Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197601) Sirandrish válasza ldave (#197596) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sima fekete? Hát az a leggagyibb...onnan tudom mert nekem is az van.
Az 12 gigaflipfloppal kevesebbet tud...
De 6ot vissza tudsz szedni ha veszel rá ebay-en piros matricát.....annyi hogy este ragaszd fel, mert ha nappal csinálod, akkor látja a PS és akkor hatástalan...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197602) sutyesz96 válasza Sirandrish (#197601) üzenetére


sutyesz96
őstag

Meg még hangos is.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#197603) Carlos Padre válasza Kendek (#197594) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs benne pl, hogy a ps4 (és pár régebbi ps2) játékok letölthetőek és offline is játszhatóak, de a bemutatója is egy 8 éves, eléggé negatív hangvételű cikk. Ez a ps now már rég nem az a ps now ami 2011-ben volt. Összességében az jön le belőle, hogy van, de minek, nem túl kedvcsináló. Hamarosan itt a magyarországi megjelenése is, talán nem lenne rossz frissíteni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197604) .LnB válasza ldave (#197596) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197605) oriic válasza proly01 (#197592) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

14:00. Magyar idő szerint.

Live-Die-Respawn

(#197606) oriic válasza sutyesz96 (#197599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Try Free Demóra nem a teljes játékot szedi le?

FAQ szerint már rég tölthető a játék:

"For PS4 and Uplay PC, a preload will be available at 4pm UTC / 12 noon Eastern / 9am Pacific, on April 23.
Please see the release map above for exact times per platform."

Live-Die-Respawn

(#197607) Kendek válasza Carlos Padre (#197603) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De, beleírtam, és nem linkeltem semmiféle bemutatót sem...

<-ƘƘ->

(#197608) proly01 válasza oriic (#197605) üzenetére


proly01
őstag

:R

....Pr:)ly....

(#197609) Carlos Padre válasza Kendek (#197607) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lehet nem ugyanazt látjuk?

Nekem így néz ki az összefoglaló.

(a Share Play el van írva egy helyen)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197610) hombre[EU] válasza oriic (#197605) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gamepod is ír review-t?

Life, Uh, Finds A Way

(#197611) Kendek válasza Carlos Padre (#197609) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem ugyanarról beszélünk mert nem értelmezted azt amit írtam. Az összefoglalót lenyitván naprakészebb a tartalom, mert múltkor újraírtam az egészet. De nem akartam A`rpi minden munkáját eltüntetni, így a linkjei egy jó része megmaradt.

<-ƘƘ->

(#197612) felixo


felixo
őstag

Ghost Recon Wildlands játéknál mi a különbség a standard, gold és ultimate verzió között ?

Redmi Note 9

(#197613) Carlos Padre válasza Kendek (#197611) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Á, megvan, bocs. Viszont ez így mennyire lehet összezavaró egy újoncnak, ha még én is beszoptam? :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197614) Carlos Padre válasza felixo (#197612) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A tartalom :D

A gold és az ultimate tartalmazza a season passt is plusz pár csecsebecsét.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197615) Sirandrish válasza felixo (#197612) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tessen parancsolni

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197616) oriic válasza hombre[EU] (#197610) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem várható, de nem tőlem, nekem nincs most PS4-em. :)

Live-Die-Respawn

(#197617) Sirandrish válasza oriic (#197616) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szólhattatok volna...írtam volna egyet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197618) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#197572) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne fogd vissza magad.Én most tolom ezerrel.Gyere coopozni

(#197619) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#197540) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"A Far Cry 5 nekem nagyon tetszett, szórakoztató volt, kb 3 trophy maradt ki az is az Arcade miatt, nincs kedvem ennyit kinlódni multiban."
Mit kell benne csinálni?Miért szenvedés?

