Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241351) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Announcing the Play At Home Initiative

To support Play At Home, PlayStation will try to make those occasionally dull moments more exciting by offering Uncharted: The Nathan Drake Collection and Journey available for free* for a limited time through digital downloads from April 15 at 8pm PDT through May 5, 2020 at 8pm PDT Once you redeem the games, they are yours to keep. :R

Magyarul: ingyen minden PS tulaj megkapja digitálisan ezt a két játékot, ha jól számolom akkor magyar idő szerint április 16. 5:00 és május 6. 5:00 között

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241352) Wesder válasza l.skywalker (#241351) üzenetére


Wesder
félisten

:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241353) l.skywalker válasza Wesder (#241352) üzenetére


l.skywalker
félisten

Rád a csillagos rész vonatkozik:

*In Germany and China, users will have access to Knack 2 and Journey for free for a limited time (April 15, 2020 at 8pm PDT through May 5, 2020 at 8pm PDT).

:DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241354) tboy93 válasza l.skywalker (#241351) üzenetére


tboy93
nagyúr

Adhattak volna mondjuk valami olyat ami nem volt ps plus jatek par hónapja :U

[ Szerkesztve ]

(#241355) Kendek válasza gyuromoj (#241350) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Már a Man Of Medan sem nyűgözött le, az irányítás is valami katasztrófa volt. Remélem a folytatás azért jobb lesz, bár sok reményt nem fűzök hozzá.

(#241351) l.skywalker: Húú, a Journey még nincs meg, de jó! :)

<-ƘƘ->

(#241356) .LnB válasza l.skywalker (#241351) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért egy FFVII Remake-nek jobban örültem volna. ;]

(#241354) tboy93
Akkor csak a Journey-t töltsd le, az olyan. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241357) l.skywalker válasza tboy93 (#241354) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ez Plus nélkül értendő. Persze, jogos. De sokaknak így is jól fog jönni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241358) tboy93 válasza l.skywalker (#241357) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mindegy, szep gesztus azert.

(#241359) l.skywalker válasza .LnB (#241356) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én személy szerint azt hittem, hogy ingyen Plus-t meg Gold-ot fognak most feszt osztogatni a cégek... ehhez képest konzol fronton ez az első ilyen lépés.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241360) Wesder válasza l.skywalker (#241353) üzenetére


Wesder
félisten

Remek. Van US, német meg magyar accountom is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241361) penge111 válasza Bogyi007 (#241348) üzenetére


penge111
addikt

Picit többet kell már, asszonykám nagyon bevadult. Lassan már valami igazi bajnokságra kell beneveznem, kezdem magam szégyellni :B

ui: 500 milla felet van és még van egy labdája :Y

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241362) Bogyi007 válasza penge111 (#241361) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bemelegítésnek egy 243 millió. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241363) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Akinek megvan a Wreckfest, az nyugodtan vegyen fel barátlistára.Zuzhatunk pár online meccset, úgy is kell a trófeához. :R
PSN nevem: ProEvoFan_hun

[ Szerkesztve ]

(#241364) Steve1207 válasza l.skywalker (#241359) üzenetére


Steve1207
veterán

Ilyesmit vártam volna szintén, de ha nem is a Sony, akkor a kiadók nagyobb teret szabhattak volna az ingyen hétvégéknek. Vagy egy-egy ingyenes... ne is legyen ingyenes, csak erősen kedvezményes játéknak. Én szívesen látnék 80% körüli elmúlt években ingyenes Plus-os játékokat is, de az meg már nincs benne nálam, hogy egy 6-7 éves játékra kiadjak 4e-et, mert az alá akciókor se mennek sokszor...
Nem elégedetlenkedek amúgy, elvagyok így is bőven, csak maga a gesztus erre az időszakra. Egy hülye téma is jópofa lenne, pedig sohasem használok témákat :D

.

(#241365) penge111 válasza Bogyi007 (#241362) üzenetére


penge111
addikt

Asszony még mindig tolja mindjár frissül a pont ;] Harmadik midnightja lesz gyááá :Y 50 perce tart a játéka, azért ez durvaaaa

ui: 700 milla, és még mindig nem esett le neki a golyó, bazz ez izgalmasabb mint egy focimeccs

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241366) 30z.Samu válasza penge111 (#241361) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kihívás elfogadva, ha lesz egy kis időm, leszedem én is. ;]

Sic Parvis Magna

(#241367) penge111


penge111
addikt

Nagyon büszke vagyok a feleségemre

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241368) Carlos Padre válasza penge111 (#241367) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jól kezeli a golyókat, meg is értelek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241369) Bogyi007 válasza penge111 (#241367) üzenetére


Bogyi007
veterán

Baaaaaaazzzeeeeegggg...... :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241370) Nayrobi válasza l.skywalker (#241351) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ehhez tartozik még, hogy

PlayStation has opened a $10 million fund to assist indie developers impacted by the ongoing coronavirus pandemic.

