Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#196301) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

World War Z launch trailer

Live-Die-Respawn

(#196302) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ghost Giant review Úgy néz ki 2019 a PSVR éve lesz :)

Life, Uh, Finds A Way

(#196303) Kendek válasza hombre[EU] (#196302) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én mondjuk annak örülnék a legjobban ha több hibrid játék érkezne, mint amilyen a Resi 7 is. Persze vannak azért kifejezetten jó VR exkluzívok (a látóhatáron is), de ha egyszer a nézet miatt adná magát, akkor beépíthetnék a támogatást több normál játékba is. Nyilván nem várnánk ugyanazt a grafikát mint 4K HDR tévén, de tök jó lenne ha simán csak el lehetne dönteni, hogy miként szeretnénk játszani az adott címet. :)

<-ƘƘ->

(#196304) james001 válasza LeventeV (#196300) üzenetére


james001
veterán

Order 1886 egy baromi jó játék volt szerintem,csak sajna baromi rövid is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#196305) hombre[EU] válasza Kendek (#196303) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és,hogy adnád el a sisakokat? :) Értem mit mondasz,én is szívesen kipróbálnám, de megértem,hogy ez (és a többi vr exkl.) csak azoknak jár akik befeketettek a dologba. Én ennek még örülök is,mert így ráveszik az embereket,hogy vegyék meg a psvr-t, így fejlōdik gyorsabban ez a platform. A Playstation divíziónak az egyik feladata minél több headsetet eladni/komolyabb felhasználó bázist kiépíteni, valahol 7-10 millió között,amire már mindenki azt mondja,hogy megéri vele foglalkozni,fejleszteni rá.

Life, Uh, Finds A Way

(#196306) Kendek válasza hombre[EU] (#196305) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint úgy értem, hogy ugyan vannak ütős VR-exkluzív címek, de sokkal több AAA kategóriás játék lenne rá, ha az AAA kategóriás normál játékok is támogatnák (aminek a nézete engedi), hasonlóan mint a Resi 7. Szerintem ez inkább élénkítené a hardveres rész eladását, mert külön befektetés nélkül is ott lennének a kompatibilis komoly játékok. Engem pl. kifejezetten bosszant mikor valamiből ugyanazt a tartalmat külön adják ki VR változatban is, és persze teljes árért.

<-ƘƘ->

(#196307) d@vee válasza LeventeV (#196300) üzenetére


d@vee
őstag

Ja. De most divat lett ezt a "sony ex. cím miatti felpontozás"-t behallucinálni.

Ja

(#196308) Mike válasza LeventeV (#196300) üzenetére


Mike
veterán

Knack-kel mi volt a baj?

(#196309) belan válasza Mike (#196308) üzenetére


belan
addikt

Knack első második részt én nagyon élveztem . Nem nagyon van más platformon ilyen jellegű játék . Talán Nintendon.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196310) #58978304 válasza belan (#196309) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na?
Polystation-oddal mi a prés ? :D
Rem már megy :)

Aki nem ismerné esetleg-e csodát :D

[ Szerkesztve ]

(#196311) belan válasza #58978304 (#196310) üzenetére


belan
addikt

Kuka úgy elszállt hogy azt se tudja hol van 😂 fel ajánlottak egy új 7016b de az nagyon hangos vagy csere utalvány . 1 hónapos gép nessze neked 7216b 😁.

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196312) Deck


Deck
titán

PS5

(#196313) #58978304 válasza belan (#196311) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nekem egy 2 éves második genes Pro van.
Hangja az van de még bírja 0-24/7 be is.
(Volt már úgy is ) :D
Sajnálom h így jártál vele.
Ne félj a hangosabb tól legalább jobban hűt ! :)

(#196314) belan válasza #58978304 (#196313) üzenetére


belan
addikt

Nekem se volt semmi bajom a 7116b-vel ,csak ki próbáltam a Xbox x és ezért adtam el ,de csere utalványt választottam , privibe küld már el ahol a prot deactivateni , igaz a Sony azt mondta be zúzzák de nem tudtam ki lépni.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196315) zsotesz81 válasza Mike (#196308) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Hát kb. minden :D . Rossz checkpoint rendszer, a harc sem volt igazán változatos, boss harcok nagyon idegesítőek voltak, story olyan amilyen, nekem unalmas volt, ráadásul voltak benne óriási baromságok. Fölösleges átvezetők , volt ami abból állt, hogy knack felugrott egy sziklára aztán annyi, ezt miért nem tudtam én megtenni? Azt sem értettem ha már egyszer kapott tüzes, jeges, meg hasonló képességeket, azt miért csak egy adott pályán lehetett használni. Ezzel jól lehetett volna variálni szerintem ha megmarad és utána neked kellett volna váltogatni, hogy mikor melyiket használod.
Mondjuk lehet én vagyok már a játékhoz túl öreg :D ill. nem sokkal korábban játszottam ps3-on a ratchet & clank-eket, azokhoz képest ez nagyon gyenge volt.
A második rész nem tudom milyen lehet, majd ha ps+-ban odaadják akkor teszek vele egy próbát.

