Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223717) #10186752 válasza AliceWake (#223671) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az az írás úgy, ahogy van, röhejes. Én még azelőtt olvastam el, mielőtt elkezdtem a Death Stranding-et, tehát nem azért mondom ezt, mert jó véleménnyel vagyok a játékról. Nem attól röhejes, hogy nem tetszett neked a játék.

A tartalmi hiányosságokat azzal próbáltad kompenzálni, hogy telehánytad az írást öncélúan idegen szavakkal, amik nem segítik a közlendőd tolmácsolását.

Ugyanakkor az írás nem szólt (több mint két hete olvastam, így lehet, kihagyok dolgokat, vagy nem teljesen vagyok pontos):

- az irányításról (mennyire reszponzív, laggol-e, mennyire komfortos)
- a HUD-ról, annak áttekinthetőségéről
- a vizuális teljesítményről
- a fordítás esetleges minőségéről (ez többeket érdekelhet egy feliratos játékban)
- a szinkronról, a színészi teljesítményről (persze erről vajmi keveset tudhatsz 3-4 óra játék után)
- a karakterábrázolásról
- a hangokról, esetleg zenéről
- a futásteljesítményről, bugokról (mondjuk ilyen nincs is benne talán)
- a küldetésrendszerről/térképről stb.

Azaz, mindarról, amiről egy jó tesztnek szólnia kéne mindazon túl, hogy az írónak tetszik vagy nem tetszik.

Szintén emlékezetből írom, így lehet nem vagyok pontos, de mintha valami olyasmivel kezdted volna az írást, hogy te azt tanultad, hogy véleményt alkoss/írj valamiről (vagy ez a munkád), vagy valami hasonló. Az írásod alapján ez nem látszik.

Valamit is magára adó videojátékos oldal ki sem engedte volna abban a formában azt az irományt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.