Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#196801) vg válasza Carlos Padre (#196772) üzenetére


vg
addikt

Ez most komoly?

(#196802) pulffy


pulffy
őstag

Tegnap kipróbáltam a Doom-ot. Meg kell mondjam nagyon tetszik, bejön. Közepes szinten keztem. Mennyire nehéz platinázni, vannak szivatós részei?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#196803) mttssz válasza ProEvoFan (#196771) üzenetére


mttssz
senior tag

Kicsit sajnalom hogy meg mindig 21k PS4-re, PC-n megvan minden kieggel es imadtam, de egy kozel 7 eves jatekert teljes arat kiadni meg egyszer azert kicsit faj a gyomrom. :(

(#196804) sutyesz96 válasza Zoleee83 (#196764) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ha Nvidia Shieldről jöttél, nem csoda ha így el vagy ájulva a ps platformtól. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#196805) pulffy válasza mttssz (#196803) üzenetére


pulffy
őstag

Akcióban kell megvenni, akkor nagyon jó árat szokott már kapni.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#196806) Zoleee83 válasza sutyesz96 (#196804) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jajj dehogy NVidia, Xbox platformról jöttem tavaly a HZD miatt. :D
Először azt gondoltam az exclusiveokat végigtolom lemezesen, aztán eladom vagy valami, végül itt ragadtam, a remek minőségi single gamek miatt. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#196807) 30z.Samu válasza pulffy (#196802) üzenetére


30z.Samu
félisten

Alapvetően "agyatlan" shooter a game, de ha platinázni akarod, akkor van benne kihívás. :)

Sic Parvis Magna

(#196808) S e t h válasza #58978304 (#196799) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én SW fan vagyok, de ismerem az EA-t, ezért is vettem meg én is 3500 forintért.
Viszont voltak elvárásaim, ég emiatt én is nagyon hosszúnak éreztem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196809) Xaels


Xaels
félisten

Én megvettem a God's Trigger-t. Ha valaki más is és jönne csapatni akkor szívesen állok rendelkezésre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196810) hombre[EU] válasza .LnB (#196800) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nagggyon jó ez a gameplay :) ennek a játéknál 2 dolog kell: humor és még több humor :) ha ez a story/dialógusok alapja akkor ez a game idén must-have kategória nálam
Ebben a játékban figyelmen kívül tudom hagyni az AI-t ,de nem bánnám,ha meglepnének ezen a téren

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#196811) ProEvoFan válasza mttssz (#196803) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Két hétig 6k volt akcióban.Ma hajnalban járt le.
De a konzolvilágban 7k dobozosan.

(#196812) AxBattler válasza ProEvoFan (#196811) üzenetére


AxBattler
félisten

Az Ultimate Evil-nél mennyivel tudd többet? Nekrós, oszt' kész?

(#196813) peterkeT
Mármint csak ez az 1db kaszt a különbség, más nem?
Új területek, tárgyak, set-ek?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#196813) parandroid válasza AxBattler (#196812) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, benne van az utolsó, necromanta kiegészítő is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#196814) Scholes9 válasza pulffy (#196802) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én meg a Doom VFR-t, hát beszarás jó :D Hezitáltam sokat a vételen, de akciós is a storeban, nem hagyhattam ki :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#196815) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Napi Days Gone hájp.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196816) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Sziasztok!
Sikerült "kitépnem" a tápcsatit.
Hogy tudnám ezt javitani? Forrasztás megy. De nem tudom mit hová forraszzak itt az egesz réz rész lejött. De gondolom a huzalokat belehet valamelyik csomópontba is forrasztani.
Köszönöm, szép napot!
Ervin

(#196817) Carlos Padre válasza Erwinke (#196816) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már megint?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196818) Erwinke válasza Carlos Padre (#196817) üzenetére


Erwinke
aktív tag

Megint? Azt hiszem összekeversz valakivel.

(#196819) Carlos Padre válasza Erwinke (#196818) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem te vagy az első, hogy lehet így szétszedni valamit? Vidd el valami műszerészhez hátha tud vele valamit kezdeni, de ennyire szétbarmolt nyákkal nem lesz olcsó, vagy garantált a siker. Ja és ne sértődj meg ha körberöhög. Őszinte részvétem és sok sikert.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196820) Zoleee83 válasza Erwinke (#196816) üzenetére


Zoleee83
addikt

Azta, no offense de ezt hogy sikerült?
Levetted félig a burkolatot nem engedett és inkább lefeszegetted?
Az a gyanúm hogy ennek a NYÁK-nak annyi, hiába van forrasztási pontod 4 is, nem csak ettől függ, elszakadhattak a vezetősávok is. :(

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#196821) bandi0000 válasza Erwinke (#196816) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kérdezd meg [őt] hátha tud segíteni

Xbox One: bandymnc

(#196822) markknight válasza Erwinke (#196816) üzenetére


markknight
veterán

Ha sikerült megoldani akkor írd meg légyszi ide a topikba, mert én kíváncsi vagyok, hogy valami superhero megoldja-e és ha igen milyen módon.

