Hirdetés

2024. július 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

(#66951) barack1997 válasza Peat76 (#66950) üzenetére

barack1997
senior tag

Nincs értelme, ugyanis alul teljesen zárt a gép, oldalt szívja be a levegőt.

(#66952) Prof01 válasza barack1997 (#66951) üzenetére

Prof01
veterán

Nem is értem egyeseknél ezt a hűtési mániát. Ez nem egy PC! A gyártó úgy tervezte meg, hogy az jó legyen. Ha lennének olyan melegedési problémái, mint anno X360-nál, illetve a FAT PS3-aknál, akkor már hallottunk volna róluk. Vagy csak én nem halottam még? Egyáltalán volt itt bárki a topikban, akinek túlmelegedés miatt ment tönkre PS4-ese? :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#66953) metju válasza csab2 (#66945) üzenetére

metju
tag

Szerintem nem éri meg. Bizonyos boltokban már 104.000 Ft-ért megtudod venni az 1 tb-os gépet, a játékot ha külön veszed olcsóbban jössz ki

(#66954) danih válasza Prof01 (#66952) üzenetére

danih
addikt

Nem hiszem hogy sok ilyen eset lenne - itt inkább arról van szó hogy nagyon hangossá válik és az egyébként qva idegesítő :)

(#66955) perge666 válasza toompa (#66854) üzenetére

perge666
veterán

Egy ilyenre kellene rászánnom magam,de nincs hozzá merszem,a környéken meg nem igazán van szaki.....

(#66956) sting2 válasza metju (#66953) üzenetére

sting2
addikt

Szerintetek menni fog a PS4 (- amit még nem vettem meg, majd talán jövőre-,) ugyanazon a tévén amin most a PS3 megy?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#66957) A`rpi válasza sting2 (#66956) üzenetére

A`rpi
addikt

Ha van HDMI a tévén nagy meglepetés nem érhet, képed lesz.

[ Szerkesztve ]

(#66958) perge666 válasza sting2 (#66956) üzenetére

perge666
veterán

Míért ne menne?? :F :U

(#66959) Peat76

Peat76
őstag

Nem hiszem el a bal ravasz 'L2' nem működik, pont Driveclub online.. áhááhhhh Először csak ki-kihagyott most meg semmi, jelentkezett valakinek már ilyen probléma, nem ragad be , telejesen akadás mentes , szabad a mozgása, na most szedjem szét! ?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#66960) szenasi0101 válasza Flashenzer (#66944) üzenetére

szenasi0101
csendes tag

Én leszedtem mind a 16 ingyenes dlc-t.

De most nézem a librarybe minden játéknál írja hány darab add-on-om van,de a witcherhez nem ír semmit.

[ Szerkesztve ]

(#66961) perge666 válasza Peat76 (#66959) üzenetére

perge666
veterán

Másik játékkal próbáltad?

(#66962) sting2 válasza A`rpi (#66957) üzenetére

sting2
addikt

Látod ez itt a "baj" sokszor.
Egy normálisan feltett, egyébként totál ostoba kérdés (- megjegyzem, megállás nélkül ömlik befele az oldalra) azonnal megválaszolásra kerül.
Sőt, van amikor karitatív kereteket ölt és sorba "veszik ölbe" a kis tudatlan kérdező kisdedeket".
"Szegénykék olyan elveszettek, segítsünk rajtuk hiszen mindenki volt kezdő"

:W

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#66963) Peat76 válasza perge666 (#66961) üzenetére

Peat76
őstag

Próbáltam másik játékkal, ott se megy , nyomok neki egy resetet! Attól félek nem mechanikai probléma.

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#66964) crue válasza james001 (#66910) üzenetére

crue
őstag

Zavvin most 40 font a Fallout 4. MEGAMON10 kóddal lejön belőle 10%, így ~16k körül jön ki. A szállítás ingyenes.

(#66965) N@idia válasza Peat76 (#66959) üzenetére

N@idia
őstag

Én nekem is volt ilyen csak nálam az L1 ment tönkre, amikor garis volt a konzolom visszavittem és kicserélték ott helyben. Azóta nem volt vele problémám csak már kissé viseletes szegénykém lassan megint újat kéne vennem, mert attól félek ez is megfogja magát adni idővel. A "kocka" gomb már néha beragad és nem reagál semmire és ez tárazásnál elég nagy gondot jelent :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#66966) perge666 válasza Peat76 (#66963) üzenetére

perge666
veterán

Az nem jó. :(
Ha garis még a géped,akkor szerintem mindenképp vidd vissza,ne szedd szét.

(#66967) barack1997

barack1997
senior tag

Laza véleményem a CoD-ról: Ellennben az utóbbi évek CoD-jaival szemben, itt a multi egész tűrhető lett, csaló nincs szerencsére még, viszont a Single az valami 0, lehet végig sem viszem, mert unalmas, semmitmondó. Lehet, hogy egy Ghosts vagy egy AW nem a legjobb volt Multiban, de a Single legalább olyan volt, ha leültem elé akkor azt egyben lehúztam. Viszont a Nuketown-on kívül az eddigi észrevételeim alapján semmilyen más köze nincs az ég adta világon a black ops szériához. Nem rossz lehet hentelgetni a multiban, de ennyi részemről. 20-as szintű vagyok multiban, de valahogy az sem köt teljesen le :( Pedig még gondolkodtam az NFS-en is, hogy megveszem, de lehet azt meg egy rosszabb időjárású hétvége alatt végigtoltam volna..

