Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197552) S@c@ válasza felixo (#197522) üzenetére


S@c@
őstag

Hello! Ezt hol nezted meg?

(#197553) Carlos Padre válasza vonSux (#197549) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én csak egy szórakoztató, korrekt iparosmunkát várok, nem egy game of the year esélyest.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197554) oriic válasza Moby (#197546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Koszi, koszi. :)

Live-Die-Respawn

(#197555) Deck válasza Carlos Padre (#197553) üzenetére


Deck
titán

Ugyan. Esélye se lenne az Anthem mellett. ;]

PS5

(#197556) kKairosX válasza Wesder (#197537) üzenetére


kKairosX
lelkes újonc

Most volt AC Odyssey Ultimate leárazva Xboxra ilyen 4500 forintért, azt még én se hagyhattam ki. :D

(#197539) ProEvoFan
Hát ha a Wildlands bejött akkor a többi cím is tuti, szerintem az lett a leggyengébb Ubisoft cím az elmúlt pár évben. Far Cry 5 és New Dawn végigjátszva, csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#197562) .LnB válasza ProEvoFan (#197539) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha tudnád, hogy az a Ghostland PC-n mennyire gyönyörű.. Az állam leesett, pedig "csak úgy" vettem meg anno pc-re.
Az a baj, hogy itt csak 30fps. Téged ez nem zavart? Legalább full stabil 30?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197564) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Anthem:

Volt egy update:

"...például Strongholdok és Freeplay közben is elérjük a Forge-ot, vagyis szabadon kezelhetjük akció közben is a felszerelésünket."

Mekkora újítás! :DDD

"az ütemterv szerint mostanában érkező tartalmak közül gyakorlatilag semmit sem kapunk meg, a prioritás ugyanis a játék olyan állapotba hozása, ahogy annak egyébként a premier napján meg kellett volna jelennie, így inkább a hibák javítására, további áramvonalasításokra koncentrálnak."

Szánalmas...

De ami engem a legjobban felb*szott az ez:

"Tudják, hogy ez egy hosszú folyamat, de hiszik, hogy az út végén az Anthem egy szuper játékká válhat."

Egyszer egy szuper játékká válhat..Mondta ezt Ben Irving és az live service-ért felelős főnök. :((( Hát ha ők is így beszélnek a saját játékukról, az eléggé legalja szint.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197566) ProEvoFan válasza .LnB (#197562) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Totál nem zavar.Engem az fps része sosem érdekelt.Ha megvan a fix közeli 30fps, akkor boldogság van.Néha icipicit belassul, mikor sokan támadnak be, közben minden össze vissza felrobban, de nem vészesen, még annyira sem, mint a Just Cause 3 a "legjobb pillanatában".A játék tényleg részletes.Bemész egy városba, annak bármelyik házába, tényleg frankón ki van dolgozva a belső tér.Az AI is korrekt.Normalon játszom.Az ellenfelek fedezéket keresnek, riasztják egymást.A gépi csaptom azt csinálja, amit mondok neki.Gondolom két év alatt ezt kijavították, mert a régi fórumokat böngészve sok volt rá a panasz.

(#197567) 30z.Samu válasza .LnB (#197564) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most mondják azt, hogy nincs semmi látnivaló, ez a játék már most olyan, amilyennek megálmodták és nem értik mi ez az ellenséges hangnem a játékosoktól? :D

Sic Parvis Magna

(#197568) .LnB válasza ProEvoFan (#197566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy abszolút kellemes meglepetés volt nekem az a játék. Nem nagy cucc, de azt a bolíviai narkós hangulatot kitűnően hozza.

(#197567) 30z.Samu Tegyék ingyenessé. Büdös banda! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197571) Wesder válasza .LnB (#197570) üzenetére


Wesder
félisten

Kackac...
Ennyire gàz lett az új NFL? Màr sokadjàra kap 85%-os leértékekést.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197572) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#197566) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elő kéne venni megint, de annyi jó játék van talonban :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197577) .LnB válasza Wesder (#197571) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én PC-n próbáltam. Befutottam/beugrottam Ajayi-val TD-re. És még az ünneplős animáció alatt is meg volt fagyva a levegőben a labdával. Szóval csak úgy ott lebegett.. :D És ez csak egy példa, volt vagy 4-5 ilyen bug, a két lejátszott meccsem alatt. Annyi elég is volt.

Egyébként szebb mint az előző részek, az feltűnt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197578) sutyesz96 válasza bbdzyx (#197469) üzenetére


sutyesz96
őstag

Senki nem fújolta a Footshop-ot.

Adidas-ra -és az összes mainstream cipőgyártóra- értendő a "szemétből" jelző. ;)

(#197472) bAtt001: Kérlek mutasd meg hol észleltél hőbörgést tőlem.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#197579) sp8787 válasza madkiller (#197153) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem nem jott be a W3 de majd meg teszek vele vmikor egy probat.
Xbox one X-en szemmel lathatoan szebb.