Nem menthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#196823) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#196771) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Ha valakinek a HC karakter hiányzik a platinához, annak szívesen segítek felhúzni lvl70re"
Ok, akkor ezt mégsem...meghaltam :O

(#196824) belan válasza ProEvoFan (#196771) üzenetére


belan
addikt

Gratula 👍

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196825) Erwinke válasza Carlos Padre (#196819) üzenetére


Erwinke
aktív tag

Semmi gond.
Az a szivás, h am rengeteg gépet szétszedek(igaz nem PS4), de azért akad tapasztalat. És még ilyet nem láttam, h valamit szépen próbálok kihúzni és egyből elvált volna a nyáktól. Illetve, h még igy kiszakadt a foglalatból sem tudom kihúzni a dugót belőle. : (

(#196826) Carlos Padre válasza bandi0000 (#196821) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szép találat, pont ilyen szakira gondoltam.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196827) bandi0000 válasza Carlos Padre (#196826) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hallottam már róla legendákat, pláne mikor delidelték a procikat és leszakadtak a tranzisztorok meg mit tom én mik és helyrehozta valahogy

Xbox One: bandymnc

(#196828) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#196823) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gondolom nem mentetted le a Diablo save mappát pölö egy pendrivera ;]
Lifehack :D

[ Szerkesztve ]

(#196829) hombre[EU] válasza Erwinke (#196825) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Biztos,hogy a dugót fogtad és nem a foglalatot? Mert nekem 2darab jobb-bal mozdulattal lejött
Egyébként fórumokon,ifixit.com ?, vagy youtube-on találsz videókat/diagramokat. Találkoztam ilyennekkel mikor vízhūtésrōl olvastam. " ps4 ripped off 4 pin connector" a kulcsszavak

Life, Uh, Finds A Way

(#196830) pulffy válasza ProEvoFan (#196823) üzenetére


pulffy
őstag

Sajnálatos, de akkor ez a jel hogy be kell fejezni a D3-at, amúgy hanyas volt?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#196831) S e t h válasza WhiteWalker (#196828) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerverrel nem szinkronizált előtte össze?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196832) winery válasza ProEvoFan (#196823) üzenetére


winery
aktív tag

Iiijjj nekem HC amúgy se tetszett nagyon , de ha kapok , vagy veszek egy diablo 3 at akkor szívesen segítek.

AxBattler: pont egy Necroval több .

(#196833) WhiteWalker válasza S e t h (#196831) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én úgy tudom nem.
Így csináltam backupot mikor a HC karaktert kellett 70-re felhúzni.
Minden játék indítás előtt lementettem a save mappát egy pendrivera , biztos ami biztos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#196834) frOger válasza pulffy (#196802) üzenetére


frOger
csendes tag

Elég egyszerű platinázni. Én élveztem minden percet :)

(#196835) ProEvoFan válasza pulffy (#196830) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Paragon 308.

#(196834) frOger
Ahhoz képest a játékosok 2,8%-nak van meg.
Én is élveztem minden percét.Az új szezont elkezdem majd.

(#196836) Kendek válasza Erwinke (#196816) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én is jártam hasonlóan még FAT konzollal, azóta megtanultam, hogy a táp felől érdemes lehúzni, onnan nem szakad ki ilyen könnyen. Nem menthetetlen, műszerrel ki kell mérni, hogy a túloldalon hova lehet vékony vezetékeket forrasztani, aztán meg lehet csinálni. :)

<-ƘƘ->

(#196837) S e t h


S e t h
nagyúr

Azt gondolom, hogy a Far Cry New Dawn elég komoly ziccert hagyott ki a posztapokaliptikus téma parlagon hagyásával, mert a Fallout76 bénasága egyfajta lehetőséget adott nekik, hogy ebben elmélyedjenek, ha már az ötödik epizód úgy ért véget ahogy.

De benne van a pakliban, hogy ez egyáltalán cél sem volt, csak a játéknak álcázott dlc, amivel el lehet töltetni néhány órát.
Na de milyen áron?


