Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) babosmiki


babosmiki
addikt

Már is teszt? Azt a hétszázát!!! :C

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2) Bog válasza babosmiki (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

És elég részletesre sikeredett, Bone123 eléggé odarakta magát az elmúlt napokban, hogy ez időre készen legyen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) babosmiki válasza Bog (#2) üzenetére


babosmiki
addikt

Már olvasom is! Nagy köszönet érte Nektek!! :R

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4) *Tata*


*Tata*
senior tag

Köszi a gyors tesztet. :R

(#5) bepe79


bepe79
addikt

Ez egy ütős cucc lett.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#6) natë


natë
nagyúr

Cool teszt (mondjuk nekem mindegyik írás tetszik, főleg Bog szerzeményei). Én a mobilokban a kamerát nézem elsődlegesen, a többit már gyakorlatilag rég tudja minden gyártó a csúcson.
Néztem és nézegettem, sokszor, vártam, hog lef...om a bokám...de nem. Javult a P20 Pro-hoz képest (ahhoz képest nem volt nehéz ;] ), de számomra nem a mobil kamerák csúcsa még mindig. :(

(#7) cintula187


cintula187
addikt

Ez..ez....ezt egy kicsit emésztenem kell. QI visszatöltés? WOW
Fektetett állapotban face ID és még kitudja mennyi minden, amit az almások nem pakoltak be és a Huawei meg csakazértis :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8) Gergőke88


Gergőke88
addikt

NAh végre!

(#9) sKie^


sKie^
tag

Meglepodtem na! :D

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#10) Peat76


Peat76
őstag

Nincs 4K 60fps? Na ez meg hogy lehet? Nem baj az IMax tudja..és milyen bámulatos a minősége..😃 😃 😊

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11) Zvezda


Zvezda
junior tag

Hajlított kijelző plussz noccs? Nem tetszik :( Elképesztő belső, de szar külső...

Xiaomi Mi A2

(#12) akooos


akooos
veterán

Elég jó lett a telefon, a gyors tesztért pedig hatalmas köszi.

A notchcsal még csak-csak meg tudnék barátkozni, de mi ez a hátlap és kamera elrendezés? :W Ennél csak ízlésesebben lehetett volna megoldani az elrendezést :D

Ja és a jack dugó nekem hiányzik róla, továbbra is.

Az árát nem láttam a tesztben, de gondolom nem 300 alatt van.

(#13) Csapoati válasza akooos (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

330 ezer, ott van az utolsó oldalon. A kamera brutális lett, meg úgy egyébként az egész telefon is. Aki nem iOS-ről akarna váltani, annak szerintem ez jobb és olcsóbb alternatíva az XS Maxnál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Azt tudjuk, hogy mikortól kapható?
Szolgáltatók?
Előrendelői csomag?

[ Szerkesztve ]

(#15) prolad


prolad
őstag

Nagyon meggyőző darab. A gyenge videós teljesítmény meglepő, de annyira nem is zavarna. Viszont megint az van, hogy a sima 20-asnál túl soka a kompromisszum, hogy így tereljék a pro felé a vásárlót.Ami szintén nem lenne baj, ha nem a 20-as kapta volna a nagyobb kijelzőt (a pro túl keskeny lett), a vékonyabb alsó kávát és a kisebb notchot. Arcfelismerés ide vagy oda.

(#16) akooos válasza Csapoati (#13) üzenetére


akooos
veterán

Hupsz tényleg, mostmár látom, köszi. :B

(#17) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

November elejétől lesz kapható, ha minden igaz.

[ Módosította: Bocha ]

(#18) #06658560


#06658560
törölt tag

Akkor nem váltok még egy ideig.

(#19) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

3 hátlapi kamera... irány a 4?

(#20) Gergőke88 válasza -secret- (#19) üzenetére


Gergőke88
addikt

Eddig is 3 volt.

(#21) hito


hito
nagyúr

Hát ez nagyon rendben van! Illetve lenne...4k@60fps nélkül nekimenni a mezőnynek??!! Megállt a tudományom :O Mindenesetre annyira jól sikerült, hogy enélkül is boldogulni fog a piacon.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22) batai15


batai15
félisten

Brutális telefon. Ez meg éri az árat nem a szifon.

