Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#196961) Sirandrish válasza vonSux (#196954) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nos, akkor néhány mondatban.
A grafika és a hangulat rendben van...persze azért nem egy GoW, de szép. Az eső pl kifejezetten tetszetős, és hát elég sokat esik :D
Az említett motorral nem az a baj hogy sokat kell rajta ülni, hanem hogy elég sz*r az irányítása neki...emellett is van még egy idegesítő tulajdonsága, de ezt meghagyom meglepetésnek!
A lopakodás olyan amilyen...akinek a HZD-ba bejött, annak itt is tetszeni fog, mert gyakorlatilag egy az egybe az van átemelve. Magas fűbe beguggolsz, és akkor sem vesznek észre ha beléd rúgnak...

Az animációkkal szerintem nincs gond, bár közelharcnál azért néha vannak érdekességek ha többen jönnek ránk, de ezt szerintem egy patchel majd javítják.
Ami nagyon nem tetszik az a közelharci fegyverek kopása, ugyanis minden túlzás nélkül egy erősebb cucc akár 10 ellenfél után képes elkopni. Skillel lehet őket ugyan javítani, de akkor is nevetséges hogy egy Baseball ütő 6-8 fejen tönkremegy...és ezen az sem segít ha szögeket verünk bele...bár legalább nagyobbat sebez.

Majd még mesélek, de még nagyon az elején vagyok :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.