(#197620) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#197619) üzenetére


Zoleee83
addikt

Emiatt a kettő miatt:
-Kill 100 enemies in Arcade Multiplayer maps (Arcade only)
-Win 10 featured maps in Multiplayer (Arcade only)
(Featured maps change very frequently, there are currently 53 but aren't all created by Ubisoft. The annoying thing is that other players may not vote for them, and you also have to win the matches. )

Időrabló szenvedés volt nekem, bár igazából lehet nem volt elég türelmem/időm hozzá, így inkább eladtam a játékot, és emiatt nem lett platina. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#197621) hombre[EU] válasza oriic (#197616) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Oké :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#197622) Wesder


Wesder
félisten

Ha minden jól alkonyul megérkezik következő hónapban a PS4Pro GoW és Spiderman-nel.
Jelenleg meg van húzva az a bizonyos nadràgszíj úgyhogy úgy nézek ki mint egy szaloncukor.
Lesz majd poszt Logout-on ha végére értem a két műnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197623) .LnB válasza marilllyo (#197513) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én kellemes kis játéknak titulálom ezt a The Crew 2-t. De ennek az update-nek a trailerét látva az "idiotizmus" szó jutott eszembe. :S Azok a gumik mik?! Minek?
Egyébként meg néha-néha játszogatunk vele, és így baromi nehéz benne pénzt szerezni. Ez a Divo tetszik, kipróbálnám, de tuti milliókba fog kerülni. Eddig egy Hurricane volt a max amit megvettem benne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197624) Sirandrish válasza Wesder (#197622) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Jelenleg meg van húzva az a bizonyos nadràgszíj úgyhogy úgy nézek ki mint egy szaloncukor."

Hogyhogy? A nyakadra is tettél egy szíjat? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197625) pomk válasza oriic (#197495) üzenetére


pomk
őstag

:Y :C :R
Cirkuszt és kenyeret a népnek!
Remélem kitart majd a kezdeti lendület és az ígért változatosság nem csap át monotóniába...

[ Szerkesztve ]

(#197626) Wesder válasza Sirandrish (#197624) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, úgy a kajàval is tudok spórolni.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197627) Sirandrish válasza Wesder (#197626) üzenetére


Sirandrish
legenda

Több marad PS4prora....okos.. :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197628) NyMRooD válasza Wesder (#197622) üzenetére


NyMRooD
őstag

A számlát ne felejtsd majd el feltölteni, hogy egyes itt lakók is jóváhagyják majd a posztjaidat :))

Egyébként meg jó szórakozást majd, ebben a két játékban szerintem nem fogsz csalódni (spidey-nél az egyéb feladatokat a fő küldik közben csináld, mert utólag darálva egy idő után unalmasak)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#197629) felixo válasza Sirandrish (#197615) üzenetére


felixo
őstag

Köszi.

Redmi Note 9

(#197630) GEIL


GEIL
addikt

sziasztok!

Elvileg "minden" vezeték nélküli billentyűzetet tud kezelni a PS4 ? ( ha nem is megy minden funkció az nem gáz, csak pl az alap mozgásgombokra gondolok hogy azt lehet-e konfigolni stb ?....) vez, nélküli Logitech billentyűt tervezek rálógatni. :F

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#197631) Carlos Padre válasza proly01 (#197592) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Apa kezdődik!

8.7/10

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197632) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Min múlik, hogy a DS4 kontrollert éppen tudja-e kezelni a PC vagy nem? Vannak jó napjai, amikor elsőre minden klappol, de van amikor fogja magát és 1 kontrollert kettőnek érzékel, meg egyéb nyalánkságok. Pláne ha 2-3 kontrollerrel szeretnénk couch-coopozni, olyankor richtig sz@r.

Vagy vegyek inkább XO kontrollert PC-hez?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#197633) .LnB válasza Carlos Padre (#197631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Huhh ez az első kép, ez igen pofásan fest.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197634) oriic válasza Carlos Padre (#197631) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hinnye, egyesek nem szeretnek olyanokkal foglalkozni mint embargó meg hasonló. :DDD

szerk

Ok, már gond van az oldallal. ERR_TIMED_OUT

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#197635) Sirandrish válasza oriic (#197634) üzenetére


Sirandrish
legenda

Embargókat eszek reggelire héééj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197636) penge111 válasza Kendek (#197597) üzenetére


penge111
addikt

Köszi, ránézek, ezekkel nem babráltam... :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#197637) sutyesz96 válasza oriic (#197606) üzenetére


sutyesz96
őstag

Szerintem nem.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#197638) marilllyo válasza .LnB (#197623) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem nagyon vegyes a Crew 2. De már többször is írtam róla itt. Legfőbb gondom az volt, hogy mikor megvettem... (megjelenés után 2 héttel) konkrétan egy délutánnyi játékidőnek megfelelő tartalom volt benne. A platinája nincs 20 óra. Azóta szép számmal jött hozzá ingyenes frissítés. Versenyek, járművek, online pvp stb.