Mert ez kérem akárhogyan is nézzük, max egy dlc lehetne, de abból is csak pár ezer forintos tétel és csak a legelvakultabb Far Cry fanok hihetnek benne, hogy ez megéri a teljes árát.


Mert ugyan szórakoztató, de az Ubisoft olyan eszközökkel próbálja elhitetni, hogy ez egy jó játék, ami időnként azért az embert heveny öklendezésre késztetheti.

A bajom csupán néhány, pl. kapunk egy töredéknyi mapot az ötödik részből, de milyen formában? Ez nem posztapokaliptikus helyszín, nem az, ez kérem az Ozora fesztivál, vagy csak be voltak állva a készítők. Oké, elfogadom, hogy ez a rózsaszín virág a leginvazívabb növény evör, de miért rózsaszínűek az épületek, konténerek, horribile dictu a fegyverek is?!?Festékgyárak robbantak fel a környéken?
Nem lehetett volna csak egy kicsit komorabbra, radioaktívabbra csinálni az ötödik részt követően? Mintha a Pride zajlana a szemeink előtt.

De tegyük ezt félre. Mert lövöldözni, lopakodni, rambóskodni még mindig jó móka, de mivel is lehetne kitolni a néhány órás játékidőt? Hm, mondjuk bázisok és fegyverek fejlesztésével? EZ AZ!


Az Assassin creed sorozat evolúciója után joggal reménykedtem benne, hogy itt is valami hasonlóval fogok találkozni, de nem, itt a helyzet jóval profánabb.

Fejleszd a bázisodat, hogy EGYÁLTALÁN TOVÁBB TUDJ HALADNI A FŐKÜLDETÉSBEN!
Akkor írom ezt nem kiabálva is, szóval addig nem jutsz tovább a játékban, amíg nem farmolsz elég nyersanyagot a fejlesztéshez. És tudod, hogy tudsz eleget farmolni? Ha lenyomsz egy helyőrséget, aztán hagyod az ellenség visszavegye, aztán megint kifosztod, megint hagyod, aztán újra és újra. Tudod, amivel az eddigi részek során is egy idő után tele volt a csizmád, itt meg rá vagy kényszerítve, hogy többször egymás után megcsináld.

Igen ám, de mindig egyre erősebb ellenfelek jönnek vissza, ergo a fegyvereidet is muszáj fejlesztened, különben elég komoly meglepetésben lesz részed.
Fegyvert lehet fejleszteni? Ez azért elég jól hangzik, na lássuk. Aha, értem, szóval vannak 1,2,3 és elit fokozatú fegyverek és ha xarrá farmolom magam, akkor ezeket meg tudom szerezni. Sőt. Még ezek után is tudom őket fejleszteni, mert ha eleget farmolok, akkor a végtelenségig lehet upgradelni és tudjátok milyen formában? Minden egyes upgrade 5% sebzést ad a fegyvernek. Nem, nincs plusz tárkapacitás, nagyobb távcső, kisebb recoil, nem, végtelenségig 5%. Eszméletlen sokáig agyalhattak ezen!

Oké, ne legyünk elégedetlenek, hiszen végre változás van a sorozatban, hát nem? Engem ez nem is zavarna, de mivel a játék főszálába építették a farmolást is, így elég nehéz nem észrevenni, hogy maga a főszál, történet, tartalom elég rövid és foghíjas.
Még nem is fájna a történet, mert nekem az ötödik rész vallási révülete nagyon nem jött be, ez az utójáték már jobban tetszett, de ez meg elég rövid( dlc) és nem is konzisztens.
Hiába raktak bele a játékba plusz helikopteres missziókat, ezek nem hogy pluszt nem adnak hozzá, hanem kapunk egy időlimitet, ami túl hullámokban spawnolódnak ránk az ellenfelek. Ennyi.


Ha ki kéne emelnem vmi pozitívumot, akkor a társainkat mondanám, élveztem mindegyik küldetését, kiszabadítását, viselkedését,amolyan fapados multi feelinget adtak, bár az is tény, hogy nem mindegy kit viszünk magunkkal, mert nem elég, hogy gyorsan is halnak, de időnként még akadályoznak is bennünket.

A játék bugos, oké, jöhet a kérdés, hogy ebben mi az újdonság, de azért csak bosszantó, amikor az ellenfél beleragad a falba, sziklába, raklapba és kezdheted újra a küldetést.


