Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#196951) #80123904 válasza pulffy (#196949) üzenetére


#80123904
törölt tag

Néztem pár videót az előbb és vagy mindenki very easyn játszik, vagy nulla kihívás van a zombikban. Egyszerűen nevetséges, hogy ott áll előttünk három méterre(addig a pontig szalad felénk) és csak néz minket, amíg le nem ütjük.

Miért kell ezt ilyenre csinálni?

(#196952) hombre[EU] válasza Sirandrish (#196939) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Animációk olyanok,mint az alpha gameplayeken?

Life, Uh, Finds A Way

(#196953) Polllen válasza #80123904 (#196951) üzenetére


Polllen
nagyúr

A Division 2-ben sokan nyígnak, h nehéz. Tekergetik is a nehézséget. Szóval a nép akarja, h ilyen legyen.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#196954) vonSux válasza Sirandrish (#196945) üzenetére


vonSux
őstag

Várjuk szeretettel a részleteket!

(#196955) Sirandrish válasza S e t h (#196947) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez egy Press rilíz...egy újságíró cimborám kapta, akinek azonban nem volt rá szüksége :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196956) Sirandrish válasza koncsik (#196946) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem teljesen vagyok tisztában azzal hogy mit szabad és mit nem leírni a játékkal kapcsolatban a megjelenés előtt...te vágod? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196957) oriic válasza Sirandrish (#196956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cimbit kérdezd, kapnia kellett instrukciókat, hogy miről beszélhet és miről nem. :) De mivel nem vagy white-listen én nem streamelnék és osztanék meg videót és képet a játékból a helyedben.

Beszámoló jöhet.

Live-Die-Respawn

(#196958) marilllyo válasza oriic (#196957) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem egy megéri előrendelni vagy nem... Bőven elég. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196959) Sordoran válasza oriic (#196957) üzenetére


Sordoran
addikt

Valamint a sztori is tabu szerintem. (már csak a spoiler miatt is ;] ) De nagyvonalakban lehet mesélni bármiről.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#196960) Sirandrish válasza oriic (#196957) üzenetére


Sirandrish
legenda

Képet és vidit természetesen nem osztok meg!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196961) Sirandrish válasza vonSux (#196954) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nos, akkor néhány mondatban.
A grafika és a hangulat rendben van...persze azért nem egy GoW, de szép. Az eső pl kifejezetten tetszetős, és hát elég sokat esik :D
Az említett motorral nem az a baj hogy sokat kell rajta ülni, hanem hogy elég sz*r az irányítása neki...emellett is van még egy idegesítő tulajdonsága, de ezt meghagyom meglepetésnek!
A lopakodás olyan amilyen...akinek a HZD-ba bejött, annak itt is tetszeni fog, mert gyakorlatilag egy az egybe az van átemelve. Magas fűbe beguggolsz, és akkor sem vesznek észre ha beléd rúgnak...

Az animációkkal szerintem nincs gond, bár közelharcnál azért néha vannak érdekességek ha többen jönnek ránk, de ezt szerintem egy patchel majd javítják.
Ami nagyon nem tetszik az a közelharci fegyverek kopása, ugyanis minden túlzás nélkül egy erősebb cucc akár 10 ellenfél után képes elkopni. Skillel lehet őket ugyan javítani, de akkor is nevetséges hogy egy Baseball ütő 6-8 fejen tönkremegy...és ezen az sem segít ha szögeket verünk bele...bár legalább nagyobbat sebez.

Majd még mesélek, de még nagyon az elején vagyok :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196962) Carlos Padre válasza marilllyo (#196958) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Meg hogy milyen nehézségi szinten érdemes elkezdeni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196963) felixo válasza Sirandrish (#196961) üzenetére


felixo
őstag

Köszönjük beszámolót. Én előrendeltem már korábban. Hát ... nem tudom, hogy mennyire fog ez nekem bejönni.

