Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241951) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#241952) Wesder válasza oriic (#241951) üzenetére


Wesder
félisten

Gyakorlatilag is. Màr behúztam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241953) erahurka


erahurka
félisten

Csinálta már azt a gépetek, hogy USB csatlakozón rádugott kontroller bekapcsolta, de aztán a kontroller nem csatlakozott rá? Nyomtam egy PS gombot, erre villogott párat aztán semmi. Kihúztam a kábelt és úgy működött. Aztán játék közben időnként elkezdett nyöszörögni a hang, és elkezdett ilyenkor késni is a képhez képest. A kontroller újraindítása megoldotta végül. :F

A gép meg már régóta csinálja, hogy időnként egy-egy pillanatra nem képet ad ki hanem mákot. Már ezt a fekete fehér kásásságot mintha nem lenne adás. Erről tudtok valamit? :F

:R

(#241954) 30z.Samu válasza erahurka (#241953) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem van hogy azt írja ki hogy túl sok eszköz van felcsatlakoztatva. Kihúzom, bedugom és jó. :F

Sic Parvis Magna

(#241955) Carlos Padre válasza Szabi® (#241940) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nézd, ez pont ugyanaz mikor valaki anime fannak mondja magát, mert gyerekként nézte a Dragon Ballt, Pokémont, Narutot stb... de fogalma sincs mi az az Akira, Ghost in the Shell, Neon Genesis Evangelion csak hogy párat említsek példának. Minden szubkultúrának megvannak az alapművei amit illik ismerni azért.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241956) erahurka válasza 30z.Samu (#241954) üzenetére


erahurka
félisten

Egyetlen eszközöm van, a kontroller amit adtak hozzá :D

(#241957) Carlos Padre válasza S e t h (#241941) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez már gyermekkoromban is öreg vicc volt, mondhatni alapmű ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241958) Kendek válasza erahurka (#241953) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt white noise-nak hívják, és a HDCP fel nem oldott titkosítása néz ki így. Ha pillanatokra jelenik meg, akkor pl. előfordulhat, hogy valami külső zavarás miatt szétesik a jel. Első körben érdemes lenne kicserélni a HDMI kábelt (lehetőleg egy jobb minőségűre), mert lehet, hogy az árnyékolása nem tökéletes.
Amúgy nálam másfajta eszközzel és egy gyengébb minőségű kábellel jelentkezett ilyen anno, mikor ki-bekapcsoltam a hangrendszert.

<-ƘƘ->

(#241959) belan válasza penge111 (#241944) üzenetére


belan
addikt

Most engem is meg fogott ez a játék pedig soha nem játszottam final fantasy játékkal. FF15 csak ki próbáltam de az nem fogott meg de a FF7 tetszik.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#241960) Kritya


Kritya
csendes tag

Üdv mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni. Most vettem Ps4 pro. Új vagyok a témában sok mindent nem tudok de alakul. Játékokkal kapcsolatban kérdeznék. Milyen játékokat tudnátok ajánlani gyerekeknek? Frozen free fall :snowball fight ehhez hasonló játék van még a store - ban? Nem tudom hogy keressek rá. Super Márió játék van Ps4 re? Előre is köszönöm Krisztián.

(#241961) tboy93 válasza Kritya (#241960) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Mario Nintendo exclusive. Milyen idős gyerekeknek?

[ Szerkesztve ]

(#241962) Neoteric válasza Kritya (#241960) üzenetére


Neoteric
addikt

Super Mario nincs, ahhoz Nintendo-t kellett volna venni. :D

Ezek jok lehetnek gyerekeknek:
Rayman Legends
Ratchet & Clank
Spyro: Reignited Trilogy
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Little Big Planet 3

PSN: ne0teric_sAN

(#241963) felixo válasza Kritya (#241960) üzenetére


felixo
őstag

Farm Together is aranyos farmos játék. Ráadásul magyar nyelvű. :K

Redmi Note 9

(#241964) Szabi® válasza Kritya (#241960) üzenetére


Szabi®
addikt

Crash Bandicoot,Spyro,Knack 1-2,Lego kiadások,Little big planet,Rayman,Ratchet and Clank,Yooka Laylee,Minecraft.

