Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241101) LucentTwo válasza erahurka (#241094) üzenetére


LucentTwo
tag

Tudod az egész szezont is feladni (abandon) és nem rak vissza az előző szintre/levelre. Már én is csináltam, mert nem jött be az adott kocsi osztály amivel indultam és nem élveztem a versenyt vele.

Eventeknél mielőtt belépsz az adott career-be háromszög (options), ami a bajnokság beállítása és ott lehet feladni.

[ Szerkesztve ]

(#241102) KaitouP


KaitouP
veterán

Van abban valami bájos, hogy a kevesebb mint fél éve vásárolt, nem lejtett, nem b*szkodott, nem erőből tekergetett DS4-em jobb analóg karja enyhe jobbra húzásnál úgy kezd el az ellenkező, tehát bal irányba driftelni, mintha Chuck Norris rúgta volna pics*n. :W Ugyan ezt csinálta az új Pro-val együtt vásárolt DS4, és most ez a külön, tavaly vásárolt darab is.
Nagyon remélem hogy a DS5 nem ilyen hulladék anyagokból lesz összerakva, mert ez így nagyon gáz.

Ráadásul a járványhelyzetben most még küldözgethetném a szervizbe is, hogy félmegoldással két hétig jó legyen, aztán megint bekrepáljon. :((( Szerintem leszarom a garanciát, fogom aztán szétszedem magam, hátha tisztítható.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#241103) Mr Bond 007 válasza LeventeV (#241099) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Arctic Cooling Mx-4 elvileg 8 évig nem szárad ki.

(#241104) saelin válasza KaitouP (#241102) üzenetére


saelin
veterán

Nekem 2 kontrollerem Joya halt meg így. Egyet tudtam javítani ebből.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#241105) tothjozsi96 válasza LeventeV (#241099) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nem száradt az ki, egyszerűen szerintem csak melegebb van mint 2 hónappal ezelőtt.

Tudom, szobahőmérséklet, de ha például egy sarokban tartod a TV alatt akkor ott eddig biztos hogy jóval hűvösebb volt, mint most.

(#241106) eisento


eisento
addikt

Joestet!

Az asszony lenyulta a blitzwolf fulhallgatomat, ezert keresnek masikat.

Tapasztalatokra lennek kivancsi milyet vegyek?
10000ft korul kulfoldi rendeles is jatszik

FULLHALLGATO-t keresek nem fejhallgatot.

eddig amiket nezegettem az a hyperx fulhallgatoja a rock zircon

tovabbi otleteket tapasztalatokat varok ^.^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#241107) perge666


perge666
veterán

Jó estét.
Megvettem a MafiaIII-at,pikk-pakk letöltöttem,indítom,pár beállítás után elkezdett installálni,kb.20 perc után vagyis most még mindig telepít és 45%-on áll ez normális???:U

(#241108) KaitouP válasza saelin (#241104) üzenetére


KaitouP
veterán

Az előzőt én is csak olyan 90%-osra pofoztam helyre (éppen használható), de azért az baromi bosszantó hogy ilyen gyorsan megpurcannak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#241109) LeventeV válasza tothjozsi96 (#241105) üzenetére


LeventeV
senior tag

Koszonom a valaszokat mindenkinek.
Akkor ezt betudom a melegebb idonek es a komoly igenybevetelnek.

(#241110) tboy93 válasza perge666 (#241107) üzenetére


tboy93
nagyúr

Normális.

(#241111) Kendek válasza perge666 (#241107) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom a játék többi részét tölti, nézd meg hol tart.

<-ƘƘ->

(#241112) perge666 válasza tboy93 (#241110) üzenetére


perge666
veterán

Ez dúrva,még mindig csak 67%-nál tart,mire installálja addigra elmegy a kedvem az egésztől,mindjárt bealszok..:W

Kendek : Ilyen jellegű telepítési mószerrel 15 éve találkoztam utóljára.:(((

[ Szerkesztve ]

(#241113) eisento válasza perge666 (#241112) üzenetére


eisento
addikt

azert olyan lassu mert egy 5400rpm-es hdd van benne. en vettem bele ssd-t ^.^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#241114) Kendek válasza eisento (#241113) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A letöltési sebességen az SSD nem sokat segít. Ennyire azért nem lassú egy noti vinyó sem.