Úgy tűnhet, hogy csak szidom a játékot holott kikapcsolt és nem is kis időre, mert jó volt kalandozni a társakkal( az öreg mesterlövész mamát nagyon bírtam), legendás állatokra vadászni, mondjuk szinte csak ezek emlékeztettek arra, hogy van vmi radiokatvitás, vagy vmi hello Kittyis gumibogyószörp, amitől megvadultak.


Összefoglalva

előnyök:
- társak
- az open worldnek ható fps, amolyan far cry módon
- a segítők, korábbi részből visszaköszönő karakterek megmentése
- a játék fluiditása, ps pron meg sem reccent, akkor sem amikor robbant, égett minden körülöttem, de a konzol sem nyüszített jobban, mint egy GOW vagy RDR2 esetében
-a nehézségi fok változása a vége felé

hátrányok
- hello Kitty színű világ
-gyér történet
-bugok
-farmolás
-a játék evolúciója nem más mint a farmolás
-súlytalan főellenfelek
- ez egy szimpla dlc-nyi anyag

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196838) markknight válasza S e t h (#196837) üzenetére


markknight
veterán

Mennyivel több mint mondjuk a blood dragon?

(#196839) Ronin1979


Ronin1979
újonc

Köszi a tippet, Arizona Sunshine baromi jó vr élmény!:)

(#196840) zzola


zzola
félisten

Aki módosították az ID-t, tőlük kérdezem:

EA fióknál mi a helyzet?
Mi van akkor, ha átírom az ID-t, majd egy másik EA fiókba jelentekezek be a játékban?

A gondom az, hogy nem tudom leválasztani a PS accountot az EA fiókról.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#196841) markknight válasza zzola (#196840) üzenetére


markknight
veterán

Lekezelik a játékot. Viszont az EA fiókról tudtommal nem tudod levakarni a psnt. [link]

(#196842) zzola válasza markknight (#196841) üzenetére


zzola
félisten

Jah, azt tudom, hogy nem lehet, csak support segítségével.
Mindegy, átírtam az EA meg a PS ID-t is.
Köszi! :R

(#196843) S e t h válasza markknight (#196838) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahhoz nem volt szerencsém.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196844) kresz2


kresz2
tag

Sziasztok!
Tanácsot kérnék tőletek.
Vettem egy öreg fat gépet, bekapcsolásnál minden oké.
Viszont nem tudok lemezt beletenni, szorul és nem húzza be az olvasóba a konzol.
Az eladó, aki az értékelési alapján nagyon megbízható, állítja hogy a gépnek nem volt semmi hibája, és nem maradt benne semmi az olvasóban.
Van bármilyen tipp, javaslat?
Előre is köszönöm!

(#196845) tboy93 válasza kresz2 (#196844) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tanácsot kérnék tőletek

1) vidd vissza a gépet
2) vásárolj store-ból játékokat ;]

(#196846) Xaels


Xaels
félisten

God's Trigger élmények:
- Nincs online COOP csak Local és max 2 fő
- Meghaltam vagy három tucatszor a tutorial, a prológus meg az első fejezet első pályáján aminek a vége előtt kiléptem
- egyébként a harcrendszer elég jónak tűnik

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196847) Kendek válasza kresz2 (#196844) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A leírásod alapján hibás a BD olvasó, az rajtatok áll, hogy hogyan rendezitek a helyzetet. Ha kézhezvétel és kipróbálás után azonnal szóltál az eladónak, hogy ezt a problémát tapasztaltad, akkor szerintem egyértelmű, hogy kinek a felelőssége a dolog. Ha valaki hibátlan terméket árul de hibásat kap a vásárló, akkor ott nem a vevőnek kell benyelnie a dolgot. Persze árnyaltabb a helyzet ha láthatóan szállítás közben sérült meg.

<-ƘƘ->

(#196848) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#196815) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem tudom,elég vegyesek ezek a preview-k. Én még mindig reménykedem benne,hogy másképp csinálják,mint a tucat openworldök. Sokat beszéltek róla,hogy szoros az integráció a történet és az openworld között.Tudjuk,hogy lesznek "kempek" vagy frakciók. Ha pl. az egyiknek nem segítesz,szövetkezel ellene,cserben hagyod a story során (egy játékos által választható döntésnél) akkor tōlük nem kapsz segítséget,erōforrást,muníciót vagy éppen üzemanyagot... Valami már legyen,mert az openworldök 90%-a ugyanolyan lineáris,mint egy Uncharted csak tágabb a tér és tele vannak repetatív mini gamekkel

Life, Uh, Finds A Way

(#196849) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Az rdr2 magyar feliratos?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#196850) Xaels válasza Themes (#196849) üzenetére


Xaels
félisten

Nem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.