Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#196351) seniman válasza hombre[EU] (#196339) üzenetére


seniman
addikt

Sosem fogom megérteni mire jó előrendelni.Limitált darabszám lesz?Nem.Lesz belőle a boltokban folyamatosan?Hát hogy a viharba ne.Nem tanultak az emberek a Shadow of TR két hét utáni leárazásából úgy látszik.Nem olyan eget rengetően kihagyhatatlan játék ez,hogy remegjek érte,a Gow is megvárt egy év után hétezerért. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#196352) EczkE válasza Xaels (#196347) üzenetére


EczkE
addikt

Mar ket napja. Sajnos csak hetfoig tart. Azert csak hetfoig mert adatot es velemnyeket gyujtenek a modrol. De mindenki par meccs utan mondta hogy ez az igazi, nem a solo meg a squad. En is egyetertek, a duo a legjobb a Firestormban.

Asszem mindenféleképpen!

(#196353) Mike válasza seniman (#196351) üzenetére


Mike
veterán

Mert kapsz hozzá cuccokat pluszban, továbbá annyira jó nézni ahogy visszaszámol. Előre felinstallálja magát, és amikor lejár a számláló már indithatod is. Olyan mint egy film premier vetítés éjfélkor. Eddig két játékot rendeltem elő, Rdr2, Kingdom hearts 3. Egyikben sem csalódtam.

Leárazva? Na igen, most megvehetném az rdr2 specialt 15ért. Helyette 12k ért játszottam vele fél évet. Bőven megérte

[ Szerkesztve ]

(#196354) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#196350) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Na én arra mondom,hogy overrated :D
A DaysGone, most pontozástól függetlenül, egy jó játék lesz, de tudjuk-látjuk-hallottuk,hogy lesznek technikai hiányosságai: gunplay, smooth animation,kritikus helyeken/pillanatokban textúra minōsége (a framerate megtartása miatt), valószínūleg bugok,glitchek (God of War 40-50óra alatt nem futottam bugba,wtf?!)... Olyan AC,FC szint ;] de remélem sok újat mutat az open-eorld témában és lesznek eventek/questek amiknek lesz negatív hatása ránk. Unom már,hogy elōre tudom,ha felveszek egy questet azután csak jó történhet velem(xp,ammo,fegyver stb). A RedDead-ben az útonállókat imádtam

Life, Uh, Finds A Way

(#196355) hombre[EU] válasza seniman (#196351) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én is szoktam elōrendelni. Fōleg Rockstar és NaughtyDog :) Abban a szent pillantaban játszani szeretném,ahogy elérhetō
Szerk.: CDProjektRed :K

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#196356) Carlos Padre válasza seniman (#196351) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én kapni fogok hozzá egy klassz fémtokot :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196357) Carlos Padre válasza EczkE (#196352) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy havert könnyebb összeszedni, mint négyet. A firestorm randomokkal halál.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196358) felixo


felixo
őstag

Megvettem Far Cry 5 Season Pass-t, de csak azért, mert így megkaptam Far Cry 3-at is. 5 DLC-k nem tetszenek. Far Cry 3 viszont egész jó, azt hittem sokkal rosszabb lesz, mivel régi játék. Ennyi pénzért ajándék volt szerintem.

Redmi Note 9

(#196359) #58978304 válasza felixo (#196358) üzenetére


#58978304
törölt tag

Mondtam én is ,hogy jo jaz a Fc3 ;)
Amúgy a Primal jobb,élvezetesebb!
Annak ellenére is, hogy nincsen benne lőfegyver :D

[ Szerkesztve ]

(#196360) RangerFox válasza #58978304 (#196359) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem az volt az egyetlen FC, amit nem akartam végigjátszani, mert nem jött be...

(#196361) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rage 2 - Everything vs. Me Trailer | PS4

Ha volt már akkor bocs, 120+ kommentet futottam át most.

Az SW játék bemutatója ma lesz? Mikor?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#196362) .LnB válasza .LnB (#196361) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na a Halo manó pont most hírezte ki az SW bemutató időpontját. Hát akkor ezt nem fogom látni elsőben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#196363) oriic válasza .LnB (#196361) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

20:30

(#196362) .LnB

:P

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#196364) #58978304 válasza RangerFox (#196360) üzenetére


#58978304
törölt tag

Pedig nagyon adja!
Végre egy Fc ami nem a megszokott sablon sémán alapult !
Nekem sem jött be eleinte de aztán úgy rá kattantam h pár nap alatt ki is pörgettem annó :)
Minnél több vadállatot szelidítettem be annál hangulatosabb lett a gameplay :)

