Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241401) .LnB válasza Bencus88 (#241260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel nálunk most nagyon aktuális a Star Wars, ezért utána olvasgattam, de semmi. Nagyon nagy a csend. Annyit lehet tudni, hogy (hála az égnek) teljes TPS nézetes lesz a játék. Szabadon lehet majd a bolygók között repkedni. Filmenként (9x) lesz 2-3 bolygó. Lesznek mellékküldetések/mellékfeladatok (500db nagyjából).
Se gameplay-t, se más infót nem találtam a játékról. Megjelenési dátum sincs, idén valamikor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241402) .LnB válasza erahurka (#241400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

all additional Personas
* all special Costumes
* Healing Item Set
* Skill Card Set
* Japanese Audio Track
* New Difficulty Level (Merciless)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241403) Lackooo84 válasza KaitouP (#241388) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nem tudom... én pl. nagyjából úgy vagyok vele, hogy anno is tudtam, hogy létezik ez a játéksorozat, ismerem a címet, de mivel ez a játékstílus tőlem rohadt messze áll, így sosem hozott lázba. Kb. annyit tudok róla, hogy kis figurákkal kell bohóckodni, hasonlóan a zeldához, azzal se játszanék soha (na meg a máriókkal sem).

The Truth is out there...

(#241404) Bogyi007 válasza .LnB (#241398) üzenetére


Bogyi007
veterán

Végre a Pók is akciós!
Egyben és külön-külön is az alapjáték és a Dlc csomag is (utóbbi még a tavaszi leárazás során)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241405) atka76


atka76
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy a következő problémám van:
PS4 pro tulajdonosa vagyok és most megváltoztattam a nevemet!
Igen ám ez sikerült de zárójelbe oda teszi a régi nevemet is, és a nagyobb gond az,hogy a játékban a régit írja ki!
Hol tudom ezt beállítani,hogy a régit ne tegye ki már?
Köszönöm
Attila

Bendegúz

(#241406) Neoteric válasza atka76 (#241405) üzenetére


Neoteric
addikt

Tudtommal nem minden jatek tamogatja a nevvaltoztatast, van ahol mindenkepp a regi neved szerepel.

PSN: ne0teric_sAN

(#241407) Sordoran válasza erahurka (#241400) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha nem sürgős, én várnék helyedben a Royal-ra. Nem rég jött ki, így egy darabig még nem lesz ilyen áron, de ez tartalmaz új karaktert és sztorit is. (tavaly én is megvettem digitálisan alap játékot, de aztán nem játszottam vele, most pedig megvettem a Royal-t, mivel annyi újdonság van benne, hogy ajánlott vétel azoknak is, akik eredetivel játszottak)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#241408) Bencus88 válasza .LnB (#241401) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi a fáradtságot még jobban felcsigáztál :DDD
Remélem idén kiadják! Nagyon várós

(#241409) atka76 válasza Neoteric (#241406) üzenetére


atka76
tag

Köszönöm szépen!
Erre gondoltam én is!

Bendegúz

(#241410) .LnB válasza atka76 (#241409) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt megtalálod az összes probléma mentes, problémás játék listáját: [link]

Értelemszerűen a "Games with No Known Issues, Games with Issues Identified, Games With Critical Issues" fülek alatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241411) Szabi® válasza KaitouP (#241388) üzenetére


Szabi®
addikt

85-ös születésü vagyok (de a Szabi85 már foglalt volt)
Magát a nevét már hallottam,de semmi mást nem vágtam a gameről.Pedig irgalmatlan sok konzolom volt (még ritkább kevésbé ismert gépek is)
Erre jó példa a zelda,már 90'-ben rendelkeztem Gameboy Classical,Nes-el,késöbb SNES-el és GameCubeal,mégis teljesen kimaradt.Egészen két hónappal ezelöttig amikor hozzám került Switchre.
A másik meg hogy teljesen más perspektivájú műfajokat nyomtam,fps-es korszak (évekig csak ezt preferáltam) ,stratégiák,szerepjátékok,hack&slash.
Mára meg már minden evő lettem :)

(#241412) ldave válasza Xaels (#241394) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy a megjelenése óta változott valamit a Remnant? Vagy az akkori bemutatók, tesztek még mindig aktuálisak?

A Slime draws near! Command?

(#241413) Wlac válasza ldave (#241412) üzenetére


Wlac
Ármester

Kb. másfél hónapja játszottam vele utoljára, akkor még eléggé "eredeti közeli" volt. Kisebb változtatások, javítások voltak, de azt kapod, amit a teszteknél olvashatsz.

“The wha-"

(#241414) ldave válasza Wlac (#241413) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, manapság már sosem lehet tudni, főleg egy online mutli játék esetében.

A Slime draws near! Command?

