítása, és a sztori alakulása is - még ha először nem is volt tiszta a játék vége. Olyasmi, mint a Penumbra (szintén a sztori és a rejtvények miatt lenyomtam), plusz egy délután le lehet nyomni, úgyhogy tudom ajánlani. Pont most volt akciós, szóval nem tudom, hogy mikor kerül be újra, de ha olcsó lesz újra, nézz rá, azt a pár £-ot megéri.

“The wha-"

(#66867) marilllyo válasza Wlac (#66866) üzenetére


marilllyo
veterán

SOMA-t próbáltad? Érdemes....Mint egy alacsony költségvetésű Alien. De egynek elmegy.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66868) varadigabor válasza A`rpi (#66863) üzenetére


varadigabor
senior tag

Jó kérdés, mert ez csak egy sima usb-s átalakító , rá mentem arra h backup ott vártam egy kicsit és pár perc múlva engedte.
Mikor rá dugtam pedig írta h rossz fájl formátum,
De a windows se engedi formázni exfatra csak ha usb-n keresztül dugom rá. Sima sata kábelel csak fat-ra engedte

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#66869) Wlac válasza marilllyo (#66867) üzenetére


Wlac
Ármester

Egyelőre kimaradt. Az Aliennel szemezek, de még gondolkodok rajta. Most kicsit bevásároltam, úgyhogy annyi játékom van, hogy egész télre elég lesz.

“The wha-"

(#66870) marilllyo válasza Wlac (#66869) üzenetére


marilllyo
veterán

Cserélj be majd valamit rá amit kipörgettél. Hidd el megéri!! ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66871) james001


james001
veterán

Kitoltam az inFamous First Light-ot,hát... Rövid és olyan "semmilyen" volt az egész,nem értem minek adták ezt ki külön lemezen? :F A vége mondjuk tetszett,a havas pálya,meg ahogy kinyírta Shane-t :D Ezek a challenge-k meg csak azért lettek belerakva hogy kitolják még egy kicsit az időt,de amúgy elég nehezek már az elején is,úgyhogy inkább megy föl apróra mert nem akarom magam agyvérzésbe kergetni :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66872) Nayrobi válasza james001 (#66871) üzenetére


Nayrobi
őstag

Spoilerbe már légyszi.

(#66873) NestQuick válasza james001 (#66871) üzenetére


NestQuick
tag

A challenge-k idegőrlőek voltak, de azért csak kiplatináztam :DDD

(#66874) kovsol válasza james001 (#66871) üzenetére


kovsol
titán

Ez csak egy DLC ami fut standalon is.
Nem is tudtam van belőle lemezes is.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#66875) varadigabor


varadigabor
senior tag

Na az van hogy ki másoltam az összes játékot usb-n keresztül arra a HDD-re amit bele akartam rakni a ps4be. Bele tettem, rá mentem hogy rakja újra. Meg kérdezte hogy biztos mert le töröli az adatokat. Oké hagy menjen. Gondoltam én hogy a backupot békén hagyja ha már meg csináltam. Kész. Rá akarok menni hogy másolja vissza, de ott csak ilyen USB-ről másolás van. HDD amúgy is üres lett. Szóval most rest módban leszedek megint mindent :D
Mire kelett volna amúgy menni?

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#66876) james001 válasza kovsol (#66874) üzenetére


james001
veterán

Ezért is fura hogy egy dlc-t minek adnak ki lemezesen,ha csak a sztorit csinálod és nem gyűjtögetsz akkor szerintem 2-3 óra alatt kb. végigviszed.

(#66873) NestQuick: Grat,én ezt a platinát kihagyom most szerintem :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66877) varadigabor válasza toompa (#66854) üzenetére


varadigabor
senior tag

Az APU körül a hővezető lapokat érdemes kicserélni? Dell n5010-nél tudom hogy hogy kelett volna 3 évente legalább.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#66878) A`rpi válasza varadigabor (#66875) üzenetére


A`rpi
addikt

Amire a back up-ot csináltad, arról konkrétan letörölted az adatokat amikor bele tetted PS4-be és ráinstalláltad operációs rendszert.

(#66880) Peat76 válasza toompa (#66854) üzenetére


Peat76
őstag

Melyik széria a géped , esetleg első, Made in Japan ? Nekem anno a Ps3 4 év után minimálisan volt poros belül, nem hittem el , mindig le volt takarva ha nem ment , és mint most is mindig játék előtt a közvetlen környezetében por törlés , szerintem sokat számít! Nekem premier napos, Made in Japan gép, azért kíváncsi vagyok milyen belül, nyugodtabb lennék. ...Egy újra pasztázás 2-3 évente ajánlott!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#66881) A`rpi válasza Peat76 (#66880) üzenetére


A`rpi
addikt

Összefoglalóban FBI topiktárs írását olvashatod, képek is vannak.
(Helyfüggő, és persze mennyit ment maga PS, az hogy sűrűn volt letörölve a teteje, esetleg le van takarva nem mérvadó, hiszen működés közben rakódik le a por.)