<-ƘƘ->

(#241115) perge666 válasza eisento (#241113) üzenetére


perge666
veterán

Azért 1TB-os HDD-t nem kis pénz lenne 1TB-os SSD-re cserélni.

Kendek : Ez nem letölt hanem telepít elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#241116) Kendek válasza perge666 (#241115) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

PS4 esetén a telepítés ugyanazt jelenti, tölti lefele az adatokat. Általában két lépésből áll, letölt egy keveset amivel indíthatóvá - és esetleg részben játszhatóvá is - válik a játék, aztán tölti a maradék, nagyobb részét. ~50 GB leszedése eltart egy darabig, főleg, hogy elég jól be is tud lassulni. Nézd meg az értesítéseknél, hogy nagyjából mennyivel tölt (én a router-en szoktam figyelni, ott pontosan mutatja).

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#241117) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Mostanában elkezdtek ilyen promós ikonok megjelenni a dashboardon (volt Mega March, most Spring Sale), ahol a játékok ikonjai is vannak. Tudom, lehet törölni, de nekem ilyet ne csináljon. :D Egyszer pedig ezt kikapcsoltam már, de most nem találok erre lehetőséget. Ez alapján kerestem most, de vagy eldugták máshová, vagy már ennyire pofátlan a Sony és kivették. 7.50 beta 3 firmware van fent. Megnéznétek, hogy nálatok van-e erre opció valahol?

(#241118) EczkE válasza SH4D0W2011 (#241117) üzenetére


EczkE
addikt

Nem betas szoftvernel ott a lehetoseg.

Asszem mindenféleképpen!

(#241119) sting2 válasza eisento (#241106) üzenetére


sting2
addikt

Ha már ilyenekben is lehet gondolkodni akkor :
Soundmagic E osztály.
Kiváló megépítettség
Dinamikus és meglepően szeparált hangzás

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#241120) Kendek válasza SH4D0W2011 (#241117) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a Featured Content ott van a 7.50 alatt is, Beállítások -> Rendszer -> Automatikus letöltések -> Kiemelt tartalom. De itt hiába veszed ki a pipát, ezekre az akciókra mutató ikonokra nem hat.

<-ƘƘ->

(#241121) SH4D0W2011 válasza Kendek (#241120) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Akkor ez van. Köszönöm mindkettőtöknek a választ! :R

(#241122) perge666 válasza Kendek (#241116) üzenetére


perge666
veterán

Ezzel tisztában vagyok amit írsz,de itt csak 1 csík volt ami teljesen végig is ment.
Sehol nem jelez hogy töltene valamit,na de mind1 mert 93%-on áll,és remélhetőleg már mindjárt kész.

Szerk. : Az értesítéseknél tényleg jelzi hogy több mint 60GB-ot még leszed,ez érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#241123) Kendek válasza perge666 (#241122) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt a játékot nem ismerem, de pl. a GTA V-nél van még így ahogy írod. Vagyis elindítod, és ott kezd el telepíteni, ami a játék letöltését jelenti. Másról itt sem lehet szó ha egyszer ilyen lassú, ebben biztos vagyok.

<-ƘƘ->

(#241124) perge666 válasza Kendek (#241123) üzenetére


perge666
veterán

Igen,igazad van.:K

[ Szerkesztve ]

(#241125) marilllyo


marilllyo
veterán

Letoltam az Ace Combat 7 kampányát. Igazából egy repülős Need For Speed. Grafikailag rendben van. Lehetett volna szebb is... A küldetések is jók... "agykikapcsolásnak" tökéletes. Nem az a játék, amit reggeltől estig nyomni fogsz... Én is ilyen napi 1-2 küldetést lezavarok. 20 van benne, kb 15-20 percesek.

