Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197701) Deck


Deck
titán

[link]

Game Channel-en imádták :))

PS5

(#197702) sp8787 válasza .LnB (#197692) üzenetére


sp8787
addikt

Hallod azert te is meg itt tobben el vagy am rendesen tevedve.Elore lehetett tudni ,hogy nem lesz egy 9.538466 pontos jatek. Egy 7 pontos jatekrol meg azert ilyen radikalisan nyilatkozgatni.Elegge tulzottak egyesek elvarasai azert sztem.
Hat nem tudom!

Ha meg ez szamit akkor ott az Odyssey az magasabb pontot kapott! :DDD
Vagy nezzel inkabb NHL rajatszast! :K

(#197703) malystryx


malystryx
senior tag

Srácok én most nézem a theVR-nál a játékot (Days Gone), sztem ez nagyon rendben van, gyönyörű és tökéletesen jól játszható, eddig minden eleme tetszik és ahogy meg van valósítva. A történet is elég érdekes így elsőre. Nálam eddig nagyon bejövős, egyedül az idegesít benne ahogy játssza kedves Pistánk.. De hát nem lehet minden jó. :) Max azért nem no1 ex, mert ilyenek vannak már, de minden más mellette szól. :C

[ Szerkesztve ]

(#197704) Peace válasza Carlos Padre (#197699) üzenetére


Peace
nagyúr

Faxa lesz ez!!! Éjféltől indul a gyerekek koponyájának szétloccsantása!!!!!! ;)

(#197705) Woodslave válasza malystryx (#197703) üzenetére


Woodslave
nagyúr

engem szórakoztat VR Pisti, ezt nem nézem természetesen de korábbi videók alapján csoda hogy a motort megtalálta ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197706) Carlos Padre válasza Deck (#197701) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gecc, dugig van spoilerrel baszki :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197707) malystryx válasza Woodslave (#197705) üzenetére


malystryx
senior tag

Engem is szórakoztat, ne értsd kérlek félre, csak őket nézem, de bénán játszik mostanában ez tény. :) Az ilyen lootolós-fejlődős játékoknál általában meztelen seggel próbál minél hamarabb megcsinálni mindent IS, és persze nehéz fokozaton, hogy főbb ellenséggel akár órákat szívjon mire lenyomja, mert alulgearelt. De úgyis rájön később. :D

[ Szerkesztve ]

(#197708) Kendek válasza ohway (#197688) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igazából annyi a lényeg, hogy friss levegőt kapjon, és ne tudja a meleget visszaszívni. De alapvetően oldalt ennyi már elég, hátul meg nekem is kb. 10 centi van a faltól, csak éppen egy teljesen nyitott környezetben, egy asztal tetején.

<-ƘƘ->

(#197709) Deck válasza Carlos Padre (#197706) üzenetére


Deck
titán

Én átlapoztam csak a legutolsó bekezdést olvastam el.

Days Gone frissítés jött. 1.04 (13 GB)

PS5

(#197710) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Layers of Fear 2 május 28.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#197711) marilllyo


marilllyo
veterán

Rage 2 trailer. Mámegen.

"Ezadöfinekem..."

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#197712) Bétaville válasza ohway (#197688) üzenetére


Bétaville
senior tag

Szia!
Az a hely, amit leírtál bőven elég a gépnek. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#197713) felixo


felixo
őstag

VR Pistis Days Gone linket tudna valaki linkelni ? Én nem találom.

Redmi Note 9

(#197714) Kendek válasza felixo (#197713) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#197715) KaitouP válasza oriic (#197687) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát ezen beszartam. :DDD

(#197710) oriic

Vajon teljes árú játék lesz? Mindenesetre várós. :K

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#197716) proly01 válasza Kendek (#197714) üzenetére


proly01
őstag

még 3 órája sem játszik de már most a fast travelre gyúr...🤨😏

....Pr:)ly....

(#197717) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nézem Days Gone streamet...hát izé...ez elég semmilyen számomra. Ráadásul szerencsétlen normál zombiba kellett vagy 20 késszúrás, meh.

[ Szerkesztve ]

(#197718) felixo válasza Kendek (#197714) üzenetére


felixo
őstag

Köszi.

