Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197901) markknight válasza NyMRooD (#197900) üzenetére


markknight
veterán

Kizártnak tartom, hogy ezeket a streaming/bérlés szolgáltatásokat összesen 2-3 millióan használják. Lehetetlenség :D valaki hamukázik

(#197902) Wesder válasza NyMRooD (#197900) üzenetére


Wesder
félisten

Jobb lenne egy olyan kimutatàs ahol a PSNow arànya az elérhető orszàgonként van lebontva. Az is orszàgonként 46-47k ember àtlagosan. Ez elég vérszegény. Na és ha évek alatt ennyit tudott összehozni a Sony, akkor a Stadia meg Xcloud sem lesz valami sikeres.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197903) NyMRooD válasza markknight (#197901) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, valami nagyon nem stimmel, lehet ennyivel nőt az aktív előfizetők száma, vagy a superdata kimutatása téves (ami valószínűleg inkább csak tipp). Ha azt vesszük alapul akkor 2+ millió felhasználóval kellene rendelkeznie a PSNow-nak.

wesder: A streamingnek még nem jött el az ideje, még vannak problémák amit meg kell oldani, ha zenében és filmekben nem lenne ilyen sikeres, nem erőltetnék a játékokkal sem. A google azért szállt csak be mert nagy piac a gaming, egyszer majd jó lesz, a Sony-t meg az Ms-t meg a név/múlt kötelezi.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#197904) Wlac


Wlac
Ármester

Tök jó ez a stream alapú világ, de játékokban még nincs itt az ideje. Hiába nagy sebességű sok helyen a net, még kábellel is tapasztalok néha egy-egy lag spike-ot a multis játékokban, gondolom a streamelt single playereknél is ez lenne a helyzet. Sok ember ráadásul szerintem nem is szenved vele, egyszer kipróbálja, nem jön be neki, mert pl. wifivel kapcsolódik a nethez a gépe, és ezért laggol és el is engedi a dolgot. Nem beszélve arról, hogy új játékból is annyi van, hogy nem éri be magát az ember, szóval ki fizetne azért havidíjat, hogy régi játékokat játsszon - amik sajnos sokszor csak az emlékeinkben annyira jók, mint amilyennek hisszük őket.

“The wha-"

(#197905) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Voltmá?

Ez valami hivatalos oldal ahol ez megjelent?

https://twitter.com/PlayStationAsia

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197906) 30z.Samu válasza l.skywalker (#197905) üzenetére


30z.Samu
félisten

A The Witness nem rég volt Plus-ban.

Sic Parvis Magna

(#197907) l.skywalker válasza 30z.Samu (#197906) üzenetére


l.skywalker
félisten

És itt is szokott lenni gondolom régiónkénti eltérés, igaz?

szerk: ja látom Ázsiában egész más szokott lenni. Pl. áprilisban náluk Conan Exiles helyett What Remains of Edit Finch volt. Előtte pedig a The Witness helyett az Action Henk. Akkor ez max félinformációnak jó amit beraktam sorry...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197908) belan


belan
addikt

A vampyr kinek tetszett ? Mennyire horror ?

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197909) hombre[EU] válasza NyMRooD (#197900) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem az a lényeg mennyi felhasználója van egy-egy szolgáltatásnak,hanem mennyi pénzt generálnak. Spoiler: keveset, ~$100 millió évente ami zsebpénznek is kevés ebben a bizniszben. Ez csak egy promóciós cukorka. A GamePass jelen pillanatban azért létezik,hogy növeljék a bázisukat. Megveszed az X-et az $1 GP miatt,de a $60-os Metroból/DMCbōl jön a cash. Simán lehet 5-10 millió GP felhasználó is.
A PS Now-ra egyáltalán nincs szüksége a Sonynak, fōleg a nextgenben, ha mūködni fog az összes BC