[ Szerkesztve ]

(#196365) .LnB válasza oriic (#196363) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért köszi. :)

Inkább megyek szurkolói a csajoknak a jégkorong vb-n mint, hogy ezt nézzem. Úgy se hiszem el, hogy jó lehet. Csak ha megjelenik, és tényleg jó játék lesz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#196366) S e t h válasza seniman (#196351) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fogyasztói társadalom rákfenéje és a türelem hiánya, azonnal akarom és pláne most, mindegy milyen minőségű, mert előre bekajáltam amit a marketingesek el akartak velem hitetni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196367) EczkE válasza Carlos Padre (#196357) üzenetére


EczkE
addikt

Nem is ertem hogy randomok mert squadoznak mikor ott a solo. Eszembe se jutna squadozni vagy duozni randomokkal.

Asszem mindenféleképpen!

(#196368) Deck válasza S e t h (#196366) üzenetére


Deck
titán

Mekkora hülyeség ez..

PS5

(#196369) RangerFox válasza #58978304 (#196364) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem a modern fegyverek sokkal nagyobb szabadságot engedtek a játékosnak, a robbanásokkal pedig sokkal látványosabbak voltak az akciójelenetek. Engem valahogy nem tudott lekötni a bunkósbottal való csapkodás, de persze megértelek.

(#196374) .LnB válasza Deck (#196371) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amit Seth leírt, az sajnos teljesen igaz. Így gondolkodunk.

Én is kattogok a Rage 2-n, hogy vegyem e day1? Pedig tuti hamar lesz akció. A használt peldányokról nem is beszélve. Akkor is ugyan az a játék lesz. Az előrendelői extrák meg szart se érnek, az nem indok. Szóval puffoghatsz, de igaz.

Ha day1 veszünk játékokat az két dolgot jelent, hamarabb játszunk vele, és többet adunk érte. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#196376) Zoleee83 válasza S e t h (#196366) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pontosan, én pl. elvből nem veszek day1 játékot és nem azért mert nem futná rá hanem mert abszolút feleslegesnek tartok kidobni rá +X ezer forintot.
Tökéletes példa volt erre az RDR2, vártam vele 1 hónapot és félár alatt megvettem ugyanazt a játékot.
Számomra a +skin +fegyver meg a baromság kategória. :D
Teljesen saját vélemény, ettől még aki akar vegye day1 túlárazva skinesDLCsfegyverespakkosan' hogy elmondhassa milyen jó, vagy bosszankodjon rajta, hogy mennyire megszívta a bugos játékot.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#196377) #80123904 válasza .LnB (#196374) üzenetére


#80123904
törölt tag

Egy harmadikat is jelent. Támogatjuk a kiadót és a fejlesztőket, hogy kérünk még a minőségi tartalomból.

A LoU 2 is előrendelős, mert kérek még ilyet és ezt ki is mutatom. Minden centjét megéri majd és minden centjét megérdemli a sanyi és a ND is.

Ahogy a witcher 3 is megérdemelte.
Ahogy az rdr2 is.
stb stb

Én "nagyképűen" nevetek csak, aki érvként hozza fel, hogy fél áron vette a játékot és mekkora király ezért.
Ezek nem tömeggyártott játékok, hanem amik miatt megéri játszani. (Persze mindenkinek más a lista, de az általunk imádott játékokon spórolni számomra fura. Nem vagyok a pénztárcám ellensége, de a játékok is pénzből készülnek. Kiváló játékokat pedig szeretnék még.)
Főleg, aki használt lemezesen veszi ezeket, tehát igazából 0 forinttal támogatja, hogy jöjjenek még ilyen játékok. Ő dolga persze, csak ne legyen hülyének nézve az előrendelő, amiért ő tesz is azért, hogy jöjjön még ilyen játék.

[ Szerkesztve ]

(#196378) Kendek válasza S e t h (#196366) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez nem rákfenéje a fogyasztói társadalomnak, hanem a velejárója. Erre is épül az egész, és hacsak valakinél nem káros szenvedélyként jelentkezik a videojátékokkal játszási kényszer, akkor egy pozitív dologról van szó amivel mindenki jól jár. Ha senki sem venne játékokat mert mindenki a nagy akciókra várna, akkor nem lennének játékok.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#196379) Wesder válasza #80123904 (#196377) üzenetére


Wesder
félisten

Én a CTR-t azért rendeltem elő 2x is, mert gyerekkorom kedvenc jàtéka + igen is legyenek még ilyen jó remasterek mint az N.Sane Trilogy meg a Spyro.
Na meg nem óhajtok úgy jàrni mint a PC-sek hogy a következő jàték màr nem jelenik meg az adott platformon.
Ja meg a Border3 is Superdeluxe-ben mert hàt Borderlands.:))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196380) Dusee válasza Dreimus (#196335) üzenetére


Dusee
őstag

Köszi a választ, de megnézted a videót?
Ez nem a klasszikus első szériás visító venti probléma, írtam is, hogy 7216-os gépről van szó.
HDMI kábelből a hozzá kapottat használom, az ha jól tudom még csak 2.0, beszerzek egy 2.1-est.

