Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197101) prokxy válasza Kendek (#197094) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, köszi szépen! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#197102) felixo


felixo
őstag

Witcher 3-ban hol találom a DLC-ket ?

Redmi Note 9

(#197103) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

4 hónapos PS4 Pro mennyire lehet poros belülről? Nappaliban van, napi 1-2 órát megy. Porszűrő vásárláson gondolkodom, remélem így is van értelme, hogy nem az elejétől kezdve lenne rajta.
Illetve az lenne még a kérdésem, hogy láttam a gép hátuljára szerelhető több ventilátoros kiegészítőt, arra érdemes beuházni? Nem túl hangos?

(#197104) vg válasza oriic (#197097) üzenetére


vg
addikt

Csepegtetik a dolgokat.

(#197105) seniman válasza Jim74 (#197103) üzenetére


seniman
addikt

Felejts el minden ilyen utólagos aftermarket szemetet.A porszűrőnek akkor van értelme,ha egy földút mellett laksz és egész nap nyitva az ablak.Amúgy csak a légáramot fogja meg.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#197106) d@vee válasza #21123072 (#197100) üzenetére


d@vee
őstag

Számomra Kratos meghalt a harmadik rész végén. De erre az új GOW-ra újjászületett :C
Ez a viking mondavilág nem bejövős. Hanem nagyon nagyon tetszetős :D

Ja

(#197107) Sirandrish válasza oriic (#197092) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaaaaj...lehetne hogy most ideadják? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197108) marilllyo válasza felixo (#197102) üzenetére


marilllyo
veterán

Az alapjáték során belefutsz majd egy főküldetésbe, ami oda irányít. A Hearts of Stone az szinkronban van az alapjátékkal, míg a Blood and Wine inkább ilyen post game dlc. A szintkövetelmény is nagyobb. Btw. a főmenüből külön el tudod indítani őket és generál hozzá neked egy karaktert... de egyelőre engedd el a dlc-ket. Majd a fősztori után állj neki.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#197109) Jim74 válasza seniman (#197105) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, akkor hagyom a csudába. A PC-men van porszűrő, az elég sok por-oroszlánt megfog, mondjuk az is igaz, hogy kb félévente szoktam levenni az elejét.
Két év garral vettem a Pro-t, úgyhogy odébb lesz a pasztázás (lehet addigra már PS5 lesz).
Mondjuk életem egyik legjobb döntése volt a PS vásárlás. Újra leültem játszani :D

[ Szerkesztve ]

(#197110) Woodslave


Woodslave
nagyúr

El is felejtettem már mennyire qrva jó a pókember :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197111) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Kíváncsiságból elkezdtem a Mafia 3-at. Az nagyon frankó, hogy a menüzenéje ugyanaz, mint ami az Ifjú Pápa c. sorozaté.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#197112) vonSux válasza Rigormortiis (#197111) üzenetére


vonSux
őstag

A zenéjében nem fogsz csalódni. De ha később spórolnal magadnak időt más játékra, ÍGY könnyen megteheted.

(#197113) Mr Bond 007 válasza Rigormortiis (#197111) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Jó? Most az is akciós

(#197114) felixo válasza marilllyo (#197108) üzenetére


felixo
őstag

Köszi.

Redmi Note 9

(#197115) Xaels válasza Jim74 (#197103) üzenetére


Xaels
félisten

Haver első genes Proja alig volt poros belül, most pasztáztuk újra múlt héten először.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#197116) Jim74 válasza Xaels (#197115) üzenetére


Jim74
nagyúr

És neki volt porszűrője?

(#197117) gamegod


gamegod
senior tag

Vagy mekkorát szólna ha maga a God Of War lett volna a DLC, a teljes game pedig nemsokára érkezik... :)) :DD :DD

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#197118) Kendek válasza Jim74 (#197116) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Felesleges a porszűrő, tényleg nem jellemző a Pro-ra, hogy belül porosodna (kívülre pedig elég a terítő). Előbb-utóbb pedig úgyis érdemes szétszedni és újrapasztázni, de addig is alig gyűlik benne össze valami is. És így is szűkösen kapja a levegőt, jobb ha nincs még jobban gátolva a légáramlat.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#197119) sting2 válasza gamegod (#197117) üzenetére


sting2
addikt

Na az tényleg meleg lenne!
:D

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#197120) Rigormortiis válasza vonSux (#197112) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csak addig játszottam vele, amíg a Kingdom Hearts 3 töltődött :D Rég óta fent van, de most indítottam csak el.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#197121) belan válasza Jim74 (#197109) üzenetére


belan
addikt

Üdv a klubban jó döntés volt !

