Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241651) Carlos Padre válasza erahurka (#241543) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A remény hal meg utoljára mi? ;)
Egyébként az első évben fej fej mellett fognak futni míg el nem fogynak az X-nél erősebb hardvere vágyó xbox tulajok, utána elkezd megint nyitni az olló szára.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241652) Carlos Padre válasza Szabi® (#241614) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Esetleg az nvidia gpu-tól, a cell procitól nemigen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241653) EczkE


EczkE
addikt

Remelem nem csak en orulok neki.

The definitive version of Star Wars Episode I: Racer launches 12th May on PS4 [link]

Pont napokban nosztalgiaztam SW jatekok teren es bumm ma jott a bejelentes. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#241654) Bencus88 válasza EczkE (#241653) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Imádtam😃

(#241655) markknight válasza EczkE (#241653) üzenetére


markknight
veterán

7 ezerért kemény lesz.

(#241656) Bad Pritt válasza markknight (#241655) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most lehet kidobják az összes SW játékot ilyen nevetséges áron? Aztán lesz egy complete pack 50ezerért. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#241657) Digidroid válasza tboy93 (#241649) üzenetére


Digidroid
tag

Nekem az Uncharted 4 nem a PS Plus-os játékokhoz került hanem a már megvásároltak közé.. :F
A Journey-t meg a Uncharted Collection-t most húztam be böngészőből, élő Plus-al (a collection már plus-al be lett szerezve és fent is van a gépen)..

(#241658) tboy93 válasza Digidroid (#241657) üzenetére


tboy93
nagyúr

Rettenet amugy ez a store. Komolyan a Sonynak van nehany olyan elavult, fos megoldasa, de ez a store visz mindent. Problemak a plussal, ea accessel es nekem a legfajobb, hogy a verbe lehet olyan online storet fenntartani amiben nincs lehetoseged kilistazni egy értelmes felületen a meglevo jatekaidat?!

(#241659) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok !Hogyan lehet a psnel nat typot attalitani 1 Re ?Koszi a segítséget előre is .Telekomos vagyok

(#241660) Lackooo84 válasza kiki22 (#241659) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kidobod a routered. NAT type 1 nincs router okés, type 2 routeres kapcsolat, okés, type 3 stricted, nem okés.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#241661) Ogre66 válasza tboy93 (#241658) üzenetére


Ogre66
kezdő

Mondjuk új emberként az nekem is feltűnt. De ami a “tarolon” van ott is nekem kicsit kaotikus. Nem tudom minek van ott vagy 5 lehetőség....

(#241662) peternac válasza tboy93 (#241658) üzenetére


peternac
tag

(#241663) RangerFox válasza peternac (#241662) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

"Értelmes felületen"

Download listben nem lehet szűrni se.

(#241664) tboy93 válasza peternac (#241662) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezt ismerem, nem neveznem korrekt megoldasnak.

[ Szerkesztve ]

(#241665) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#241666) Kendek válasza kiki22 (#241659) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Miért van szükséged Type 1-re? A PS hálózati funkciói Type 2-vel is teljes értékűen működhetnek. Csak legyenek nyitva a portok, ha a router-ben aktív a UPnP, akkor az elég. Csak azt kell ellenőrizni, hogy az internetszolgáltató ne NAT-olt netet adjon, mert abban az esetben nem lehet portot nyitni.
Egyébként akkor van Type 1 ha közvetlen a netre kötöd a PS-t, vagyis nincs semmiféle NAT vagy tűzfal közbeiktatva.

<-ƘƘ->

(#241667) gyuromoj válasza oriic (#241665) üzenetére


gyuromoj
veterán

Megjelenés után, aprón a "gamer" pc-ket nem GTA5-el fogják promózni, hanem ezzel. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#241669) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az Uncharted 4 mind a mai napig etalon. Elképesztő az egész.

Úgy játszok vele szépen lassan, hogy a fiam nézi közben, teljesen oda van tőle, hogy milyen jó. De én is, így másodjára is. És ezek után bárki kételkedik a Naughty Dog-ban, a The Last of Us 2 miatt?! Nem is értem..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241670) Wesder válasza .LnB (#241669) üzenetére


Wesder
félisten

Senki sem kételkedik a Naughty Dog-ban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241671) ProEvoFan válasza Wesder (#241670) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dehogynem.A miért(?), ami érthetetlen.
A csúszások miatt sokan a pokolra kívánják őket.