Redmi Note 9

(#196964) Sirandrish válasza felixo (#196963) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lebeszélni senkit sem akarok róla, de én személy szerint EGYELŐRE többet vártam. :U
Nem mondanám rossznak, de azért egy GoW mellé nem tenném oda :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196965) 3L1T3 válasza Carlos Padre (#196962) üzenetére


3L1T3
addikt

3 nehezsegi szint van. Csak nagyobbat sebeznek semmintobb. Viszont az elet visszatoltes instant , igy tokmind1 a nehezsegi szint

Egy hete jtsom vele en is. Bend Studio elso jateka. Ennek megfeleloen kell vele jatszani. Nem is ertem hogy merulhet fel a GoW....

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#196966) #58978304


#58978304
törölt tag

Bakker ez a Visage horror games ami amúgy a Silent Hill P.T ből let készítve odapattint rendesen :D

(#196967) Sirandrish válasza 3L1T3 (#196965) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fentebb kérdezték hogy hozza-e a többi Sony EX cím minőségét...így merült fel a GoW!

De ha már egy hete tolod...kérdés. Később is ennyire kopnak majd a cuccok? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196968) koncsik válasza Sirandrish (#196961) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Far Cry meets Last of Us (v. fordítva) - én (ha játszanék vele) azt mondanám, hogy sokat kell motorozni (meglepő ez annak lehet, aki a RDR2-ben meglepődött a sok lovagláson :DDD ) Én biztos easy-ben nyomnám, mert szeretem a könnyű sikereket, így tényleg simán lehet előrehaladni. A magyar feliratok is viszonylag jónak és gyakorlatilag cenzúramentesnek tippelem. (Ha mondjuk épp félbehagytam volna miatta a Wolfenstein II-t, és akcióban épp megvettem JC4-et, hajtanám, hogy azokkal is játsszak mielőbb).
Alapvetően szerintem nekem tetszene, a fejlesztgetés jó,a harcok easy-n biztos nem jelentenének nagy kihívást. Sztorit hsszabb játék után merném megítélni... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#196969) Sirandrish válasza koncsik (#196968) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az FC-t már fel-fel fedeztem én is, a Last of US még várat magára nálam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196970) hombre[EU] válasza Sirandrish (#196961) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szóval stealth HZD,közelharc Last of Us (vagy Zelda ;] ). A motor valószínūleg azért rossz,mert az Unreal Engine nem támogat 2 kerekū jármūveket,így az valójában egy autó "letiltott" 2 kerékkel :D

Life, Uh, Finds A Way

(#196971) marilllyo válasza 3L1T3 (#196965) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja még valami.... Frame rate? Azért a promo videókon rendesen droppolt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196972) Sirandrish válasza hombre[EU] (#196970) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Szóval stealth HZD,közelharc Last of Us"

Nekem nem jutott volna eszembe, de jobban leírni sem tudnám :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196973) Sirandrish válasza marilllyo (#196971) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bár nem engem kérdeztél, de érzetre néha beesik 30 alá szerintem .

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196974) marilllyo válasza Sirandrish (#196973) üzenetére


marilllyo
veterán

:/ Ettől tartottam. Pro -d van?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196975) Sirandrish válasza marilllyo (#196974) üzenetére


Sirandrish
legenda

Yep

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196976) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Stream-eltem múltkor twitch-en. Lehet valahogy olyat, hogy elmentse a stream-et videóként, hogy később is meg lehessen tekinteni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196977) #80123904 válasza 3L1T3 (#196965) üzenetére


#80123904
törölt tag

"3 nehezsegi szint van. Csak nagyobbat sebeznek semmintobb."

Köszi, akkor ez a játék kuka számomra. Majd egy 10/20$-os akcióban talán kipróbálom.