:R

(#241371) l.skywalker válasza Nayrobi (#241370) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen emiatt nyitottam meg az egészet, csak aztán lejjebb görgettem :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241372) hombre[EU] válasza .LnB (#241356) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Még nincs meg? ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#241373) icecube23


icecube23
tag

Valaki próbálta mostanában a fifa 20at el indítani?
Engem nem akar ultimate team be be engedni.
Nektek is error üzenet köszön vissza loginnál?

(#241374) mango21 válasza icecube23 (#241373) üzenetére


mango21
csendes tag

Nekem a Battlefield 1 multi nem megy. 😕

Rákeresve a fifára mások is panaszkodtak.

[ Szerkesztve ]

(#241375) Tegla80 válasza icecube23 (#241373) üzenetére


Tegla80
addikt

gond van mindennel.....[link]

Sony® & PlayStation®

(#241376) Bogyi007 válasza penge111 (#241367) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mára elegem van, nem akarom ezt a játékot ma már látni.... :DD :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241377) Szabi®


Szabi®
addikt

Nekem a Final Fantasy teljesen kimaradt az életemből.Annyira hogy tényleg halvány lila dunsztom sincs,hogy hol játszódik,kik a karakterek,és mi a történet.Ami végképp bezavart az a Kingdom Hearts nevü produktum,,,,Pluto,Mickey egér,FF karakterek ? :F

Ezmiez :F

[ Szerkesztve ]

(#241378) Wesder válasza Szabi® (#241377) üzenetére


Wesder
félisten

Jàtszsld végig és megtudod. Nem véletlen szeretik itt is többen. Ezt àt kell élni, mert elmesélni nem lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241379) KaitouP válasza Szabi® (#241377) üzenetére


KaitouP
veterán

Juj... [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#241380) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Van esetleg valakinek Nacon Revolution Pro 2 ? Véleménye érdekelne mert újat vennék de mivel már kapható az újabb 3-as ezért már alig lehet kapni. Ha tud valaki ahol kedvező áron van azt is köszönöm.

(#241381) gangstagergo válasza Szabi® (#241377) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Gyerekként az alkoholt is nehéz megérteni miért jó ... Aztán felnőttként mikor rákapsz az ízére minden világossá válik ;]

(#241382) Szabi®


Szabi®
addikt

Nem flameből kérdeztem,most akadtam rá erre a Kingdom Heart-ra.Nem vágom hogy ez milyen műfaj.FF-t sem ismerem.

gangstagergo :D :D

GhostPetya Ezt nem tudom hova tenni,vagy hogy mire érted.Lehet nem is nekem akartad címezni....passz. :)

[ Szerkesztve ]

(#241383) gangstagergo válasza Szabi® (#241382) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Úgy tudom van játszható demó store-ba. Egy próbát megér ;)

(#241384) Szabi® válasza gangstagergo (#241383) üzenetére


Szabi®
addikt

Most szedem a Final Fantasy demot,inkább élmény beszámolokat vártam akik tolták,mert ahogy nézem elég sok rész van.Látom hogy Square enix csinálta a játékot,de pl tőlük a Just Causeok annyira nem jöttek be.

(#241385) Rage47 válasza Szabi® (#241384) üzenetére


Rage47
veterán

ne foglalkozz a számozással, mindegyik különálló rész
nagyon jó lett a 7 remake, nézd meg a demót

(#241386) Steve1207 válasza Szabi® (#241384) üzenetére


Steve1207
veterán

Teljesen más világ egy JC, mintha a Tetrist hasonlítaná az ember a Mariohoz ugye :D
A 7. rész amúgy igazi kincs, anno a demo-t folyamatosan újra és újra játszottam még 99-ben vagy mikor jelent meg. Persze ez stílustól is függ, van akinek nem jön be vagy nem tud ilyesmivel játszani, de maga a megvalósítás anno is szuper volt és most is így vélem. (Pedig az utóbbiba tartozok, ezekben nem vagyok nagy játékos, de csak maga a látvány, karakterek, zene miatt már megér(het)i, ha valaki fogékony a vonalra.)
Én pl a SE játékait is alapból imádom javarészt, megvalósításra jól megoldják a dolgokat, az, hogy maga a játék vagy a történet milyen benne az más kérdés, JC esetében pl részemről "semmilyen" az egész.
Demó alapján amúgy meglátod, ennél a remake-nél még meg se néztem a demo-t, a videók annyira megnyugtattak, hogy majd leárazáskor megveszem egyszer mindenképp.

.