(#23) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kár, hogy videóban ugyan olyan beteg mint minden Kirines Huawei... Az viszont meglepett, hogy a 40mp képek a legjobbak. A 10-re leskálázott példányokkal olyan szoftveres produkciót mutat be, ami elveszi a természetességét a képeknek. Ha videóban hozná amit kell, már nyúlnék is a zsebembe.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) lecko92


lecko92
csendes tag

De még csak most megy a launch event!!!

(#25) darvinya


darvinya
titán

Köszönöm a tesztet.

Csak egyet hiányoltam, hogy nincs kép csak 2 nanoSIM tálcáról.
Mert nanoSIM és microSD között csak 1.5mm különbség van egyik irányban.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26) #24536576


#24536576
törölt tag

Érdekes látni, ahogy a MA átpártolt a huaweihez. :D

Jó kis teló lett, de ebben is látszik, hogy csak egy kínai teló. Valami mindig el van cseszve. 330K-ért nem tud videót rögzíteni, ujjlenyomat-olvasója kuka, edge kijelző kopi, közben nem rég még a Samsungot oltották... :D Viszont legalább van értelme a noccsnak.

[ Szerkesztve ]

(#27) hajbel


hajbel
addikt

Kösz a gyors és részletes tesztet! :R Cserélném az S7-et, nagyon vártam ezt a telefont, főleg a kistesót, de azt nem tudom megbocsátani, hogy használhatatlan a 4K-s videofelvétel. Inkább várok tavaszig. :(

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#28) darvinya válasza #24536576 (#26) üzenetére


darvinya
titán

Hát ezeket honnét vetted a blödségeket [link].

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29) adlersson válasza akooos (#12) üzenetére


adlersson
aktív tag

"de mi ez a hátlap és kamera elrendezés?" - Xiaomival ellentétben legalább végre nem a Szifonos elrendezést követi.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#30) Gergőke88 válasza #24536576 (#26) üzenetére


Gergőke88
addikt

"ujjlenyomat-olvasója kuka"
Itt legalább megvan a lehetőség, hogy ne csak faceid legyen, és helyet nem vesz el.
Egy iphone-t (x-től felfelé) fektetve csak a jelkóddal oldasz fel..

Itt működik fektetve a feloldás?

(#31) #24536576 válasza darvinya (#28) üzenetére


#24536576
törölt tag

"Amikor a konkurencia atomstabil 4K felvételt kínál 30 FPS-sen (de néhol a 60 is opció), nehezen bocsátható meg a QHD+ kijelzős Mate 20 Pro bukdácsolása ezen a felbontáson. Pedig egyértelmű 4K felvételeinek részletességbeli előnye 30 FPS-en (a Kirin 980 sajnos 4K / 60 FPS-t nem tud), viszont mozgás és fordulás esetében látványos a széleken a lencsebizonytalanság, balra néha egy szürke sáv is megjelenik, a nagylátószögű felvételek pedig szaggatottak."

Éjszakai videókon gondolom 1080-ban is meghal a videó.

(#32) Wesder válasza darvinya (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Ne etesd.

Edge kijelző miatt kuka.
Na meg Huawei. Biztos jó, de nekem nem szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) SkyLine3000 válasza Zvezda (#11) üzenetére


SkyLine3000
addikt

+1. Megnéztem a képet. Látom, noccs+hajlított sz@r. El sem olvastam. Innetől kezdve nálam halott ügy. Nem mintha vennék ilyet valaha is...

[ Szerkesztve ]

(#34) adlersson válasza darvinya (#28) üzenetére


adlersson
aktív tag

Számára a "videó" fogalma biztos 8K @ 240fps-től indul...

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#35) akooos válasza adlersson (#29) üzenetére


akooos
veterán

Az LG V40 sem, mégis ízlésesebb (szvsz).

