Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197401) 3L1T3 válasza felixo (#197390) üzenetére


3L1T3
addikt

Az első egy órát már lehet 04.22 óta, a teljes embargó majd 04.25-én jár le!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#197402) S e t h válasza Woodslave (#197373) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem ismerik ezek a Gergely-naptárt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197403) zzola válasza Erwinke (#197400) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#197404) d@vee válasza AXisBOLD (#197399) üzenetére


d@vee
őstag

Majd egy képet küldj már privátban, hogy milyen lett :) Én is gondolkozok az enyém matricázásán.

Ja

(#197405) storm3


storm3
senior tag

Van valaki, akinek fenn van a conan exiles es hajlando velem jatszani ot percet mig raallok a fejere es agyonnyomom?(utolso trofea a platinahoz)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#197406) Nayrobi válasza storm3 (#197405) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én benne vagyok, ha neked jó délután valamikor.

(#197407) hombre[EU] válasza Wesder (#197374) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A MS már 2017-18 óta a nextgen rajtra készül :) Ha van eszük akkor a frissen bevásárolt stúdiók címeit a launchra tartogatják,mert egy jó ár-erōs line up ilyenkor az elsō évben a legfontosabb.
remélem a Nintendo is hoz egy home consolet, akkor én kikempelem ott az elsō 2 évet míg felpörögnek a dolgok Sony/MSnél ;]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#197408) felixo


felixo
őstag

Magyar stream után nem is tűnik rossznak ez a Days Gone.

Redmi Note 9

(#197409) Tatyla


Tatyla
őstag

Megvettük a Metro Exodust a hétvégi amerikai flash sale alatt egy gyenge 25%-os akcióban. Ez a játék egy hatalmas csalódás lett hol nagyon szép hol nagyon ronda, tele logikátlansággal nagyon durván sötét helyekkel úgy hogy vakon mész a játékban bár a játék egy részén használhatunk nightvisiont de akkor ugye zöldes szürke minden. Állitolag két befejezés van szerintem sikerült a rosszabikat és a játék a végére olyan unalmas és eröltetett lett hogy a creditsnél már dózeroltam is le a merev lemezről. Aki eddig nem vette meg szerintem nem vesztett semmit.

Viszont egy másik játék is akciós volt a Vampyr ezt még most tolom de egy felüdülés a Metrohóz képest bár ez egy teljesen más stílusú játék.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#197410) ProEvoFan válasza felixo (#197408) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy nem rossz.A szokásos open world, semmi több.

Ghost Recon Wildlandshoz továbbra is keresek co-op társat.
...vagy legalább egy online coop trófeára kérek szépen egy kis helpet.Ez lenne az. :R

(#197411) sutyesz96 válasza Erwinke (#197400) üzenetére


sutyesz96
őstag

Szép munka! :K

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#197412) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig nem érdekelt a Days Gone. Gondoltam, hogy egy "újabb zombis játék". De most pár nappal a megjelenés előtt néztem két trailert, és "hmm nem is rossz". :)
Remélem sokan veszitek, kíváncsi vagyok a véleményekre.

Elnézve a trailereket, jót röhögnék ha ez is amolyan "szimulátorosabb" lenne mint az RDR2. Akkor biztos lesz sírás most is. Én meg még örülnék is neki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197413) Deck válasza .LnB (#197412) üzenetére


Deck
titán

Nem lesz lovagló szimulátor, jelen esetben motor szimulátor nem lesz :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197414) Wesder válasza hombre[EU] (#197407) üzenetére


Wesder
félisten

E3-on mutatnak majd dolgokat az új stúdióktól.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197415) Sirandrish válasza .LnB (#197412) üzenetére


Sirandrish
legenda

A karakter alapból gyorsabban sétál, de itt is van paripa, csak itt van :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197416) .LnB válasza Sirandrish (#197415) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnézném mit érne Arthur tempójával a rohanó, hömpölygő zombisereg ellen. :D Szóval még szép, hogy gyorsabb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197417) Sirandrish válasza .LnB (#197416) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vicces, de pl a sprintet nem kell használni ahhoz hogy ne érjenek el...pont azt a tempót tudják mint te :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197418) .LnB válasza Sirandrish (#197417) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pár napja nem voltam, és volt pár száz komment. Arra emlékszem, hogy olvastam, hogy te már játszol vele. Esetleg írtál róla hosszabban már? Érdekelne, belinkelhetnéd nekem a releváns kommentjeidet. Köszi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197419) Sirandrish válasza .LnB (#197418) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az embargó miatt nem nagyon mertem írni semmit, de pár gondolatot azért megosztottam..

Ha konkrét kérdésed lenne, tedd fel nyugodtan..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197420) .LnB válasza Sirandrish (#197419) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Nincs konkrét kérdésem, csak kíváncsi leszek a véleményekre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197421) Mike válasza .LnB (#197412) üzenetére


Mike
veterán

már a sírásnak? ;]
gameplayt nézzél, elérhető az is

[ Szerkesztve ]

(#197422) koncsik válasza .LnB (#197420) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Far Cry (Zombie Bike Remix) - ha felnövök, Last of Us szeretnék lenni ;) - nekem egyre jobban tetszik, de még várom (remélem), hogy beszippant a sztori...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#197423) Mike válasza seniman (#197353) üzenetére


Mike
veterán

nem, mert ő normális
a hetente/naponta fikázni idejárókkal van bajom
és ez nem csak erre a topikra vonatkozik

(#197424) Woodslave válasza koncsik (#197422) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szóval akkor felmászok egy toronyba és látom az utolsó szöget a mapon típus ez is? :U Mindegy most már akkor se állok el.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197425) Sirandrish válasza Woodslave (#197424) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmi ilyesmi nincs benne

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197426) penge111


penge111
addikt

Ki várja már június 11-ét? A Square Enix ekkor fogja bejelenteni az E3 rendezvényen az FF VII remake megjelenési időpontját, vagy nem :O

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#197427) koncsik válasza Woodslave (#197424) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Képességek fejlesztésével jelenik meg több dolog a térképen. Az eddigiek alapján írtam a FC-t, motorozok, találok egy helyszínt, ahol ki kell nyiffantani mindenkit, visszatérek a "központba", fejlesztek, jön egy történethez tartozó küldetés...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#197428) Woodslave válasza koncsik (#197427) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ok értem. Szóval azért van benne felfedezés élmény?

