Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197951) nincsnév007 válasza psycroptic (#197947) üzenetére


nincsnév007
őstag

nálam se jó, de pont battlefildes lájvot néztem és ott se jó.

(#197952) psycroptic válasza nincsnév007 (#197951) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi a megerősítést. Így legalább tudom, hogy nem nálam van baj.

PSNID: Tomy83PS

(#197953) seniman válasza psycroptic (#197947) üzenetére


seniman
addikt

Karbantartás van,az előbb írta a gép amikor bekapcsoltam.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#197954) Kendek válasza hombre[EU] (#197272) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

+ (#197268) csab2

Nekem a sima Witcher 3 változat van meg, és most jutottam el ide. Eszembe jutott, hogy írtátok ezt a bug-ot, viszont nálam simán kinyílt a szóban forgó láda, és probléma nélkül meg tudtam nyitni a portált.

<-ƘƘ->

(#197955) tboy93


tboy93
nagyúr

60k huf, ingyen szállítás PS4, elég jó deal, csak mai napon -> mall.hu

(#197956) RangerFox válasza tboy93 (#197955) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez Fat Ps4, legalábbis képek alapján. Ez nem jó deal szerintem.

Szerk: Hangosabb a Fat, mint a Slim, ilyen szempontból nem ugyanúgy játszol rajtuk. 60k-ért már többször ki lehetett fogni Slimet is akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#197957) sajtos75


sajtos75
tag

Ez a Days Gone nagyon bejövős. De tuti kiadják PS5re is. Mert ha megosztasz egy képet a tevékenységeid között a játékból, automatikusan mellé teszi :Days Gone (PS4).. De csak a megosztási felületnél. Az Újdonságoknál már csak a cím szerepel. Minek írja ki ha úgyis csak erre a platformra jelent meg?

(#197958) tboy93 válasza RangerFox (#197956) üzenetére


tboy93
nagyúr

60-ert új ps4 eleg jó szerintem, garival. Faten és slimen ugyan úgy játszol, ebből a szempontból is mindegy :)

(#197959) RangerFox válasza S e t h (#197950) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Első nagygépes AAA játéknál nem hiszem, hogy bárki meglépte volna azt, hogy valami új, forradalmi dologgal áll elő. Nyilván nagy segítségükre volt számtalan játék, és ez a "lopkodás" meg is látszik a végeredményen. Gondolom közrejátszott az is, hogy a Sony olyat pénzel, amiben lát fantáziát, és ha már a TLoU-val működött egyszer, akkor ezt a formulát engedték követni a Bend Studionak is.

A TLoU-ban amúgy van egy olyan rész, ahol halomban áll előtted a lőszer, több száz töltény egy rakáson, mégis csak párat tudsz felvenni, mert csak egy díszlet. De ugye az, hogy mennyi töltény van elszórva a pályákon, és mennyit hullajtanak el az ellenségek, az a nehézségi szinttől függ. Az viszont tagadhatatlanul a játékmenet rovására menne, ha minden megölt ellenség után felvehetnél egy tárat, és kvázi kifogyhatatlan tölténymennyiséget tudnál felhalmozni.

(#197960) Kendek válasza sajtos75 (#197957) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az eddigi infók alapján tuti, hogy alapból futni fognak a PS4-es játékok is PS5-ön, de abban is biztosak lehetünk, hogy a frissebb címek közül több is kapni fog nagyobb felújítást, esetleg különálló és natívabb változatot. Vagyis amit kiadnak PS5-re is, annak nem kell kompatibilitási módban futnia. A kérdés már csak az, hogy ezért kell-e majd külön fizetni.

<-ƘƘ->

(#197961) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nagyon lassan tölti le a days frissítést. Kipróbáltam pihenő módban erre újraketdte amikor bekapcsoltam. Még mindig 30 órát ir. Ha pihenő módba rakom tölti majd?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197962) basel00


basel00
tag

hali

nektek a Days Goneban nem túl kicsi a felirat??

(#197963) Kendek válasza Woodslave (#197961) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#197964) seniman válasza tboy93 (#197958) üzenetére


seniman
addikt

1116-os fényes tetejű,bugos érintős zajos fat gép.Ez annak jó deal,aki virágbolti játékokkal akarja offline tolni,mert az OFW bőven 3.xx alatt van.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#197965) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ide írom inkább hogy ez a net lehetőség qrvara elkenyeztette a fejlesztőket. Xar vmi? Nem baj day 1 patch. Itt van a days gone mint sony AAA cím már első nap ugye 2x giga. Nem olvastam utána de alapfeltétel a ps4 mellé az internet előfizetés?

