Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241501) Bétaville válasza james001 (#241397) üzenetére


Bétaville
senior tag

Ki tudja mi az igazság...? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#241502) Szabi® válasza Wesder (#241499) üzenetére


Szabi®
addikt

Upgrade patchel sztem ps5 verzió lesz a 4-es TLOU2-böl.

(#241503) Wesder válasza Szabi® (#241502) üzenetére


Wesder
félisten

2 külön konzolról beszélünk, ezt nem lehet csak úgy tapaszolni, mint a mostani jàtékokat. Nem véletlen lesz legacy mód a PS5-ben. Egy jàték PS5 verziójàt vagy meg kell venned, vagy ha szerencséd lesz, megkapod majd ha megvan a PS4-es verzió.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241504) Bogyi007 válasza Kendek (#241494) üzenetére


Bogyi007
veterán

Boxon éppen erről lesz szó a saját kiadású címeiknél és ott az egy jó dolognak tűnik.

Ohh wait! :C :DDD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241505) Wlac válasza Wlac (#241480) üzenetére


Wlac
Ármester

Update (csak azért, ha valaki hasonló problémával szembesülni később, legyen plusz infója): 2 óra elteltével lekerült a lakat a játékokról és megy a Plus is (bár a Titanfall 2 valamiért azt írja, hogy a profilomnak nincs multihoz való hozzáférése, az Uncharted 4 simán fut).

“The wha-"

(#241506) james001 válasza Bétaville (#241501) üzenetére


james001
veterán

Capcom ;]
De lassan úgyis kiderül,nyáron tuti lesz valami leleplezés.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#241507) Bétaville válasza james001 (#241506) üzenetére


Bétaville
senior tag

Szerintem is. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#241508) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Tabletről próbálok bejelentkezni az accountomba, de semmit nem csinál, másnál jó :F Újratölti az oldalt és ennyi :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#241509) Scholes9 válasza Scholes9 (#241508) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Telefonon meg jó, na majd akkor megjavul :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#241510) saelin válasza Bad Pritt (#241440) üzenetére


saelin
veterán

Egyedül én biztos bele nem kezdenék, csak minumum egy baráttal! A helyedben megvárnék egy free weekend-et, mint amilyen volt már egyszer. Ha ott tetszik vedd meg, de most vaktában ne! A free időszak alatt én egy óránál többet nem bírtam vele.
- Ocsmány grafika és néhol szarul is fut
- Unalmas mászkálás és loot gyűjtés
- Rettenet hülye ai
- de a kedvencem az előttem T pose-ban bespawnolt ellenfél volt. Én itt mondtam azt, hogy ez egy alfa vagy beta állapotú valami, amit idő előtt adtak ki.

Őszintén én pénzt nem adnék érte, mert semmi bája a játéknak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#241511) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég jó cuccokat kaphatnak azok, akik a Persona 5 Royal-ban teljesítik az első palace-t.: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241512) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Az ingyenes PS4 címek Plus nélkül:
Uncharted™: The Nathan Drake Collection
Journey™

[ Szerkesztve ]

(#241513) markknight válasza -secret- (#241512) üzenetére


markknight
veterán

Általában mindig háborgok a Sonyra, de ez most szép gesztus volt tőlük. Kíváncsi leszek a Journey-re.

(#241514) -secret- válasza markknight (#241513) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én örülök neki PS Plus előfizu nélküli felhasználóként.

(#241515) Sordoran válasza .LnB (#241511) üzenetére


Sordoran
addikt

Húha, akkor sietnem kell a FF7R-el, hogy folytathassam a P5R-t, mivel úgy hagytam félbe, hogy még első palace-t most fogom befejezni. Remélem beleférek időbe, ha van rá. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#241516) Bad Pritt válasza saelin (#241510) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem venném meg, max nagyon nagyon leárazva. Ilyen típusú játékból megvan a Division 2, az ennél sokkal élvezetesebb, de azt se tartom jó játéknak.

Csak láthatóan fejlődött a tavalyi állapotokhoz képest, tegnap néztem egy streamet, ott is ez esett le.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#241518) tboy93 válasza 30z.Samu (#241517) üzenetére


tboy93
nagyúr

A GT Sportot szerintem totál felesleges átportolni, a többit legalább letorrentezi majd valaki :DDD

(#241519) ImACeltic válasza 30z.Samu (#241517) üzenetére


ImACeltic
őstag

The Last of Us Part II tuti nem, legalábbis egyenlőre.

Amúgy gondolom az a Sony célja ezekkel a PC-re kiadásokkal, hogy megmutassa a nagy master race-nek, hogy "Heló, a mi játékosaink ilyen játékokkal játszanak, próbáld ki, aztán vegyél PS5-öt és arra vedd meg a folytatásukat meg az új, hasonlóan briliáns minőségű IP-kat."

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#241520) 30z.Samu válasza ImACeltic (#241519) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy szépen lassan átállnak arra, hogy 1-2 évig konzol exkluzív lesz a cím, aztán jön PC-re. De egyébként a Days Gone kicsit érdekes lenne számomra. Egy cél hardverre sem tudták a mai napig értelmesen optimalizálni a fejlesztők. Mi lenne akkor PC-n?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#241521) Frod válasza 30z.Samu (#241517) üzenetére


Frod
addikt

A Sony már cáfolt is - mármint oké, nyilván ezt várta mindenki.
Sony says Amazon listings for PC versions of Days Gone, Gran Turismo ‘not accurate’

Do you see the white shadow?

