Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-11 13:50:12

LOGOUT.hu

Ajánlott tollak (penek):
Wacom AES 2.0 Active Stylus Pen
Wacom Bamboo Ink
LG Stylo 5 / 6 pen

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

A képek színe jó. A többi nem túl nagy szám, (sőt) de legalább nem fakó.

[ Szerkesztve ]

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon szép telefon. . Az árazás sajnos ahogy szokott elszállt.

(#3) Ádám16


Ádám16
addikt

Az a jó az LG telókkal, hogy gyorsan beesik az áruk, és ahhoz képest igencsak jó a szoftver, az összeszerelés, az anyaghasználat.
Ez pedig kifejezetten szép lett. Pár hónap múlva érdemes lesz ránézni annak, akit érdekel, de az árát sokallja.

(#4) #95462144


#95462144
törölt tag

Vannak sajnos hiányosságai, de nekem még így is tetszik a telefon.

(#5) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nekem is tetszik,de durván kell esnie az árnak mert bizony horror,ha azt nézzük mik vannak 2kiloert.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Degeczi válasza Ádám16 (#3) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Remélem, mert az öreg Samu S7E-t jó lenne még az idén lecserélnem, de nemigen látni megfizethető árban olyat, ami szintén esőálló, vezeték nélkül is tölthető, van rajta jack, lehetőleg OLED és persze NFC

Ebben minden adott, szép is, csak az ára menjen le.

(#7) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Szép készülék.
Ezzel a plusz kerettel nekem egy kicsit a Lumia vonal ugrott be róla:

(#8) manokaki


manokaki
őstag

Ennek örülök ,mert az Lg G2-met lassan lekellene cserélni , talán erre !!?? :Y

(#9) babosmiki


babosmiki
addikt

Kicsit csalódás. Ebből a szép mobilból kellett volna egy igazán csúcs készüléket csinálni, akár drágábban is a többi gyártóhoz kicsit igazodva, és akkor szerintem igazán kelendő lehetett volna..

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#10) thomas92


thomas92
aktív tag

Az idei évben eddig nekem ez a mobil tetszik legjobban, már ami a külcsínt illeti. :K Remélem magukhoz képest sikeres lesz a készülék.

Az a baj, hogy most is folytatják ezt a piaconként éltérő konstrukciót (vajon nem lenne jobb optimalizálni a költségeket és csak egy variánst gyártani?), és attól félek a többi hibájából sem tanul az LG. Pedig annyira szurkolok nekik.

(#11) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Tetszik, főleg ennyiért egész jó.
Meg sok olyan extrája van ami ebben a kategóriában nincs sehol.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#12) rigoberto


rigoberto
őstag

Csak az a ronda notch forma ne rontaná az összképet..

(#13) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nincs optikai zoom, de még egy OIS-se. Kimaradt a Quad DAC, az arcfelismerő. Nem tartják a lépést képfrissítésben, vagy töltési sebességben sem a konkurenciával (bár ez azért élhető kompromisszum).

Számomra a design sem az igazi, a hátlap rendben van, de nem kedvelem túlságosan ha középen van megtörve a kijelző, akkor már tolnák ki azt a kamerát oldalra, kevésbé vonzza a tekintetem. Persze ez szubjektív.

Na meg hatalmas is ez a mobil, ezt a méretet (167mm) már pont annyira rétegigénynek érzem mint a kompakt telefonokat.
Sajnos ez nem az LG nagy visszatérése.. :(

[ Szerkesztve ]

(#14) moleculez


moleculez
veterán

A régiónként eltérő hardvert én több év letöltendővel jutalmaznám. Innentől kezdve kenjék a hajukra. Ráadásul itt nem ilyen "apróságok", hogy +/- quad DAC , konkrétan különböző SoC, memória kiosztás. :W

Gondolom ez csak ilyen bevezetése a termékvonalnak, aztán majd jönnek feljebb pozícionált ajanlatok, lehet azok jobbat guritanak. De mennyiért, ha ez is 200k...

De ha a MA közösségen kívülre nézek, Átlag Jóskát ezek nem igazán érdeklik, jól néz ki, gyors, napi használatban jól pörög, azt kész. Képek közt meg úgysem látja a különbséget, ki nézegeti pixelről pixelre a képeket, a tesztelőkön kívül?!

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Rinocerosz válasza rigoberto (#12) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igen azt néztem én is, hogy azt a notch-ot nagyon erontották ott felül. Igazából nem is tudom, hogy van e ilyen csúnya megoldás a piacon.
Ettől eltekintve maga a telefon nagyon pofásan néz ki. Szerintem a képek és a videó minősége is elfogadható. A felület nekem kicsit a samsung one ui-ra hasonlít ami most szerintem az egyik legjobb felület, úgyhogy ez pozitívum.
Az árával szerintem kár foglalkozni mert nagyon szépen be szokott esni az áruk.

(#16) pocokmz


pocokmz
csendes tag

Szerintem sokan félreértik ennek a mobilnak a koncepcióját (köztük a cikk írója is).