(#196978) Carlos Padre válasza marilllyo (#196976) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Előre be kell állítani. Így utólag már nem hiszem, de nem vagyok twitch expert.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196979) koncsik válasza Sirandrish (#196973) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az lehet, hogy nem Pro-n nem? (full HD Pana plasma, SW limited fat ps4) :F Vagy lehet, hogy én nem látom.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#196980) Sirandrish válasza koncsik (#196979) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az vicces lenne ha csak Pron akadna. :D
Nem vészes...azért nem szaggat, de szerintem néha beesik. Persze nem tudom fixre mondani, csak én mintha úgy láttam volna..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196981) hombre[EU] válasza koncsik (#196979) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Általában az alap gépen stabilabbak,mint 4k Pron

Life, Uh, Finds A Way

(#196982) S e t h válasza Sirandrish (#196955) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor irigyellek. :)

És köszi a beszámolót!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196983) Sirandrish válasza S e t h (#196982) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazán nincsen mit..ha lenne kérdés csak bátran. Ha tudok, válaszolok!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196984) seniman válasza hombre[EU] (#196981) üzenetére


seniman
addikt

Valaki a múltkor a Witcher3-at hozta fel példának.hogy slimen stabilabb. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#196985) belan válasza Sirandrish (#196961) üzenetére


belan
addikt

Köszi a infót 👍

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196986) S e t h


S e t h
nagyúr

Mivel egyik nap írtam pár sort a Far Cry New Dawnról, így úgy gondoltam most még nehezebben tudom magamban tartani, amit a Primallal kapcsolatban tapasztaltam.

Én nagyjából úgy érzem, hogy ez az eddigi legérdekesebb FC játék, annak ellenére, hogy valóban csak egy leágazás, na de annak milyen!?!

Tudom hogy akár blaszfémiával is vádolható lennék, amikor azt írom, hogy számomra egyelőre komolyabb élmény, mint a HZD. Óhatatlan az összehasonlítás, mert egyik ugyan mélyen az emberiség múltjában, másik a jövőben játszódik, de az életkörülmények szinte azonosak, viszont amíg a HZD az emberiség jövőjének fiktív történetét meséli el, addig a Primalban megtapasztalhatjuk milyen az, amikor nem mobilon rendeltünk pizzát, ha flamósak voltunk.

Itt nincs tökön-babon keresztül rohangálás, mivel nem mi vagyunk tápláléklánc csúcsán és vagy egy ragadozó( van belőle széles választék) vagy egy kannibál gyomrában végezzük.

Lehet-e hátrány, hogy nem túl mélyenszántó a történet? Nem mert amikor állatbőrökkel takargattuk magunkat mi számított igazán? Ne dögölj meg, ne halj éhen, na nagyjából ennyiről szól a játék, és igen, ez is megunható majd, mire feltárul az egész map, de egyelőre engem beszippantott ez a történelem előtti világ, ahol tényleg baromira figyelni kellett folyamatosan, különben nem értük meg a 25 éves öregkort.

Szóval ez a játék most kb 2700 forint.Ami nagyjából wtf feeling.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196987) Zoleee83 válasza csab2 (#196916) üzenetére


Zoleee83
addikt

Egy ideje szinte csak a Witcher 3 játékkal játszom (Days Gone-ig), végül csak beszippantott.
Ma elindítottam helyette az AC Origins-t, fuhh hát kellett szokni az irányítást, néztem is hogy mi van ezzel, nem megy a dodge, vagy csak simán béna vagyok? A Witcher 3 szinte tökéletes minden szempontból. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#196988) Deck válasza #80123904 (#196977) üzenetére


Deck
titán

Mily meglepő, hogy számodra nem jön be (pedig nemis játszottál vele) .. Bezzeg ha boxra jönne..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#196989) #80123904 válasza Deck (#196988) üzenetére


#80123904
törölt tag

Leírtam, hogy mi a problémám vele. Próbáld feldolgozni ezt.