Wlac ez így van :) nem mi akarjuk,hanem ōk

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#197910) markknight válasza l.skywalker (#197905) üzenetére


markknight
veterán

Jaaj neeeee! Witnesstõl nincs menekvés 😂

(#197911) 30z.Samu válasza l.skywalker (#197907) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt nem tudom, sose nézem a többit. :D

Sic Parvis Magna

(#197912) l.skywalker válasza markknight (#197910) üzenetére


l.skywalker
félisten

EU-ban nem az lesz, csak nem tudtam, hogy régiónként más-más címek is lehetnek a PS Plus kínálatában. Ez csak Ázsiára vonatkozik. A Metal Gear Survive valszeg itt is lesz, de a The Witness biztosan nem jön még egyszer :D

(#197911) 30z.Samu: ezek voltak Ázsiában [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197913) ldave válasza belan (#197908) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nem igazán horror, erős 7 pontos játék. Nekem a hangulata, a szereplők és a történet tetszett, a harcrendszer picit gyengus, de szokható. Ahogy a karakterfejlesztést megoldották, az pedig nagyon eredeti.

A Slime draws near! Command?

(#197914) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#197915) belan válasza ldave (#197913) üzenetére


belan
addikt

:R

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197916) markknight válasza l.skywalker (#197912) üzenetére


markknight
veterán

Ez a Metal Gear Survive sem piskóta :D fuhú

(#197917) tuki2200


tuki2200
senior tag

Na 1 év és Xbox meg Nintendo kanyar után, újra csatlakoztam a tulajok közé. Van most valami jó deal a storeba?

(#197918) hombre[EU] válasza oriic (#197914) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most hallok róla elôször, de az elsō 2 perc megvett kilóra :) stealt-survival-puzzle. Gondolom a gameplay "pc ultra"

Life, Uh, Finds A Way

(#197919) Bétaville


Bétaville
senior tag

Srácok!
Valaki meg tudná mondani, hogy a Van Helsing-ben, hogy kell menteni? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#197920) S e t h válasza tuki2200 (#197917) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kezdjem el felsorolni a több száz akciós játékot, mivel nem tudom mit preferálsz?
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197921) 30z.Samu válasza Bétaville (#197919) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tedd pihenő módba a gépet. :DDD

Sic Parvis Magna

(#197922) KaitouP válasza 30z.Samu (#197921) üzenetére


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#197923) Bétaville válasza 30z.Samu (#197921) üzenetére


Bétaville
senior tag

Az rendben van és, ha van egy kis áramkimaradás? :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#197924) 30z.Samu válasza Bétaville (#197923) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szünetmentes táp. ;]

Sic Parvis Magna

(#197925) Bétaville válasza 30z.Samu (#197924) üzenetére


Bétaville
senior tag

:W :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#197926) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#197927) madkiller


madkiller
őstag

Elkezdtem kipróbálgatni a Days Gonet, még nem tudok róla pontos véleményt mondani, de elsőre nagyon tetszik. Grafikája sokkal jobb, mint a E32016os videokon. Játékmenet az nagyon hasonlít a Horizonra (ami további játékból lopta össze elemeit) , hangulat jó. :) Ezért a játékért vettem meg a ps-t , mert tudtam jön rá. Engem megfogott a videójával.

[ Szerkesztve ]

(#197928) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem mondom, hogy életszerűségre kell törekedni egy játékban, ami a zombikról szól, de azért az egy kicsit vicces, hogy fejszék, balták, baseball ütők pár ütést követően használhatatlanná válnak. Miből vannak a zombik, kőből?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197929) oriic válasza l.skywalker (#197905) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miközben PlayStation Japan oldalán:

Darksiders: Warmastered Edition
Metal Gear Survive
PlayStation Plus 2019 May and June Exclusive Toro theme

Szerintem mi utóbbit kapjuk.