Ez egy nagyon szép, letisztult telefon, szimmetrikus oldalsó és alsó/felső kávákkal (ellenben az iphoneon kívül mindennel).
Tud minden fontosat amit a prémium szegmens tud, a kínai társaival ellentétben nem spórolták le az nfc-t vagy vezetéknélküli töltést róla(igen sajnos a félmilliós társaival ellentétben, a holdra nem tud 50x-esen rázoomolni, vagyis ráphotosoppolni :B )

A snapdragon 845 erőben ugyanott van ahol a 765, ami mindenkinek elengedő aki nem benchmarkokat futtat reggeltől estig, 5G meg nem tudom kinek kell ma (vagy az elkövetkező 2-3 évben) Mo.-n, viszont ez dual sim-es az 5G-s verzióval ellentétben, a két os upgrade meg minden LG prémium telóhoz jár. Az 5G-s verzió drágább is (lásd német piac ahol mindkettő elérhető) feltehetően ezért érkezett hozzánk az olcsóbb verzió.

200 valóban kicsit sok talán érte, de azért azt nem mondanám hogy túl van árazva (vodánál pl 160 minden előfizetés mellé és adnak még egy tesztek alapján elég jó vezetéknélküli fülest is).
Szerintem abszolút nem egy rossz irány ez, egy délkoreai gyártó nem fogja felvenni a versenyt a nyomott áron nyomuló kínaikkal szemben (amik azért spórolnak jópár helyen), de így valami egyedit nyújt az LG a szép designal, prémium feature-ökkel nem félmilliós, hanem abszolút megfizethető áron.

(#17) MrPetya19 válasza moleculez (#14) üzenetére


MrPetya19
addikt

Azért itt legalább más a neve a terméknek a más funkciókért cserébe, nem úgy mint régen.
Szerintem ez már haladás.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#18) zozzo72 válasza moleculez (#14) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Minden bizonnyal így is van...

De Átlag Jóska nem kétszázért vesz telefont, hanem mondjuk egy aktuális alsókategoriát.

Szerintem. 🙂

(#19) moleculez válasza zozzo72 (#18) üzenetére


moleculez
veterán

Szolgáltatói kínálatban/értékesítésben máshogy néz ki, ott Átlag Jóska azt nézi, kap-e ajándék Spotify-t hozzá, úgyis "csak 11.999 havonta".

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20) exedoc


exedoc
senior tag

Gyönyörű szép a telefon. Meg is venném max. valahol 150-170 ezer között, véleményem szerint ez még viszonylag korrekt ár érte, ha ideveszem a hiányosságokat is. Kamera nekem jó, arcfelismerést, FM rádiót tudom nélkülözni, aksi jó, kijelző lehetne 90Hz-es kicsit nagyobb fényerőn de elmegy az is, hardveresen sem lenne ettől nagyobb igényem. Viszont az árazása picit elszállt, kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#21) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nem tudom ki venné ezt a telefont a p30 pro helyett... Mikor ebben is tavalyi hw dolgozik...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22) SkyLine3000 válasza Rinocerosz (#15) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A noccs szép nem lehet, csak szar. :D Azzal egy telefont csak elrontani lehet.

Ha a számomra értékelhetetlen előlaptól (kijelzőarány, noccs, stb, mind az összes többi mobil) eltekintek, egyáltalán nem rossz cumó. Átlag embernek bőven megteszi. Pörög, mint a ventilátor, teljesen vállalható képeket lő, azzal sincs gond. Ha beesik az ára, mert be fog, érdemes lesz rányúlni. Már akinek kell. :)
Én még várok. Hátha visszatér az LG a helyes ösvényre. Tudom, nem fog.

[ Szerkesztve ]

(#23) csiki_92 válasza exedoc (#20) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Telenornál, Vodafone-nál legkisebb előfizetéses csomaggal is 160.000-ért van.

(#24) andor80


andor80
senior tag

Nagyon mélyre süllyledt az lg...G4 óta csak szánalmasak.V még néha villantott ezt azt de az üzemidő azt is tönkrevágta.Normális dac rész hiánya miatt még az eddgi keménymag is elmegy...EZ a teló max 110.000 hufos kategória.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#25) zozzo72 válasza moleculez (#19) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Ezt nem tudtam.. 🙂

Függetlenül szoktam vásárolni..

(#26) pocokmz válasza SkyLine3000 (#22) üzenetére


pocokmz
csendes tag

Nézd, az most a kérdés hogy lyukat ütsz a kijelzőbe vagy noccsot raksz bele, szerintem kb tökmindegy lévén a lyuk jobban belóg. Azon kívül én nagyra értékelem hogy az alsó felső káva szimmetrikus, lehet ocd de az engem megőrjít ha az alsó vastagabb.

Ez a konkurenciához képest egy nagyon szép telefon, szerintem.

(#27) #95462144 válasza MikeWazowski (#21) üzenetére


#95462144
törölt tag

Aki szeretne még két év szoftveres támogatást a fél évvel szemben.

