Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#196251) Bogyi007 válasza pulffy (#196246) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem az lesz a lényeg. Hanem a Marveles sorozatok többek között...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#196252) Deck válasza 30z.Samu (#196245) üzenetére


Deck
titán

Eladunk mindent is.. ;]

PS5

(#196253) zzola válasza Carlos Padre (#196236) üzenetére


zzola
félisten

A megfelelő topicba mehet...

Konzol találgatós topik

(#196254) Tatyla


Tatyla
őstag

A kölni Gamescom melyik két napja ajánlott az ilyen egyszerű gamernek mint én?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#196255) bazccka


bazccka
tag

Ha us store-ban venném a Days Gone-t, pestiesen szólva abban lesz vajon magyar fölirat?

(#196256) sasa134 válasza Tatyla (#196254) üzenetére


sasa134
addikt

Amelyikre jegyet kapsz - a hétvégi jegyek értelemszerűen nagyon gyorsan fogynak, de minden nap sold out. Jó cipőben gyere mert sokat fogsz menni/állni/téblábolni :)

Avanti Roma

(#196257) Deck válasza bazccka (#196255) üzenetére


Deck
titán

Vagy lesz vagy nem. Kérdezz rá az US supportnál az a biztos. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#196258) Wesder válasza bazccka (#196255) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196259) erahurka válasza Ronam (#196200) üzenetére


erahurka
félisten

Tjükkös, de amúgy nagyon egyszerű. Üsd a lábát amíg fel nem megy a csík, aztán ha rakétákat lő menly be alá és magát foglya eltalálni. Utána addig üsd amíg lehet.

[ Szerkesztve ]

(#196260) tboy93


tboy93
nagyúr

Srácok, tegnap beuzemeltem a 4K-t TV-t a Ps4 Pro-val es kiprobaltam a red dead2-t. Valamiert laggolt az egesz jatek, nem volt meg a 30 fps az tuti. Raadasul olyan mintha el lett volna mosodva a kep, eleg ocsmanyul nezett ki. Ps4 4k-ra volt allitva. Fhd-n semmi gondom nem volt a jatekkal.

(#196261) Kendek válasza Deck (#196257) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Felesleges rákérdezni, egyrészt mert a US supportnak fogalma sincs róla akkor sem ha véletlen lenne benne magyar felirat (annyit látnak amit mi és a magyar nincs felsorolva), másrészt pedig teljesen biztos, hogy nem lesz benne magyar felirat.

<-ƘƘ->

(#196262) sutyesz96 válasza Woodslave (#196219) üzenetére


sutyesz96
őstag

[link]

Faszolga úr megváltozni látszik. ;] :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#196263) Deck válasza tboy93 (#196260) üzenetére


Deck
titán

Játék mód bekapcsolva a tv-n?

Kendek: A support nem tudja de te igen. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#196264) Woodslave válasza sutyesz96 (#196262) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ez nem rage mert nem dühít maga a játék, tehát amikor meghalok nem idegesít nem káromkodok stb. Mondjuk lehet mert teljesen esélytelennek tűnik, sztoikus nyugalommal viselem. Annyi itt a problémám, hogy nem látom mit kellene csinálni merre kell menni :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#196265) sutyesz96 válasza Woodslave (#196264) üzenetére


sutyesz96
őstag

Meg kapásból az első mission azzal telt, hogy oda-vissza kellett rohangálni, mert az upgrade-k (skill fa(?)) nem érhetők el egyszerűen a menüből, hanem egy gépezetre van hozzá szükség. :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#196266) Woodslave válasza sutyesz96 (#196265) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szintezni meg egyik souls játékban se tudsz csak úgy, mindig vissza kell menni a hub-ba. Skillről mondjuk itt se beszélnék. Eddig nekem tetszett, most van az hogy tényleg nem tudom merre hány óra. 3 robotkutya, egy onehit óriásszemétrobot meg két drón egy mérgező felhőben.... :C Ajtó sehol, a drónt kéne valahogy felhúzni de azt nem tudom hol kell.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#196267) Dreimus válasza Deck (#196263) üzenetére


