Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Xelo


Xelo
addikt

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!

[ Módosította: 7 ]

(#2) Xelo


Xelo
addikt

Hivatalos oldal: cop.stalker-game.com

Várható gépigény:

Minimum:
-Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200+
-512 MB RAM
-128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600

Ajánlott:
-Intel Core 2 Duo E7400 / AMD 64 X2 5600+
-2 GB RAM
-512 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 9800 GTX / ATI Radeon® HD 4850

Várható megjelenés: 2009 ősz

(#3) Kareszovics válasza Xelo (#1) üzenetére


Kareszovics
addikt

Köszönjük a témaindító hozzászólást! :R

Bízzunk benne, hogy a közeljövőben még több anyag lát napvilágot a játékról. :) Addig meg kitolom a Clear Sky-t. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

helyes, helyes :) azt hiszem megvan az új topik amit látogatni fogok rendszeresen :B

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5) Xelo


Xelo
addikt

Képek:
01, 02, 03, 04, 05, 06, 07

[ Szerkesztve ]

(#6) Xelo


Xelo
addikt

A játékban található és használható felszerelésekről, gyilkos anomáliákról, relikviákról, esetleges új frakciókról jelenleg nem sokat tudni, de a hivatalos oldalán található infómorzsák közzététele is elég lehet ahhoz hogy feldobjam a témát egy kicsit. :) Íme:

Eddig tudni lehet hogy a személyeknek legalább négy csoportja biztosan jelen lesz a C.o.P.-ban : név szerint a stalkerek, banditák, hadsereg, és nem utolsó sorban a tudatukat vesztett zombik.

Anomáliákból se lesz hiány: a Burer és cimborája, a Springboard is csak arra vár hogy a játékos belesétáljon:

Míg az első a Crystal, a második a Jellyfish nevezetű relikviának ad otthont.

De nézzük csak megsemmisítő hadjáratunk fő eszközeit, a fegyvereket:
Vegyük például a Kalashnikov alapú AKM-74/2-est, a katonaság szeretett fegyverét. Ha valami kisebbre vágynánk, jó választás lehet a 9milis kaliberű MARTHA, EXO ruha mellé viszont a RP-74-es gépfegyvert ajánlom meleg szívvel:

A már megszokott elsősegélycsomagok, szikkadt kenyerek és sugárzás elleni tabletták természetesen a következő S.T.A.L.K.E.R. epizódban is elérhetőek lesznek. :R

[ Szerkesztve ]

(#7) CptMisi


CptMisi
őstag

várom nagyon :C remélem a vodka se marad ki :DDD én hiányoltam az alvást :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8) Quiksilver válasza CptMisi (#7) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

lesz benne alvás :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9) Xelo válasza CptMisi (#7) üzenetére


Xelo
addikt

szerintem a vodka is alap ;)

(#10) CptMisi válasza Quiksilver (#8) üzenetére


CptMisi
őstag

azért írtam, hogy hiányoltam, nem pedig, hogy hiányolom :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11) CptMisi válasza Xelo (#9) üzenetére


CptMisi
őstag

vodka, mint sugárzás csillapító, persze utána egy jó kis tűzpárbaj rendesen keresztbetett :Y :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#12) Quiksilver válasza CptMisi (#10) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

ja igen, sorry én néztem félre :B

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#13) CptMisi válasza Quiksilver (#12) üzenetére


CptMisi
őstag

semmi gond ;] mikorra is várható? Bocs csak sietek, és nincs időm kikeresni ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14) Xelo válasza CptMisi (#13) üzenetére


Xelo
addikt

nekem sincs időm rápillantani a második hozzászólásra ;]

(#15) Quiksilver válasza CptMisi (#13) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

bizony, bizony ahogy Xelo mondja: remélhetőleg 2009 ősz :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#16) CptMisi válasza Xelo (#14) üzenetére


CptMisi
őstag

ez övön aluli volt ;] bevallom, lusta voltam ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17) Kareszovics válasza CptMisi (#16) üzenetére


Kareszovics
addikt

F@sza kis cucc lesz na. :D Kicsit alulbecsültem Freedomot Clear Skyban, már épp a bázist ostromolnánk, de valahova elbóklásztak az istenbarma Duty-s tesók és Rambóznom kell jobbra-balra. ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#18) CptMisi válasza Kareszovics (#17) üzenetére