(#241965) penge111 válasza oriic (#241951) üzenetére


penge111
addikt

Én tegnap húztam be, így gyakorlatilag is ingyenes a Knack 2 a német store-ban. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, szóval csináltam egy német accountot, le is szedtem, telepítettem a játékot. Játszottam egy minimálisat is vele, majd átléptem a magyar accountomra és megdöbbentem, hogy ott is lazán elindul a játék. Akkor hogy is van ez? Vagy menteni nem tudok majd, vagy mi a megkötés játékok esetén ha accountok között ugrálok?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241966) gyuromoj válasza penge111 (#241965) üzenetére


gyuromoj
veterán

Annyi, hogy a DLC-t mindig azon az accon/régión vedd, ahol a játékot is vetted.
Menteni tudsz, de az csak azzal az accal lesz használható, amin készült.
Ha tévedek, akkor majd kijavít valaki.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#241967) Neoteric válasza penge111 (#241965) üzenetére


Neoteric
addikt

Account megosztas miatt mukodik. Feltehetoen az uj nemet accodnal be van allitva, hogy a PS4-ed az elsodleges gepe. Igy barmit amit megveszel a nemet accountra, azzal fogsz tudni jatszani a tobbi accountoddal is ezen a PS4-en. Illetve.. nem mindent, kivetel erositi a szabalyt. Ubisoft jatek dlck tobbnyire nem osztodnak, csak az alapjatek.

PSN: ne0teric_sAN

(#241968) penge111 válasza gyuromoj (#241966) üzenetére


penge111
addikt

Köszi, ez szuper, akkor nem kell ugrálni az accountok között :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241969) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Outriders for PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, & PC Gets Videos Showing Flashy Powers & More

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241970) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Best Free PS4 Themes (+Free with PsPlus) nem mindegyik biztos, hogy elérhető magyar acc-al

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241971) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Skacok!

Ha egy játékot(LBP3) újra szeretnénk kezdeni, teljesen előlről,akkor azt hogyam tudom megoldani? :F

Psn ID: Tdizsolt

(#241972) l.skywalker


l.skywalker
félisten

R.I.P
Games Industry Has Lost Three Voice Actors: Days Gone’s Deacon, Final Fantasy’s Reno, and Resident Evil 2’s Leon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241973) belan válasza l.skywalker (#241972) üzenetére


belan
addikt

Szörnyű hír!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#241974) Xaels válasza l.skywalker (#241969) üzenetére


Xaels
félisten

Tetszik még mindig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#241975) Carlos Padre válasza l.skywalker (#241972) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gyász :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241976) Kendek válasza Tdizsolt (#241971) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Simán csak töröld a mentéseit, azután olyan lesz mintha legelőször indítanád.

<-ƘƘ->

(#241977) RangerFox válasza Kendek (#241976) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Persze általában van new game menüpont a jatékokban.

(#241978) ProEvoFan válasza Kritya (#241960) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lego City Undercover [link] Ez a legjobb, ha kisfiúról van szó.
Általában a Legoval nehéz mellélőni. Itt van az összes. [link]
Ha digitálisan vásárolnád, akkor várd meg az akciókat, mert teljes áron brutál drágák.
Itt tudod követni a friss akciókat és azt is megtudod nézni, mikor volt a legolcsóbb. [link]

[ Szerkesztve ]

(#241979) l.skywalker válasza ProEvoFan (#241978) üzenetére


l.skywalker
félisten

a LEGO Worlds még kicsit különlegesebb, mert van benne sima Sandbox mód, amikor nincs más csak egy világ és ami belefér. Kicsit olyan LEGO Minecraft szerű

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241980) Tdizsolt válasza Kendek (#241976) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi szépen! :R