Dreimus
senior tag

Jól mondja, hogy nem lesz magyar felirat, mert más verzió van store-ra feltöltve, ilyenkor érdemes megnézni a játék store oldalát:
US kód: UP9000-CUSA08966_00-DAYSGONECOMPLETE
HU kód: EP9000-CUSA09175_00-DAYSGONSTDPREORD
GB kód: EP9000-CUSA09176_00-DAYSGONSTDPREORD

(#196268) tboy93 válasza Deck (#196263) üzenetére


tboy93
nagyúr

igen, game módra volt váltva a tv, más játék alatt nem volt gond

(#196269) 30z.Samu válasza tboy93 (#196268) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem ez volt a GTA V-nél, igaz Slim-en és 1080p-ben, de néha elég szépen belaggolt, pláne nagy sebességnél és úgy élvezhetetlen volt. Újratelepítettem a játékot és megoldotta.

Sic Parvis Magna

(#196270) Deck válasza Dreimus (#196267) üzenetére


Deck
titán

Köszi. Így teljesen más :)

PS5

(#196271) erahurka válasza Dreimus (#196267) üzenetére


erahurka
félisten

God of Warnál egyezik a HU és a GB CUSA kód? Mert ott a blyit verzión is van malyar felirat.

(#196272) Kendek válasza erahurka (#196271) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

UK Store az mindig kérdéses, ott az a biztos ha valaki megveszi és megnézi, és persze megosztja velünk (a supportot hiába kérdezzük, nem tudják megmondani ha van is benne). De US Store-ból töltve nem kérdés, hogy lesz-e benne, mert még nem nagyon volt rá példa.

<-ƘƘ->

(#196273) Tatyla


Tatyla
őstag

US storeban soha semmilyen játékon nem volt magyar felirat

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#196274) Dreimus válasza erahurka (#196271) üzenetére


Dreimus
senior tag

Hasonló mértékű az eltérés, tehát megeshet 1-2% eséllyel, hogy a brit verzióban is ott lesz a magyar, de biztosat az első tesztelő fogja megmondani vagy a fejlesztőket kell direktbe megkérdezni, mert csak ők tudják melyik telepítőbe, melyik nyelvi fájlt rakták.

Amúgy sose értem miért nem csinálják meg nem csak itt hanem az összes store-ban, hogy a játéknak a telepítője tartalmazna egy nyelvi fájl listát amit a weboldal képes lenne kiolvasni és listázná azt, ilyenkor nem lennének fölös körök, hanem egyből lehetne tudni, a fejlesztőknek meg nem nagy munka egy txt-vel több fájl.

[ Szerkesztve ]

(#196275) erahurka válasza Dreimus (#196274) üzenetére


erahurka
félisten

Vagy mondlyuk hogy miért nem kerül bele az összes légiós verzióba az összes felirat és hangsáv. Vagy legalább egy letölthető nyelvi csomag lenne.

[ Szerkesztve ]

(#196276) Dreimus válasza erahurka (#196275) üzenetére


Dreimus
senior tag

Régiónkénti eltérő szabályzások miatt nem rakják bele, plusz így tudják szűrni részben, hogy a következő játék esetében felirat és audio részre mennyit költsenek fejlesztés során.

PC részen több cég emiatt szüntette be a magyar nyelvet, mert az eladási adatok alapján azt szűrték le nem éri meg, tehát nem hozza vissza a befektett összeget sem.

[ Szerkesztve ]

(#196277) erahurka válasza Dreimus (#196276) üzenetére


erahurka
félisten

Nem azt kéne nézni, hogy hányan használlyák a feliratot? Ha sokan használlyák akkor nyilván megéri, régilyótól függetlenül. Ezt is tudnák monitorozni szerintem simán.

(#196279) Kendek válasza erahurka (#196277) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván vannak jobb ötleteink a jelenlegi rendszernél, de sokra nem megyünk itt vele. Ez nem az a fórum és topik ahol bármi foganatja lenne az ilyesmi felvetéseknek.