[ Szerkesztve ]

(#66968) gergiboy07

gergiboy07
csendes tag

Jó estét !

Mi az amit a ps4-hez vennem kéne kiegészítőként ?

Az önbizalom a siker első titka

(#66969) danih válasza crue (#66964) üzenetére

danih
addikt

Mennyi idő amíg ideér valami Zavviról? Nem sok jót hallottam róla...
(Btw lehet még nem él a kód: The discount code you entered is invalid or not applicable to the contents of your basket. Csak ez van benne)

(#66968) gergiboy07: Playstation VR - majd :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66970) motown5l

motown5l
senior tag

Az azert van,mert hajtja a kartyat.Es az jo.A szamitogepnel volt a Project Cars nal olyan hogy melegedett a kartya nagyon.Azert volt mert ihajtotta rendesen a kartyat.

(#66971) gergiboy07 válasza danih (#66969) üzenetére

gergiboy07
csendes tag

http://trollfesz.cc/i/282386.jpg

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom a siker első titka

(#66972) glspeter1 válasza barack1997 (#66967) üzenetére

glspeter1
őstag

Én sokáig agyaltam, hogy Battlefront vagy BO3.
Ugye mindkettő bétáját ki lehetett próbálni és így kicsit könnyebb is volt mérlegelni.
Végül a BO3 mellett döntöttem. Kell valami ami ki tud kapcsolni munka után és ezt erre találták ki.
Már a béta is nagyon bejött, így sokat várok a teljes játéktól. A single talán annyira nem is érdekel.
SW Battlefront annyira nem jött át. Nem azt mondom, hogy rossz lett, csak nekem olyan semilyen.
Ha BF kell akkor még mindig ott van a 4.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#66973) A`rpi válasza gergiboy07 (#66968) üzenetére

A`rpi
addikt

Mi az amit a ps4-hez vennem kéne kiegészítőként ?

Alapvetőlég semmi nem szükséges, úgy jó ahogy van.

Az összefoglalót ha átolvasod fogsz találni egy listát,
"Hasznos tartozékok, kiegészítők" néven, ott nézz körül.

[ Szerkesztve ]

(#66974) N@idia válasza barack1997 (#66967) üzenetére

N@idia
őstag

A single tényleg egy nagy 0!!! Semmi felvezetés azt se tudjuk kik ellen harcolunk stb elszomorító, de ez van :DDD Viszont coop-ban elég mókás és szórakoztató szerintem. A multival pedig semmi baj nincs elég jó lett kivéve a matchmaking-et az lehetne jobb :K

(#66975) Prof01 válasza N@idia (#66974) üzenetére

Prof01
veterán

Érdekes, hogy kapott 9/10-es értékeléseket. IGN-től csoda, hogy nem 10/10-et, eddig talán a Ghost kivételével nem is volt 9/10 alatti COD értékelésük. A Halo 5-re is 9/10-et adtak. Tiszta vicc! :DDD

(#66976) johnny23

johnny23
tag

Sziasztok!

Sztetek (úgy àltalàban) mennyire éri meg digitàlisan letölteni jàtékot?
Szóval, ha nem vesszük a "nagy" akciókat a store-on, hasznàltan a legolcsóbbak a jàtékok (ahogy elnéztem). Ok,hogy letölteni kényelmesebb, viszont azt màr nem lehet tovàbbadni ugyebàr...
Ki mit gondol?

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#66977) Tatyla válasza johnny23 (#66976) üzenetére

Tatyla
őstag

Ha valakivel felesben veszed megéri, de igen ezt már nem tudod tovább adni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#66978) Prof01 válasza johnny23 (#66976) üzenetére

Prof01
veterán

Ha felesbe veszitek haverral, csak akkor éri meg. Egyébként lemezesre szavazok én is.

(#66979) N@idia

N@idia
őstag

Gamer Son vs Dad Ezen a videón elsírtam magam a nevetéstől hatalmas :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66980) crue válasza danih (#66969) üzenetére

crue
őstag

Kb egy hét. Két éve rendelgetek tőlük, eddig minden ideért. A sima játékokat bubis borítékban, steelbookot meg kartondobozban küldik. Annyi hátulütője van a dolognak, hogy sima levélként érkezik, szóval a postás csak bedobja a postaládába, ha tudja. Ha nem tudja, akkor postás függő a dolog, nekem vagy becsúsztatta a kapu alatt vagy bedobott egy szelvényt és leadta a postán, mint az ajánlott küldeményeknél.
A kódot most kaptam, még nem próbáltam.

(#66981) danih válasza N@idia (#66979) üzenetére

danih
addikt

Gake and fay, jópár ilyen "család" van a neten akik ilyesmiből élnek...