(#196337) Kendek: Így kicsit megnyugtatóbb a helyzet, mert eddig ezt a cicergő hangot nem hallottam (vagy nem vettem észre), csak a kerregő hangot.
Utána olvasva már a 7116-osnál is volt ez a probléma, valszeg az első szériásnál is megvan, csak ott a ventilátor elnyomja a hangot :D
Januári a gép, még van rá esély, hogy bejáratódjon, de az a kerregés nem zavart eddig sem.
Köszi a választ!

(#196382) Xaels válasza EczkE (#196352) üzenetére


Xaels
félisten

Toltam pár kört gyorsan mielőtt haver hozta volna a Pro-ját újrapasztázni. Azért vannak még életképtelenek, kifogtam egy cseh srácot aki nem beszélt angolul és nem tudtam megértetni vele, hogy tegye be az armorplate-t... armor nélkül jött velem végig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196383) .LnB válasza #80123904 (#196377) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez is igaz.
De ennek már van pozitív és negatív hozadéka is. Pozitívak az általad felhozott példák. De ott az Anthem, Fallout76, FC, AC.. stb.

Sok játéknál nekem sem kérdés, hogy teljes áron veszem. Spider-Man, RDR2, Detroit, GoW, stb. De van ami elgondolkodtat, és van ami ki van zárva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#196384) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#196376) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elōször is 1 hónap után nem vettél RDR2-t féláron,maximum használtan, mert még karácsony után sem volt leárazva se digitális,se lemezes. Valamikor január végén-február elején kezdōdött a sale, a pénzügyi jelentések körül.
Másodszor az,hogy egy játék sikeres-e (pénzügyi szempontból) azt az elsō pár hét után döntik el,mert a bevételek nagyrészét ebben a periódusban szerzik be, ebbōl fizetik ki a befektetōket,ebbōl fedezik az új projektet(mert rögtön egy újat kezdenek el). Az általad említett RedDead december 31-ig 23m darabot szállított le ebbōl 17milliót az elsō 12 nap alatt! Magyarul az elsō 12 nap 3x annyit adtak el belōle,mint a következō 2 hónap alatt és azóta a top listákon is egyre lejjebb csúszik (ol sóbban sem fogy,mert már megvették). Az amazon listáján még a Nintendo Labo is megelōzi. Egy szónak is száz a vége: a sok "hülye" early adopter miatt készülnek a játékok

Life, Uh, Finds A Way

(#196385) sting2 válasza S e t h (#196366) üzenetére


sting2
addikt

...és akkor még finoman fogalmaztál..
De, a megjelenéskor vásárolt cím az, ami a fejlesztők felé is csorgat bevételt.
Szóval, nehéz kérdések ezek.
:U

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#196386) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#196384) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem is irtam sehol hogy újonnan vettem volna...
Megvettem valakitől akinek nem jött be.
Azzal meg felesleges jönni hogy a használttal nem támogatom a játékipart, mert jó esetben akitől megveszem az általában visszaforgatja szintén játékba.
Én tudatos vásárló vagyok meghagyom a peordert az early adoptereknek.;)
Az éttermi példád meg sántít, gondolom te sem jársz olyan étteremben ahol rossz az étel, ergo elő szűrsz te is ahogy mi is a kivárással.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#196387) S e t h válasza #80123904 (#196377) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is szeretnék prekog lenni, hogy előre láthassam, hogy melyik játék éri meg az árát már a megjelenés pillanatában.
Bár a kedvenc játékaim egyike a Last of us, miért lennék meggyőződve róla, hogy a második rész is ugyanilyen magas színvonalat fog képviselni?
Mert ugye példa van számtalan, hogy egy első rész után mit okádtak ki a készítők a piacra, vagy csak gondoljunk a rókabőrre.

De ha nem akarok szőrszálhasogató lenni és azt mondom, hogy vannak valóban felsőkategóriás ligában játszó cégek, akiknek a nevéhez valóban minőségi tartalom fűződik, ez akkor sem jelenti azt, hogy mindent cégnek ezt a bizalmat meg kéne adnom lásd pl Anthem, Fallout 76, Darksiders 3 esete.