(#36) #24536576 válasza Gergőke88 (#30) üzenetére


#24536576
törölt tag

Sajnos ez a megoldás nem sokat ér. Egy 150K-s kínai csodában még oké, de ebben az árkategóriában vicc(Porsche design-on nem hiába volt hátlapi olvasó is). Majd az ultrahangos lesz igazán jó. A Face ID kopi viszont jól hangzik, kérdés, hogy mennyire hamarkodták el a kiadását(mint az ujjlenyomatnál). Huaweinél mindig azt érzem, hogy nagyot akarnak gurítani, minden jól hangzik, aztán a végén semmi se megy rendesen.

(#37) adlersson válasza akooos (#35) üzenetére


adlersson
aktív tag

Szándék legalább megvolt.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#38) lenzso


lenzso
tag

Köszi a tesztet,ez igen gyors volt. A fotók minősége még mindig nem győzött meg Huaweiéknál,van ennél jobb ,nem is egy... A sima 20-as sztem szebb,jobban néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#39) #24536576 válasza adlersson (#34) üzenetére


#24536576
törölt tag

4K is elég. Szerintem az nem nagy elvárás 2018 végén, ennyi pénzért.

(#40) SlayR


SlayR
senior tag

Megvan Mate-ike 10 utódja! :)

(#41) erahurka válasza lenzso (#38) üzenetére


erahurka
félisten

Ezzel én is így vagyok. Ráadásul számomra felesleges cuccok közül nem egyet kiszedtek abból (vezeték nélküli töltés, kijelzőbe épített ujjlenyomat-olvasó, 3D arcfelismerés...), cserébe kapott jack csatlakozót, apró a notch, nagyobb a kijelző és IPS a panel, így a beégésre is alacsonyabb az esély. :))

(#42) beyruth82


beyruth82
veterán

A kamera változott a p20 prohoz képest?Minden másban fejlödött az elődhöz képest de a 80 ezer forintos drágulás szerintem sok.Nem kellett vona egy év alatt ennyit emelni az áron.

[ Szerkesztve ]

(#43) Sz.Péter


Sz.Péter
tag

Iso 102000.Rendben.Lehet abban még jel is van. :B

(#44) arn


arn
félisten

Az elso huawei, ami igazan kene...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#45) babosmiki


babosmiki
addikt

Jó cucc lett! De a Mate 20 noccsával, és egy komolyabb AOD-vel mégjobb lenne, még lehet el is csábulnék...

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#46) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kinézetre tetszetős, hardveresen is, tetszik az aksi is. Képektől viszont annyira nem csináltam össze magam.

Megyen!

(#47) Jakesz


Jakesz
őstag

Nem rossz telefon (ennyi pénzért el is várható), de túl van hype-olva. Pont abban, ami a kategóriáján belül a leggyengébb. A kamerában. Ez a videóképesség ennyi pénzért gyalázatos.

(#48) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Ugy megy a 4k hianya miatt a felhaborodas mintha minden bokorban lenne 4k-s monitor 144Hz-el. Az mondjuk nem baj ha a VGA nem hajtja ki csak legyen 4k!

#soundslogical

https://ipon.hu/shop/csoport/tv-monitor-projektor-vr/monitor?85=6083&636=144-240

Ez mind van az Iponnal ami azert nem hobbibolt. Oke, legyen akkor keressunk 144 Hz nelkuli 4k monitort, de legalabb G-sync legyen benne, hisz akinek igenye van a 4k-s tartalomra annak altalaban van egy normalisabb VGA is otthon.

https://ipon.hu/shop/csoport/tv-monitor-projektor-vr/monitor?85=6083&638=1

Harom Acer monitor! Harom!

Szoval akkor meg mindig nem ertem a 4k hianyanak problemajat. Nem baj ha nincs tartalom 4kra csak a mobilom kepei mutassanak szepen?

(#49) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

A készülékeket Magyarországon 2018. november 4-ig lehet majd előrendelni, az előrendelők a Mate 20 és a Mate 20 Pro esetében is egy Huawei Watch GT sportórát kapnak ajándékba, amelynek az ára amúgy 199 Euro a mostani sajtótájékoztató szerint. A készülékeket 2018. november 5-én kezdik majd szállítani itthon.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#50) GALARDO


GALARDO
addikt

20X?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.