(#66980) crue: értem, köszi. Ha van egy perced majd csekkold le pls működik-e neked.

[ Szerkesztve ]

(#66982) johnny23

johnny23
tag

..talàn csak akkor éri meg sztem,ha a hasznàltnàl is "jóval" olcsóbb a letölthető jàték...bàr erre meg nincs sok példa

...egyébként hogy érdemes eladni jàtékot? Jàtékaim.hu? Konzolbolt, másik jàték beszamitàsàval?...

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#66983) marilllyo válasza danih (#66969) üzenetére

marilllyo
veterán

Én rengeteget vásároltam zavvi-ról. Szerintem teljesen megbízható. 5 -7 munkanap alatt van itt. Mint game.co.uk -ról. Volt, hogy a posta valamiért befogta a csomagot és nem jött meg 3 hét múlva sem. Küldtek egy másikat ingyen...majd az újonnan feladottal megjött a régi is. Lett két Hawk 2-m. :)
Amúgy csak nekem hiányzik egy jó Ace Combat játék PS4-re?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66984) danih válasza marilllyo (#66983) üzenetére

danih
addikt

Nem mondod hogy bemondásra küldtek másikat... nem egyszerű.

(#66985) marilllyo válasza danih (#66984) üzenetére

marilllyo
veterán

Dede. Választhattam, hogy visszakapom a pénzt vagy küldenek egy újat. Bár tény akkor már jópár rendelésen túl voltam. Játékok... Ruhák.. Stb. Jhajj a régi szép idők amikor még 298 HUF volt egy GBP.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66986) crue válasza danih (#66981) üzenetére

crue
őstag

Nekem is ugyanazt mondja :((

(#66987) danih válasza crue (#66986) üzenetére

danih
addikt

Akkor holnap :) Ennyiért szerintem berendelem...

[ Szerkesztve ]

(#66988) Peat76 válasza perge666 (#66966) üzenetére

Peat76
őstag

A leírás alapján elemekre szedtem a joyt , átnéztem minden kábelt, érintkezőt , nem találtam semmit , kivéve egy kb 1mm átmérőjű letört műanyag darabot, nem tudom hol a helye, holnap összerakom , ha nem jó akkor másik Ds4 , egyébként már nem garis gép, premier napján vásárolt!

(#66989) ManUnited

ManUnited
aktív tag

Sziasztok!

Van itt még olyan aki FIFA 15-el játszik vagy mindenki váltott 16-ra? Jó lenne néha "ismerőssel" játszani a sok random ellenfél helyett.

(#66990) cross56

cross56
senior tag

Sziasztok! Csak úgy a hasamra ütve neten rákeresve átlagban egy ps4 1TB jatekkal 128.000ft.
Az 1TB alapgép 109.000ft
Karácsonyi akciókban milyen árakra lehet számítani?

(#66991) toompa válasza cross56 (#66990) üzenetére

toompa
őstag

Aqua-nál 104ezer ft az 1 terrás gép.
Szerintem ennél lejjebb nem nagyon megy. Talán ennyi lesz mindenhol akcióban.
Esetleg még a black Friday hozhat egy kis akciót.

(#66992) PandaMonium válasza cross56 (#66990) üzenetére

PandaMonium
őstag

Nagyjából hasonló árakra - nem hiszem, hogy lesznek csodák. Fekete pénteken esélyesebb jó árat kifogni szerintem.

What I cannot create, I do not understand

(#66993) cross56 válasza toompa (#66991) üzenetére

cross56
senior tag

De ami játékkal együtt van az sem lehet olcsóbb?

(#66994) toompa válasza cross56 (#66993) üzenetére

toompa
őstag

Tegyél hozzá az aqua-s géphez egy játékot és 120ezernél leszel. Az pont 8ezerrel olcsóbb,mint amit te kinéztél. :) Lehet hogy ennyit engednek majd karácsonykor.

[ Szerkesztve ]

(#66995) cross56 válasza toompa (#66994) üzenetére

cross56
senior tag

Rendben :) koszonom a valaszokat
A fa alatt mar egy ps4 volt allni

(#66996) lockdown90

lockdown90
senior tag

lesznek meg AAA cimek ezeken kivul meg iden?

SW: Battlefront
Rainbow Six Siege

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#66997) kovsol válasza lockdown90 (#66996) üzenetére

kovsol
titán

Fallout 4 és Just Cause 3
Egyébként teljes lista: [link]

May the Force be with you!

(#66998) lockdown90 válasza kovsol (#66997) üzenetére

lockdown90
senior tag

uhh nagyon koszi vmi ilyesmit kerestem....

UI: remelem 2016 elso felevbe kijon Final Fantasy XV.....

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#66999) N@idia

N@idia
őstag

Gondolkodtam ezen az SW Bf-en és szerintem nem lesz ez olyan rossz játék lemezesen talán érdemes lesz beszerezni. Esetleg van itt olyan aki megveszi ?

Star Wars Battlefront Launch trailer elég meggyőző számomra... :C

(#67000) kovsol válasza N@idia (#66999) üzenetére

kovsol
titán

Pár videó még a játékról: [link]

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.