(#197580) .LnB válasza sutyesz96 (#197578) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát pedig, itt az a shop a gáz. Mert igen is vannak jó és drága cipők. Nike cipők 40-60-ért, a ritkábbak többért. Ez normális. De ott, abban a shopban a gáz cipők drágák.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197582) sutyesz96 válasza KaitouP (#197502) üzenetére


sutyesz96
őstag

"A cégvezetői illetve egyéb "fontos" munkatársi székben pöffeszkedőknek biztos, a bolygónknak már kevésbé."

A bolygónknak már kevésbé? Ezt most itt hogy érted?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#197583) kKairosX válasza sp8787 (#197569) üzenetére


kKairosX
lelkes újonc

Benne van EA Accessben :))
Mondjuk én tudnék viselni egy Game Passhoz hasonló előfizetést PS4re a Sony saját címeiből, day1 bekerülnének az exkluzív címek, szerintem sokan ugranának rá. Csak hát ugye nincs rászorulva, ahogy anno az Accessre se volt.

[ Szerkesztve ]

(#197584) Carlos Padre válasza kKairosX (#197583) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor az úgy nem annyiba kerülne mint a gamepass.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197585) sp8787 válasza Deck (#197266) üzenetére


sp8787
addikt

A Sekiro az vmi rohadt faraszto, legalabbis nekem. Xbox one X-en nem fut olyan jol mint Pro-n.

Nem tudom de en egy kicsit unom az Odyssey-t de azert meg eroltetem. Egyebkent One X-en szemmel lathatoan szebb.

(#197586) Carlos Padre válasza sp8787 (#197585) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mi van, zavar, hogy jön a Days Gone ami playtationon szemmel láthatóan szebb lesz mint xbox x-en és túlkompenzálsz? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197587) 30z.Samu válasza sp8787 (#197585) üzenetére


30z.Samu
félisten

Fárasztó, de rohadt jó játék. :DDD

Sic Parvis Magna

(#197588) A`rpi válasza Nayrobi (#197314) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönjük az észrevételt, bővítettem a listát! :R

(#197589) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Ahhoz képest, hogy mindenki fikázta a Footshopos kupont, már nem is elérhető :DDD

(#197590) Carlos Padre válasza A`rpi (#197588) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A ps now leírást ne bővítsem ki?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197591) sp8787 válasza Carlos Padre (#197586) üzenetére


sp8787
addikt

Most perpillanat nem erdekel a Days Gone.

De ha kijon a Digital Foundry-s teszt az alapjan fogom eldonteni ,hogy amikor majd megveszem akkor melyik Pro-mra vegyem meg. Ertelemszeruen arra veszem majd meg amelyiken szemmel lathatoan szebben fog kinezni.

(#197592) proly01


proly01
őstag

Mikor várható days gone kritika ma? Mikortól kezdik kb felpakolni?

....Pr:)ly....

(#197593) ImACeltic válasza proly01 (#197592) üzenetére


ImACeltic
őstag

Este 19 vagy 20 óra asszem.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#197594) Kendek válasza Carlos Padre (#197590) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mit akarsz rajta kibővíteni? Ha lenyitod az összefoglalót, akkor ami a felső linkek alatt van azt mind újraírtam még múltkorában. Amit ott szerepel a Now-val kapcsolatban, azt mivel egészítenéd még ki?

<-ƘƘ->

(#197595) penge111


penge111
addikt

Skacok adva van egy Ipad Air 2, rátettem ezt a remote play appot, ps beizzít és tudtam is a tableten szépen játszani. De mikor a tablettel rest módba teszem a Ps-t, akkor már nem tudom a tablettel feléleszteni. 1 óráig próbáltam, de semmi. Manuálisan is összepárosítottam pedig a két eszközt, appot bezártam, megnyitottam. Mind a tabletet és a konzolt is újraindítottam...Mi lehet a gond, vagy csak Vitán működik ez a távoli felébresztés rest módból? Vagy az volt a gond, hogy egy hálózaton volt odahaza a két cucc?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#197596) ldave válasza sp8787 (#197591) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Milyen Pro gépeid vannak? Melyik a legjobb? Nekem sima fekete van, a fehér gyorsabb? Vagy a piros a leggyorsabb, mint az autók között?

A Slime draws near! Command?

(#197597) Kendek válasza penge111 (#197595) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#197598) RangerFox válasza ldave (#197596) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Amelyik radírlábakon áll ;]

(#197599) sutyesz96


sutyesz96
őstag

A Crew 2 honnan tölthető le az ingyenes hétvége keretein belül? Store-on nekem árat ír ki, ha rákeresek. [link]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#197600) Carlos Padre válasza sp8787 (#197591) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A df mondja meg neked, melyik pro-dra vedd meg? :C
Régebben nem voltál te okosabb troll? :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.