(#196316) KaitouP válasza d@vee (#196307) üzenetére


KaitouP
veterán

Tévedés, bár biztos vannak olyanok akik ezt behallucinálják. Egészen egyszerűen arról van szó, hogy vannak olyan lapok akik képtelenek nem szubjektíven megnyilvánulni egy-egy címről, természetesen nem csak a Sony címeit érinti ez. Ugyan úgy rühellem azt is, amikor az égig magasztalnak példának okáért egy Call of Duty címet, holott hiába nagy kedvencem a széria, tudom, hogy miért nem tökéletes. :) Persze nem kell ilyen lapokat olvasni, nem is teszem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#196317) Kendek válasza belan (#196314) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem volt lehetőséged deaktiválni a meghibásodott konzolodat, akkor böngészőben is meg tudod ejteni, ezen link alatt, bejelentkezés után. Ha nem engedi, mert a közelmúltban már használtad ezt a funkciót, akkor a support segítségét kell kérni, és azonosítás után leveszik a fiókodról a konzolt.

<-ƘƘ->

(#196318) belan válasza Kendek (#196317) üzenetére


belan
addikt

Köszi a infót 👍

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196319) marilllyo


marilllyo
veterán

Gyerekek... én azt hittem, hogy ez az ID változtatás ez azért kell, hogy a "Vaginamagnet19" és hasonlókat az ember átírja valami szalonképesebbé. Na...a friendlist-em 1/10-éről most perpill fingom sincs kicsoda... viszont azóta lett három... (nem írok pontos nicket...csak kb.hasonlót) Mcb_szlak_szarazon , handsomesexylover, labrador _retriever_harcos...
Kb...

Epic... :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196320) bagyulajuve válasza marilllyo (#196319) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:DDD

Resistencia eterna

(#196321) Kendek válasza marilllyo (#196319) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kérdés, hogy eztán ha valamilyen szempontból kifogásolható és problémás az ID a Sony szerint is, akkor a figyelmeztetés nélküli és végérvényes bannolás helyett opció lesz-e a változtatás? Mármint gondolom ideiglenesen is fel lehetne függeszteni egy fiók online tevékenységét, és moderátori ellenőrzés után meg vissza lehetne állítani.

<-ƘƘ->

(#196322) BoneDragon válasza marilllyo (#196319) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezen most jot nevettem. :D

(#196323) oriic válasza marilllyo (#196319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Örülhetnek még. Sony már engedélyez nem szalonképes neveket is, viszont automatikusan átnevezi őket random névre. (És a változtatás már fizetős) :D

Live-Die-Respawn

(#196324) Scholes9 válasza hombre[EU] (#196302) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Legyen is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#196325) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Besz@rsz mennyire jó lesz a HZD2 nyilatkozta a star wars színésznő. :)) :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196326) Kendek válasza oriic (#196323) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Aha, szóval akkor ez a hivatalos megoldása a Sony-nak ha kifogásolható ID-re bukkannak? Mondjuk logikus és olcsón meg van, sőt, akkor még kereshetnek is vele. :D

<-ƘƘ->

(#196327) Carlos Padre válasza marilllyo (#196319) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Upsz, az egyik én vagyok :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#196328) mttssz válasza Kendek (#196321) üzenetére


mttssz
senior tag

Igen, ez a masik uj lehetoseg a nevvaltoztatassal, ha TOSt serto neved van, most mar nem raknak ki, hanem valtoztatasra koteleznek.

(#196329) Kendek válasza mttssz (#196328) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igazából a dolog pontos menetére voltam kíváncsi, valami konkrétra amit be tudok rakni az összefoglalóba is. De oriic megadta a választ (meg aztán rá is kerestem), amit teljesen logikusnak és jó megoldásnak is gondolok. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#196330) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#196325) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Másik Guerilla hír playstation multiplayer exclusive

Life, Uh, Finds A Way

(#196331) Mike


Mike
veterán

Concrete genie - nek nincs topikja?

(#196332) Kendek válasza Mike (#196331) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Rákerestem neked, és úgy tűnik, hogy nincs neki saját topikja. Ha úgy érzitek, hogy szükség lenne rá, akkor adott a lehetőség a témanyitásra (bátortalanabbak írhatnak eme régebbi hírhez is). :)
Ellenkező esetben bizonyos szintig ki lehet vesézni itt is a játékot.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#196333) Mike válasza Kendek (#196332) üzenetére


Mike
veterán

köszi
akkor a link
concrete genie ps4

[ Szerkesztve ]

(#196334) Dusee


Dusee
őstag

Sziasztok!