(#28) pocokmz válasza moleculez (#14) üzenetére


pocokmz
csendes tag

Jól összefoglaltad szerintem és meg is válszoltad magadnak. Ha nem vagy techmániás, viszont fontos neked hogy szép és prémium érzetű egy teló akkor ezzel előrébb van az átlagjóska mint a norddal vagy a százmillió fajta egyéb kínai kacattal. 200k meg 160 szolgáltatónál, ahol az átlag jóska vásárol (pl jelentősen olcsóbb mint a xiaomi note 10, de bezzeg a xiaomi). Nem szabad juliska gsm-es szürke árat mediamarktossal összehasonlítani.

(#29) exedoc válasza csiki_92 (#23) üzenetére


exedoc
senior tag

Így van, csak én nem akarok előfizetéses lenni. :)

(#30) Degeczi válasza MikeWazowski (#21) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pl. akinek fontos a vezeték nélküli töltés és a jack aljzat.

(#31) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Érdekes tény, hogy van madzagos mobil összekapcsolás és adatfolyam a mobilok között. Más ezt miért nem használja?
De az, hogy a szépség mellett szar megfogni, mert kiba...tul csúszik... Hááááát! :((

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32) Tengri


Tengri
senior tag

IP68 és bizonyos MIL-STD végettség

[ Szerkesztve ]

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#33) xsjado93


xsjado93
senior tag

Közel fele ennyiért van V40, igaz másodlagos kijelző nélkül, de csuma ezzel a harverrel + quad dac, + ois. Nekem az valahogy jobb vételnek tűnik.

Your life is a lie.

(#34) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag

Mi ez a budget Note 10+ ? :DDD

(#35) SkyLine3000 válasza pocokmz (#26) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én már 1000x leírtam. Inkább legyen minimális káva alul-felül, úgy, hogy minden elférjen rajtuk, minth ezeket a förmedvény noccsokat, meg lyukakat nézegessem. Ha ezek után csak ilyen telefonokat fognak gyártani, soha nem veszek újat. A többiről nem is beszélek (edge, sarkok kerekítése, elnyújtott képarány). Pedig mennyire örülnék, ha lenne végre egy normális LG teló...

(#36) Solten


Solten
addikt

Na, ez jo lett.

Saor Alba

(#37) thomas92 válasza MikeWazowski (#21) üzenetére


thomas92
aktív tag

Inkább ezt választanám,mint a P30 Prót. Nyilván az jobb képeket készít, de ez 1,5 évvel frissebb modell.

(#38) thomas92 válasza csiki_92 (#23) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szolgáltatónál így teljesen korrekt. Vajon a T-hez is be fog kerülni!? :F

(#39) elfelejtette válasza thomas92 (#38) üzenetére


elfelejtette
veterán

Fel szokott tűnni náluk is a G széria aktuális tagja, esélyes, hogy ezt is felveszik a listába.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#40) jacis


jacis
nagyúr

Az a felső káva nagyon ronda :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#41) janeszgol


janeszgol
félisten

Szep telefon. En a wide kamerat haszontalannak talalom, viszont optikai zoomot azt pedig mindennapos hasznalatu dolognak tartom.

Na mindegy, szep telefon.

[ Szerkesztve ]

(#42) Zé.


Zé.
tag

Fiatal hölgyeknek tökéletes lesz karácsonyi ajándéknak!
Aki pedig müszakilag, alap tudást akar, annak felejtös. ( A már említett alap hiányosságok...)
Azt sem értem, miért eröltetik a dual screent, az alap készüléket nem is lehet kapni önmagában, de jóval olcsóbban?
Sok hü-hó semmiért, bazári külsövel!... :F

(#43) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Svájcban 649 Chf az kb 208.000 Ft
Viszont adtak hozzá
[link]

(#44) Ádám16 válasza Gempas 70 (#43) üzenetére


Ádám16
addikt

Az kemény, annyiért tényleg BB.

(#45) #34952704


#34952704
törölt tag

Nagyon szép telefon lenne,de 2 komoly problémám van vele.Az egyik az árazás,a másik az a gusztustalan notch.

(#46) Ádám16 válasza #34952704 (#45) üzenetére


Ádám16
addikt

Még ugyan visszafogott a notch ahhoz képest, hogy konkrétan kindenhol máshol miket látni.

(#47) Mr. Liszka


Mr. Liszka
csendes újonc

Szép telefon és venni is fogják!

Mr. Liszka on youtube (music)

(#48) jUUh


jUUh
addikt

Olyan gyönyörű lenne notch nélkül... Viszont korrekt telefon.

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#49) thomas92 válasza janeszgol (#41) üzenetére


thomas92
aktív tag

+1

Én is sokkal többet használom a telefotót.

(#50) doooo


doooo
veterán

1. oldal: "hozzánk (és számos egyéb országba) már egy kizárólag 4G-s, a tavalyi mobilokból ismert Snapdragon 845 rendszerchippel érkezett"
tavalyelőtti mobilokból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.