Meg erről is pampogtam ok hogy pro de ugyanabban a generációban vagyunk egy kibaxott konzol játék az alap konzolon fusson már tökéletesen a pron meg lehet 4k 60 fps nem zavarna sőt. De itt vannak bajok

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197966) Szilágyi84 válasza Kendek (#197949) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

A joyt csak tölteni dugom rá ha lemerült de a gépben hagynám a kábelt azt kérdeztem.

(#197967) Woodslave válasza Szilágyi84 (#197966) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nálam is úgy van. Nem tudom mi baj lehetne ebből.. :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197968) hombre[EU] válasza Kendek (#197954) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen utólag olvasgattam,hogy mūködik csak a farkas iskola dlc-t az új játék indítása elōtt vagy után szabad felrakni, vagy patch-el kapcsolatos már nem emlékszem. Emlékszem,hogy volt megoldás, de ahhoz új játékot kellett kezdenem

Life, Uh, Finds A Way

(#197969) Mike válasza Szilágyi84 (#197941) üzenetére


Mike
veterán

Nem

(#197970) Batyops


Batyops
aktív tag

Jo ez a Days gone eddig nagyon bejon a tortenet is erdekes szamomra. Komolyabb hibaval meg nem talalkoztam a 1.04 es patch fent van igy ia kezdtem el. Ami meglepo volt hogy nagyon gyorsan lejott. Pron jatszom eddig meg nem tapasztaltam fps dropot vagy lassulast.

(#197971) vonSux


vonSux
őstag

Közben a us store-ban kipattant egy Golden Week Sale, elsősorban keleti inspirációjú játékokkal. Végre kapott plusz egy kis leárazást a Nier is (goty verzió), de pl a Resi 2 remake is olcsóbban vihető.

(#197972) sajtos75


sajtos75
tag

Jobban belement a Days Goneba. Eddig ok. De a feliratok olyan picik. Illetve ez a töltögetés. PS4 Pro

(#197973) Deck válasza sajtos75 (#197972) üzenetére


Deck
titán

OW játékok sokat töltenek. Sajnos, ennyit tud a PS4. Majd a következő generáció gyorsabb lesz.

PS5

(#197974) bandi0000 válasza Woodslave (#197965) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Egyrészt, azt vágod, hogy nem megjelenés elötti napon csinálják meg a patchet hozzá, hanem nem tudom de sztem pár hónappal megjelenés elött kerülnek ezek lemezre, és akkor nem kukázhatják azokat a lemezeket, és nem is ülthetnek a babérjaikon, hogy kirakták lemezre, akkor nem fejlesztenek már

Ezért lesz jó ha végre elfelejtik a lemezeket, mert akkor megjelenés napjára csak a legfrisebb verziót tolják fel a szerverre

Az, hogy te azt hitted, hogy majd a sima Ps re optimalizálnak az merő naívság, megjelenés elött megmondtam, hogy ez lesz, könyebb az erősebbre optimalizálni

Xbox One: bandymnc

(#197975) 30z.Samu válasza Deck (#197973) üzenetére


30z.Samu
félisten

A GoW-ban nem volt töltőképernyő. ;]

(#197974) bandi0000: Ez a lehetőség most is megvan, ha digitálisan veszel tartalmat. Én úgy tudom, hogy a következő konzolnál is megmarad a meghajtó. Viszont én nem feltétlenül örülnék annak, ha teljesen eltűnne a "fizikai" változat.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#197976) Deck válasza 30z.Samu (#197975) üzenetére


Deck
titán

Nem is igazi OW a GOW.

PS5

(#197977) 30z.Samu válasza Deck (#197976) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tudom, csak próbáltam itt vicceskedni, meg ezt a smiley-val jelezni. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#197978) Deck válasza 30z.Samu (#197977) üzenetére


Deck
titán

Sorry, most fekszem le fáradt vagyok ;]

PS5

(#197979) Woodslave válasza bandi0000 (#197974) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szóval naivsag hogy az aktuális konzolon egy aaa ex cím élvezhetően fusson. :C Nem azért vettem konzolt hogy űgy érezzem egy gyenge pc- n probálok játékot futtatni.

Az meg hogy egy nem kész termék kerül lemezre amin utána még dolgoznak 3 hónapig ne legyen már norma. Majd vegyél egy autót aztán majd szólnak amikor átveszed hogy egy szerelő majd bütyköli a garázsban. Vagy még jobb menet közben. Attól még működik úgy ahogy.