Live-Die-Respawn

(#197930) Carlos Padre válasza .LnB (#197894) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem, de neked egészen biztos elküldöm majd :p

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#197931) Imilenni


Imilenni
addikt

Hát, így két óra játék után a Day 1 patch nélkül (Days Gone)
Nekem bejön, maga a hangulata számomra teljesen átjött, befogadtam.
DE!!!
Nem tudom mikor láttam utoljára ilyen hülye "videós" részeket. Nem értem miért nem hagyták hogy fusson inkább az engine-el, minek raktak bele inkább videókat, idegőrlő :W
Aztán a küldetések, hát ránéztem és what? Számomra átláthatatlan az egész.
Aktív feladatok, oké fő és mellék szálak.
De a folyamatban?
Pl
Leon üldözése.
Oké megvolt minden, 50%. Mikor lesz 100? Ha leadtam a sapkáját?

Ezeket leszámítva tetszik a játék, fat konzolom van, a legelső szériából. Késő töltő textúrák nem voltak.
Bár be-be esik 20 fps körülre amikor fordulok a motorral :(((

Press "F" to pay respects.

(#197932) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dying Light 2 ott lesz E3-on

Live-Die-Respawn

(#197933) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Lehet már kéne topic a days gonenak. Eszembe jutott vki irta nem kell sprint hát de qrvara elkapnak... :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197934) Sirandrish válasza Woodslave (#197933) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én írtam...és este kell... Nappal nem érnek utol.
Legalábbis én ott benny hilleztem vagy 6 korccsal 5 percig :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197935) oriic válasza Woodslave (#197933) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jött már privát ez ügyben, szóval megcsináltam:

Days Gone topik

(#197936) Sirandrish

Láttam, már intézkedünk! :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#197936) Sirandrish válasza oriic (#197935) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor az enyémet töröld, me csináltam én is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197937) RangerFox válasza S e t h (#197928) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sose értettem, miért akadnak fent az emberek ilyeneken... Ez egy játék, amikor elkezdesz játszani vele, el kell fogadnod a játékszabályokat, hogy a részese legyél a világnak, az élménynek. Profi gameplay designerek alkotják meg ezeket a szabályokat, és arra jutottak, hogy a tárgyak ekkora fokú elhasználódása (és az ezzel járó lootolás, resource management) hosszú távon a játék javát szolgálja. Nem mellesleg így passzívan sarkallják a játékost más gondolkodásmódra, hogy kipróbáljon új dolgokat, máshogy közelítsen meg egy ellenséges csapatot.

(#197938) seniman válasza v!ct0y (#197837) üzenetére


seniman
addikt

80-90K környékén már hirdetik a lófogáson.Én is gusztustalannak tartom,akárcsak azt ami az 500M Pro-kkal történt,volt aki ötöt vett csak hogy nyerészkedhessen rajta. :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#197939) Bencus88 válasza oriic (#197914) üzenetére


Bencus88
nagyúr

költséges lesz ez a május :DDD

(#197940) S e t h válasza RangerFox (#197937) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt a "sosem értettem miért akadnak fent az emberek ilyeneken" közhelyet elsütötted az Anthem, Fallout76 topikokban is?
Mert azokat a játékokat is profi gameplay designerek alkották.
Kritikát, észrevételt meg csak szabad megfogalmazni, főleg ha ezzel kapcsolatosan már máshol is elhangzott, ergo nem egyedi szívfájdalom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197941) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok vettem egy 3 méteres joy töltőkábelt és az érdekelne hogy eddig töltésnél mindig ki-be húzgáltam a gépből de ezt a hosszút ott hagynám mellette bedugva ez gondolom nem gond?