<-ƘƘ->

(#196280) erahurka válasza Kendek (#196279) üzenetére


erahurka
félisten

Meg a Sony sem az a cég ahol túl sok foganatlya lenne egy-egy értelmes ötlyetnek. :(

[ Szerkesztve ]

(#196281) marilllyo válasza erahurka (#196280) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem mindnyájan vettük a poént. ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196282) Mr Bond 007 válasza Kendek (#196279) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Én inkább abban látnám a reményt ha bele vonnák a közösséget, hiszen az látszódik a ps3 warez szcénában is tudnak minőségi feliratokat csinálni, és van is rájuk kereslet. (van aki emiatt tört ps3-at vett anno hogy magyar feliratos legyen a game) Ez valahol mindenkinek win-win lenne. Nekik csak egy fórumot kéne futtatni és ha kész a product akkor beépíteni, nekünk meg lenne lokalizált game. (igen tudom technikailag ez picit nehezebb egy sorozat/film felirat fordításánál, mert pl limitált a hely, de ha eleve így terveznék a dolgokat a fejlesztők akkor ezt meg lehetne csinálni vmi programmal ami ezt is figyeli/megadja mennyi karakter fér az adott helyre)

(#196283) Wlac válasza Mr Bond 007 (#196282) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, ez tényleg tök jó lenne. Ezer évvel ezelőtt aktív voltam a magyaritasok.hu-n és már akkor hatalmas igény volt a magyar feliratra, gondolom azóta csak nőtt ez. Konzolon is jöhetne egy 3rd party feliratgyártási lehetőség, mert biztos vagyok benne hogy rengeteg embernek csorbul az élménye azzal, hogy nem érti teljesen a sztorit, vagy eleve bele se kezd az egyébként fasza játékba.

Másrészt a Sony-ról beszélünk, akik azt nem bírják megoldani, hogy ne szaggasson a Store, ha egy 70 gigás játékhoz jön egy 3 gigás patch, akkor ne kelljen 130 giga szabad hely a telepítéshez, nem beszélve a régióváltásról. Szerintem nagyon nem prioritás nekik ez, ráadásul ki kellene építeniük egy rendszert a feliratok minőségének az ellenőrzésére is, mivel a userek fejében valószínűleg jobban össze lesz kapcsolva az ő nevük a felirattal. Míg PC-n ugyanis külön oldalról kell leszedni és fájlokat másolni a magyarításhoz, szóval tudta mindenki, hogy nem hivatalos dolgot szed le, addig ha itt automatikusan letöltené (és hát ennek lenne értelme), akkor a felhasználó nem Átlag József hobbi feliratkészítőt szidná, amiért a következő játékban minden második mondat helytelen és értelmetlen, hanem a Sony-t, amiért ilyen gány feliratokat gyárt.

Ettől függetlenül tök jó lenne egy ilyen rendszer a PS-re is, hátha egyszer megvalósul.

“The wha-"

(#196284) wierra válasza Woodslave (#196266) üzenetére


wierra
senior tag

A lépcsősorról fentről amikor megérkezel, akkor jobbra van az óriásrobot a két drónnal mérgező felhőben -> ehhez később lesz páncélod, ami felfogja a mérgezést.
Balra van egy körbejárható épület, először azt kell megoldani. Aztán ehhez az épülethez képest balra van egy luk a földön, arra kell menned.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#196285) Woodslave válasza wierra (#196284) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ott az ajtót már kinyitottam a shortcut :K Szóval ott keressek vmi lyukat amibe beleesek? köszi (neked nyilván nem spoiler :D :R )

azt még áruld el hogy én vagyok a balfax hogy alig boldogulok ezekkel a robotokkal (kutyaszerű) vagy mkII cuccal szívás amúgy is :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#196286) wierra válasza Woodslave (#196285) üzenetére


wierra
senior tag

A robokutyákhoz sok dodge meg gyógyítómodul kell. Amikor fal mellé ugranak, akkor lassabban fordulnak meg, akkor lehet ütni őket, én single-rigged fegyverrel szoktam halálosztani. Egyébként nem éri meg leállni velük, ha teheted, inkább hagyd a francba őket.