Most a pókembert pörgettem ki, azért jutott eszembe ez, hogy még az utolsó szalmaszál is rajta van a térképen itt reméltem hogy legalább valamit lehet találni véletlenül (kunyhó, benzinkút mittomén) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197429) koncsik válasza Woodslave (#197428) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igen (pl. elindulsz a fő küldetéshez, közben találsz egy elrejtett tanyát - mellékküldetés, nyiffants ki mindenkit stb.)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#197430) Bétaville


Bétaville
senior tag

Srácok!
Akinek még nem volt Ps plusa, az ingyen megkap 14 napot. Igaz? :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#197431) Kendek válasza Bétaville (#197430) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ha még egyáltalán nem volt az adott fiókon, akkor van egyszer 14, utána meg 2 napos próbalehetőség.

<-ƘƘ->

(#197432) Bétaville válasza Kendek (#197431) üzenetére


Bétaville
senior tag

Oké. Köszi! :R
Amúgy nehéz megcsinálni?

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#197433) Tyler Durden válasza penge111 (#197426) üzenetére

Engem nagyon érdekelne a remake, de nem vennék rá mérget, hogy ezúttal végre kapunk hivatalos megjelenési dátumot.. :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#197434) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
Mostanában jelent-e meg magyar feliratos játék? Folytatja-e tovább a Sony ezt a jó sorozatot?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#197435) Kendek válasza Bétaville (#197432) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Store-ban kell rákattintani, nem gondolom, hogy bonyolult lenne bárki számára is. :)

<-ƘƘ->

(#197436) Kendek válasza csab2 (#197434) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pénteken jön a Days Gone, egyelőre úgy tűnik, hogy az AAA exkluzívok kapnak magyar feliratot.

<-ƘƘ->

(#197437) Bétaville válasza Kendek (#197435) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R Akkor megcsinálom. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#197438) csab2 válasza Kendek (#197436) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#197439) KaitouP


KaitouP
veterán

He? :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#197440) .LnB válasza KaitouP (#197439) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért egy TiszaCipő-s kedvezménynek jobban örültem volna. Még ha tudtam is, hogy nem az lesz.
Ezek a "lengyelpiaci" Nike cipők 70-ért nem jönnek be na. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197441) oriic válasza KaitouP (#197439) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Siman ok lenne ez az akcio szerintem, aztan raneztem az oldalra es meglattam az arakat. o.O

Live-Die-Respawn

(#197442) Deck válasza KaitouP (#197439) üzenetére


Deck
titán

Nem rossz az a 25% kedvezmény. Van Vans cipőjük is. :P

PS5

(#197443) KaitouP válasza oriic (#197441) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát én is leestem a székről ahogy böngésztem most az oldalon a cipőket. Ezek hülyék. A Sonyi is, meg ez az üzlet is. Adidas cipő 110+K HUF -ért. Menjenek a francba. :U :C

(#197440) .LnB

:DDD

(#197442) Deck

Nike, meg Puma cipőket hordok általában, de azokat sem ennyiért. :DDD Még esetleg DRK cipőt tudnék elképzelni, de van egy-egy darabom az előbb említettekből, nincs semmi bajuk, teljesen indokolatlan és felesleges lenne cipőt vásárolnom. :D

#nembajmertezektőlacipőktőlleszeligazánGAMER

Akkor már szólt volna a kedvezmény gamer székekre, egyéb perifériákra (megfizethető áron), vagy valami. :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#197444) BoneDragon válasza oriic (#197441) üzenetére


BoneDragon
veterán

Gondolom abba a magas árba belevan alapból kalkulálva a 25% akció, szóval igy olyan, mintha nem is lenne. Ravasz...

(#197445) Deck válasza KaitouP (#197443) üzenetére


Deck
titán

Csak a Vans-t néztem.
100k-? Az nem semmi :D Inkább szólna valami normális üzletbe.

PS5

(#197446) Carlos Padre válasza Deck (#197445) üzenetére


Carlos Padre
veterán

100k egy cipő? O.o

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197447) Deck válasza Carlos Padre (#197446) üzenetére


Deck
titán

Az oldalon igen. Sok a kamu ár.

PS5

(#197448) S e t h


S e t h
nagyúr

Cipő ára egy konzolé? Tuti van közös halmaza, gondolom előtte felmérték.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197449) penge111 válasza .LnB (#197440) üzenetére


penge111
addikt

Inkább akkor járok továbbra is saruban... :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#197450) Skillerz válasza KaitouP (#197439) üzenetére


Skillerz
tag

Ez a bolt nagyon szimpatikusnak tűnik, jelenleg is fut valami sale amire persze nem vonatkozik a 25%. A vicc, hogy az akciós árak is drágábbak mint máshol akció nélkül. Tipikus átb*szós webshop...

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.