De most sikerül telepíteni a frissítést. Utána kíváncsi vagyok. Ma reggel motoros részeknél élvezhetetlen volt annyira laggol.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197980) Bogyi007 válasza bandi0000 (#197974) üzenetére


Bogyi007
veterán

"Az, hogy te azt hitted, hogy majd a sima Ps re optimalizálnak az merő naívság, megjelenés elött megmondtam, hogy ez lesz, könyebb az erősebbre optimalizálni"

Naívság azt is hinni, hogy a közel 100 millió Ps4 közül a legtöbb eladott gép a Pro típusok lennének és így a többi user számára egy optimalizálatlan programot adhatna ki a Sony és csak az erősebb gépre koncentrálna ezzel...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#197981) hombre[EU] válasza Woodslave (#197979) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én mindent lemezen veszek és mindig megnézem "mi van a lemezen", patchek nélkül kezdem el és rengeteg játék simán végigjátszható. A SpiderMan-t majdnem végig patchek nélkül játszottam, DQ11,KH3 utoljára és 10-20ó után sem vettem észre semmit. Aztán vannak olyanok,mint az AC Origins ami first day patch nélkül 10-20perc után folyamatosan összecrasheli magát :D
A DaysGone-nál siettek a végén,hogy kész legyen idōre ez látszik

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#197982) Mike válasza Bogyi007 (#197980) üzenetére


Mike
veterán

valószínűleg ilyen nem lesz soha
ha valamit kiadnak az az alap ps4en is fut
ez nem pc

(#197983) bandi0000 válasza Bogyi007 (#197980) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem teljesen szó szerint érteni amit mondtam, de egy kiadó, aki szeretne egy szép játékot csinálni, annak sokkal több kedvük lesz optimalizálni egy jobb gépre egy játékot, amiből sokkal többet ki tudnak hozni, mint az alap gépből, ha atomstabil 30 fps-t akarnának elérni a gyengébb gépeken is, akkor drasztikusabban kéne lehúzni sztem a grafikát, amivel már a játékot károsítanák, mert el kellene csúnyítani, és sokkal nagyobb különbség lenne a 2 gép között

persze ez csak az én véleményem

Addig amíg kijavítják a hibákat Day0 patchekkel az legyen a legnagyobb problémátok, mert ha nem javítanák és egy nagy bug halmazzal kellene játszani hónapokig lásd fallout akkor ott lenne értelme rinyálni

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#197984) Kendek válasza bandi0000 (#197983) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ami játékot PS4-re fejlesztenek, annál az alap konzol specifikációja jelenti a célt, alapvetően ahhoz tervezik a játékot. A Pro konzolok különböző extrákat kaphatnak, beleértve a magasabb/unlockolt fps-t is. Szóval van olyan, hogy valami jobban fut Pro-n, de ez nem jelenti azt, hogy Slim-en viszont játszhatatlan.
A felvetésedben még akár lehetne is logika, csakhogy itt egy Sony referencia exkluzív játékról van szó. Eléggé visszás lenne ha nem optimalizáltak volna az eredetileg kiadott és jelenleg is piacon levő konzoljukra amiből a legtöbbet adták el, miközben hivatalosan megkövetelik ezt minden fejlesztőtől.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#197985) hombre[EU] válasza Kendek (#197984) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Arról nem is beszélve,hogy a full production 2013-ban kezdōdött... Alap verzióra íródott és szerintem a Pro miatt késett. A jövōben mindenki érdeke lenne hanyagolni ezt a 2 verziós generációt.
jelen pillanatban egy third party stúdió min. 5 verziót készít: pc, 2 ps,2 xbox, plussz még a Switch. Nonsense

Life, Uh, Finds A Way

(#197986) madkiller válasza RangerFox (#197959) üzenetére


madkiller
őstag

Ez egy nyílt világú túlélő horror, nem egy sima akció játék. Egy nyílt világú resident evil, azért törik el gyorsan a fegyver és azért van kevés lőszer a játékban. Sztem. Amúgy nagyon szuper kb, mintha a walking deadbe lennék. 21 perc alatt lejött a patch lemez behelyezése után külső vinyóra. Patch ellenére néha van fps drop a motoron sőt nekem 1x már ki is fagyott.

[ Szerkesztve ]

(#197987) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!

Hasznal valaki kozuletek HyperX Cloud Stinger Wirelesst? Van olyan jo mint a hires Cloud szeria? Habar egyiket sem probaltam soha, de tudom roluk hogy jol. Errol lenne szo. [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#197988) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#197985) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ehhez képest a Microsoft eleve két géppel indít ;)
Egyébként nem ennyire vészes a fejlesztés, megírjak ps4re, az kap egy pro patchet, átviszik a kész játékot xboxra, jó esetben kap egy X patchet, majd az xbox verziót portolják PC-re.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197989) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#197988) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze nem kell újraírni az egészet, de erōforrás,idō és pénz az optimalizáció(tools). Képzeld el 20/21-ben még támogatni kell a mostani összes, plussz a nextgen gépeket...

