Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#196401) sp8787 válasza sting2 (#196400) üzenetére


sp8787
addikt

Gondolom nem az itt levok tulnyomoreszerol beszelsz sztem. Mivel itt a tobbseg az 1/2 lepesre a torrentezestol mokat tolja.Ertsd > megveszem dobozosan majd eladom szinte vagy ugyanannyiert = semmivel nem jarulok hozza egy jatek fejlesztesehez. Majd ezutan beirja a fikatengert mintha a semmiert barmit is kapnia kellett volna.

Szoval mehh ez a az egesz.

(#196402) _drk válasza sp8787 (#196401) üzenetére


_drk
őstag

De szabad kereskedelem van! Így működik a világ. Ennyi erővel legyen mindenki jó fiú és csak új dolgot vegyen, tehát zárjuk be a Hardver Aprót, vagy akár egyből az Ebay-t.
Én azon nem módosíthatok, de ha egyszer a tulajdonomba került, azt csinálok vele amit akarok.
De egyébként én is sajnálok egy játékért kiadni 20 ezret. Most bármilyen szupijó, meg ez a hobbim, de akkor is csak játék. Magyar átlagkeresetnek meg elég nagy befektetés éves szinten minden hónapban a -20k.
De látszik, hogy nekik is megéri. Azért vannak játékok aminek nem megy le az ára. Plusz akciós időszakok vannak amivel a hülyére keresik magukat.
Ezért ez nem egyszerű témakör, amiben fúúj előrendelés, meg hülye az aki használtan vesz bármit is...

[ Szerkesztve ]

(#196403) WaterWave válasza Balagee85 (#196388) üzenetére


WaterWave
veterán

Ügyes... Nálam 3 van:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#196404) sp8787 válasza _drk (#196402) üzenetére


sp8787
addikt

Tiszta. Persze kicsit sarkos amit irtam de sztem azert ertheto.

Mondjuk aki havonta 20K-t elkolt jatekra az vagy megengedheti maganak vagy/es siman fuggo mert annyi jo jatek sztem nem jon ki egy evben.

Egyebkent is van egy reteg aki meg siman fuggo/maniac es ha meg is vesz egy jatekot abbol nem jatsza ki a teljese erteket mert mar kozben is azon agyal ,hogy mar menni kellene a masikra.

[ Szerkesztve ]

(#196405) hombre[EU] válasza seniman (#196399) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem kell túldramatizálni a helyzetet. Január óta megjelent AAA játékok PS4-re kész állapotban: RE2 remake,KH3,Ace Combat 7, Metro Exodus,Dead or Alive 6, DMC5,Tropico6,Sekiro... És ehhez képest jött egy félkész Anthem (Division-rōl nem tudok semmit)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#196406) hitvanyalak válasza sp8787 (#196401) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

És a SONY mégis abszolút hozzájárul ehhez, magyarul legális. A torrentezésnél nem egy tanulmány mutatta ki, hogy aki letöltheti, az akkor sem veszi meg ha nem tölthetné le( manapság ez egyre nehezebb is a sok folyamatos netet igénylő játék miatt). AZ biztos, hogy amikor autót/házat veszel használtan, akkor sem támogatod a gyártót/kivitelezőt, gondolom ezekből is csak újat vehet mindenki. :U

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#196407) sp8787 válasza hitvanyalak (#196406) üzenetére


sp8787
addikt

Es egy hasznalt dobozos jateknal milyen rendszeresseggel kell olajat cserelni, kopoalkatreszt csereltetni, tetoszerkezetet felujitani....etc. azaz ugyanabba az iparagba ujra "befizetni"?

Csak ugy kivancsisagbol

(#196408) raziel01 válasza sp8787 (#196401) üzenetére


raziel01
veterán

"Majd ezutan beirja a fikatengert mintha a semmiert barmit is kapnia kellett volna."

Ja mert csak akkor lehet valamiről véleményed ha teljes árat fizetsz érte? Ha valami gyenge az akkor is gyenge ha én csak féláron vettem store-ból meg akkor is gyenge ha én használtan veszem és tovább adom.
A fejlesztőknek még ígyis megéri, mert a jó játékból több millió példány elmegy. Ha annyira gáz lenne a helyzet akkor a Sony tenne ellene.

Official PlayStation Used Game Instructional Video

(#196409) #80123904 válasza raziel01 (#196408) üzenetére


#80123904
törölt tag

A linkelt videóval jó pár millió embert győztek meg arról, hogy ps4-et vegyenek. Ez egy remek taktikai húzás volt a részükről.

Ennyi év múlva is vannak emberek, akik azt hiszik, hogy xboxon nem lehet használt játékot csereberélni.