CptMisi
őstag

freedome nyer...mindenki dutyval szarakszik napokat, freedomemal sokkal könnyebb....amúgy én CSben nem csatlakoztam sehova :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#19) zuchy


zuchy
őstag

Jó lesz a game, várjuk! :C

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#20) skeleton91


skeleton91
tag

Itt van 2 új vidi.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#21) Renátó101


Renátó101
csendes tag

Ez is magyar szinkronos lesz?? Nagyon remélem!
mert a Clear sky-t a magyar szinkron nagyon feldobja

(#22) Renátó101


Renátó101
csendes tag

szerintem is a clear sky-ba a freedom a legjobb frakcio jok a fegyoik pl:g36
és vellük télleg könyeb mert a Banditák nem ellenségek ;]

[ Szerkesztve ]

(#23) C4mp3r válasza Renátó101 (#22) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én a Duty-val szimpatizáltam a CS-ban és a SoC-ban is. Sajnos teljesen megsemmisíteni nem lehet egyik frakciót sem, pedig elég rendesen törekedtem ennek a kivitelezésére a Freedomal szemben. ;] Remélem az új game-ben orvosolják ezt a hibát. :))

#21: Bevallom amikor megvettem, engem kifejezetten idegesített, hogy minden magyar volt. :Y Először nem is tudtam mi merre, mert annyira hozzászoktam már az ánglis verzióhoz.

[ Szerkesztve ]

(#24) Renátó101 válasza C4mp3r (#23) üzenetére


Renátó101
csendes tag

hát.....van ilyen de magyar szinkronal azé jobb a játék. szerintem :DD

(#25) Lauda válasza skeleton91 (#20) üzenetére


Lauda
félisten

A masodik alatt ami szol zene, mar attol bekaka.... :( :DD

(#26) Kimmuriel válasza C4mp3r (#23) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

A CoP-ban nem lesznek frakcióháborúzások, legalábbis úgy nem, mint a Clear Sky-ban.

(#27) Renátó101 válasza Kimmuriel (#26) üzenetére


Renátó101
csendes tag

mien cop? nem coop?

(#28) skeleton91 válasza Renátó101 (#27) üzenetére


skeleton91
tag

CoP(Call of Pripyat) gyengébbek kedvéért. :) Te szerintem a kooperációra gondolsz amikor ketten toljátok a single részt.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#29) C4mp3r válasza Kimmuriel (#26) üzenetére


C4mp3r
addikt

Kár, pedig hasznos funkció volt, ha már a küldetésekkel nem nagyon tudtál haladni el lehetett szórakozgatni.

(#30) Renátó101 válasza skeleton91 (#28) üzenetére


Renátó101
csendes tag

ja hogy a CoP az jelenti! nem tutam! :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W de azé STALKER MIEN LENNE COOP-all ;] ;]

(#31) Vladi válasza Renátó101 (#30) üzenetére


Vladi
nagyúr

Húúú kánozni sokan multi + kisebb nagyobb küldetések. Állat lenne. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#32) skeleton91


skeleton91
tag

Itt van egy a legújabbak közül:
[link]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#33) Renátó101


Renátó101
csendes tag

KÖSZI!!! :C :C :C remélem megint lesz ARÉNA :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#34) Vladi válasza skeleton91 (#32) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ebben csak egy helyszín lesz? Annyi látszik a pda-n.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#35) skeleton91 válasza Vladi (#34) üzenetére


skeleton91
tag

Dehogy!!! De ezeke Xelo már felsorolta már mint az új hejszíneket.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#36) Vladi válasza skeleton91 (#35) üzenetére


Vladi
nagyúr

És tényleg. Ja, olvasnom kéne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#37) Tripower


Tripower
tag

érdekes nagyon érdekes....
de ez mind mind megtalálható kivétel az uj motor az oblivion lost-ban ami soc nak az eggyik modja...... :W jajaj a olusz pálya részek lemaradtak... sorry :O
ott is van chimera három fajta emberszabásu zonafattya de a kedvencem a mütököpenyes hernyo volt....
na de mindegy ezt is megveszem és kijátszom ha megjelenik. :Y

[ Szerkesztve ]

(#38) skeleton91 válasza Tripower (#37) üzenetére


skeleton91
tag

Műtőköpenyes féreg :DDD ez jó, gondolom a Burerre godolsz, itt a kép róla.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#39) Tripower válasza skeleton91 (#38) üzenetére


Tripower
tag

Ja ez az a dög! Köszi!

a külsösök amik kint kolbászolnak az orosz sztyeppén azok mindig fekete ruciban vannak, de amikor lekelett menni x18-ba (ha jól emlékszem ha tévedek akkor a földalatti kutato laborra gondolok) ott meg fehér mütököppenybe van.