Life, Uh, Finds A Way

(#197990) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Téma volt itt tegnap a theVR. Szóval bele akartam nézni egy DaysGone streambe. És a Jani pont streamelt. Mivel náluk van 1080p60fps a magyarok közül, gondoltam megnézem akkor azt.
Gyerekek, az egy dolog, hogy direkt csúnyán beszél, meg béna, ezzel adja el magát ezen kár kattogni. Nade bazdmeg az, hogy kering mint gólya fos a levegőben és keresi az adott quest célpontját, hogy megölje, mikor már rég lelőtte, és! baszott nagy betűkkel, magyarul! ki van írva a képernyőre mindez! Na ez gáz, ez nem megjátszás. És a nézőktől kerdezi, hogy most mi van? Hol a target? Mikor ki volt írva minden, akkora betűkkel, hogy a képernyő 1/4-e, a bal felső sarok teljesen ki volt takarva.. 5 percig bírtam nézni kb..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197991) belan válasza .LnB (#197990) üzenetére


belan
addikt

Az egèsz csak egy show csak a lovè a lènyeg !

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197992) Kendek válasza Carlos Padre (#197988) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyáltalán nem olyan vészes a helyzet a third party stúdiók szempontjából, mert a Pro-ra való optimalizálás általában kimerül a valamelyest nagyobb számolt belső felbontásban. Emellett feljebb lehet még tekerni egy-két apróságot, illetve kikapcsolhatják a 30-as limitet. Ez mind közös kódbázis, vagyis nincs kétfajta verzió/változat, még nagyobb felbontású textúrák sem kellenek mert nem lenne hozzá plusz RAM. Arra is van példa, hogy valami rosszabbul fut Pro-n, mert annyira túltolták ezt a nagy optimalizálást amibe annyi energiát fektettek.

<-ƘƘ->

(#197993) .LnB válasza belan (#197991) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt tudom. És valljuk be jól csinálják. De ez tegnap, látszott az arcán, hogy nincs képben. Azért ki lehet azt szűrni, hogy mikor csinálja direkt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197994) Mike válasza .LnB (#197993) üzenetére


Mike
veterán

akkor biztos részeg volt :)

(#197995) belan válasza .LnB (#197993) üzenetére


belan
addikt

Persze jól csinálják hogy nincs kèpben szerintem azèrt van mert a szórakoztatàs jobban le leköti a figyelmét. ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197996) l.skywalker válasza Mike (#197994) üzenetére


l.skywalker
félisten

Rosszabb. Ritkán nézem őket, de az a Jani gyerek szerintem tudatmódosítókkal él. VéRPista sem olyan nagy szám, de őt - eltekintve a mérhetetlen alpáriságtól - valahogy el tudom viselni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197997) .LnB válasza l.skywalker (#197996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ohh, most, hogy írod én nem is a Jani-t láttam tegnap, hanem a Pistit. :D Aztse tudom melyik melyik. :D

Az a Jani gyerek milliókat nyert már ezekbe a BR játékokban. Szal' ő legalább játszani tud, a másik az full bal...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197998) ProEvoFan válasza .LnB (#197990) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Náluk ez menő, ezzel adják el magukat.Ez az üzleti profiljuk.A fiatalok zabálják a tartalmukat. Ez van.Havonta pár millát leakasztanak.De tudod mit? Jól csinálják.Ügyesek.A tech csatornájuk az rendben van.Mármint ott nincs alpáriság.

(#197999) proly01 válasza .LnB (#197997) üzenetére


proly01
őstag

Ne is mondjátok... Én is próbáltam visszanézni náluk a párbeszédeket a days goneból amiről lemaradtam...
Nem bírom annyira szerencsétlen de még sorolhatnám hogy az eszméletlen.
Ne akarja már nekem bemagyarazni senki hogy ők úgy hirdetik magukat hogy 2 egyszerű srac akik szeretik a videojátékokat es kis koruktól kezdve jatszottak videojátékokkal. És ezt hallom folyamat... Hol a traget hol a benzin hol tudok craftolni hogy kell fejleszteni... Gyerekek aki kis kora óta játszik bizonyos dolgoknak azért rutinból mennie kellene. Pl egy Tomb raider nél nem próbálok bemenni az ajtón mert tudom a többi részből hogy biztos a tetőn kell bemászni... Ha értitek.😌

De így van... Aláìrom, jól csinálják.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#198000) S e t h válasza ProEvoFan (#197998) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kétszer néztem bele telefon tesztbe, amit ők leadtak.
Nem tudtam elképzelni, hogy arra a színvonaltalanságra van igény.
Persze ha előtte vki még nem látott más csatorna által nyújtott hasonló tartalmat annak tűnhet jónak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.