Elhiheted, hogy a sony is szívesen lelőné ezt a piacot, de ezt a másik fél kihasználná és ezt nem tudják bevállalni, mert nagy hátrány.

(#196410) sp8787 válasza raziel01 (#196408) üzenetére


sp8787
addikt

Senki nem beszelt a teljese arrol. Meg hagyjuk mar ezt a regi de tenyleg jol elsult marketinget. Nem errol beszeltem.

De a te kedvedert leegyszerusitem.
Tessek ( -X)+X=0
Ertheto vagy megmagyarazzam?

(#196411) Crucio


Crucio
aktív tag

Sziasztok!
Leszedtem a Blackout free trial-t, de nem tudunk split screenben játszani. Ezek szerint a free trial nem kapta meg ezt a lehetőséget? Van olyan, akinek sikerült?

(#196412) KaitouP


KaitouP
veterán

Star Wars Jedi: Fallen Order leleplezés pillanatokon belül, oriic írásában van nézhető link: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#196413) _drk válasza sp8787 (#196410) üzenetére


_drk
őstag

De ha ez ennyire bukó, miért mennek le az árak? Miért vannak akciók?
A filmek miért kerülnek ki dvd-re?
Totál megéri nekik, totál marketing bullshit az is hogy az első hétvége számít.
De játék eladásokban is.
Most mondjuk egy ps ex-nél is sokáig nem megy le az ára, ott megveszed mert nem is szart kapsz, de ne legyen már minusz nekik ha csak 15-ért veszem meg később.
A használt játék meg a konzolt adja el, ami mondjuk pc-n kihalt, azt a Sony felszárnyalja az egekben.
Ki érti ezt? Mi biztos nem!

[ Szerkesztve ]

(#196414) sp8787 válasza _drk (#196413) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem nem ugyanarrol beszelunk, en nem beszeltem arrol ha akciosan megveszel vmit..etc. De ha dobozosan megveszel vmit 8K-ert majd 2 het mulva eladod 8K-ert akkor az adott jatek fejleszteset..etc. nem te fizeted nem te teszed nyeresegesse a projektet, nem miattad fog keszulni egy indulni egy ujabb projekt.Amivel semmi gondom de ez sztem pont ennyire egyszeru.

A konzolok meg ugye allitolag vesztesegesen gyartodnak ami ha igaz akkor csak ugy lesz nyereseges a dolog ha pl. befizetsz a PS+-ra...etc.

(#196415) markknight válasza KaitouP (#196412) üzenetére


markknight
veterán

A poszter tiszta Jedi Academy, remélem hasonló lesz

(#196416) sp8787 válasza raziel01 (#196408) üzenetére


sp8787
addikt

Amugy sztem ezt a videot megvagtak.
Azt a reszt latom amikor atadja a jatekot de azt a reszt mintha kivagtak volna ahol a fizetes tortenik. :DDD

(#196417) Xaels válasza KaitouP (#196412) üzenetére


Xaels
félisten

Ígéretes előzetes lett, bízom bennük.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196418) _drk válasza sp8787 (#196414) üzenetére


_drk
őstag

Közvetetten járul hozzá. Ezáltal viszi előrébb az egész bizniszt, mert itt rengeteg félnek pénze van belőle.
Lehet azon a lemezen semmit nem nyer az a stúdió/kiadó, de lesz olyan játék amit ő fog megvenni és akkor már közvetlen módon járul hozzá, ha még nem is teljes áron, de egy üzletből kihozza már pénzt termelt sok félnek. Az egész játék ipar ezáltal mozog.
Ha nem lenne használt auto, meg után gyártott alkatrészek akkor teljesen máshogy működne a közlekedés is. El se tudjuk képzelni hogy hogy.
Ps 5-ben még mindig lesz lemez meghajtó mert legtöbb félnek így éri meg.

(#196420) #58978304 válasza RangerFox (#196369) üzenetére


#58978304
törölt tag

Haha nem csak bunkósbot van ! :D
Különböző gránátbszerűségeket lehet később gyártani meg agyon lehet tuningolninaz íjjat is.
Amiből ha jól emlékszem 2 fajta van (kicsi ,nagy)
3 nyílvesszőt is ki lehet lőni majdan és a tuning hatására marha nagyot is sebez.
Mondom nekem sem jött be eleinte pont a fegyók hiánya miatt de azt kell mondjam nagyobb fun mint akármelyik Fc :)

(#196421) sp8787 válasza _drk (#196418) üzenetére


sp8787
addikt

Lehet ezt ragozni persze. Peldaul vki vesz egy PS4-et de semmit nem jatszik csak Warframe-et viszont az o gepe is hozzaadodik ahhoz az eladott mennyiseghez amirol majd kijon a hir es generalaja a tovabbi eladasokat.......