Ahogy feljössz a lifttel a shortcut-ba (körebjárható épületnél), az ajtóban állva jobbkéz felé a fal mellett lesz a lyuk. A közelében pihen egy robokuty egyébként.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#196287) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
Ugye jól emlékszem, hogy a PS4 lejátsza a 3D-s Bluray lemezeket?
A PS4 Pro pedig nem tudja az UHD BD-t?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#196288) Mike válasza Carlos Padre (#196236) üzenetére


Mike
veterán

vita?
ok

nem tök mindegy mi van benne? mi a specifikáció?
meg fog jelenni? igen.
meg fogjuk venni? igen.
futni fognak rajta a programok? igen.

ennyi
végre vmi amit bekapcsolok, és leszarom mi van benne, mennyi ram, milyen proci, és mennyit bír a videókártya
elég lesz benne

akit meg érdekel a bc, most is tud venni fillérekből egy ps3-mat

(#196289) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

PSN Nick változtatás utáni tapasztalatok:

- Változtatás után minden platformon újra be kell jelentkezni
- Az eddig megszerzett trófeák megmaradnak
- R6S-ben minden eredmény, rank, progress megmarad
- Felhőben tárolt mentésekkel minden oké
- AC Odyssey mentések megmaradtak, letölthető tartalmakhoz továbbra is hozzáférek
- Nem befolyásolja a Ubisoft Club-os progresseket

Igazából eddig nem találkoztam semmi hátulütővel. Engem az érdekelt, hogy a Ps3/Vitás trófeák megmaradjanak, és ez teljesült is. Jelenleg ennyi játék van letöltve, amiben van említésre méltó progressem, ha valakit érdekel, megnézhetem más játékokkal is, mi a helyzet (ps+, vagy amik a trophy listemben vannak). :)

(#196290) marilllyo válasza RangerFox (#196289) üzenetére


marilllyo
veterán

Black ops 4 már nincs meg ugye? Érdekelt volna az is mert annak a mentései online vannak, progress, cod pontok etc.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196291) pulffy válasza RangerFox (#196289) üzenetére


pulffy
őstag

Azt hogy minden platformon újra be kell jelentkezni ezt hogy érted? Mobil aplikáció meg ilyenek? :B És mi a helyzet a megosztott profilokkal?
Fortnite fent van? :)

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#196292) RangerFox válasza pulffy (#196291) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, böngészőben, mobilon, konzolon kijelentkezik a változtatás után. Nem Fortnite-ozok, így arról nem tudok nyilatkozni. A saját gépemen van egy amerikai profil is, arról ugyanúgy elérem a dolgokat. De nincs home társam, így erről sem tudok nyilatkozni.

marilllyo : Az sajnos nincs már meg. De a BO 3-at megnézhetem, az is felhőn tárolja az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#196293) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Korábban már volt róla hír, hogy készül, most megjött az első trailer is.

Frostpunk: Console Edition | Official Announcement Trailer

Live-Die-Respawn

(#196294) Xaels válasza oriic (#196293) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy jó hír, bár még a Stellarisnak sem kezdtem neki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196295) sutyesz96 válasza oriic (#196293) üzenetére


sutyesz96
őstag

PC-n imádom, csak felcsesz már a csomó patch.

Remélem a Console Edition már nem bétaként kerül ki. :C

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#196296) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg kimentek Days Gone review példányok. (Külföldön legalábbis biztosan) - Embargó vége, tesztek érkezésének ideje: április 25.

Live-Die-Respawn

(#196297) KaitouP válasza oriic (#196296) üzenetére


KaitouP
veterán

Akármilyen is lesz, meglepne, ha lehúznák. "Sony ex. cím."

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#196298) ImACeltic válasza KaitouP (#196297) üzenetére


ImACeltic
őstag

OW Zoly megteszi. :D Már most szkeptikus és az Ő előzetes hozzáállása sokszor rányomja a bélyegét a kritikájára.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#196299) Deck válasza KaitouP (#196297) üzenetére


Deck
titán

Nem azért nem húzzák le a Sony exkluzívokat mert Sony exkluzívok, hanem mert jók :)

PS5

(#196300) LeventeV válasza KaitouP (#196297) üzenetére


LeventeV
senior tag

Knack, The Order 1886, LBP 3 megkaptak a maguket. Pedig ex cimek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.