[ Szerkesztve ]

(#241672) Kendek válasza Wesder (#241670) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor a TLoU Part 2 megjelenési dátumának halasztásáról olvasván miért mondták egyből vissza egy csomóan az előrendelést?

<-ƘƘ->

(#241673) Wesder válasza Kendek (#241672) üzenetére


Wesder
félisten

Én is visszamondtam volna, mert mindjàrt itt a generàcióvàltàs. A Cyberpunk-ot is visszamondtam. Majd az új konzollal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241674) Bad Pritt válasza tboy93 (#241658) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De fejlődik. A keresője legalább már nem szókirakós. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#241675) mango21 válasza Kendek (#241672) üzenetére


mango21
csendes tag

Mert ha sokat csúszik, akkor én már inkább ps5-ön szeretném kijátszani.

(#241676) erahurka válasza tboy93 (#241658) üzenetére


erahurka
félisten

Reméljük a következő generációra alkotnak valami jobbat.

(#241677) Kendek válasza Wesder (#241673) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Cyberpunk-ot mégis miért mondtad vissza? Arról már biztosan tudható, hogy ha megveszed PS4-re, akkor ingyenes lesz a PS5-ös feljavított változat. Viszont ez jóval később fog csak érkezni, és ha neked ennyire ráér, akkor elve miért rendelted elő? :F

<-ƘƘ->

(#241678) Wesder válasza Kendek (#241677) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor mondtam vissza, mikor eltoltàk szeptemberre. Akkor màr ràér a nextgennel. Meg most beütött ez a szutyok leàllàs is.
Spórolni kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241679) 001krisz


001krisz
csendes tag

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni meddig lehet aktiválni egy digitális éves ps plust? Van lejárati ideje?

(#241680) Kendek válasza 001krisz (#241679) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha van is lejárati dátuma, akkor az fel van tüntetve. Ha csak egy kódot vásárolsz online, akkor azért azt célszerű minél előbb beváltani.

<-ƘƘ->

(#241681) Bogyi007 válasza tboy93 (#241658) üzenetére


Bogyi007
veterán

Érdekes mind az Uncharted The Nathan Drake Collection és a Journey is meg volt vásárolva a profilommal most mégis az Uncharted free státusztban volt és kvázi újra megvettem.

(#241677) Kendek: A világért nem szeretném megkérdőjelezni egy varázsló tudását és értesülését, pláne ha Topicgazda is, de eddig nem arról volt szó hogy csak a Box esetében lesz ingyenes a Nextgen változata is a játéknak?!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241682) Mike


Mike
veterán

A 8 évek szoktak rage-lni? Spyro-val próbálok valahova felugrani már fél órája. Hát a jó édesanyukájukat a fejlesztőknek! miért nincs ebben dupla ugrás?

(#241683) KKaresz45 válasza Kendek (#241677) üzenetére


KKaresz45
senior tag

"Arról már biztosan tudható, hogy ha megveszed PS4-re, akkor ingyenes lesz a PS5-ös feljavított változat."

- Ez hol volt így leírva? Meg tudnád adni a forrást?

(#241684) 001krisz válasza Kendek (#241680) üzenetére


001krisz
csendes tag

Köszönöm szépen

(#241685) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Másnál is létezik az a jelenség, hogy PC-ről (OSX - Safari)
nem lehet belépni a PS Store-ba?
Már lassan két hete így van és rém idegesítő.
Más is tapasztalt hasonlót?
Illetve mi lehet a megoldás?
(előzmények törölve)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#241686) Kendek válasza KKaresz45 (#241683) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A CDPR részéről ez a cél, ők önként mentek bele az Xbox esetén is. Csak azt nem tudni, hogy a PS5-nél ez hogyan lesz megoldva, így erről nem tudnak hivatalosat nyilatkozni. Mindenesetre azt már megírták, hogy ezek a feljavított változatok csak jóval később fognak érkezni, mert egyelőre ezzel még csak nem is foglalkoznak.