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197122) Xaels válasza Jim74 (#197116) üzenetére


Xaels
félisten

Nem volt. Viszont mindig eléggé süvített a ventije, azóta nincs baja vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#197123) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ezzel a Dreams izével "játszik" valaki? Kicsit bizonytalan vagyok, hogy mi akar ez lenni, kik a célcsoportja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197124) oriic válasza Carlos Padre (#197123) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játékszerkesztő program.

Live-Die-Respawn

(#197125) Nayrobi válasza oriic (#197124) üzenetére


Nayrobi
őstag

Meg zene, meg animáció, meg festmény, meg minden és satöbbi.

(#197126) Woodslave válasza Woodslave (#197110) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azon agyaltam ha a days gone csak nagyjából megközelíti a pókembert grafikában meg játékélményben már elégedett leszek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197127) belan válasza Woodslave (#197126) üzenetére


belan
addikt

Szerintem hozza azt a szintet , vagy csak épphogy marad el tőle .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197128) oriic válasza Nayrobi (#197125) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezzel a cuccal kb bármit meg lehet csinálni. o.O

[link]

Live-Die-Respawn

(#197129) KaitouP válasza oriic (#197128) üzenetére


KaitouP
veterán

De durva. :Y :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#197130) belan


belan
addikt

Mizu mindenki alszik vagy játszik 😂 így daysgone előtt nem tudom jó ötlet last of us játszani igaz öcsémmel játszom most .😁 Hiába harmadjára játszom a játékot de eszméletlen magas a színvonal !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197131) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Days Gone kapcsán megjegyezném hogy most néztem meg a Comedy Centralon a Cserkészkézikönyv Zombiapokalipszis Esetére című filmet. Nem voltak nagy elvárásaim, vde egész jó kis fogyasztható film volt...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#197132) Carlos Padre válasza oriic (#197124) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az nem is kérdés, de mi volt a cél? Kinevelni pár játékkészítőt? Felfedezni pár tehetséget? Üzleti siker nyilván nem volt szempont, nagyon rétegprogram :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197133) Jim74 válasza Kendek (#197118) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm az infót :R

@Xaels: én is megpasztáztatnám, csak hát a garancia...

@Belan: hihetetlen, hogy mennyivel kényelmesebb használni játékra, mint a PC-t.

(#197134) storm3


storm3
senior tag

Isten aldja a nevet annak, aki kitalalta a remote playt. Egy fika Thinkpad W530-on jatszom 100km-re a psemtol anyamat latogatva es ejjelre ittragadva. Neha bedadog, meg nem 0ms a latency, de single abszolut elvezheto.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#197135) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#197132) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kreatív embereknek pofon-egyszerū toolt adni a kezükbe...

Life, Uh, Finds A Way

(#197136) S e t h válasza Woodslave (#197110) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én két napja fejeztem be, nagyon jól össze van rakva.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197137) tboy93 válasza felixo (#197023) üzenetére


tboy93
nagyúr

Last of ust es UC4-et is 3700Ft-ert vettem ujonnan lemezesen...

(#197138) tboy93 válasza S e t h (#197072) üzenetére


tboy93
nagyúr

Erdekes, en is vegigtoltam, de engem nem nagyon fogott meg. Rdr2 sokkal jobban tetszett minden szempontbol.

(#197139) _drk válasza tboy93 (#197138) üzenetére


_drk
őstag

Én most a Detroit-ot fejeztem be, nem igazán jött be. Ez egy interaktív film, nem egy játék. Abszolút nem is jön be ez a stílus.
Mászkálgatok, nézelődök, majd hirtelen van 5 másodpercem eldönteni az egész játékra hatással lévő cselekedetet. De elvoltam vele, a sztori jó, a játék szép. Teljesen megértem ha valaki belebuzul.

Neked lehet jobban bejön a western mint a fantasy?
Vagy a sima tps jobb mont a GoW kicsit egyedi irányítás mechanikája?
Ezekbe a dolgokba kár bele menni!