Redmi Note 9

(#197719) Deck válasza BoneDragon (#197717) üzenetére


Deck
titán

Ja, hogy stream alapján értékelünk játékokat..
Nem tudtam, hogy van olyan hogy "normál zombi". Eddig az volt a baj, hogy túl könnyű most meg ez. Aztán közben nem játszott vele itt 1 ember kivételével senki.
Mindenhol csak kritikusok..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197720) Carlos Padre válasza Deck (#197719) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hányan vannak itt a topikban is akik Digital Foundry videók alapján értékelnek játékokat. :U Annál már azért a stream is jobb, az mégiscsak a játékról szól.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197721) Deck válasza Carlos Padre (#197720) üzenetére


Deck
titán

A kedvencem mikor stream alapján nem jön be valakinek a grafikája mikor az nem ugyanaz mintha nálad futna..
DF szoktam nézni de van mikor én teljesen mást tapasztalok.

PS5

(#197722) Sirandrish válasza BoneDragon (#197717) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kés rettentő gyenge...de minden más talált közelharci fegyver erősebb...
Mondjuk rohadt gyorsan kopnak. A kés csak amolyan utolsó lehetőség...sz*rt se sebez, de nem is kopik.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197723) BoneDragon válasza Deck (#197719) üzenetére


BoneDragon
veterán

Azért elég könnyen átjön milyen is a játék és igen ne kelljen már 2 percig kaszabolni szerencsétlent.

(#197724) Sirandrish válasza BoneDragon (#197723) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szöges baseball ütővel 2 ütés.
Persze hozzátartozik hogy ha az elkopik, és rád megy 6-8 korcs, késsel hosszú percekig vagdosod majd őket...nem azért mert nehéz a harc, hanem mert nem sebez a kés :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197725) Deck válasza Sirandrish (#197724) üzenetére


Deck
titán

Ez azért elég jó kis újdonság :)

PS5

(#197726) malystryx válasza Sirandrish (#197724) üzenetére


malystryx
senior tag

De érkekes ha mögélopózol, akkor 1 szúrásból kukázod :)

(#197727) #58978304 válasza Deck (#197725) üzenetére


#58978304
törölt tag

Basszus el is felejtettem hogy holnap érkezik a Days Gone annyira nem gamelek 😁
Asszem ideje kivenni a könyvjelzőböl a fórumot is ,amíg a nyár tart legalább is. 😆
További jó kockulást,eszmecserét és szép nyarat kívánok a fórumtársaknak!
🤘A ps4 pro ereje legyen veletek 🤘

(#197728) Sirandrish válasza malystryx (#197726) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert akkor nem a szúrás öli meg őket, hanem ijedtükbe infarktust kapnak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197729) Carlos Padre válasza Sirandrish (#197724) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon kíváncsian várom a survival módot :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197730) Sirandrish válasza Deck (#197725) üzenetére


Sirandrish
legenda

Konkrétan mire gondolsz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197731) Deck válasza #58978304 (#197727) üzenetére


Deck
titán

Wtf? :D

PS5

(#197732) Sirandrish válasza Carlos Padre (#197729) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem ott legalább egy katana lesz az alap fegyver, mert 100 zombit lekéselni....két nap :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197733) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Magyar IGN. Nyolc pont.Kiváló.

(#197734) Deck válasza Sirandrish (#197730) üzenetére


Deck
titán

Hogy, használódnak az eszközök. Witcher 3-ba volt hasonló.

PS5

(#197735) danielgalaxy válasza Deck (#197734) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Meg pölö a Dying Lightban, ami egy... khm... open world zombi game.

(#197736) hombre[EU] válasza Sirandrish (#197732) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Miért, muszáj mindet legyilkolni? :) költōi kérdés

Life, Uh, Finds A Way

(#197737) Sirandrish válasza hombre[EU] (#197736) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem muszáj, de elég nehéz bármit úgy csinálni hogy 4-en a hátadat "eszik".
Ezen kívül este mindenhol, értsd MINDENHOL ott vannak...gyakorlatilag fingani nem tudsz megállni..
Persze ebbe van némi túlzás, de amúgy hja...este sokan vannak.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197738) Sirandrish válasza danielgalaxy (#197735) üzenetére


Sirandrish
legenda

Osztán egy kis Dead Island? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197739) danielgalaxy válasza Sirandrish (#197737) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A Destructoid cikkében van, hogy valaki megcsinált egy missiont lopakodva, a végén viszont nem engedte visszaülni és letiplizni a mocival a karaktert, hanem felvillant a képernyőn, hogy "defeat enemies first". Ez így jó nagy hülyeség.