Psn ID: Tdizsolt

(#241981) Bogyi007 válasza Szabi® (#241924) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csináltunk neki külön topicot...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241982) syler123 válasza nokia123 (#241945) üzenetére


syler123
veterán

PS5-höz nem lesz jó, majd ahhoz venni kell másikat. Nem drága, ha eladom a PS4 pro-t, akkor adom mellé a töltőt a 2 controllerrel együtt, mert akkor már a ps5 controlleréből veszek tartalékot.
Bár én nem ugrok rá megjelenéskor, megvárom a tapasztalatokat stb... Játékokat úgyis csak kb 1 éveseket veszek, szóval kb 1 éves korában lesz értelme megvennem a ps5-öt.

(#241983) Kendek válasza syler123 (#241982) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De pont az lesz a poén a PS5-ben, hogy a már meglévő játékokat (legalábbis ezek nagy részét) is vinni fogja, méghozzá szebben és jobban mint a PS4. Szóval nem kell majd feltétlenül megvárni, hogy jöjjenek ki rá újgenerációs címek. Mármint ezzel a logikával akár azonnal is veheted, mert ez az egy év nem jó indok. ;)

<-ƘƘ->

(#241984) syler123 válasza Kendek (#241983) üzenetére


syler123
veterán

1 év alatt hátha az ára is megy lentebb :)

Még nem tudom amúgy, kíváncsi leszek mennyit fogok bukni a pro-val.
80 környékén vettem, +9eft a plusz dualshock. Kb 40-et fog érni akkorra gondolom.

Nem emlékszem, hogy a sima ps4 megjelenéskori árához képest mennyit esett mondjuk 1 év alatt.

(#241985) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Call of Duty: Warzone console players are turning off crossplay to escape PC cheaters

Ki nem látta ezt előre? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241986) tboy93 válasza syler123 (#241984) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem nem fog jelentosen csokkenni a Pro használt piaci ara a PS5 megjelenésével, mar nincs hova :D Egy PS2 15-20e Ft, egy PS3 még mindig 20-30e Ft, a fat PS4-ek vannak 40-tol, Pro-t tavaly vett az ocsem hasznaltan 70-ert feheret. Ilyen 55-60-nal nem gondolom hogy olcsobban lehet majd kapni, foleg hogy az elején azert közel sem fog mindenki hirtelen PS5-re valtani. A Sony fő platformja szerintem még évekig a PS4 lesz, azt a 100+ millio peldanyt nem lehet figyelmen kivul hagyni.

(#241987) syler123 válasza tboy93 (#241986) üzenetére


syler123
veterán

Úgy legyen! :)

Én annak csak örülnék, ha aránylag tartaná az árát. Értelmét nem látom megtartani, ha a ps5 is fogja vinni a Ps4-es játékokat.

Carlos Padre: Jó hogy írod, én is kapcsolom ki a francba. Nem is értem miért nem csak a konzolosokat eresztették össze...

tboy93: eladást még én is meglátom, lehet nekiajándékozom a bátyámnak, egyáltalán nem játszik, de majd rászoktatom :D

[ Szerkesztve ]

(#241988) tboy93 válasza syler123 (#241987) üzenetére


tboy93
nagyúr

En lehet el sem adom. Max bekerul a haloszobaba, ha neha kedvem lenne ott jatszani.

(#241989) KaitouP válasza Carlos Padre (#241985) üzenetére


KaitouP
veterán

El nem tudom képzelni, hogy céges meetingen, amikor leültek ötletelni, és felmerült a PC + PS4 + XONE crossplay ötlete, hogy nem volt aki megszólalt, hogy "hát, na de a PC-n a nagy számú csalók nem fogják elrontani a crossplay játékélményt?" Ebben a tálalásban életképtelen a rendszer, a tapasztalat meg inkább azt mutatja, hogy a többség, játsszon számítógépen vagy konzolon (de főleg nyilván az utóbbiak) a hátuk közepére kívánják az egészet. Normális és effektív anti cheat rendszer nélkül nem igazán fog ez menni.