[ Szerkesztve ]

(#196990) d@vee válasza Deck (#196988) üzenetére


d@vee
őstag

Én sem játszottam vele, kint lévő videókat megnéztem, előzeteseket elolvastam és egyszerűen nem jön be nekem sem. Mi a baj ezzel? Kipróbálni még nem tudom hogy kiderüljön, tényleg így van-e, videók alapján pedig ezt érzem. Nem fogom megvenni teljes áron, de 20 max. 30 dolcsiért adnék neki egy esélyt. Persze lemezesen, mert ha nem tetszik, haverral elcserélem olyanra, ami neki meg van, de nekem nincs és kipróbálnám.

Ja

(#196991) d@vee válasza Zoleee83 (#196987) üzenetére


d@vee
őstag

Nemár, annyira játszanék vele. De eddig mindig volt valami más, ami elé került valahogy. Most nincs semmi, de elvileg már csak jövőhéten vagyok itthol, utána külföld, az asztali gépemet nem viszem magammal, TV nem lesz, a laptopom pedig Intel vga-s, csak filmezni és régebbi játékokra jó :(

[ Szerkesztve ]

Ja

(#196992) #80123904 válasza d@vee (#196991) üzenetére


#80123904
törölt tag

Óvatosan vele. Amennyiben megtetszik, akkor egy végigjátszás simán 150-200 óra is lehet dlc-kkel együtt.
Nekem ~500 órám van benne és három 100%os végigjátszás, de most a days gone helyett jöhet a negyedik úgy érzem :)

[ Szerkesztve ]

(#196993) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Dollhouse Jóéjszakát

Life, Uh, Finds A Way

(#196994) d@vee válasza #80123904 (#196992) üzenetére


d@vee
őstag

Pontosan emiatt nem kezdek bele. Tudom hogy lenne nekem Skyrim hosszúságú, pedig a játékokat rekordidő alatt ki szoktam pörgetni. De amiben kicsit mélyebben van RPG elem, mint egy Far Cry-ban, abba nagyon bele tudok merülni, hogy kimaxoljam a karaktert és felfedezgessek.

Ja

(#196995) Deck válasza d@vee (#196990) üzenetére


Deck
titán

Semmi baj ezzel. Ellenben azzal aki boxos és folyton csak kritizál itt mindent..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#196996) #80123904 válasza Deck (#196995) üzenetére


#80123904
törölt tag

Megmutatnád ezt a folytonos kritizálást? (hozzászólás linkekkel)
Lehetőleg olyanokkal, amikben valótlan dolgot állítottam

Kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

(#196997) Zoleee83 válasza d@vee (#196991) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én is óriási fáziskéséssel kezdtem el játszani vele 2019-ben, számomra az a megdöbbentő, hogy a játék remekül néz ki pedig nem mostanában készült! A történet a végletekig kidolgozott, a mellékküldetések mintha nem is mellékküldik lennének, mindegyik hozzáad a történethez. Az inventoryt viszont még szoknom kell nem teljesen tiszta még, de még csak az elején járok 11 óra játékkal.
Az alapjátékot vettem meg pár hete ~2,5k-ért, így utólag jobb lett volna a GOTY, a vámpíros DLC nagyon érdekel.
Jó ideig eljátszogatok még vele valószínűleg, csak idő kell hozzá (GTA5, Origins is félben van.), szerintem várj még vele akkor, nálam pl. tipikusan az a játék, hogy csak úgy ülök le elé ha van több órám játszani, mire elolvasgatok ezt-azt el is repült pár óra, játszatja magát. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#196998) d@vee válasza Zoleee83 (#196997) üzenetére


d@vee
őstag

Hát várni fogok az biztos, míg nem lesz tutira szabadidőm. Nem szeretek félbehagyni egy játékot sem, de még nem tudom gépre, vagy PS-re szerezzem be. Azt még eldöntöm addig.

Ja

(#196999) Carlos Padre válasza #80123904 (#196996) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem te írtad egy vita hevében, hogy minek kapcsolnál be egy konzolt amin rosszabbul néznek ki a játékok? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197000) felixo válasza #80123904 (#196992) üzenetére


felixo
őstag

Wither 3-ról beszélünk ?

Redmi Note 9

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.