(#197942) WhiteWalker válasza RangerFox (#197937) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez anno a Dead Island játéknal óriási fekete pontnak számított .
Most meg a " játék javát szolgálja"? :U

[ Szerkesztve ]

(#197943) Sirandrish válasza S e t h (#197928) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt írtam én is. Szöges bézbóz, oszt 8 fejütés után már elkopik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197944) .LnB válasza oriic (#197929) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne. Neee

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197945) birorichard válasza oriic (#197865) üzenetére


birorichard
őstag

Akkor a terv 20 evvegi-21 marc megjelenes lehet. Addig valszek tlou2 sem lesz :(

(#197946) gyuromoj válasza birorichard (#197945) üzenetére


gyuromoj
veterán

TLoU2 nagyon idén érkezőnek néz ki, sőt szerintem crossgen lesz. Szóval PS5-re is lesz egy szebb/jobb változat.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#197947) psycroptic


psycroptic
őstag

Nektek működik az online rész a ps-n? Nekem hibát ír ws-37505-0, az internetkapcsolatot leteszteltem. Az szerint van netem.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#197948) RangerFox válasza S e t h (#197940) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Áh nem, nem járok olyan helyekre... És nem feltétlen érdemes felhozni két ilyen fekete foltot a videojáték iparból, mint az a két játék. És persze nem baj a kritika, szívesen olvasom őket, de akkor nyilván az se baj, ha reagálok rá.

Egy túlélőjátéknál negatívumként felhozni a tárgyelhasználódást viszont kicsit abszurd. Dying Light/TLoU-ban is volt ilyen, ez egy teljesen elfogadott és jól bevált rendszer. Egy extra dolog, amire a játékosnak figyelnie kell, nem szabad meggondolatlanul össze-vissza csapkodnia. Plusz a játék kevésszer kényszerít arra, hogy (ne lopakodva) közelharcba keveredj. Persze értem a problémád, de szerintem még így is ésszerű keretek között maradtak és engem nem zavar, hogy az életszerűséget a háttérbe szorították a gameplay érdekében.

De ha már az életszerűségre kellene törekedni, akkor a GoW-nak is fel lehetne hozni hibaként, hogy nem tudsz helyben ugrálni, vagy a GTA V-ben se tudsz pl. egy gödröt ásni, pedig a való életben ezeket meglehet csinálni, ráadásul egyik sem zombis játék. :D

A játékról átfogó véleményt a végigjátszása után fogok megfogalmazni. Annyit már most látok, hogy számtalan egyéb hibája van, amik sokkal szembeötlőbbek és zavaróbbak, mint az elhasználódás.

(#197949) Kendek válasza Szilágyi84 (#197941) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kontroller akkumulátornak nem feltétlen tesz jót, célszerűbb ha használat közben azért néha le is merül. Ha folyamatosan fullon van és a kisebb önkisülésekre mindig rátölt, akkor egy idő után tönkremegy.

<-ƘƘ->

(#197950) S e t h válasza RangerFox (#197948) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én ezt akkor is kritikaként rovom fel a játéknak és ha nem az életszerűtlensége miatt, akkor azért mert egy az egyben pofátlanul a Last of us-ból van nyúlva. Persze jótól lopni nem szégyen, de ami xar azt miért?
Én egyetlen kritikai érvet róttam fel anno a Last of us-nak. Miként lehetséges az (Last of us), hogy engem cafatokká lőnek, de ha lopakodásból ölöm meg az ellenfeleket, akkor kiderül, hogy azok üres tárral viseltek csak fegyvert, értsd úgy, hogy egy darab lőszer nem volt náluk.
Lőszer nélkül patrolloznak egy zombik által elárasztott világban?
Nekem nagyon bejött az a game, de ez számomra érthetetlen volt.
Na most ez is pofátlanul át lett emelve ide. Ez amolyan wtf érzés számomra, mert pont az vonz ebben a játékban, hogy láthatom, egy kvázi zombi apokalipszis után miként tudnának boldogulni az emberek.
De ez az ütök párat törik minden, mások meg üres fegyverrel rohangálnak, na, nem kellett volna azért mindent átemelni a Last of usból.

A Dying light meg nagy kedvencem a témában, de ott nem volt ennyire látványos az amortizálódás. Ott volt értelme craftolni, na de itt?

szerk:
Egyébként nálam az idei évben az eddigi legjobb game a hibáival együtt is, de nem fogok elmenni kritika nélkül mellette, mert 100%-os game amúgy sincsen.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.