Van egy 7216-os PS4 Pro-m ami elkezdett fura hangokat kiadni, itt egy felvétel róla.
Amikor megnyitok egy játékot először egy hangosabb visító hangot ad ki, aztán átmegy halkabb dizel kerregésbe (nem tudom máshoz hasonlítani :D), és abban a pillanatban ahogy bezárom a játékot megszűnik.
Mi lehet ez? HDD? Venti?
Illetve néha produkál olyat is, hogy elmegy a kép egy másodpercre, teljesen sötét lesz a TV, aztán megy tovább mint ha mi sem történt volna (egyszer egy ilyen után kiírt egy hibakódot is, de sajna nem fényképeztem le).
Én a TV-t kizárnám, a Pro előtt sima PS4 ment kb. 2 évig, az egyszer sem csinált ilyet, illetve több HDMI-s cuccal is használom a TV-t, és azokkal szintén semmi gond.
Van valami tippetek ezekre?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#196335) Dreimus válasza Dusee (#196334) üzenetére


Dreimus
senior tag

Jobb felul kereso es mindegyikre dob talalatot es ps4 pro eseten ismert "hibak".
A venti hangjat ujra pasztazassal lehet csokkenteni, sajnos a gyenge hutes kiallakitas miatt ilyen.
Az elsotetedo kep pedig a HDMI port gyengeje, tul nagy adatot akar atkuldeni a kepernyore, vegleges megoldas nincs ra, ami masoknak segitett HDMI 2.1es szabvanynak megfelelo kabel vagy HDMI jelerosito hasznalata.

[ Szerkesztve ]

(#196336) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

(#196337) Kendek válasza Dusee (#196334) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A visító hangot a táp adja ki nagyobb terhelésnél. Coil whine a jelenség neve és nem okoz semmi problémát, legfeljebb csak kicsit zavaró. A kerregés meg inkább a venti, egy bizonyos fordulatszámon csinálhatja. Ez utóbbi esetleg el is múlhat egy idő után ha bejáratódik, nálam legalábbis abbahagyta.
A képernyő másodpercnyi elsötétedése valószínűleg a HDMI jel szétesése miatt van. Teljesen tuti megoldást még nem találtunk, de egy jobb minőségű, 2.1-es kábel tényleg segíthet.

<-ƘƘ->

(#196338) Petreszku válasza Mike (#196308) üzenetére


Petreszku
senior tag

Knack mizériát én sem értem. Nekem nagyon tetszett a játék mind két része. A nehézség szintek voltak talán kicsit rosszul beállítva, normál szinten is vért izzadtam 1-2 pályán. Nehezen is tettem egy próbát, nem sokáig élveztem a játékot. :N

(#196339) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#196336) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Úristen! Csak 12 órája lesz az elōrendelōknek visszamondani,ha kevés pontszámot kap a játék. Vajonelég idejük marad az oldal betöltésére és a Cancel gomb megnyomására :D

Life, Uh, Finds A Way

(#196340) marilllyo válasza Carlos Padre (#196336) üzenetére


marilllyo
veterán

Az embargo rossz előjel.... :/

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196341) hombre[EU] válasza marilllyo (#196340) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tudják jól,hogy egy ~75-80 pontos játék lesz. Egyébként aki elōrendelte (szerintem kevesen lesznek)az nem fogja lemondani,mert csak 79-en áll a metán

Life, Uh, Finds A Way

(#196342) felixo válasza Carlos Padre (#196336) üzenetére


felixo
őstag

Ez mit takar pontosan ? Nem igazán értem.

Redmi Note 9

(#196343) oriic válasza felixo (#196342) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amit írtam korábban. [link]

Days Gone tesztek április 25-én jönnek. A játék meg ugye 26-án jelenik meg. Nincs ebben semmi különleges szerintem, nem minden játéknál érkeznek a tesztek 1-2 héttel a megjelenés előtt.

Live-Die-Respawn

(#196344) hombre[EU] válasza oriic (#196343) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A RedDead2 és a DMC5 embargo is 1 nappal a megjelenés elōtt járt le

Life, Uh, Finds A Way

(#196345) oriic válasza hombre[EU] (#196344) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mondtam, ez nem igazán jelent semmit. Azzal szokott gond lenni, ha megjelenés után jöhetnek csak a tesztek, de ott sem minden esetben.

Live-Die-Respawn

(#196346) BoneDragon válasza oriic (#196345) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tipikus 7 pontos játék, ezt az elso videobol tudni lehetett. Aki egy zombis jatektol tobbet var az magara vessen. Igazabol az egesz zombis temat elfelejthetnek par evre.

(#196347) Xaels


Xaels
félisten

Na végre van Duo mód is Firestormban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196348) hombre[EU] válasza BoneDragon (#196346) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért ez elég "egyszerū" hozzállás :) 30-40 éve készül ek 2.vh-ús témájú filmek és majdnem minden mūfajban (dráma,akció,komédia) készültek kiemelkedō alkotások.

Life, Uh, Finds A Way

(#196349) Zoleee83 válasza BoneDragon (#196346) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezt mire alapozod?
LOU pl. hasonló koncepció mégis meg vannak őrülve érte az emberek.
Simán lehet újabb kasszasiker.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#196350) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#196341) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A State of Decay 2 szintet azért csak megüti remélhetőleg :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.