(#197140) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Erre valaki?
Nagyon bejön a Ghost Recon Wildlands.Co-op társakat keresek. :R Cél, a platina.
PSN nevem: ProEvoFan_hun

[ Szerkesztve ]

(#197141) csab2


csab2
veterán

Kedves fórumozók!
Witcher 3-ban kész a főküldetés, az összes mellékküldetés, az összes witcher küldetés és az összes kincskereső küldetés. Minden ismeretlen hely felderítve, egy kivételével, ahol egy 48-as szintű királygriiff van, azt nem bírtam megölni. A kártyajátékot teljesen hanyagoltam. Mit lehet még csinálni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#197142) Wesder válasza csab2 (#197141) üzenetére


Wesder
félisten

Megölni a Kiràlygriffet? (Ha eddig nem ment, majd most fog.)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197143) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Far Cry 5 hasonló, mint a Ghost Recon Wildlands?
Ok, nem a taktikai lehetőségekre gondolok, hanem a játék mechanikára.Teljes a szabadság, nincs megkötve a kezünk pl a feladatokat milyen sorrendben, hol és mikor csináljuk meg?A fegyverek fejleszthetőek?Sok a mellékküldetés és a gyűjtögetni való? :R

(#197144) marilllyo válasza ProEvoFan (#197140) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ha egy két hónappal előbb kérdezed, akkor beneveztem volna. De pont én is úgy voltam vele, hogy nem volt játszópajti és így inkább el se kezdtem. :(

(#197143) ProEvoFan: Far Cry 5... igen. Amit leírtál az nagyjából helytálló. Mindenképp Gold verziót vegyél. A vicc, hogy az összes főküldit meg se kell csinálni. Csinálsz párat + mellékküldik + ez-az és ha összejön elég "reputation pont" vagy mirosseb, akkor mehetsz bossfight-ra. Mint a Mafia 3.
A Marsos DLC az egy csalódás volt. A Vietnam-os az f*sza. A zombis-ban van egy eléggé húzós trófea. De ha kell, akkor segítek benne.

A Gold verzió esetén elérhetőek a Mars dlc fegyverei az alapjátékban, amik olyan szinten OP-k, hogy mást nem is akarsz használni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#197145) ProEvoFan válasza marilllyo (#197144) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyedül is rendben van, de a taktikai megoldásokban mélyebbre áshatnánk, ha lenne egy-két társ.
Online találni embereket, meglepetésemre nem is gáz annyira, de ugye magyarokkal sokkal jobb játszani, főleg ha innen PHról vannak. :K Ez a Diablo 3ban is bebizonyosodott :B Ugye, Psycroptic?

[ Szerkesztve ]

(#197146) Kendek válasza csab2 (#197141) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jöhetnek a DLC-k ha azok kimaradtak, illetve ha nem találsz már semmi érdemi tennivalót, akkor mehet egy újrakezdés New Game + módban.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#197147) marilllyo válasza ProEvoFan (#197145) üzenetére


marilllyo
veterán

Titanfall 2-t tessék kimaxolni. ;) Látom már nincs sok hátra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#197148) ProEvoFan válasza marilllyo (#197147) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az számomra kontrollerrel lehetetlen.
Kettő hiányzik. Top3as időt kellene menni a gyakorló pályán. Legnehezebb fokozaton végigjátszani a storyt.
Nekem ehhez egér átalakító vagy Hori Tac kellene, de nem veszek :N

(#197149) penge111 válasza csab2 (#197141) üzenetére


penge111
addikt

Nézd én 184 óra alatt fejeztem be a Witcher 3-at, 251 küldit csináltam meg. Én azt hittem maxoltam, az összes kártyát is összeszedtem, minden küldit amit csak találtam megoldottam. Aham, 405 küldi van a játékban... Szóval még egyszer tuti újrapörgetem, és akkor az utolsó kavics alá is be fogok nézni. Csak kell megint majd 4 hónap ehhez... Azóta jó pár játékon túl vagyok, de se előtte, se utána nem találkoztam ilyen jó rpgvel. Max olyannal ami megközelíti. Még a Divinity Original Sin 2 a polcon várja a sorsát, arra mondják, hogy közel olyan jó, mint a Witcher 3...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#197150) hombre[EU] válasza csab2 (#197141) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hearts of Stone,Blood&Wine is kész?

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.