Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197751) Xaels


Xaels
félisten

Jön a Blacksad képregényből játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#197752) felixo


felixo
őstag

Nem kellene Days Gone-nak egy külön topicot csinálni ?

Redmi Note 9

(#197753) Deck válasza felixo (#197752) üzenetére


Deck
titán

Majd ha jön a tesztje lesz neki. Bár itt is elfér és lesz is róla szó. Inkább ez mint a szokásos.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197754) hombre[EU] válasza marilllyo (#197749) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Próbáltam, de nem sokáig tartotta meg az érdeklōdésem. Az elsō boss területét 70-80%-ban megcsináltam,majd átmentem a csajhoz és rájöttem,hogy ugyanazt akarják rámsózni még 2x :D nálam az elsō boss-ig kifulladt a game... és a stealth nagyon-nagyon generic

Deck ha megnézed a videót, azért ez rohadt jól néz ki :) vannak hiányosságai,de nem gondoltam volna,hogy vizuálisan ennyire rendben lesz (talaj textúra és az idōjárás a gyengém :) RedDead2 még mindig a top)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#197755) Deck válasza hombre[EU] (#197754) üzenetére


Deck
titán

Nekem is az a gyengém. Az eget nézem egyből :P Division 2 bétába az ég valami undorító volt :(

Több kritika a gyenge grafikát is felhozta a DG ellen.. Hát nem tudom mit szívtak..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197756) hombre[EU] válasza Deck (#197755) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Sainálom,hogy rendes fizika már nem fért bele, de majd legközelebb saját (belsōs) engine-el. Szép volt a Bendtōl így elsōre

Life, Uh, Finds A Way

(#197757) danielgalaxy válasza Deck (#197755) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Több kritikát olvastam ma, mind külföldit, mind hazait. Nem nagyon panaszkodnak a grafikára, mindegyik inkább a repetitív játékmenetet, a újítani vágyás hiányát és a (később nyilván még orvosolható) bugokat hozta fel kontraként. Valószínűleg nem rossz játék a Days Gone, mindenki szereti a jó single player gémeket, de ennél nincs benne nagyon több.

Ha igazán őszinték akarnánk lenni, a folyamatosan magasan pörgő marketing se mutatott egyetlen olyan pontot a játékban, amitől letettük volna a hajunkat, pedig az exkluzívok trailerei azért oda szoktak vágni rendesen. A top exkluzívok klubbjában azért az italokat még keverheti Kratosnak meg Nathan Drake-nek.

Később én is beszerzem majd egy jó kis akcióban, de egyelőre várhat.

[ Szerkesztve ]

(#197758) Deck válasza danielgalaxy (#197757) üzenetére


Deck
titán

Elfogadom a véleményed ha már végigjátszottad a játékot. :)

Minden játékról tudnék olyanokat írni amitől nem egy nagy cucc ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197759) Imilenni


Imilenni
addikt

Rendeltetek már Konzolvilágtól srácok? Megrendeltem a Days Gone-t, aztán ilyen e-mail-t kaptam.


A másikban ez volt (egyszerre jött)

Most melyik lenne a "pontos" ?

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#197760) Carlos Padre válasza danielgalaxy (#197757) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt nem értem, hogy a videók alapján mégis mit vártak? Ahhoz is nagyon hülyének kell lenni, hogy nem vegyék észre ezt a játékot nem a Santa Monica csapata vagy a Naughty Dog készítette. Előre látható volt, hogy egy Far Cry féle játék lesz, csak jobb, olyan 70-80% között. Ezek után 30%-ot adni rá több mint nevetséges így látatlanban is. Még a State of Decay 2 sem ment 40% alá.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197761) zzola válasza Imilenni (#197759) üzenetére


zzola
félisten

Amit a GLS oldalán látsz...

(#197762) danielgalaxy válasza Carlos Padre (#197760) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A 3/10 meg 4/10 azért kicsit túlzó, annál mindkettő többet érdemel a játék. Az ilyen pontszámok fakadhat puszta csalódottságból is, de objektíven nézve (és felesleges jönni azzal a szöveggel, hogy nem lehet objektíven kritikát írni, meg ízlés dolga kinek mi tetszik, mert ez baromság) a DG olyan 6/10 vagy 7/10. A Far Cry játékoknál storyban és karakterekben mindenképp jobb, játékmenetben viszont... hát meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#197763) RangerFox válasza Xaels (#197751) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tetszik, kíváncsi vagyok rá. :)

(#197764) Imilenni válasza zzola (#197761) üzenetére


Imilenni
addikt

Szóval tipikus "már nem rajtunk múlik a dolog". Végülis, reggel 8-kor adtam le a rendelést... :U
Köszi a választ amúgy!

Press "F" to pay respects.

