Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197051) Carlos Padre válasza #80123904 (#197003) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igazából csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mit csináltál az X megjelenése előtt. Nézegetted a polcon az xboxod évekig, hogy hátha egyszer jó lesz valamire? :U
De nem is akarok vitát gerjeszteni ebből, csak arra szerettem volna rámutatni, hogy te is beszélsz hülyeségeket és észre sem veszed.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197052) d@vee


d@vee
őstag

Star Wars Battlefront Hoth Bundle-t behúztam 10 dolcsiért. Benne van az első UE, a második és pár karakter ha jól nézem.
Elvileg van benne local coop osztott képernyővel. Próbálta úgy valaki?

[ Szerkesztve ]

Ja

(#197053) felixo válasza S e t h (#197047) üzenetére


felixo
őstag

GOW-al játszottam. Nem volt rossz.

Redmi Note 9

(#197054) S e t h válasza felixo (#197053) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor nem érhet meglepetés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197055) Badtor


Badtor
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy a storeban a God of War™ Digital Deluxe Edition szerintetek tartalmazza a magyar feliratot? :) Köszi előre is! :R

(#197056) 30z.Samu válasza Badtor (#197055) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha magyar Store-ban veszed, akkor tuti.

Sic Parvis Magna

(#197057) felixo válasza S e t h (#197054) üzenetére


felixo
őstag

Nagyon bízok benne. Kicsit ki akarok szakadni a Far Cry világából. Nekem bejött az FC, félreértés ne essék. Most is tolom a 3-at, de már kezd kicsit monoton lenni. Aztán lehet majd valamikor behúzom a New Dawn-ot is. Ki tudja ... de a Last Of Us Remastered is vonz. Uncharted 4 grafikája magával ragadó számomra ... de nem játszottam az előző részekkel + gyenge a nyelvtudásom.

Redmi Note 9

(#197058) Badtor válasza 30z.Samu (#197056) üzenetére


Badtor
tag

Rámentem a storeon belül a bővebb információkra de nem ír magyar nyelvet se itt se a spidermannél még a witcher 3nál sem,így nem merem megvenni jó lenne magyarul :(

(#197059) 30z.Samu válasza Badtor (#197058) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha magyar Store-ban vagy, akkor vedd meg nyugodtan, magyar lesz.

Sic Parvis Magna

(#197060) v!ct0y válasza Badtor (#197058) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van rajta magyar felirat. Nekem is magyar storeból van meg.

(#197061) Kendek válasza Badtor (#197058) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint egy kis magyarázat; egyetlen magyar feliratos játéknál sem írja a Store magyar felirat meglétét. De amiről tudjuk, hogy van benne magyar felirat, annál biztosan lesz ha a magyar Store-ból veszed.

<-ƘƘ->

(#197062) hombre[EU] válasza Moby (#197048) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó lesz ez. Ha már az elsō játékuk hoz egy Ubisoft körüli szintet a semmibōl akkor komoly fejlōdési potenciál van bennük. Arcade autóverseny...nem tudjuk mi készül a háttérben, de én egy fillért nem költenék ebbe a kategóriába. Láttuk a Forzák (toronymagasan a legjobbak) eladási számait (Horizon 4 record players gamepass-el dolgot hagyjuk,jó ha elment 1-2m különállóan), annyit hoz a Polyphony is úgy,hogy mellette kemény R&D-t végez. Persze megértem azokat,akik szeretik. Én is a point and click játékokat

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#197063) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#197062) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"Én is a point and click játékokat"

Ehh, ne is mond, day1 veszem az össze Double Fine játékot csak hogy érezzék a törődést. Szerintem megvettem már az összes ps4re megjelent ilyen stílusú játékot, még a Deponiát is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197064) Moby válasza hombre[EU] (#197062) üzenetére


Moby
addikt

Engem nem érdekelnek az eladási számok. Én csak 1 lemezt kívánok venni minden játékból. Meghát ez is perec lesz a kasszáknál.