De ha még azt is figyelembe veszem, hogy ezek a cégek a minőségi játékaikkal gennyesre keresik magukat, akkor sem értem, hogy miért fizetnék érte 25-30 ezer forintot mondjuk 15-20 helyett, mert a támogatásom nélkül kevesebb lesz a cégnél a 100 főre eső Ferrari tulajdonosok száma.

Az meg számomra még kicsit meg is mosolyogtató, hogy ezek a cégek ne az emberi esendőségre apellálva nyomnák ki ilyen áron előrendelésre a játékaikat.
A tudatos vásárlás első zátonya az előrendelés, amikor olyan dologért fizetsz, amiről azt sem tudod ízleni fog-e. Ez bizony kőkeményen lutri és sokan megfizetik az árát, ahogyan az életben sok mindenért persze.

Ez kb. ahhoz hasonlít, amikor a neten pofánkba nyomott fényképek alapján választanánk ki nyaralóhelyet, azt pofára esünk, hogy mállik a vakolat, dzsuva a kaja és majd csak nem leköpnek bennünket a vendéglátók.

Szerkesztve:

Lnb, ej, már megint egyetértünk.

Carlos, nem tudom ki ő.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196388) Balagee85


Balagee85
csendes tag

Végre sikerült! :DD

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#196389) hombre[EU] válasza S e t h (#196387) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az étteremben is kérsz kóstolót?

Life, Uh, Finds A Way

(#196390) Deck válasza .LnB (#196383) üzenetére


Deck
titán

FC meg az AC a mániád. Van akiknek megéri a teljes árát. FC számomra se ér teljeset de az AC igen :)

PS5

(#196391) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#196389) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Más maradékát él aéletcsászára :D

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196392) felixo


felixo
őstag

Szerintem kár vitázni ezen a day1 vásárláson. Mindenki eldönti maga. Nekem most lesz az első day1 vásárlásom (Days Gone). Lemezesen veszem, mert ha mégsem jönne be a játék, akkor némi bukóval eladom.

Redmi Note 9

(#196393) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#196386) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor lehet,hogy én értettem félre :R , mert amelyikre válaszoltam abból nekem az jött le hogy szerinted "hülye" ha valaki teljes áron vesz és az okos,"tudatos" pedig aki féláron használtan :) de ahhoz "tudatos" vásárló lehess kellenek a cápák

Life, Uh, Finds A Way

(#196394) S e t h válasza Carlos Padre (#196391) üzenetére


S e t h
nagyúr

A helyesírásod alapján növény vagy, esetleg csak figyelmetlen.
Főleg szerkesztve.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196395) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#196386) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig nem támogatod. Mi a biztosíték arra, hogy az illető új játékot vesz belőle? Semmi.

(#196396) Carlos Padre válasza S e t h (#196394) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Más maradékáN él aéletcsászára. Így már el lehetett olvasni? Kétszer javította vissza ez a retek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196397) S e t h válasza Carlos Padre (#196396) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó duma.
Te nem genyó vagy, hanem a másik. :C

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196398) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#196395) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mert ez a gyakorlat, biztositék persze nincs rá, ahogy a te állításodra sincs.
Az összes hardveraprós kolléga akivel valaha üzleteltem azért adta el a végigjátszott játékot hogy új játékot vehessen az árán ahogy én is..
Tudod ez egy hobby.
Nem kell megsajnálni a játékfejlesztőket, ez nem ugyanaz a story mint a warez.

@hombre - Azért szoktam új játékokat is venni, csak nem első naposan, mert kifejezetten nem szeretem a félkész optimalizálatlan játékokat.:)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#196399) seniman válasza Zoleee83 (#196398) üzenetére


seniman
addikt

Na ez meg a másik ellenérv a day1 vásárlás ellen.Hány játékot is tudnánk hirtelen most felsorolni,ami fél-egy év után került játszható állapotba?A PS2 korszakban netes frissítés hiányában rá voltak kényszerülve a fejlesztők,hogy elsőre tökéletes játékot tegyenek le az asztalra.Most meg bugos a játék,dobunk rá száz gigányi patch-et,aztán csak jó lesz.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#196400) sting2 válasza seniman (#196399) üzenetére


sting2
addikt

Amit, pont azzal lehetne kellően bojkottálni, hogy nem veszed meg első nap!
De hát, egy olyan világban, ahol a Gamerek fele, vagy talán nagyobb átlaga, úgy vásárol össze, 20-30 címet, hogy saját bevallása szerint " sokat még el sem indítottam", lehetetlen ennek megálljt parancsolni.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.