Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241301) F-ECT$ válasza RocknRoller (#241289) üzenetére


F-ECT$
titán

Többen is írtátok, hogy mi van ha tönkremegy a szeretett gépe, mert csak 1 év garnacia van rá. Egyrészt van ahol 2 évet adnak rá, másrészt vannak boltok, ahol 15-20e Ft-ért lehet venni még +3 év garit hozzá. Én szinte minden nagyobb értékű (50e Ft+) elektronikai cikkhez veszek ilyet, kellett is már használnom, és tök nyugodt vagyok, hogy ha bármi van, akkor ingyen javítják.

Dive ever, work never.

(#241302) 30z.Samu válasza .LnB (#241300) üzenetére


30z.Samu
félisten

Arra akart menni a válasz, hogy kérdés nélkül visszaküldték neki a pénzt. De amúgy jogos, tényleg nem tudni, hogy most akkor mikor akarják piacra dobni. :F

Sic Parvis Magna

(#241303) Kendek válasza RocknRoller (#241296) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mikor 7016-os Pro-ra váltottam, akkor nekem is feltűnt a Coil Whine. Leginkább csak betöltésnél jelentkezik, és szerintem ilyenkor nem zavaró. Már rég megszoktam és el is felejtettem, ellenben amikor játék kellős közepén süvít mint az állat, az tényleg bosszantó tud lenni (ezért is pasztáztam újra folyékony fémmel).
Mindenesetre emiatt egészen biztosan nem fog tönkremenni a konzol, szóval a kiadott zaj okozta kellemetlenségen felül egyéb problémát nem okoz.

<-ƘƘ->

(#241304) oriic válasza keIdor (#241298) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"07:16-kor visszautalták a The Last of Us part 2 árát."

Ezzel tisztázódott a múltkori kérdésem, vagyis EU-ban is visszatéritik az árát automatikusan. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#241305) Peace válasza keIdor (#241298) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha tippelnem kell, akkor nem. Ha május végi nagy megjelenést lefújták disztribúcióra hivatkozva, akkor szerintem a június végig másik nagyágyú játék sem fog megjelenni. De ne legyen igazam.

(#241306) RocknRoller válasza syler123 (#241297) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

igen, olyan hangja van mint 0:58-nál, 01:22-nél és 01:47-nél.

F-ECTS és Kendek, köszi az infót.

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#241307) penge111


penge111
addikt

[link] Létrehoztam egy külön topikot a Pinball FX3 bajnokságoknak, hogy ne ide szemeteljünk. Aki akar az jöjjön, itt indíthat bárki majd bajnokságot. Az alapjáték ingyenes, azaz két táblát tartalmaz, szóval bárki szervezhet ezekre bajnokságot. Gyertek minél többen majd jó móka, de veszélyes is, asszony függő lett ;] Alig férek már pshez meg akarja bogyi rekordját dönteni.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241308) Frod válasza keIdor (#241298) üzenetére


Frod
addikt

Valamiért a Tsushima-val szemben indokolatlanul pozitív a megjelenési hozzáállás, de lélekben érdemes készülni a csúszásra.
Ha meg nem, max kellemesen meglepődik az ember. :)
(de egyébként most őszintén, ha az egyik címnél a disztribúció, dobozos példányok meg-nem érkezése, stb volt az indok, a másiknál meg hirtelen ez nem is probléma, az elég blama a TLoU2-re nézve - az érzékeny témát, mint indokot egyszerűen nem tudom elfogadni, ez nem az USA és nem valami szomorú esemény utáni sorozatrész csúszás, ott szokott ez menni)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#241309) .LnB válasza Frod (#241308) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elvileg, a Official PlayStation Magazine interjúja szerint, tuti a megjelenés: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241310) Kendek válasza Frod (#241308) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De a TLoU-ban mi az ami annyira érzékeny téma lenne? A gombafertőzés amitől zombi leszel? És ha az is lenne, miért ne lehetne ez a hivatalos indok? Más játékok esetén ezt nem titkolták.
Pl. a Resi 3 Remake most sokkal érzékenyebb (a kórházban olvashatsz a nővérek elkeseredett küzdelméről a fertőzöttek kapcsán), mégsem halasztották el. Ha kevesebb is fogy majd belőle mint a 2-ből, akkor is az nem a pandémiás helyzet miatt lesz.