A platkója inkább türelem és idő...(repülj 75.000 km-t... uhh) szóval az majd egyszer....Na meg ezek a k*rva japánok nem tudnak elszakadni a "Csináld meg az összes küldit legnehezebb szinten "S" rangra...., minden kik*rt japán játékban ez benne van..." :DDD

Viszont, amit meg kell jegyeznem, hogy .... nem emlékszem mikor hallottam játékban ennyire jól megkomponált soundtrack-et. Szerintem zseniális lett.... Nem merem berakni a kocsiba, mert a végén beselfizem az összes trafipaxot zala megyében. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#241126) ProEvoFan válasza .LnB (#240109) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Áh, f@szom.Elcsábultam. Megvettem ennyiért a Wreckfestet.Nem vártunk tovább.Egyszer élünk, nemde? :B

(#241127) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Fortnite az crossplay-es ?

Redmi Note 9

(#241128) Wesder válasza felixo (#241127) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241129) felixo válasza Wesder (#241128) üzenetére


felixo
őstag

Van lehetőség rá, hogy csak PS4-esekkel játszak ?

Redmi Note 9

(#241130) Wesder válasza felixo (#241129) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg van rà kapcsoló, én nem talàltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241131) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Resi 2-t végigvittem. Elkezdtem csajjal de az elejét kivéve elég hasonló. Ledz jelentős eltérés érdemes még nyüstölni? Mondjuk most kb 5 zombi van nulla golyóra szóval túl jól nem állok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#241132) ProEvoFan válasza Woodslave (#241131) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Négyszer végigvittem.HC is megvan.
Igen, vannak eltérések.Szerintem érdemes végigjátszani minden útvonalat.

(#241133) erahurka válasza ProEvoFan (#241126) üzenetére


erahurka
félisten

Jó cucc én PC-n játszogatok vele. Bár az AI tud idegesítő lenni, mikor csak azért hogy téged szivasson beléd áll, pedig ő is csak bukhat vele.

(#241134) Wesder


Wesder
félisten

Tegnapi nagy Pinball kibeszélő utàn én is ràfüggtem. Vettem is egy Portal asztal-t az FX3-ban.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241135) fausto válasza marilllyo (#241125) üzenetére


fausto
addikt

Én a demot próbáltam vr-ba, úgy eszméletlen jó, de sajnos csak 2-3 vr küldetés van benne :(

(#241136) S e t h válasza felixo (#241127) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sajnos igen.
Egy hete nem hallok semmit chatben xboxos gamerrel való játékban.#fuckepic#

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#241137) james001


james001
veterán

Tegnap volt egy kis unatkozós pár percem és gondoltam összedobok egy listát a legjobb és legrosszabb Resi játékokról. Van ez a tiermaker oldal,az S rang a legjobb,az F a legrosszabb értelemszerűen :)
Resi 3 Remake nem volt köztük,de azt is mindenképp az S kategóriába raknám :K

De természetesen ez csak a személyes véleményem. Resi 5-öt még lejjebb raktam volna,de a Wesker bossfight feljebb vitte a listában :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#241138) 3L1T3 válasza james001 (#241137) üzenetére


3L1T3
addikt

Hasonló listát tennék én is össze, de nálam csak A rangot kapna a Resi 3 Remake.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#241139) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nézem ahogy a gyermekeim játszanak a Just Cause 4el és a Wreckfestel.
Elsőre a Just Cause 4: A grafika sokkal szebb, mint a harmadik részben.A robbanások bámulatosan néznek ki.Slimen nem akad, mint a híres drop rate problémákkal küzdő harmadik rész.Kellemes agytalan lövöldének néz ki.
Wreckfest: Sokáig gondolkodtam a megvételén, ééééés jó nagy barom voltam ,hogy eddig vártam vele.Valami eszméletlen hangulatos.Az autó törési modelje brutál jó.Több cikk kiemelte a közepes grafikát ami gyenge pontja a játéknak.Háááát...szerintem nem gáz, sőt, kimondottan pofás és a célnak teljesen megfelelő, főleg amennyi autó van egyszerre a képernyőn.A másik hiba amit kiemeltek, az a lassú töltési idő.Szerintem ezt javították közben, mert totál nem az.A Wreckfest nálam platinázva lesz vagy ne legyen a nevem ProEvoFan. :D

[ Szerkesztve ]

(#241140) tboy93 válasza ProEvoFan (#241139) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hova tűnt Batman? :D

(#241141) ProEvoFan válasza tboy93 (#241140) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elvitte a hatodik kihalási hullám.