Szoval yupp
Szerintem tultargyaltuk. Mindenkinek igaza van es senkinek sincs igaza. :K

(#196422) #58978304


#58978304
törölt tag

ja mivel kimaradtam a day 1 es eszmecseréből....
Az a légyeg Day 1 vásárlásnál,hogy nem veszünk össze visza mindenféle szir szart!
Honnan tudom h szar e a kiszemelt játék?
Egyszerűen megjelenés előtt megnézek jópár trailert,gameplayt esetleg demót tolok ha van.
Abból már simán el lehet dönteni,hogy be fog e majd jönni vagy sem.
Eddig még én ezzel a nagyon egyszerű teknikával ( zseni vagyok mi? :D ) még sohasem lőttem mellé!!
Írok pár példát.
Day 1 vettem:
-Doom VFR
-Resi 7
-Resi 2
-Gow
-RDR2
-Unchartedek

Pár hónap\év után vettem mert a gameplayekből lejött h ez bizony nekem nem day 1 lesz :

-SW BF2
-HZD
-Cod WW2
-Shadow of Tombraider (
Nekem az a játék nem ér többet ~15€ nál mivel a Tr nem az igazi tr már egy ideje csak valami akció szutyok ami egyszer játszós kat )
Ellenben a nem éppen mai gyerek az Aniversary pl. ma is pörgött (ez kicsit elgondolkodtató )

-Pókmannert a mai napig nem vettem meg és nem is fogom :D
(Pedig tudom sokaknak tetszik a game de nekem ezek a szuperhősök már halál unalmasok játékban és filmekben is)

The Last of us, a Days Gone ,Rage Day 1 lesz.
Egyszerűen tudom hogy oda fognak pirítani :D

[ Szerkesztve ]

(#196423) hitvanyalak válasza sp8787 (#196407) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Senki nem beszélt fenntartásról, megvásárlásról volt szó.
De abban igazad van,hogy mindenkinek igaza van és valahol senkinek sincs.

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#196424) Carlos Padre válasza wolf13 (#196419) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pont annyira győzött meg, mint a film.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196425) S e t h


S e t h
nagyúr

Amúgy megnézve egy Days Gone, vagy Ghost of Tsushima trailert, de legyen akár szó egy GOW vagy RDR2 teaserről, esetleg gameplay videóról, a hangulat, az ami átjön.
Szóval akkor mi is volt ez, ami bemutattak Fallen Order gyanánt?
Van akinek annyira fel tudta kelteni az érdeklődését, hogy kettővel is megemelkedett volna a pulzusa?
Ez egyelőre pénztárca kímélő üzemmód, ennél azért több kellene.

KOTOR, ami a zsebemben kotor, ez sajnos messze van attól.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196426) pulffy válasza S e t h (#196425) üzenetére


pulffy
őstag

Szerintem nincs semmi baj ezzel az előzetessel. Nem jó hogy ha sokat spoilereznek. Amúgy meg ki vagyok(vagyunk) már éhezve egy jó kis fénykardozásra.

Ti is észrevettétek hogy EA-nél nagyon szeretnek falon futkározni? :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#196427) #80123904 válasza pulffy (#196426) üzenetére


#80123904
törölt tag

A jedi academyben is volt falon futás, ami multiban is eléggé hasznos volt.

(#196428) Rage47 válasza pulffy (#196426) üzenetére


Rage47
veterán

Respawnnál alap a falon futás, simán átemelik a Titanfallból :D

(#196429) hombre[EU] válasza wolf13 (#196419) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem értem,hogy ez a trailer miért nem volt kész már tavaly az E3-ra? Nem volt meg a story? :U

Life, Uh, Finds A Way

(#196430) Rage47 válasza .LnB (#196361) üzenetére


Rage47
veterán

ez kell :D

(#196431) Polllen válasza S e t h (#196425) üzenetére


Polllen
nagyúr

A RDR2 teaser-re ez az első google találat, 2016-s.

És az új SW trailer a semmilyen. Értem... ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#196432) #80123904 válasza Polllen (#196431) üzenetére


#80123904
törölt tag

2 évvel a megjelenése előtt vs fél évvel a megjelenés előtt

(#196433) hombre[EU] válasza Polllen (#196431) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tudod mi a legnagyobb poén? Hogy azok a gameplay képek a végleges verzióból :D
A SW trailer pedig a legjobb esetben in engine átvezetōk,de lényegtelen,mert látszik az egészen,hogy még sok idō kell(ene) neki. Minimum 1 év.