<-ƘƘ->

(#241311) _drk válasza Kendek (#241310) üzenetére


_drk
őstag

Lehet nincs is kész a játék. Vagy ez már 2020ban kevés lenne a NG szerint. És ez most egy jó indok.
Szerintem amúgy Ps 5-ös nyitó címnek akarják, ha jönne más game legalább egy teaser-t ismernénk már.

(#241312) 30z.Samu válasza _drk (#241311) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bennem is inkább ez merült fel, mintsem logisztikai gond. Inkább még rohadtul nincs kész a game.

Sic Parvis Magna

(#241313) Bazsi1987 válasza 30z.Samu (#241312) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem van egy rossz érzésem nem lesz ebből Ps4-es változat válság közepén, után kell egy húzó exkluzív cím ami beinditja a nextgen :(((

(#241314) Wesder válasza Bazsi1987 (#241313) üzenetére


Wesder
félisten

Ez miért is gond? Legalàbb majd jó rajtot vesz a PS5.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241315) 30z.Samu válasza Bazsi1987 (#241313) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez valahol nem is lenne baj szerintem, pláne ha picit még tudnak húzni a grafikán + natív 4K-t támogatja.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#241316) #21123072 válasza Wesder (#241314) üzenetére


#21123072
törölt tag

Nem is tudom, mondjuk annak esetleg, aki nem akart egyből beleugrani az új genbe, de játszana vele.

(#241317) mango21 válasza Wesder (#241314) üzenetére


mango21
csendes tag

Azért lenne kellemetlen, mert egész eddig arról volt szó, hogy ps4-re is jön. Sokan számítanak rá. (Én is)

Mondjuk én biztos nem veszek ps5-öt az elején. Last of us 2 ide vagy oda. Ha csak arra lesz, akkor majd 2-3 év múlva játszok vele.

(#241318) _drk válasza Kendek (#241310) üzenetére


_drk
őstag

Én év elejétől csak világvégés játékkal tolom. Mondjuk a legtöbb játék ma már az!
Ment a Death Stranding ahol minden kihalt. RE2 zombi apokalipszis, Days gone ugyan az. World War Z ugyan az.
Most a darksiders 2őt kezdtem el ahol a széttépázott földet már ott hagytuk.
Közben megvettem a Nier-t ami szintén világvégés...
Velem van a baj vagy csak ilyen játékok vannak? :D

(#241319) Wesder válasza mango21 (#241317) üzenetére


Wesder
félisten

Ha eddig azt mantràztàk, hogy jön PS4-re, akkor jönni fog. Nem kell paràzni. Mikor hazudott ilyenben a Sony?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241320) KaitouP válasza mango21 (#241317) üzenetére


KaitouP
veterán

Azért fontos megjegyezni, hogy ha már azután jelenik meg, hogy megjelent a PS5, még visszamenőleg is kiadhatják PS4-re a programot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#241321) Kendek válasza mango21 (#241317) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

mert egész eddig arról volt szó, hogy ps4-re is jön

Egyelőre csak felesleges túlgondolás ez, a hivatalos infó továbbra is az, hogy PS4-re fog jönni. Arra lett eredetileg bejelentve, és egészen biztos vagyok benne, hogy meg is fogjuk kapni rá.

<-ƘƘ->

(#241322) mango21


mango21
csendes tag

Szerintem is jönni fog. A fentiekkel kapcsolatban írtam le a véleményemet.