(#197065) belan válasza Nayrobi (#197029) üzenetére


belan
addikt

Szerintem semmi ! Deck 197005 👍😁

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197066) #80123904 válasza Carlos Padre (#197051) üzenetére


#80123904
törölt tag

Múltkor is leírtam, amikor ugyanezt kérdezted, de valszeg az előtt lett törölve az egész thread, mielőtt elolvashattad volna. Még egyszer megteszem.

A generáció elején-közepén a hálószobában kellett, hogy legyen a konzol és csak este tudtam játszani. A fat ps4 egy porszívó volt, ezt pedig az akkori párom nem igazán viselte el. Ő pihent volna és nem egy porszívót akart hallgatni.
Így egyértelmű volt a váltás xboxra, ami kussban tette a dolgát.

Aztán megjelent a ps4 slim, ami már csöndesebb volt. Addigra megjelent jó pár exkluzív is, így a fat one elment pihenőre és elkezdtem feldolgozni az exkluzívokat. Mire a végére értem a sornak, addigra jött az X és lecseréltem a fat-ot arra.

Elmagyarázod nekem, hogy ebben melyik rész a hülyeség? Mit nem veszek észre?

Igazán gondolkozhatnál, mielőtt 'genyóskodsz', nehogy az aláírásod 'hülye' része legyen igaz rád.

[ Szerkesztve ]

(#197067) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#197063) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem tudom miért, de nekem eddig kimaradt a Pillars of the Earth (talán,mert Ken Follett) most pótolom és nagyon hangulatos. Egyéb BrokenSword rules :)

Moby Lehet,hogy a számok nem érdekelnek, de azok határozzák meg a trendet. Ha openworldbōl elmegy az elsō két hónapban 7-8 millió, az autósból meg 1, akkor nem kérdés mit fejlesztesz

Life, Uh, Finds A Way

(#197068) Wesder válasza hombre[EU] (#197038) üzenetére


Wesder
félisten

Nem gondolom ezt. Igen, azt a részletet én is làttam. Az első rész nem kötött le egy órànàl tovàbb, de ez mellékes és még boxom sem volt még mielött erre fognàk itt egyesek. Én ezzel csak azt akartam mondani hogy édesmendegy milyen lesz úgy is az egekig lesz magasztalva a TLoU2.

Màs...
Belenéztem az új GoW-ba.
Szép, meg az előző részek fényévekre vannak tőle, de a viking mitológia miatt egyàltalàn nem tud érdekelni. Ez sajnos ilyen. Én azt is megértem hogy miért lett az év jàtéka, csak ez az àllandó ömlengés ha szóba kerül egyszerűen irritàló. (Most nem feltétlen a topikra értendő hanem úgy àltalàban.) Mintha "Happy Ending"-gel végződnének a Sony exklúzívok, úgy oda meg vissza vannak tőlük egyesek.
Jó jàtékok mind egytől egyik, de ha valaki csak azt hallja hogy "kötelező meg "kihagyhatatlan"
akkor óhatatlanul nagy elvàràsokkal fog leülni elé jàtszani és lehet hogy a végén majd csak csodàlkozva kérdezi hogy "Ez volt kötelező meg kihagyhatatlan?"Ha esetleg nagyon katyvasz az azért lesz mert appból írtam és màr nem is tudom mit akartam mondani de remélem àtment.:D

Deck
Még 36 óra van kb a korlàtozàsból ràadàsul össze-vissza szàmol.
Ezelött a hozzàszólàs elött vàrnom kellett egy óràt hogy megírhassam, most meg azt írja hogy 12 óra múlva írhatok újat.
Valahogy ez az 5hsz/nap sem nagyon akar összejönni. Azért remélem a Prémiumomnak örülnek. 🙃