Kérdés, hogy akkor mi lesz a dologgal a jövőben - kiveszik, és megy minden a régi kerékvágásban, nem teszik állítható opcióvá avagy ráerőszakolják a játékosokra (ezt kevésbé tudom elképzelni), vagy marad így ahogy most.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#241990) Steve1207 válasza syler123 (#241984) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha azt nézzük, hogy az utolsó évben 35 és 40e-be került újonnan a PS3 és 360 is, miután megjelent a jelenlegi gen, most ugyanannyiért mennek használtan is. És ez elkezdte felfelé húzni a legelső generációs régi gépek árát is... Szerintem 60-70 körül mozog majd egy pro legrosszabb esetben is, így minimálisan engednek a régiségekből és a slimeknek is lesz hely.
Magánvélemény: az idióta "mindentmegveszekaztsetudommi" és "áhnemtetszikadomisel" kategóriák zúzták szét a használt piacot, mert kb féláron is képesek szabadulni a gépektől utána, csak jöjjön vissza valami.

.

(#241991) Wesder válasza KaitouP (#241989) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy mondjuk a PC-seket ki kellene venni a buliból, mert làthatóan nem érdemlik meg a közös jàtszóteret.
Kivétekek persze vannak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241992) tboy93 válasza Steve1207 (#241990) üzenetére


tboy93
nagyúr

Őszintén, aki attól fosik hogy mennyit fog bukni egy játékkonzolon az inkább ne vegyen :U Nem a legjobb befektetés.

[ Szerkesztve ]

(#241993) Carlos Padre válasza KaitouP (#241989) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Biztos volt, csak aztán a legnagyobb befektetőjük szólt, hogy [link]
;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241994) Wesder válasza tboy93 (#241992) üzenetére


Wesder
félisten

Telefont is sokan úgy vesznek hogy jajj mennyiért is tudom majd tovàbbadni. Elég szerencsétlen hozzààllàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241995) jupp008


jupp008
senior tag

Az Until Dawn mennyire parás játék ? Most elég jó áron van a Store -ban, tetszik a döntési lehetőség szerinti többfajta alternatív irány, de ahogy öregszem, egyre kevésbé bírom a horror történeteket :)

(#241996) belan válasza tboy93 (#241992) üzenetére


belan
addikt

Csak akkor keresel a műszaki ha kereskedő vagy! Jupp008 gyengék a idegejid ;] nem annyira parás.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#241997) Bogyi007 válasza jupp008 (#241995) üzenetére


Bogyi007
veterán

Olyan B kategóriás tinihorrornak nevezném. Ha szereted azokat a játékokat, amikben a butterfly effektus érvényesül, akkor ez is tetszeni fog. Ps3-as Heavy Rain és Beyond után de a Detroit előtt játszottam vele és szinte platinára játszottam. Nekem nagyon tetszett. Egyedül az volt fura számomra, hogy az akkor még Ps4 Slim gépemet - ami csöndes jószág volt - elég rendesen megküldte ventilátor hangra.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241998) tboy93 válasza Wesder (#241994) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na, a telefon meg a masik :D Talán a legdurvabb ertekvesztessel rendelkezo elektronikai eszkozok egyike.

(#241999) syler123 válasza tboy93 (#241992) üzenetére


syler123
veterán

Nem ezen fog múlni, hogy tudok-e majd mit enni... Ettől még érdekel, hogy mennyit bukok a pro-n,. Jót tesz a lelkemnek, ha nem sokat. Ha nem lett volna visszafele kompatibilitás, egyszerű lett volna a dolog, mert akkor megmaradt volna a pro. Még az xbox 360-am is megvan, azt sem adtam el :D

Nem tudom miért kellett ilyen irányba elmenni. Nyilván azért veszek játékkonzolt, mert szeretek játszani...

(#242000) tboy93 válasza syler123 (#241999) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem feltétlenül rád értettem, ne vedd támadásnak. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.