(#241415) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Egy olyan problémám lenne, hogy eladtam ismerősnek egy 1 TB-os HDD meghajtót amit PS4-ben használtam, majd SSD-re váltás miatt a HDD-t a PS4-el formáztam le. Ismerősöm azt mondja nem igazán látnák a PC-k a PS4 által formázott HDD-t. Elvileg BIOS-ban látta egy gép, de nem tudott vele semmit sem kezdeni. Valaki tud ezzel kapcsolatban valami okosat mondani?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#241416) AxBattler válasza l.skywalker (#241351) üzenetére


AxBattler
félisten

Frankó, behúzom mindkettőt! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#241417) Sordoran válasza ImACeltic (#241415) üzenetére


Sordoran
addikt

Remélem tudtok angolul, mert magyar leírást nem találtam. KLIKK

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#241418) Xaels válasza ldave (#241412) üzenetére


Xaels
félisten

Rengeteg patch jött, finomhangoltak fegyvereket meg modokat, volt egy ingyenes tartalombővítés ami egy dungeon-t adott az első világhoz, adtak hozzá hardcore meg adventure módot. De maga a "sztori" nem bővült, ez a DLC lesz ami ad új sztorit hozzá.

A Remnant nem igazán online multi. Nem egy GAAS játék, a szépségét a random generált világ adja, hogy a Boss-ok is többfélék lehetnek világonként, ráadásul azok is többféle jutalommal kecsegtetnek és tartalmilag is mindig változik 1-1 végigjátszás.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#241419) Lackooo84 válasza ImACeltic (#241415) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Lemezkezelésben kellene körülnézni... :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#241420) Wesder válasza Sordoran (#241417) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem, majd segít a beépített fordító nekik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241421) erahurka válasza .LnB (#241402) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy értem szerinted van-e értelme :D

Nem volt ebből valami Royal edition amúgy? Érdemes azt venni akkor már?

[ Szerkesztve ]

(#241422) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Speaking of nagyot változott online játék: Fallout 76 Wastelanders úgy fest szépen átdolgozta az alapot és minden visszajelzés szerint nagyot lépett előre jó irányba. Persze ez már halottnak a csók, de legalább foglalkoztak vele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#241423) l.skywalker válasza .LnB (#241401) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én még nem olvastam utána, így nem értem pontosan, ez egy gyűjteménye lesz a korábbi részeknek vagy egy új játék ami az "összes" filmen alapul?

Nekem megvan egy valag játék:
LEGO Star Wars 2: The Original Trilogy
LEGO Star Wars 3: The Clone wars
Lego Star Wars: The Complete Saga
LEGO Star Wars: The Force Awakens

Ha ezek mind benne lesznek akkor kvázi a két utolsó rész miatt kéne megvennem... :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241424) Bad Pritt válasza l.skywalker (#241423) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Új játék, új motorral fejlesztették, csomó mindent meg akartak változtatni az alap Lego formulán, aztán ki tudja, mi lesz belőle.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#241425) KaitouP válasza sxxorp (#241391) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm, de az én világképem viszonylag tág, a hozzászólásom meg pont arra irányult, hogy vannak, akiknek kevésbé az. :) Ez persze nem baj, ha megvan a tanulási hajlandóság, mindannyian mindig tanulhatunk valami újat, ha nyitottak vagyunk rá - igen, én is. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#241426) tboy93 válasza l.skywalker (#241423) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elvileg semmi köze nem lesz a korábbi részekhez, azon kívül hogy a sztori nyilván adott :D

(#241427) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok most kapcsolom a prot, minden működik aksi feltöltve de a kontroller porosan világít. Mit jelent ez? Koszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#241428) Wesder válasza aram01 (#241427) üzenetére


Wesder
félisten

Takarítsd meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241429) oriic válasza aram01 (#241427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Poros a kontroller. ;]

________

Rajongói The Last of Us Part II trailer

Live-Die-Respawn

(#241430) Neoteric válasza aram01 (#241427) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha pirosra gondoltal, es nem az akksi merul, akkor player2 modban van, valtsd vissza player1-re (kek). Ugralni player1-4 kozt ugy tudsz, hogy megnyomod X-et, bal analogot lehuzod egyszer, es megint megnyomod X-et.

PSN: ne0teric_sAN

(#241431) Peace válasza Bad Pritt (#241422) üzenetére


Peace
nagyúr

60%-os jelenleg a Steam-en. Nem tűnik túl rózsásnak. ;)

(#241432) l.skywalker válasza tboy93 (#241426) üzenetére


l.skywalker
félisten

Aszondod spoileres? :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241433) .LnB válasza erahurka (#241421) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljes nyugodtsággal állítom, hogy nincs értelme. A Royal az más tészta.

(#241429) oriic
Azért ez elég könnyű megfejtés volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241434) Sordoran válasza erahurka (#241421) üzenetére


Sordoran
addikt

Én várnék ahogy írtam, ha nem sürgős, míg a Royal olcsóbb/akciós lesz. Persze ha a pénz nem számít, veheted most is. Szerintem. :DDD (én megvettem)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#241435) penge111


penge111
addikt

Ha valakinek megjött esetleg a kedve egy kis flipper bajnoksághoz, ma indítottam egy új tournamentet 1 hét van rá, cél minél több pontot összeszedni. Pinball Fx3 a játék (flipper) neve, ingyenesen letölthető, két ingyenes táblát tartalmaz, ezek közül az egyiken zajlik ez a verseny. egyébként pedig több mint 90+ tábla vásárolható hozzá. Részletek a bajnokságról itt!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241436) Wlac


Wlac
Ármester

Profilos-store-os mentéses kérdés:

Eddig úgy játszottam UK profillal a Detroittal, hogy a haverom magyar fiókjához tartozó PS+-szal volt meg. A + lejárt, így már én sem férek hozzá. Ha beszerzem lemezesen, akkor hozzáférek a mentéseimhez? És ha a UK profilommal veszem meg digitálisan?