Ha úgy érzed hangosabb mint korábban, akkor kell elgondolkozni a takarításon.

(#66882) Elims válasza Wlac (#66866) üzenetére


Elims
veterán

"Sohasem voltam oda a horrorjátékokért, mert annyira nem szeretek parázni."

:-DD Csak ilyet ne írjon senki last of us platinàval(!!!) a tulajdonàban. :-)))

Toompa: 1.5éves gépet teljesen fölösleges ùjrapasztàzni.Mindegy,hogy mennyire poros a helyiség amiben van és mindegy,hogy mennyit megy,1.5évesen teljesen fölösleges. Én teljesen ugyanígy jàrtam ahogy te csak én a ps3-mat pasztàztam meg pàr hònapja.

(#66883) danih válasza Elims (#66882) üzenetére


danih
addikt

Azért ez nem biztos, ha csontszáraz a paszta másfél év után akkor azért jót tesz... Elég sok embernél volt ez a helyzet, leggagyibb pasztát használják amit találtak sajna...

[ Szerkesztve ]

(#66884) Elims válasza danih (#66883) üzenetére


Elims
veterán

1.5éves gépnél a gyàri paszta közel sem szàraz.Teljesen tökéletes.Por meg ha tényleg poros helyen is van akkor sem annyira gàzos,hogy keményen lefogja a levegő àramlàsàt.
3év körül viszont màr ajànlott,ha jobban hasznàlva volt a gép.Persze ha vkit jobban megnyugtat az ùjrapasztàzàs és vmennyire konyít hozzà akkor àrtani biztos nem àrt egy alapos takarítàssal.De egyàltalàn nem indokolt.

Aki végigjàtszotta a syndicate-et és jàtszott màr a black flag-gel,írja meg kérem,hogy a syndicate-ben van-e annyi tartalom mint a black flag-ben?
Ugyanezt kérdezném az unity-ről black flag-hez hasonlítva.

(#66885) PandaMonium válasza danih (#66883) üzenetére


PandaMonium
őstag

+1. 1 év után nyugodtan lehet újrapasztázni, az én gépem is jelentősen hangosodott az elmúlt időben. Annyira gagyi ez a szétporladó paszta amit alapból rákennek, hogy félelmetes. Már csak megfelelő csavarhúzó kéne és pasztáznám is újra az enyémet...

What I cannot create, I do not understand

(#66886) szasanyi


szasanyi
félisten

Felhasználói tapasztalat van-e az első szériás és az új típusú PS4 konzolok között? A közeljövőben tervezek egy vásárlást, de webshopos várárlásnál nem lehet tudni melyik verzió az adott konzol. Ezért kérdezem, hogy mennyire fontos szempont ez?

(#66887) toompa válasza Peat76 (#66880) üzenetére


toompa
őstag

CUH-1004A,Made in China gépem van.
Elims: Azért ezt nem merném kijelenteni,hogy felesleges. Ha tényleg csöndes még,akkor talán felesleges. De a tapasztalat azt mutatja,hogy nem azonos minőségű pasztákat használnak összeszereléskor. A haverom gépe pl. állítása szerint már nagyon hangos. Illetve írták már egy páran,hogy full be volt száradva a paszta.
Ha hangosodik,mindenképp érdemes pasztázni. Mindegy hogy mennyi idős. A garancia járjon le róla és hajrá!
Ha csöndes méh és semmi baja,akkor tényleg ráér. Az enyém ilyen volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#66888) glspeter1 válasza szasanyi (#66886) üzenetére


glspeter1
őstag

Már hogy ne lehetne tudni, hogy melyik verziót árulják. Hol a viharba nézted ? :DDD
Amúgy ha most veszed akkor már inkább új szériásat, azaz 1200-at éri meg venni. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#66889) Wlac válasza Elims (#66882) üzenetére


Wlac
Ármester

A The Last of Us-t nem nevezném horrornak, csak horror elemekkel tűzdelt akciónak. Ne aggódj, első végigjátszáskor voltak részek, ahol rendesen pumpált az adrenalin. Alapból azt hittem, hogy egy sima poszt-apokaliptikus játék lesz, szörnyekről nem tudtam. És akkor az éjszaka közepén szembekerültem a clickerekkel... :D

“The wha-"

(#66890) Elims válasza toompa (#66887) üzenetére


Elims
veterán

"De a tapasztalat azt mutatja,hogy nem azonos minőségű pasztákat használnak összeszereléskor."