Life, Uh, Finds A Way

(#196434) Polllen válasza #80123904 (#196432) üzenetére


Polllen
nagyúr

Fél évvel a megjelenés előtt a 3. trailernél jártak már. Szépen építették fe.

Az SW-nél is ezt csináljak, csak később kezdték, tartalmasabb is lett az első trailer.

hombre[EU

Miből látod, h kell még neki idő?
Kaptunk egy trailert, ami kb arra jó, h el tudjuk helyezni mi is ez...Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#196436) hombre[EU] válasza Polllen (#196434) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Abból, hogy még egy konzisztens 120 másodperces videót sem tudtak elkészíteni. Facial animation, mozgások (mocap még nincs kész?), textúrák minōsége, és én úgy látom a karakterünk arca sem egyezik meg minden jelenetben ( jeleneteket még nem hasonlítottam össze).

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#196437) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

The Last of Us Part 2: Laura Bailey Finishes Performance Capture
Készen állunk-e rá mentálisan? :) Ez a game nagyon mélyre fog lemenni

Life, Uh, Finds A Way

(#196438) markknight


markknight
veterán

Nekem az nem volt szimpi mikor a csávó nevetve mondta, hogy a fénykard meg a force alapból elad egy játékot és számomra az is aggodalomra ad okot, hogy sokat emlegették azt, hogy ez a játék több, ebben sokkal sokkal több van mint amit látunk. (wtf, egy cinematc videónál jóhogy több bazze)Nem is értem minek kell ezt felhozni.

[ Szerkesztve ]

(#196439) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

A névváltásról volna pár kérdésem:
- milyen speciális karaktereket lehet használni?
- van korlát, hogy milyen hosszú lehet a név?
- a "megváltoztatott név bugnál" a játékokban számít, hogy vagy speciális karaktereket a névben? Azaz ezt a hibát el lehet kerülni, ha nem használok speciális karaktereket?

(#196440) Tatyla válasza .LnB (#196361) üzenetére


Tatyla
őstag

Ebből még a végén day one vétel lesz...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#196441) ProEvoFan válasza Sanyi.mTs (#196439) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PSN ID csere magyarul.
Ez mehetne összefoglalóba is.

(#196442) marilllyo válasza Crucio (#196411) üzenetére


marilllyo
veterán

Split screen nincs blackout módban. Csak zombi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196443) 30z.Samu válasza marilllyo (#196442) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyáltalán jelent meg olyan játék mostanság, amiben van még Split screen?

Sic Parvis Magna

(#196444) sp8787 válasza 30z.Samu (#196443) üzenetére


sp8787
addikt

Nascar Heat 3 :K

(#196445) pulffy válasza ProEvoFan (#196441) üzenetére


pulffy
őstag

Az nem teljesen igaz hogy :
"csak a 2018. április 1. után megjelent PlayStation 4 játékok "kezelik" ezt a változtatást"
Fortnite 2017-es, és működik rajta az ID csere.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#196446) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#196436) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a baj, hogy azokat csináljak meg először, így érdemben nem fog változni. A Days Gone videókban is ki lehet szúrni könnyen, hogy melyik animáció készült korábban. Szóval ez a játék valószínűleg ilyen lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196447) Kendek válasza pulffy (#196445) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez az állítás így biztosan nem igaz, nyilván ami játék folyamatosan kap frissítéseket abban megoldották utólag az ID csere kérdését. Inkább arról van szó, hogy általánosságban számítani kell rá, hogy régebbi játékoknál bizony előfordulhat anomália. Ezért célszerű csekkolni a listát, a Fortnite is ott van, tesztelték és jól kezeli a cserét.

<-ƘƘ->

(#196448) Kendek válasza Sanyi.mTs (#196439) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kötőjel (-) és alsóvonáson (_) felül speciális karaktereket nem lehet használni, az angol ABC-t és a számokat vedd figyelembe az online azonosítód kigondolásánál, 3–16 karakter hosszúságban.
Ami játék nem kezeli jól az ID megváltoztatását, annál mindegy, hogy miről mire írtad át az azonosítót.

<-ƘƘ->

(#196449) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#196446) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha van eszük akkor megvágják a tartalmat és kapunk egy korrekt polished gameplayt.
Érdekes lesz a vízió megvalósítása,mert a koncepció a Don't stand out. Leegyszerūsítve: nem tudhatják meg az indentitásunkat. Ha ennek ellenére végigfénykardozzuk az elég ciki lenne :D Stealth melee/shooter a core gameplay?

Life, Uh, Finds A Way

(#196450) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kérdezhetek egyet? Season Pass-t meg lehet osztani másokkal? Van egy dobozos játékom,volt benne SP kód ,már aktiváltam. Most kölcsönadtam a lemezt, megoldható,hogy megosszam vele?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.