[ Szerkesztve ]

(#241142) KaitouP válasza KaitouP (#241108) üzenetére


KaitouP
veterán

Megtisztítottam a korábban általam már alkalmazott módszerrel tegnap, mentem két CoD kört, úgy néz ki (*lekopogom*) megoldódott a gond.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#241143) C490 válasza 30z.Samu (#241098) üzenetére


C490
csendes tag

Pump-out hatás. A chip és a hűtőborda közül kinyomódik a paszta a hőtágulás és összehúzódás miatt. Főleg a hígabb pasztáknál fordul elő (mx-4 pár hónap, thermal grizzly fél év után ). Tömörebb paszta kell mint pl ic diamond vagy gelid extreme.

(#241144) C490 válasza 30z.Samu (#241100) üzenetére


C490
csendes tag

Nem szárad az ki évekig.De sajnos, ha nem elég tömör a paszta kinyomódik a chip mellé pár hónap után.
Sajnos az alap leszorító erő sem akkor mint pc-nél, az érintkezés sem olyan egyenletes. Ezért ps4 hez nem a legjobb hővezető pasztát kell választani hanem a lehető legtömörebbet. Pl én IC az diamondot használom.

(#241145) saelin


saelin
veterán

Kollégámmal nagyon ráfüggtünk a Dauntless-re! Szépen kikupálták mióta utoljára próbáltam. Ráadásul rakták bele egy tonna content-et és átdolgozták a progression-t is, a legjobb az egészben, hogy cross platform cím. Simán be is húztuk mind a hárman a Hunt Pass-t, mert nem olyan grind-olós mint a Fortnite Battle Pass-ja. Gyakorlatilag bounty-val a hosszú hétvégén ki tudjuk maxolni, aztán jönnek a prestige lvl-ek, amik adnak majd tokkent, amiből régi Hunt Pass-os skineket és emote-okat lehet venni. Nagyon barátságos rendszer. Annyi a bibi, hogy a pass-ból befolyó platinum nem elég a következő pass-ra. Kb a 2/3-át adja csak, de daily login-al talán meglehet a következőre való. Ez majd kiderül, mert még van 18 nap a "szezonból".

Egyedül nem tudom mennyire lenne hozzá kedvem, de party-ban nagyon szórakoztató ezeket a dögöket vadászni! A voice chat kötelező a teljes mókához! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#241146) erahurka válasza tboy93 (#241140) üzenetére


erahurka
félisten

Valaki megette kínában, azért ülünk most mind otthon. :(

[ Szerkesztve ]

(#241147) Carlos Padre válasza C490 (#241144) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezért ajánlom a hővezető lapokat, azzal nincs ilyen gond és nem rosszabb mint a paszta első nap, és pár hónap/év múlva sem romlik a hűtőteljesítménye.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241148) penge111


penge111
addikt

Akinek van kedve egy kis flipper bajnoksághoz, csináltam egy Tournamentet, 2 naposat. Dragonmage1980 a bajnokság neve, a csatlakozáshoz szükséges kód: Prohardver. Gyertek minél többen :R

ui: Ja, a Sorcerer’s Lair nevű asztalon megy majd a bajnokság, ez ugye mindenkinek ingyenes. (Megjegyzem nagyon igényes tábla)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#241149) saelin válasza Carlos Padre (#241147) üzenetére


saelin
veterán

Én is elgondolkodtatam ezen. Amit múltkor linkeltek szénalapú lapka kb ugyan olyan hatásfokkal vezet, mint a Thermal Grizzly Kryonaut kb. Rárakod és el van felejtve. Mielőtt eladom (vagy tovább) tuti veszek bele egy ilyet.


penge111
Bákker, nekem is meg kellene venni a gamet mostmár.

Szerk: Ez a pinball fx3 játék amiről szó van?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#241150) penge111 válasza saelin (#241149) üzenetére


penge111
addikt

Aha, de két tábla ingyenes alpból, a bajnokságot az egyik ingyenesre rendeztem. Nagyon jó kis tábla, a williams táblák nekem annyira nem tetszenek, az a másik ingyenes tábla, valami horgászós.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.