Ezt viszont nem tudom.Nekem ez most ùj.De ha tényleg így van -elhiszem ha írod- nagyot hibàzott a sony.Pont ezen spòrol?+felajànlja a garanciahosszabbítàst..végülis lehet,hogy ùgy van vele ezt a pàr Ft-os pasztàt pikk-pakk felrakjàk ùjra ha vki visszavinné meghisszabbított garanciàban. ?

Szerk.:
Wlac: :-))) És ezek utàn írod,hogy nem szeretsz paràzni. :-DD
Ahhoz képest tényleg.Kinyomtad platinàra,amiről ugye tudjuk,hogy nem egy-két hét ha nagyon keményen nyomod is.. :-))))

[ Szerkesztve ]

(#66891) bandi0000


bandi0000
nagyúr

na úgy néz ki egy ideig nem fogok multizni a psn miatt, vagyis pontosabban a net kiszolgáló miatt, nálam nem hozza be a gép se a psn-t szomszédba ugyan ezzel a nettel meg igen, hétfőn bemegyek hátha a modem csere megoldja a problematikát

Xbox One: bandymnc

(#66892) motown5l


motown5l
senior tag

sziasztok.Logitech Driving Force GT-hez lesz valamikor support?

(#66893) szasanyi válasza glspeter1 (#66888) üzenetére


szasanyi
félisten

Több webshopban is néztem és több helyen csak annyit tüntetnek fel, hogy 500GB vagy 1TB (és ha jól tudom mind2 van régi és új is típusból).
Azt is tudom melyik az ajánlott (olvasgattam a fórumot + az összefoglalót is) de engem a miért és annak gyakorlati oldala érdekelne.
Mint írtam: tapasztalat érdekelne (ha van) nyilván olyan embertől (ha van ilyen) aki huzamosabb első szériás PS4 használat után már az új típust használja (lehetőleg nem pár napja). :N

(#66894) Tuomas válasza toompa (#66887) üzenetére


Tuomas
addikt

"De a tapasztalat azt mutatja,hogy nem azonos minőségű pasztákat használnak összeszereléskor. A haverom gépe pl. állítása szerint már nagyon hangos. Illetve írták már egy páran,hogy full be volt száradva a paszta."

Ez nekem inkább azt mutatja, hogy egyrészt mindenkinek más a hangos fogalma, illetve azt, hogy mindenki eltérő üzemidővel használja. Érthető hogy akinél éjjel nappal megy, annak előbb beszárad, aki meg szűk helyen tartja annak pl hangosabb. Aki meg 5 év alatt 3szor kapcsolja be, egy deka por mem lesz benne.
Attól hogy valaki ezt mondja, valaki meg azt mondja, az azért van mert mindenki eltérő mértékben, eltérő környezetben használja. Nem azért mert a gyártás során máshogy pasztázzák a gépeket.
Mindenki tudja hogy milyen környezetben használja, mennyire veszi igénybe, és el tudja dönteni, hogy szétszedi-e vagy sem.

We were here

(#66895) stickles


stickles
tag

Aki megvette a Bo3-at , írna egy kis ízelítőt
Most megtudnám venni digitális kódot 14k ért , de nem tudom eldönteni ér e annyit
Single valóba olyan hosszú mint írták , és a multi mennyire sikerült jól ?

Köszönöm :R

(#66896) zzola válasza szasanyi (#66893) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem van kapcsolat mindenhol, meg lehet kérdezni!
Aqua-ban az 500GB-os a régebbi fajta, az 1 TB-os meg az új.
Volt a kezem alatt mindkettő, az első szériás Japán volt és búgott a fentije mint egy hajszárító, az új széria (full matt) egy picit hangosabb csak egy Xbox One-nál...
Anyaghasználat ugyan olyan ropogós műanyag...

[ Szerkesztve ]

(#66897) szasanyi válasza zzola (#66896) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem. Az email váltás azért nem biztos, hogy kivitelezhető mert én vmi alkalmi vételre pályázok (mondjuk a Black Friday keretében). A korlátozott készlet miatt - ami általában gyorsan fogy - nincs ilyen lehetőség.
Gyakorlati haszna az új verziónak mi? Mármint a fogyasztás és hűtés módosításon kívül, amit már ismerek.

(#66898) zzola válasza szasanyi (#66897) üzenetére


zzola
félisten

Beszámoltak már róla! Fizikai gombok vannak a konzolon, matt a felülete, csendes. Többet én sem tudok, használatban nem látni különbséget...meg ugye az újba azt hiszem már csak 7,5 mm-es HDD-t lehet beszerelni...

(#66899) NestQuick válasza stickles (#66895) üzenetére


NestQuick
tag

Csak 1 darab kódot tudsz ennyiért? :B

(#66876) james001: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#66900) stickles válasza NestQuick (#66899) üzenetére


stickles
tag

Sajnos igen

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.