Sirandrish: Dead Island detto.

[ Szerkesztve ]

(#197740) Deck válasza danielgalaxy (#197735) üzenetére


Deck
titán

Nem játszottam vele. Nem vagyok oda a zombi játékokért.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197741) .LnB válasza sp8787 (#197702) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látod, így kell ezt. Nem pedig így: [link] :P ;)

Este nézem a Canes meccset mindenképp, látni akarom ahogy kiesik az a **** Capitals. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197742) Sirandrish válasza danielgalaxy (#197739) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah mondjuk ilyen nekem még nem volt (nem lopakodtam :D), de ez így tényleg gáz.
Mondjuk olyan már volt és szerintem baromság hogy pl a konkrét útvonalat az aktuális küldihez nem mutatja amíg fel nem ülsz a mocira..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197743) hombre[EU] válasza Sirandrish (#197737) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A nehéz megcsinálni az elég relatív :) nem kötözködöm

Life, Uh, Finds A Way

(#197744) lazioforever válasza seniman (#197525) üzenetére


lazioforever
tag

Köszi a válaszokat, a Beyond lesz a befutó, a magyar felirat helyezte a Heavy Rain elé. Kíváncsi vagyok, ez lesz az első Quantic Dream játék, amivel játszom. Úgymond előkészítem a Detroit-ot, mert arról se akarok lemaradni majd.
Van egy olyan érzésem, hogy tetszeni fog mindkét játék, szeretem a fordulatos történeteket. :)

(#197745) Sirandrish válasza hombre[EU] (#197743) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor mondom úgy hogy én személy szerint nyugodtabban és szívesebben fosztogatok/gyűjtögetek ha nem hallok magam mögött hörgéseket, üvöltéseket, meg ilyeneket :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197746) hombre[EU] válasza Sirandrish (#197745) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Értem, hozzállás kérdése. Én például szeretem a feszültséget és valós kockázatot (fōleg stealthnél) amit általában csak a lineáris játékok tudnak nyújtani. Openworld-ben nagyon nehéz ezt jól kibalanszolni,de remélem eljutunk egyszer oda is(egyik fokozat engedi a mészárlást,a másik nem). Pl. egy AC-ben hiába van stealth,ha nincs következménye a hibának,kirántod a kardot attack-parry-dodge és job done :)
Hozzáteszem egyáltalán nem biztos,hogy ez a játék elhozza ezt

Life, Uh, Finds A Way

(#197747) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

DaysGone DF egy kis technikai elemzés

Life, Uh, Finds A Way

(#197748) proly01


proly01
őstag

Kb 1 órám lehet a days gone ban de iszonyat bejön. Maga az atmoszféra meg minden nagyon beszippant. Már most érzem ez minden forintot megért. Slimen játszom átlagos user vagyok. Teljesen játszható. A hangok hangulat eszméletlen a grafika is eddig le a kalappal. Az irányítás kocsit bonyolult még így elsőre szokni kell ahogy a motor vezetését is. Ha ilyen marad a game mint ez a kis "kedvcsináló" rész akkor le a kalappal. A magyar felirat pedig csak hab a tortán.

....Pr:)ly....

(#197749) marilllyo válasza hombre[EU] (#197746) üzenetére


marilllyo
veterán

Far Cry 5 infamous difficulty. Amíg stealth-ben vagy addig semmi gond. Stealth kill ugyanúgy 1 hit. De ne akarj meelezni ha már észrevettek. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#197750) Deck válasza hombre[EU] (#197747) üzenetére


Deck
titán

A teljesítményen javíthatnak pár patchel. Stabil 30 azért jó lenne. Nézzen ki jól is, fusson jól is.. Azért, látszik hogy kéne már egy erősebb gép. Na majd jövőre talán :D

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.