(#40) skeleton91 válasza Tripower (#39) üzenetére


skeleton91
tag

Ja a fehér ruhás az a vezérük, abból csak egy van.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#41) Tripower válasza skeleton91 (#40) üzenetére


Tripower
tag

biztos azért ragadt meg mert nehéz volt jó szájonverni! ;]

(#42) skeleton91 válasza Tripower (#41) üzenetére


skeleton91
tag

LOL :))

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#43) Tripower válasza skeleton91 (#42) üzenetére


Tripower
tag

egyébként nem untad meg ezeket az izgalmas változatos küldiket?
öld meg a malacot,nyomd ki egy bandita szemét ,hozz egy ocska kismegymagköpködöt de a legkissebbet és fasza legyen különben nem kell.... hozz hat sörétet csira stb.... tisztára mint egy gyogyos.... egyetlen érdekes dolog volt az egész játékban (az ilyen jellegü küldikre gondolok) szerezz egy gitárt... ez érdekes ,ezt a vonalat mért nem lehet erösiteni az újjab részekben?

(#44) skeleton91 válasza Tripower (#43) üzenetére


skeleton91
tag

Nem, nem untam meg de voltak elégé érdekesek is pl: hozz el egy mérőműszert, térképet, tank gépusskáját stb.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#45) Tripower válasza skeleton91 (#44) üzenetére


Tripower
tag

az ugy még okés is de a tank géppityu nekem nem müködött érdekes modon.
ezek az érdekesebb küldik....
lehet zakkant vagyok de azon sokat dillemáztam hol vannak a pékek?mert hogy kenyér az van mint szodás a lovát.
igazábol olyasmire gondoltam hogy mi lenne ha egy sotartóért kéne lenyomni 5-6 snorkot....igaz kicsit meredek azt aláirom de realisztikusabb mert talán ezek a hétköznapi dolgok hiányoznak a zonábol, csak a fegyo vodka meg a skulo körül forog a zona.
modokkal probálkoztál?

(#46) skeleton91 válasza Tripower (#45) üzenetére


skeleton91
tag

Az hogy lehet nálam mükszik csak elég nehéz egy dög. A sótartós dologban igazad van a pékesre meg nem is gondoltam, de mi lenne ha három zsák lisztért vagy egy láda élesztőéért kellene legyakni az ellent.
Csak a shoc-nál a ol.2.2-őt és a priboi storyt 1.1-et de ez nagy szar volt senkinek sem ajánlom, inkább menjetek el moziba vagy akármi.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#47) Tripower válasza skeleton91 (#46) üzenetére


Tripower
tag

nekem nem ment valamiért volt löszer is elövetted felhuztad kattant egyet hogy üres és már elö is vette a másodlagos csuzlit nekem is meg öcsinek is.
az ol az jó volt! :C
meg letoltuk a CS Basix Monstrosity mod az is érdekes csak több a dög meg van egy két más fajta állatka izlom meg zombi amit 2szer felkell. :K
na látod az élesztö az tetszik például nem is rossz talállsz egy péket és hajrá! tök jó!
vagy össze tákolni egy viztisztitot mert nem ihatunk mindig vodkát (de lehet láma vagyok és a zona igazábol egy kocsma vagy mindenki alkesz kozák vodka függö)
vagy ha ragozhatom löjünk malackát és cipeljük be az egyyik bázisra a henteseknek akik nyomják a szalámit na jó lehet ez már beteges.... :Y :W
(honna volt füvük a cs -ben a szabisoknak :F ???!!!!!!......)

(#48) Vladi válasza Tripower (#47) üzenetére


Vladi
nagyúr

Termesztették. Olyan problémáid vannak... :DDD
Ami te keresel az egyébként a S.T.A.L.K.E.R Gastronomic mod. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#49) Xelo válasza Tripower (#47) üzenetére


Xelo
addikt

"honna volt füvük a cs -ben a szabisoknak ???!!!!!!......"

nem tudom, de volt. a legfőbb érv mellettük. :D

(#50) Vladi


Vladi
nagyúr

Figyelitek a híreket a CoP oldalán. Durvák. :))
Új fegyó: eliminator, vagyis semlegesítő. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.