(Bazsi, wesder hozzászólására reagálva)
Részemről téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#241323) vg válasza Wesder (#241319) üzenetére


vg
addikt

Mikor? Azt hiszem most bukó van számodra egy kicsit; The Last Guardian sok sok PS3 fejlesztés után csak PS4... :DDD

(#241324) Wesder válasza vg (#241323) üzenetére


Wesder
félisten

Feltételeztem hogy nem, de akkor nem csalódtam a Sonyban.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241325) Kendek válasza vg (#241323) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az oké, hogy most egyelőre bizonytalan a TLoU Part 2 megjelenésének a dátuma, de azért valószínűtlen, hogy több évet csúszna. Még azért esélyes, hogy idén meg fogjuk kapni. :)
Bár ha 5-6 évet csúszni fog, akkor szerintem már senkit sem fog zavarni, hogy csak PS5-re adják ki. :DDD

<-ƘƘ->

(#241326) S e t h


S e t h
nagyúr

A Last of us 1 kapott egy elég jó sztorit és egy nagyon erős gyomrost tolt a játék elején, ami meghatározta a körülötte kialakuló hypeot, de kellett hozzá az is, hogy a konkurencia nem tudott hasonlóval előállni.

Nosztalgikus feeling ugyanazt várni a második résztől, mint az elsőtől, én pl. nem is hiszem, hogy a technológiai újításokon túl képes lesz meghaladni az első rész nyújtotta élményt.
Persze nem is kell, mert ha csak 70-90%-ban hozza az első részt már akkor is siker lesz, de ettől függetlenül sincs bennem óriási várakozás, hogy na majd most mi lesz.

Aztán lehet, hogy ez csak kognitív disszonancia részemről, mert nem vagyok hajlandó várni ennyire vmit, miközben bizonytalanságban tartanak a készítők még a megjelenés illetően is.

Közben meg egy jó ötlet.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#241327) hombre[EU] válasza S e t h (#241326) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az elsō résznél (is) a tálalás volt az átlagon felüli. Itt a bosszú/gyülölet lesz a téma, szóval én várom mi sül ki belōle. Valószínū,hogy sokszor fogunk undorodni játék közben :D

Life, Uh, Finds A Way

(#241328) S e t h


S e t h
nagyúr

Ahab kapitány érezhette magát utoljára így. :)

Nem tudom kit zavartak el az Ubisofttól 2013-2014 után, de nagyon hiányzik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#241329) .LnB válasza S e t h (#241328) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egy bálna? Vagy jéghegy? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241330) NyMRooD válasza vg (#241323) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ott azért több év csúszás volt, sztem már nem is gyártottak akkor ps3-at.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#241331) NyMRooD válasza Wesder (#241324) üzenetére


NyMRooD
őstag

Túl hamar jelentették be, mással is előfordul, de ők végül kihozták kaszálás helyett (több évet csúszott a játék fejlesztése, már rég a ps4 volt csak a piacon).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#241332) Wesder válasza NyMRooD (#241331) üzenetére


Wesder
félisten

Jó persze. Biztos megvolt rà az ok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241333) tboy93 válasza S e t h (#241328) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jó is a black flag :K

(#241334) Scholes9 válasza S e t h (#241326) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azért a Naughty Dogról van szó. Akik szinte mindig túl is ugorják az előző játékuk minőségét. Majd meglátjuk milyen lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#241335) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Zseniális ez a sony ügyfélszoli

Írtam nekik egy mailt, hogy az új kontrolleren borzalmas az illesztés és vágja a kezem, lehetne e valamit vele kezdeni stb

Válasz:
1. Kapcsolja ki a PS4-et.
2. Keresse meg a kis lyukat a controller hátoldalán az L2 gomb alatt/mellett.
3. Keressen egy kis tűt, vagy gem kapcsot, amelynek segítségével be tudja nyomni a gombot, majd tartsa nyomva pár másodpercig.
4. Az újraindítás után párosítsa össze a controllert a PS4-el és indítsa el a konzolt.
5. Nyomja meg a PS gombot és jelentkezzen be a fiókjába.

Amennyiben a probléma továbbra is fennáll, keresse fel valamelyik márkaszervízünket az alábbiak közül...