(#241522) ImACeltic válasza 30z.Samu (#241520) üzenetére


ImACeltic
őstag

A Bend Studio-nak ez volt a legelső AAA játéka, szóval erre lehet felróni a hibáit meg azt a kb 1-2 pontnyi hátrányt a csúcs Sony exkluzívokkal szemben.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#241523) 30z.Samu válasza ImACeltic (#241522) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, pont ezért lenne "érdekes" egy PC port.

Sic Parvis Magna

(#241524) Frod válasza .LnB (#241309) üzenetére


Frod
addikt

Hát, épp ők hozták le Twitteren, hogy még a címlapsztori-bemutató sem épp naprakész. :DDD
(megnéztem telón azért a twittert, és valóban, csak ide nem tudom linkelni közvetlen, mert munkahelyen le van tiltva)
Pontatlanságokat tartalmazott a napokban megjelent Ghost of Tsushima bemutató

Do you see the white shadow?

(#241525) .LnB válasza Frod (#241524) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az szép. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241526) Petreszku válasza Woodslave (#241452) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Igen lehet, mis is így játszottunk a játékkal.

(#241527) fausto


fausto
addikt

Nem tudom, volt-e róla szó korábban, de ha csináltok német profilt, akkor a Knack 2 is ingyenes, mindjárt megnézem, hogy van-e benne angol nyelv

(#241528) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS Canada oldalán a Ghost of Tsushima halasztása látható. Új dátum augusztus 1. (Egyelőre nem tudni, hogy hiba, vagy csúszás jön)

[link]

Live-Die-Respawn

(#241529) l.skywalker válasza oriic (#241528) üzenetére


l.skywalker
félisten

Innentől kezdve vészesen kezdene átcsúszni a nextgen megjelenésre, az nem lenne szerencsés...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241530) #20411392 válasza oriic (#241528) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ha elhalasztják, akkor erre én kérem a refundot és most már csak ps5-re veszek játékot.

(#241531) Peace válasza oriic (#241528) üzenetére


Peace
nagyúr

Elég esélyes a csúszás szerintem. Azon mondjuk csodálkoznék, ha csak augusztus 1. lenne. Várom ezt is nagyon, de a TLoU II határozatlan idejű eltolása sokkal nagyobb szívfájdalom. A teljes bizonytalanság inkább elkeserítő.

(#241532) .LnB válasza l.skywalker (#241529) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, mert a nextgen is csúszni fog.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241533) Wesder válasza .LnB (#241532) üzenetére


Wesder
félisten

Jégre teszik?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241535) l.skywalker válasza .LnB (#241532) üzenetére


l.skywalker
félisten

Még mindig nem számolnak csúszással a hivatalos információk szerint csak kevesebb darabszámmal az első 2 negyedévben. Te gondolod, hogy csúszni fog vagy olvastad valahol, hogy csúszni fog?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241536) vg válasza Kendek (#241534) üzenetére


vg
addikt

Akkor itthon minimum 500k lesz 1 darab nyitáskor. :DDD

(#241537) malystryx


malystryx
senior tag

Nemrég említettétek az Ace Combat 7-et, és azon belül is a demót, miért nem látom a store-ban? (magyar store) Tudom hogy régebben volt, mert láttam, de aztán valamiért nem adtam hozzá a fiókhoz. Persze most meg kipróbálnám, nincs meg. :)

(#241538) Wesder válasza vg (#241536) üzenetére


Wesder
félisten

400-as €-t vàrnak év végére, szóval biztos nem lesz olcsó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241539) Kendek válasza vg (#241536) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha csökkentett mennyiséget küldenek, akkor elsődlegesen a hivatalos kereskedőpartnerek fognak kapni belőle. Azok a hivatalos árazást szerintem nem léphetik túl, főleg nem ekkora mértékben.

<-ƘƘ->

(#241540) vg válasza Wesder (#241538) üzenetére


vg
addikt

Nem feltétlen attól, hanem mert lehet vele nyerészkedni. Néhány embernek jut majd, akik itt a ph-n vagy a jófogáson áruljak majd 3* annyiért, és mivel mindenki akar, sikerül is nekik. Fogadunk, hogy ez lesz?

(#241541) Wesder válasza vg (#241540) üzenetére


Wesder
félisten

Minek fogadjuk? Mindig vannak ilyen szerencsecsomagok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241542) .LnB válasza l.skywalker (#241535) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak gondotlam. De már nem gondolom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241543) erahurka válasza Kendek (#241534) üzenetére


erahurka
félisten

Tehát ezzel magyarázhatják majd a korai árcsökkentést, ha az Xbox jobban startol. Ügyes.

(#241544) belan válasza Peace (#241531) üzenetére


belan
addikt

Sajnos :(((

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#241545) .LnB válasza Kendek (#241534) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy írtad ezt a "Most linkelték"-et, mint ha itt lett volna linkelve, és látnom kellett volna. Én meg kerestem a linket itt. :D De látom, hogy PS5 topik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241546) -FLY->


-FLY->
őstag

Másnál is le van halva a PS háló?

(#241547) wolf13 válasza -FLY-> (#241546) üzenetére


wolf13
őstag

Nincs.

(#241548) .LnB válasza -FLY-> (#241546) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az csak Xbox-ra jelent meg. oriic szereti nagyon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241549) oriic válasza .LnB (#241548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#241550) .LnB válasza oriic (#241549) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez annyira sz*r volt, hogy illene bocsánatot kérnem miatta. :DDD De nem, bunkó vagyok. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.