Seth
Nincs itt rosszindulat, csak ahogy a közösség a SE jàtékohoz való hozzààllàsa soha sem negatív.
Itt is olvashattad pl hogy pàran bisztosra veszik hogy a Days Gone is ott lesz a többi ex között minőségben. Pedig elég gagyinak hat a többi között.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197069) kispistax válasza #80123904 (#197066) üzenetére


kispistax
tag

Nem akarom egyikőtöket sem védeni sem bántani. De mi az a "a fat one elment pihenőre"? Viszont ez a saját véleményem: sosem értettem azt, hogy miért kell abban a szobában játszani ahol valaki aludni szeretne? Csupán egy szobás a lakás? Vagy nem telik két tv-re? Tényleg nem bántásnak szánom.

(#197070) Deck válasza Wesder (#197068) üzenetére


Deck
titán

Üdv újra köztünk. ;] :D

Pontosan, jól írod. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197071) hombre[EU] válasza Wesder (#197068) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Keresem, de nem találom a logikát :)) Nem játszottál az elsōvel (1 óra az intro), tehát nem tudod,hogy miért jó és ebbōl következik,hogy: mindegy milyen lesz ,10/10.
Egyébként elég lenne,ha az elōzō rész minōségét hoznák,mert azóta srm készült ennyire grounded játék. Talán a RedDead ?!

Life, Uh, Finds A Way

(#197072) S e t h válasza Wesder (#197068) üzenetére


S e t h
nagyúr

Számomra az egyik, ha nem a legjobb élményt eddig a Last of us okozta playstationon.
Hogy ez jelent-e vmit?
Semmit, van akinek bejön és van akinek nem, de, hogy saját korábbi tapasztalat alapján miként lehet már a megjelenés előtt leírni azt, hogy tuti az egekbe fogják magasztalni, mert csak.

Tudatlanság, rosszindulat vagy a marketingben való expert level?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197073) belan válasza Wesder (#197068) üzenetére


belan
addikt

Last of us 2 biztos jó lesz és nálam most megy harmadjára a last of us és eszméletlen az a atmoszféra játék menet stbi egyszerűen zseniális ilyen játék még egy nincs ! Nálam last of us meg mg-s 1,2,3,4 a nagybetűs játék !!! Jó még gow talán belefér 😁

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197074) seniman válasza belan (#197073) üzenetére


seniman
addikt

A hangulat jó,nekem az nem tetszett hogy átutazva a fél kontinenst,ellőve egy raktárnyi lőszert,gyakorlatilag nem oldottam meg semmit.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#197075) Moby válasza hombre[EU] (#197067) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem ez ilyen microsoft logika, hogy pábdzsít kell a népnek adni, mer az trendi, meg abból megy el húszmillió, szemben a minőségi exkluzívokkal, amikből a töredéke nem megy el, viszont definiálnak egy platformot.
Eddig olyan nekik sem jött be, szerintem a sonynak sem kéne ezzel próbálkoznia.

(#197076) felixo válasza belan (#197073) üzenetére


felixo
őstag

Jó lenne, ha magyar felirattal érkezne. Mikorra várható amúgy ?

Redmi Note 9

(#197077) Deck válasza felixo (#197076) üzenetére


Deck
titán

Szinte biztos, hogy azzal jön. Elvileg év vége. (nincs hivatalos dátum)

PS5

(#197078) felixo válasza Deck (#197077) üzenetére


felixo
őstag

Addig behúzom, kipörgetem az első részt.

Redmi Note 9

(#197079) 30z.Samu válasza felixo (#197078) üzenetére


30z.Samu
félisten

Érdemes, szerintem idén még egyszer végigjátszom én is. :)

Sic Parvis Magna

(#197080) felixo válasza 30z.Samu (#197079) üzenetére


felixo
őstag

Lemezesen is baráti árban van. :))

Redmi Note 9

(#197081) hombre[EU] válasza Moby (#197075) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Várjunk. Attól,hogy a nagyobb réteg igényeit elégíted ki még nem kell igénytelennek lennie a terméknek. A Sony is ezt csinálta csak jó minōségben. A PS3 érában a sikeresek játékokból merített ihletet, Uncharted széria,TLoU,MGS,God of War,GTA,RDR,AC,Batman mind story based linear/openworld. A PS2 érában a legsikeresebb játékok között NeedForSpeedek,GranTurismok voltak. Ezeket ma már nem lehet eladni.
A nextgenben pedig rámennek a multiplayerre (is)

Life, Uh, Finds A Way

(#197082) 30z.Samu válasza felixo (#197080) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ennyiért lazán!