(#197765) Bencus88 válasza oriic (#197710) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ahjjj bakker annyi játék megint pont a legrosszabbkor(nyár) megint nem fogom utol érni magam. ettől függetlenül örülök az első részt nagyon szerettem. :R

(#197766) mastadoc1


mastadoc1
tag

Azt tudja valaki, hogy a Last of us játékban néha megjelent a bal alsó sarokban, hogy rázzam meg a ds4 - et. Közben a kontrollerből a klikkerek hangjához hasonló kattogás jött. Már vegigjatszottam, iszonyat jó volt, már csak a kíváncsiság hajt.

(#197767) RangerFox válasza Imilenni (#197764) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A játékokat a megjelenés reggelén adják át a futárnak, és aznap szállítják is. Én minden játékot megkaptam eddig tőlük.

(#197768) Ryder1 válasza mastadoc1 (#197766) üzenetére


Ryder1
senior tag

Merül a zseblámpa, így kell tölteni :)

(#197769) Xaels válasza RangerFox (#197763) üzenetére


Xaels
félisten

A képregény is nagyon igényes darab, én is kíváncsi vagyok milyen lesz a játékmenet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#197770) danielgalaxy válasza Bencus88 (#197765) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Annyira akartam szeretni az első részt, de inkább egy sínen futó horror-vasúthoz hasonlít, mint játékhoz. Még a sétaszimulátoroknál is kötöttebb. Beülsz elé, nyomod az előrét, és pár percenként jól megijeszt a jump scarekkel, ami egy idő után baromi kiszámítható és unalmas. Annak viszont örülnék, ha a második részre összeállna végre egy normális játékká.

[ Szerkesztve ]

(#197771) Bencus88 válasza danielgalaxy (#197770) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is csak végig szaladtam az első részen, viszont annyira nem árasztanak el a horror játékokkal, pedig nagyon szeretem őket. Reméljük, hogy jó lesz :C

(#197772) Imilenni válasza RangerFox (#197767) üzenetére


Imilenni
addikt

Az nap tudják is szállítani?

Press "F" to pay respects.

(#197773) danielgalaxy válasza Bencus88 (#197771) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Evil Within 1-2-t ajánlom, de gyanítom már megvoltak, ha szereted a műfajt.

(#197774) Deck válasza Imilenni (#197759) üzenetére


Deck
titán

Látom Facebook-on is kitetted a PS4 csoportba. Nem voltál benne biztos, hogy itt kapsz választ? :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197775) Bencus88 válasza danielgalaxy (#197773) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az egy igen és nagyon tetszett :) kettőben nem esik a színvonal?

(#197776) Imilenni válasza Deck (#197774) üzenetére


Imilenni
addikt

Odaraktam ki először :D

Press "F" to pay respects.

(#197777) Deck válasza Carlos Padre (#197699) üzenetére


Deck
titán

Végig néztem. Jó lesz ez :D

PS5

(#197778) .LnB válasza marilllyo (#197711) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Family Friendly Activities" :DDD sírok! Jó cucc lesz ez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197779) danielgalaxy válasza Bencus88 (#197775) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Kicsit más irányt vesz a második rész, de semmivel sem rosszabb, és elég epik véget ad a két résznek. Tessék csak bezsákolni, most akciós!

(#197780) RangerFox válasza Imilenni (#197772) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

:K

(#197781) Bencus88 válasza danielgalaxy (#197779) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Inkabb dobozosan 4ért azt hiszem láttam már és utana tovabb is tudom adni. Fent van a listán csak az a baj más játékok is😂

(#197782) S e t h


S e t h
nagyúr

A Days Gone erősen Last of us utánérzésű, ami egyrészt nem hátrány, mert sikeres játékról beszélünk, de ha már ennyire hasonlít a játék mechanika az "elődhöz", akkor vajon elég-e a sikerhez, ha a motoros tartalmi szálon kívül nem változott meg gyökeresen más?
A zombis játékok közül a Last of us-hoz látom a legközelebb állónak, tetszetős.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197783) Peace válasza S e t h (#197782) üzenetére


Peace
nagyúr

Semmi köze hozzá semmilyen téren. Legalábbis én ezt olvastam. Sem játékmenet, sem hangulat terén.