Most...amikor már 5500 vagymennyi akciósan... most tart ott a játék ahogy ezt illendő lett volna kiadni. Ezzel a mennyiségű tartalommal nem gondolnám, hogy 2 hét után már 40%-os Sale-n lett volna. Így jobban megéri nekik, hogy most már 5000-ért meg tudod venni és ehhez gyártják továbbra is az ingyenes tartalmakat?

Ez, ami most van...egy egész jó kis tartalmas cím lett volna megjelenéskor.

Szóval mára jó kis game lett ez...azt leszámítva, hogy a járműveken és a vízen kívül minden ronda, mint a világháború...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#197639) Carlos Padre válasza oriic (#197634) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lol, tényleg :D
Nekem még meg van nyitva az oldal, itt a lényeg spoiler nélkül. Jó lesz ez én mondtam.

Pros:

-Unique zombie apocalypse story where things aren’t as they seem
-Amazing character type and depth in the conflicted Deacon St. John
-Gameplay mixed with survival and shooting elements ensures smarts will win in the end
-Beautiful open world

Cons:

-Gun strafing is clunky and not an effective gameplay strategy
-Just a few too many, minor technical issues

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197640) .LnB válasza Carlos Padre (#197639) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó lesz, ezt tudtuk eddig is. De mivel több mint a többi átlagos zombis cucc? Annyi média feldolgozta már ezt a témát, annyi játék is. Van olyan amit még nem láttunk? Számomra ez a kérdés. Nekem ez még mindig egy Daryl Dixon szimulátor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197641) Woodslave válasza .LnB (#197640) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem mondjuk elég is ennyi :K (továbbra is fenntartva nem feltétlenül premierkor, de nem volt és sok ilyen már nem lesz ps4-es pályafutásom alatt)

az open worldtől félek kicsit, hogy egy idő múlva a lootold ki a 100-adik benzinkutat és öld meg a 10ezredik túlélőt :D Meg már úgy mész el egy freaker mellett hogy rá se nézel, de majd meglátjuk

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197642) .LnB válasza Woodslave (#197641) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te wicserezzél! előbb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197643) Woodslave válasza .LnB (#197642) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az most kimarad egyelőre. majd télen :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197644) Xaels válasza GEIL (#197630) üzenetére


Xaels
félisten

Ha a játék nem támogatja a bill-t akkor chaten kívül nem nagyon tudod használni átalakító nélkül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#197645) Wesder válasza .LnB (#197640) üzenetére


Wesder
félisten

Annyival tud többet hogy PS4 exklúzív.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197646) .LnB válasza Wesder (#197645) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyilván ez minden esetben plusz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197647) Wesder válasza .LnB (#197646) üzenetére


Wesder
félisten

Nézőpont kérdése, de ha egy jàték csak annyit tud felmutatni hogy exklúzív akkor igazàból nem ér semmit az a plusz. Mutassanak valami újat a fiúk és ne az exklúzivitàsra bizzàk az eladàsokat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197648) ldave válasza Wesder (#197647) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Melyik az a játék, ami csak az exkluzivitását tudja felmutatni?

A Slime draws near! Command?

(#197649) Zoleee83 válasza Wesder (#197647) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ebben az esetben a story/narrativa lesz ami egy jó játékká teszi, freakeres/zombis köntösbe bújtatva, egy megtört motoros életén keresztül.
Történet mesélésben erősek a sony exclusivak.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#197650) Wesder válasza ldave (#197648) üzenetére


Wesder
félisten

A Days Gone-ban egyenlőre többet nem làtok. A Story is lehet jó de újat szerintem az sem fog mutatni. Aztàn remélem tévedek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.