Sic Parvis Magna

(#197084) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Azt hittem a surge-vel kihúzom a days goneig de nem. Szóval valszeg god of war valkűr vadászat

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197085) belan válasza felixo (#197076) üzenetére


belan
addikt

Lehet 2020-ba fog jönni csak . Igen magyar felirat nagyon hiányzik ennél a játéknál !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197086) Carlos Padre válasza Wesder (#197068) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha már GOW, az előzmények ismeretében nem is terveztem megvenni, aztán úgy hozta a sors, hogy jött egy a géppel. Először nem tetszett, fél év után néztem rá újra és rendszeresen hajnal 2 körül hagytam abba és keltem reggel 6kor mert dolgozni is kell néha. Én simán, csont nélkül megadom nekik a 2018as év játéka címet.
Egyébként meg már írtam egyszer, ezek a játékok azért "kötelezőek" és "kihagyhatatlanok" mert ha nem ezért veszel Playstationt, akkor minek? Pont úgy részei a legendának, mint xboxon a Halo, Gears vagy Forza.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197087) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Well done Gamestop

Life, Uh, Finds A Way

(#197088) marilllyo válasza hombre[EU] (#197087) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy full kocka két nap alatt akár ki is maxolja. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#197089) hombre[EU] válasza marilllyo (#197088) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:D Helló visszahoztam a DaysGone. 2 órám van benne,nem tetszett

Life, Uh, Finds A Way

(#197090) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#197089) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197091) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, ma elviszik a PS4 Pro-mat, annyi, h inicializálom "teljes" módon és ennyi?
Mást nem kell csinálni vele?
PS5-nél visszatérek. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#197092) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

God of War: Raising Kratos - Announce Trailer

Az utolsó képsorok?? Esetleges folytatás vajon?

Live-Die-Respawn

(#197093) hombre[EU] válasza oriic (#197092) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lehet,talán,biztos?

Life, Uh, Finds A Way

(#197094) Kendek válasza prokxy (#197091) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mentést azért készíts amiről szeretnél, szinkronizáld a trófeáidat és deaktiváld az összes fióknál a konzolt. Utána mehet az inicializálás, amiből a gyors is bőven elég.

<-ƘƘ->

(#197095) d@vee válasza hombre[EU] (#197093) üzenetére


d@vee
őstag

Talán esetleg egy DLC?

Ja

(#197096) Deck válasza d@vee (#197095) üzenetére


Deck
titán

Nem lesz dlc hozzá.

PS5

(#197097) oriic válasza d@vee (#197095) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz DLC, ezt már elmondták.

A videó végéről a GIF: [link]

(#197093) hombre[EU]

Erre emlékszem. :DDD Érdemes a teljes videót megnézni amúgy.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#197098) d@vee válasza Deck (#197096) üzenetére


d@vee
őstag

Hazudnak ;]
Akkor New Dawn féle spin-off :P

[ Szerkesztve ]

Ja

(#197099) Deck válasza d@vee (#197098) üzenetére


Deck
titán

;]

PS5

(#197100) #21123072 válasza Wesder (#197068) üzenetére


#21123072
törölt tag

Nem az az irritáló, hanem az, hogy akárhányszor szóba kerül a GOW, te annyiszor beírod, hogy neked a viking mondavilág nem jön be, meg számodra Kratos meghalt a harmadik végén. Ez számodra érdekes csak, másoknak baromi unalmas.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.