“The wha-"

(#241437) saelin válasza Peace (#241431) üzenetére


saelin
veterán

Ami videót én láttam róla az sem volt túl meggyőző. Az viszont tény, hogy minimum így kelett volna megjelenjen. Ha nagyon akarják akár jó játékot is faraghatnak belőle.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#241438) RangerFox válasza Wlac (#241436) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egy halvány igent mondanék, a mentés a profilodhoz van kötve, nem a játékhoz (és így mindegy, hogy milyen régióból való az a játék). De várj még egy visszajelzésre, lehet hogy bonyolultabb a dolog, mint ahogy én látom. (Egyedül az Until Dawn volt olyan, ahol nem lehetett használni a dobozos mentését a digitálishoz).

(#241439) Peace válasza saelin (#241437) üzenetére


Peace
nagyúr

Inkább egy Fallout játékot, ami az első két rész minden jó tulajdonságát magában hordozza!!! Izometrikus nézettel és körökre osztott harccal! De jó lenne!!!!!!

(#241440) Bad Pritt válasza saelin (#241437) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem a friss Megéri végre elkezdeni? videók alapján már tetszik. Nem venném meg, főleg nem ennyiért, még mindig picit üres pár helyen, nincs annyi küldetés, mint vártam volna, de végre játék formája van.
Viszont ennyi szerintem nem lesz elég ahhoz, hogy felfusson.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#241441) erahurka válasza Sordoran (#241434) üzenetére


erahurka
félisten

Elkerülte a figyelmem az írásod :R

Akkor várok az olcsóbb Royalra, úgyis félek kicsit ettől a nagyon japó RPG témától :D

(#241442) eeXaa


eeXaa
addikt

az uncharted drake colletion megtartható örökre, vagy csak játszahtó a határidőig?

(#241443) hjtz4t3wrseg válasza Neoteric (#241430) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Ez nekem nem működik :F
Hogy is kell pontosan ?

(#241444) Wlac válasza RangerFox (#241438) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, logikusan én is arra gondoltam, amire te, de tudom hogy többször volt már téma az, hogy nem használható az egyik mentés a másikkal. Ha ez segít beazonosítani a verziómat, a játék engedte volna azt, hogy magyarra állítsam, szóval ha magyar lemezes változatot veszek, akkor elméletileg engednie kellene.

“The wha-"

(#241445) F-ECT$ válasza eeXaa (#241442) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem örökre a hír alapján.

Dive ever, work never.

(#241446) Bogyi007 válasza Wlac (#241436) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pontos infóim vannak erről. Elsőre nekem lemezes magyar kiadás volt. És angol régiós profilommal játszottam.

Amikor a Ps Plusban megkaptuk a digitális verziót és leszedtük a digitális verziót az angol storeból a játék nem ismerte fel a mentéseket és nem is magyar volt a játék felirata.

Aztán megvettem a magyar profilommal a játékot és onnan letöltve az angol profilom már felismerte a mentést.

Kiegészítés.

A SpiderMant is lemezes magyar kiadással toltam le, a Ps Now próbaidő alatt leszedtem az angol storeból a digitális verzióját a játéknak és bár ez tudott magyarul de a mentést ez sem ismerte fel.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241447) RangerFox válasza Wlac (#241444) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Annyit tudok tenni, ha letölthetővé válik az UC collection ingyenesen, akkor azzal csinálok magyar accal egy mentést, majd letöltöm US storeból a játékot, és megpróbálom a magyar accommal használni az előbb létrehozott mentést az US játékkal. Ha ez működni fog, akkor a te esetedben is működnie kell a dolognak.

(#241448) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Itt a hivatalos lista a Tavaszi Vásár kibővítéséről. Angol Store alapján, de a címek javarészt a magyar storeban is ugyanezek.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241449) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Bemutatkozik az F1 2020

Megjelenés: 2020 július

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241450) Persie12


Persie12
aktív tag

Srácok kérdésem lenne. Adott egy ps4 phat két tv-vel. Unokatestvéremnek Samsung 4k tv-je van nekem egy Sony Full HD. Amikor átviszem unokatestvéremhez a ps-t ott 60 fps-sel operál a konzol. A menütől kezdve játék közben is. Nálam minden fix 30-on fut. Ugyan azzal a hdmi kábellel kötöm össze amit itthon is használok. Az én tv-m is meg tudja jeleníteni a 60 fps-t, legalábbis YouTube videón észre lehet venni a különbséget. Kérlek segítsetek ha tudjátok miért van ez. Köszönöm előre is!

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.