<-ƘƘ->

(#241687) hombre[EU] válasza Kendek (#241677) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Bloomberg hírei után jó ha másfél év múlva lesznek a boltok polcain nextgen gépek :DDD addig oda-vissza végigjátszuk

Life, Uh, Finds A Way

(#241688) _drk válasza hombre[EU] (#241687) üzenetére


_drk
őstag

Linket kérlek.

(#241689) KKaresz45 válasza Kendek (#241686) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Értem, köszi.
Azt olvastam, hogy később jönnek a nextgen változatok. De azt nagyon nehéz elhinnem, hogy tényleg ingyen hozzávágják az emberhez (a prevgen változat birtokában). Inkább valami olyasmit tudok elképzelni hogy a prevgen változattal játszhatsz a nextgen gépen is, de a nextgen változatért már fizetni kell.
Természetesen nem tudok én sem semmit csak spekulálok. :) De ne legyen igazam.

(#241690) Wesder válasza KKaresz45 (#241689) üzenetére


Wesder
félisten

Odaàt biztos az ingyen verzió, itt még kérdéses. Remélhetőleg itt is megoldjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241691) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Készül a Star Wars: Episode 1 - Racer re-release modern konzolokra:

https://www.usgamer.net/articles/star-wars-episode-1-racer-speeds-back-onto-modern-consoles-next-month

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241692) KKaresz45 válasza Wesder (#241690) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Azért kezdtem itt kérdezgetni, mert azt hittem hogy lemaradtam valami új bejelentésről.
Én úgy tudom, hogy még "odaát" is ködös kicsit. Valami lesz igyen, ennyit tudunk.
"What's less clear is whether this "upgrade" is simply the backwards compatible version of Cyberpunk 2077 on current gen consoles, or a fully fledged next-gen port developed specifically for the Xbox Series X and its direct competitor, the PS5."

(#241693) Mike válasza Mike (#241682) üzenetére


Mike
veterán

valamit tuti rosszul csinálok, a Jedivel nem szerencsétlenkedtem ennyit :D

[link]

(#241694) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Ketten is kérdeztek a német Knack 2 kapcsán. Délután csináltam egy új Gmail címet, azzal pedig egy német accountot valós címmel. A játékot pedig még akkor, böngészőből adtam hozzá a könyvtáramhoz. Az imént pedig csak annyit kellett tennem, hogy ezt az új usert hozzáadtam a Playstation-höz, majd beloggoltam vele és letöltöttem a játékot.
Az egész művelet volt vagy 10+5 perc.

[ Szerkesztve ]

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#241695) Wesder válasza KKaresz45 (#241692) üzenetére


Wesder
félisten

A nextgen verzió nem upgade-nek szàmít. Ez olyan, mintha kijönne most a GTA VI és a nextgen verziót ingyen megkapod. Mondhatom úgy is hogy a PS3 GTA V megvétele utàn megkaptad volna a PS4-es vàltozatot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241696) Steve1207 válasza Mike (#241693) üzenetére


Steve1207
veterán

Olyan másfél percnél untam meg, mondom talán a fal mellett kellene. De az utolsó próba is alig különbözött a többitől, szóval fúú :D

.

(#241697) RangerFox válasza Mike (#241693) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Did I ever tell you the definition of... Insanity? :DDD

(#241698) Wesder válasza Mike (#241693) üzenetére


Wesder
félisten

Ennél lesz még nehezebb is. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241699) Kendek válasza Wesder (#241695) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy van ilyen most is, ott a Journey példája, ami pont aktuális is. Csak PS5 esetén remélhetőleg ez alap lesz. Mert miért fizetnél még egyszer teljes árat valamiért amit egyrészt már kijátszottál, másrészt pedig a PS4-es, potenciálisan boost-olt változata már ott van ingyen? Azért ilyen esetben nagyon fanatikusnak kell lenni ahhoz, hogy kétszeres árat fizessen valaki.

<-ƘƘ->

(#241700) KKaresz45 válasza Wesder (#241695) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Az előző hsz-emben levő linken a CDPR a saját tweetjében úgy hivatkozik rá mint "Xbox Series X upgrade"-re.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.