(#197784) S e t h válasza Peace (#197783) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy órája streamet nézek.
Én másképpen látom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197785) Wesder válasza S e t h (#197782) üzenetére


Wesder
félisten

Last of Gone vagy Days of Us?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197786) szallasi007


szallasi007
őstag

Én nem értem mit fikáznak ezen a játékon, mármint a Days Gone-on.
Motor irányítás közel 4 óra játék után szerintem térdig erő sárban ilyen. Nem tudom mi okoz vele problémát. Lehet vele tisztességesen kanyarodni azzal a nehezítéssel hogy a kört kell nyomni és úgy kanyarodni.
Gyűjtögetni kell benne meg lopakodni és akkor egy értelmes játékot kapunk.
Sztori 4 óra után sem tiszta, morzsákat kapni amiből majd gondolom szépen összeáll.
Grafika szerintem szép, nekem pl szebb mint HZD néhol.
Megint azt érzem hogy egyeseknek a sz@r is büdös.
Az hogy ebben is kopnak a közelharci fegyverek és hogy zombikat kell ölni miben hasonlít a TLoU-hoz. A walking dead meg mi, spinoff? 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#197787) ohway válasza Kendek (#197708) üzenetére


ohway
tag

Szerintem hátul elszáll a meleg levegő és talán oldalt már frisset szív be..mondjuk COD WWII alatt süvít a ventilator azért. Bár nincs ebben tapasztalatom nem tudom ez normális-e. Remélem nem lesz vele gond. :B

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , AMD Radeon™ RX 6800, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#197788) S e t h válasza szallasi007 (#197786) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem például tetszik.
Tisztességes single player iparos munka, pláne magyar nyelven, viszont kiemelkedőt valóban nem alkot így ránézésre, reális 8 pont körüli értékelés, ki-ki a tapasztalatai, élményei alapján 7 vagy 9.
Én biztosan fogok majd vele játszani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197789) Deck


Deck
titán

Days Gone: Mindenképp ki akartam még próbálni meló előtt így 2 órát tudtam játszani vele. A grafikája nagyon jó, droppolás és laggolás sem volt ez idő alatt. Nagyon jól fut a játék. Sztoriról ugye sokat még nem tudok de izgatottan várom, hogy folytathassam. Motor irányítása viszont számomra még igen furcsa. Főmenübe a zene gyönyörű. Első benyomásaim ezek :)

Aki szereti az alábbiakat azoknak szerintem befog jönni.
Sons of Anarchy + Last of Us + Open World = Days Gone

PS5

(#197791) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

American Fugitive új trailer - Megjelenés május 21.

(#197790) .LnB

The Royal trailert raktad be. Itt a Scramble előzetese. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#197792) _drk


_drk
őstag

Szerintem a zombis témát fikázzák a Days Goneban. Az meg gondolom ugyan az mint sok játékban.
Sokszor nem is értem mit várnak az Open World-től, ez pont azt tudja. Mondjuk a Last of Us-ban sok helyen szívesen elnézelődtem volna még.
Egyedül a zombis témát nem vágom, meddig tudják még nyomatni. Ezt a játékot kb akkor találták ki/kezdték el mikor a Walking Dead hype a csúcson volt, na annak tökéletes megfelelője ez a játék. Csak közben nagyon sok zombis cucc jött: moziba, tévébe és játék is és ha belegondolok még jön a Dying Light 2,Last of Us 2. Azokhoz mérten már ez kevés, hogy itt lehet motorozni.

[ Szerkesztve ]

(#197794) Rage47 válasza oriic (#197791) üzenetére


Rage47
veterán

Hát erre kíváncsi leszek.
Rendesen megfejik a Persona 5-t :D

(#197795) S e t h válasza Deck (#197789) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]
Várjuk a további beszámolókat!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197796) Deck válasza S e t h (#197795) üzenetére


Deck
titán

Hétvégén csak DG a program :P

Többiek akik játszotok is vele, hogy tetszik a játék?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197797) hombre[EU] válasza _drk (#197792) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A TLoU2 nem hiszem,hogy "zombi játék" lesz. Szerintem az ember-ember közti agresszió/brutalitás/kegyetlenségen lesz a fókusz. Persze lesznek benne fertōzödtek, de inkább környezet/hangulat építés miatt

Life, Uh, Finds A Way

(#197798) sutyesz96 válasza hombre[EU] (#197797) üzenetére


sutyesz96
őstag

A TLOU-t eddig se a zombis infected rész vitte el a hátán, az csak egy nagyon jó alapot képez az egész univerzummak. Már az első rész is az ember-ember közötti kapcsolatok színpadra vitelével nyerte be magát ennyi játékos szívébe. Már akinek van ilyenre igénye természetesen.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#197799) 30z.Samu válasza _drk (#197792) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg azt se felejtsük el, hogy, hogy a srácoknak ez az első próbálkozásuk, ahhoz képest meglehetősen korrekt lett a játék.

Sic Parvis Magna

(#197800) hombre[EU] válasza sutyesz96 (#197798) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én a gameplayre gondoltam és az elsō rész második fele azért elég komoly zombi vadászat volt. Lehet,hogy tévedek, de az eddigiek alapján nekem az jött le,hogy vannak és lesznek fertōzöttek, de ember-ember harcra lesz kihegyezve. Több értelmét látom annak,hogy ritkábban veszik elō a fertōzötteket,de akkor mély benyomást hagynak vele

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.