Hát nem segített, szóval beszéltem a szervízzel :D

Xbox One: bandymnc

(#241336) Wesder válasza bandi0000 (#241335) üzenetére


Wesder
félisten

Tudhatnàd hogy egy controller resettől a helyére ugranak az illesztések.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241337) bandi0000 válasza Wesder (#241336) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jah kb mint régen a T-mobile "szerviz", csináltak egy visszaállítást esetleg szoftverfrissítést és máris megjavultak a rossz hangszórók, betört kijelzők stb

Xbox One: bandymnc

(#241338) Wesder válasza bandi0000 (#241337) üzenetére


Wesder
félisten

Ismerős. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241339) Tdizsolt válasza Tegla80 (#241280) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm, megoldódott!

A nyelv maradhatott magyar, a beviteli nyelvet (text) kellett átállítani angolra. Azt mondjuk nem is értem miért magyar, ékezeteket úgysem használ mostanában senki.... 😂

Psn ID: Tdizsolt

(#241340) Xaels


Xaels
félisten

Remnant-osok. Bejelentették az első fizetős DLC-t: Swamps Of Corsus. Konzolokra egyelőre nincs dátum meg ár, de jönni fog.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#241341) NyMRooD válasza Wesder (#241332) üzenetére


NyMRooD
őstag

"...de akkor nem csalódtam a Sonyban..." - én csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy vg kontextusból kiragadott példája a megfelelő kontextusban másként hangzik, de ha a te lelkednek jobb egy ilyen technikai probléma miatt hazugnak tartani a Sony-t, hajrá, biztos megvan rá az okod :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#241342) Wesder válasza NyMRooD (#241341) üzenetére


Wesder
félisten

Igazat adtam neked, nem volt ebben semmi rossz. Az hogy ő úgy adta elő hogy a Sony màr egyszer hazudott, az az ő gondja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241343) belan válasza oriic (#241304) üzenetére


belan
addikt

Nagyon durva nagyon vártam már a játékot pedig a első rész is a konzol generáció végén jelent meg ha jól emlékszem. KB ugyan így lett volna ps4 generációban is nyár eleje felháborító :W.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#241344) izsi69


izsi69
újonc

Sziasztok!
Új tulajként fordulnék hozzátok egy kérdéssel. Választ nem igen találtam rá. Ha a konzol Magyarországon vásárolt, de a jelenlegi helyzetben Szerbiában kerül beüzemelésre és Szerbiában tudok csak felhasználói fiókot regisztrálni, akkor tudok-e magyarországi fiókot nyitni? Magyar bankkártyát használni a playstation networkon és előfizetni a ps plusra? Esetleg ha ez mind menne is a jövöben lehetne-e ennek bármiféle negatív következménye?
Egy ideig még Szerbiában lenne használva, de utána amint a jelenlegi helyzet engedi már ismét Magyarországon használnám.

[ Szerkesztve ]

(#241345) tboy93 válasza izsi69 (#241344) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Bárhonnan tudsz magyar fiókot regisztrálni és nem lesz hátránya.

(#241346) Kendek válasza izsi69 (#241344) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A világ bármely részén használhatsz magyar fiókot, ebben nincs semmiféle korlátozás. A magyar bankkártyádat el fogja fogadni, és a Plus előfizetést is fogod tudni aktiválni. Semmilyen negatív következménye nem lesz.

<-ƘƘ->

(#241347) NyMRooD válasza Wesder (#241342) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor félreértettem... sry

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#241348) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Indulok csatába. Le kell dolgoznom több mint 40 milliós hátrányt. :))

Pinball Fx3 bajnokság.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241349) Plague666 válasza F-ECT$ (#241301) üzenetére


Plague666
tag

Ezzel az a baj, hogy a konzolos boltok nem egységesen kommunikálnak a jótállás kapcsán. Egyesek azt mondják, hogy megbontással bukod a garit, csak a vinyót szabad kicserélni, de meg kell őrizni a régit, stb. Mások szerint szétszedheted. Laikusok, átlag userek hisznek az eladónak. Lakóhelyemen anno nekem is az A verziót mondta a nevezetes konzolüzlet és a nagy kék elektronikai áruház is. Belegondoltam hogy 3 év nagy idő bontás nélkül, nem lehet addig takarítás mellőzésével működni, és inkább hagytam a gyári garit.

(#241350) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Dark Pictures: Little Hope - Reveal Trailer - PS4/XB1/PC

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.