(#241387) saelin válasza Xaels (#241340) üzenetére


saelin
veterán

Ez jó hír! Minél több content-et bele. Nagyon jó játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#241388) KaitouP válasza Szabi® (#241382) üzenetére


KaitouP
veterán

De neked címeztem, igazából több okból is. Egyrészt furcsa számomra hogy akárcsak hallomásból is, a nagyon alapjait nem ismeri valaki egy olyan szériának, ami a játékvilágban nagyon régóta jelen van - 1987 óta egészen pontosan - és annak az egyik legmeghatározóbb szériája. Az még valahol oké hogy valakinek nincs fingja mondjuk egy tingli-tangli akciójátékról, ami megélt egy részt, és a 569.-ik rókabőr amúgy is, na de egy olyan szériáról mint a Final Fantasy, ami ekkora múlttal rendelkezik, és rengeteg mai játék (főleg a műfajában persze, de talán azon kívül is) alapjait fektette le, köztük játéktörténelmi mérföldkövet is adott a világnak (VII. rész)...

Ha már valakinek a gaming a hobbija, és nem is mostanában kezdte el frissen, esetleg nem taknyos kisgyerek már, abban az esetben szerintem az alapműveltség része. Mint Mario, Pac-Man, stb. :)

Igazából a "juj" faktor a Kingdom Hearts-os résznél csúcsosodott ki bennem, azt ne keverjük a Final Fantasy-hez, elég kevés közük van egymáshoz, persze érezhetően örökölt dolgokat a FF szériából, hogy úgy mondjam, hatással volt rá.

Írásomat ne vedd támadásnak, nem kioktatás akart lenni. Mondhatjuk, hogy Final Fantasy és JRPG sznob vagyok, és aprócskán felhorkantam. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#241389) Bétaville


Bétaville
senior tag

Resident Evil VIII. Village
[link] ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#241390) Carlos Padre válasza KaitouP (#241388) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lehet, hogy a 89 nem a születési éve és nagyon fiatal, azért nem hallott róla.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241391) sxxorp válasza KaitouP (#241388) üzenetére


sxxorp
őstag

Csak hogy táguljon a világképed én sem ismerem egyiket sem, érintőlegesen is alig, pedig első kedvencem az Elite volt Commodore +4-en, konzolokra meg a Dreamcast-tel váltottam. Az FF biztos nagyon jó valakiknek, de engem soha nem vonzott, a JRPG-kkel együtt. Ha végleg kimarad sem érzem gondnak, annyi, de annyi más is van. Mario és Pacman megvan :DDD, szerintem nem egy kategória.

(#241392) .LnB válasza hombre[EU] (#241372) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még. Elvagyok a Dirt 2.0-val és az Uncharted 4-gyel, és ott a Nascar Heat 4 is.
Nem jellemző rám, hogy türelmes vagyok egy friss megjelenés megvásárlásával, de érdekes módon most úgy érzem, hogy ráérek még vele. Na meg ahogy írtam is már párszor, elég bizonytalan, hogy mi lesz a többi résszel, azt azért jó lenne tudni, megnyugtatna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241393) hombre[EU] válasza .LnB (#241392) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Még én sem kezdtem el. Most a BIPED ment konzolon...majd ha lesz magányos idōm :D

Life, Uh, Finds A Way

(#241394) Xaels válasza saelin (#241387) üzenetére


Xaels
félisten

Örülök is neki meg nem is. Rongyosra játszottam az alapot és mindig van ingerem hozzá, hogy újra előkapjam csak már tartalom nincs amit nem láttam volna, bár igaz HC móddal nem kínoztam még magam. Viszont ez a DLC egyelőre a szívemnek kevés, jó ha lesz benne 10-15 óra szvsz, de ez ugye attól függ mennyi lesz benne az újdonság és Corsus volt a legszívósabb rész meg itt PS4-en pont a legrosszabbul futó is, de lehet ezt kijavítják végre. Tuti megveszem, de személy szerint jobban örültem volna ha egy fullos folytatást jelentenek be amibe megint lett volna számomra 100+ óra tartalom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#241395) Scholes9 válasza Bétaville (#241389) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Csak legyen VR támogatás. “Cseppet” más úgy játszani :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#241396) sting2 válasza gangstagergo (#241381) üzenetére


sting2
addikt

... és akkor mondtál egyet a sok közül.. :B

Ghostpetya
Jogos.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#241397) james001 válasza Bétaville (#241389) üzenetére


james001
veterán

Fura hogy mindegyik oldal mást ír erről a Resi 8-ról. :D Az egyik azt írja csak Ethan lesz a főszereplő,a másik azt hogy csak Chris,ez pedig azt hogy mindkettő :D Ezt a hallucinálós dolgot meg sehol màshol nem írják...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#241398) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jött 62 új akció a Store-ba.

Hunt: Showdown - 8393ft
Remnant: From The Ashes - 7494ft

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241399) ldave válasza .LnB (#241398) üzenetére


ldave
félisten

Hunt nekem bejött, csak sajna a társaságot akivel játszottam elragadta az új CoD BR játék, szóval már hetek óta nem volt meccs :(

A Slime draws near! Command?

(#241400) erahurka válasza .LnB (#241398) üzenetére


erahurka
félisten

Persona 5 Ultimate Edition miben tud többet a simánál?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.