Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#196901) belan válasza KaitouP (#196900) üzenetére


belan
addikt

Igen újra indítottam már .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196902) RangerFox válasza d@vee (#196896) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Már nem emlékszem, melyik boltnál, de a Spider-Man előrendelésénél utólag emeltek árat, de ott nem volt semmilyen kompenzálás. Itt egy fokkal korrektebb a helyzet.

(#196903) Nippel


Nippel
tag

Üdv!
Nem tudom mennyire lerágott csont vagy ide illő kérdés és próbáltam a keresőt reménytelenül, de nekem van egy Magyar ps acountom viszont nem nagyon megyek Magyarországra és kizárólag lemezen szeretném a Days Gonet és a Spidermant, mennyi az esély rá hogy lessz benne Magyar felirat? Válaszokat köszönöm!

(#196904) KaitouP válasza belan (#196901) üzenetére


KaitouP
veterán

Kapsz valami hibakódot a "Connection timed out" üzenettel? Ha igen, másold be ide.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#196905) belan válasza KaitouP (#196904) üzenetére


belan
addikt

NW35959-1

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196906) KaitouP válasza belan (#196905) üzenetére


KaitouP
veterán

Oké, ránéztem, nem vagy egyedül ezzel a problémával. A korábbi PS4 - ed ugyan azokkal a feltételekkel használtad, ahogy most a Pro - t szeretnéd? Elég erős lehet a jel?

Próbáld meg először a manuális beállítást, ha több csatornán is tud kommunikálni a Wi-Fi rooter - ed (2,4 / 5 GHz) , próbáld ki mindkettőt. Nézd meg kábellel is, hogy működik - e, amennyiben az előbbi mödszerekkel nem.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#196907) belan válasza KaitouP (#196906) üzenetére


belan
addikt

Igen eddig csak wi-fi rol használtam a összes gépem . Oké megnézem amit írtál . Izd65 ne kezdd el ha van valami jó infód akkor vagy mondod vagy nem .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196909) KaitouP válasza #80123904 (#196908) üzenetére


KaitouP
veterán

Én meggugliztam, eddig ezzel én még szerencsére nem találkoztam, bár én kábellel használom a gépet, komolyan multizni wi-fi - vel olyan mint vizipisztollyal háborúba menni. :U

Elég tanácstalanok a problémától szenvedők valakinek ami megoldotta a problémát, másnak nem. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#196910) belan válasza KaitouP (#196909) üzenetére


belan
addikt

Nem multizok egyáltalán . Köszi a infót 2,4g meg oldotta .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#196911) KaitouP válasza belan (#196910) üzenetére


KaitouP
veterán

Örülök hogy segítettem. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#196912) markknight válasza Nippel (#196903) üzenetére


markknight
veterán

Utánad lehetne küldeni innen söték hungaryból, de lehet törve érkezne.. Szóval jobb az ha digitalba behúzod, majd ha tetszik és akarod a polcodon, akkor szerzel egy tokot amazonról.

[ Szerkesztve ]

(#196913) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A konzolháború 40 éve. Van a cikkben egy tök jó kis videó: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#196914) seniman válasza RangerFox (#196902) üzenetére


seniman
addikt

Kihasználják a konzolboltok a hype train lehetőségeit,ezelőtt pont a póknál volt ilyen zsongás megjelenés előtt.Érdekes hozzáállás az egyszer biztos,de még a sokat szidott edigitalnál is ha berendelek valamit,annak az ára már nem emelkedik,sőt talán még megvan az is náluk,hogy ha csökken az ára közben,akkor a rendelésem is követi.Bár lehet ezek az emagos fúzióval megszűnnek.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#196915) WaterWave válasza belan (#196910) üzenetére


WaterWave
veterán

1 éve kb az volt a gond, ha 5ghz-en voltál, akkor gondolt egyet és boot után nem ment fel a netre... De ezt már megoldották.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#196916) csab2


csab2
veterán

Witcher 3 játékosoktól kérdezem, hogy más sem tudta befejezni a Nehez idők című másodlagos küldetést? Hiába viszem vissza a levelet Kaer Trolde kovácsának, nem tudom neki átadni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#196917) raziel01 válasza csab2 (#196916) üzenetére


raziel01
veterán

PC-n se bírtam befejezni. Bugos volt.

(#196918) Kendek válasza csab2 (#196916) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nemrég csináltam azt a küldit én is, és tényleg alig bírtam átadni a levelet, mert ha jól emlékszem nem lehetett megszólítani a kovácsot. Próbálkozz többször, több szögből közelíteni, nekem végül sikerült.

<-ƘƘ->

(#196919) csab2 válasza Kendek (#196918) üzenetére


csab2
veterán

Ott több kovács is van. Melyikhez kell odamenni? Aki csak ül a sarokban? Már nem emlékszem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#196920) Kendek válasza csab2 (#196919) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, több kovács is van ott, de nem az amelyiket meg tudsz szólítani és nem dobja fel hozzá a levélátadást, hanem attól balra van. Mielőtt átadnád a levelet neki, tudsz vele üzletelni, és érdemes is ha valamit vásárolnál tőle, mert utána már csak azt mondja majd, hogy hagyd békén (vagy ilyesmi).

<-ƘƘ->

(#196921) hombre[EU] válasza csab2 (#196916) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Meditálni kell valamennyi idōt

Life, Uh, Finds A Way

(#196922) Xaels


Xaels
félisten


Johan Egerkrans, kis Ragnarök illusztráció.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196923) gyuromoj válasza Xaels (#196922) üzenetére


gyuromoj
veterán

God of War - a folytatásra utal az évfordulós ajándék?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#196924) Xaels válasza gyuromoj (#196923) üzenetére


Xaels
félisten

Biztos elviszik szerintem a Ragnarökig a sztorit, de szerintem az még nem a folytatás lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196925) seniman válasza gyuromoj (#196923) üzenetére


seniman
addikt

Valami biztos lesz,sok birodalomba be sem lehetett jutni.Csak nem dísznek rakták oda őket.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#196926) marilllyo válasza seniman (#196925) üzenetére


marilllyo
veterán

Én egy ideig meg voltam róla győződve, hogy dlc-ként megkapjuk a bejutást azokra a területekre is. (2 van talán). Én azzal is beérném.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#196927) Xaels válasza marilllyo (#196926) üzenetére


Xaels
félisten

Igazából a 9 világból 3-at csak épp érintőlegesen jártunk be. Niflheim meg Muspelheim is csak a Valkűrök miatt kellett, Jotunheimbe is csak benéztünk. Asgard és Vanaheim a két isteni birodalom kimaradt még és a törpék világába, Svartalfheim sem néztünk át. A játék nagy részt Midgardban, Helheimben és Alfheimben játszódott. Van még mihez nyúljanak és simán visszamehetnénk oda ahol voltunk már csak mélyebben is bejárhatjuk.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196928) gyuromoj válasza Xaels (#196927) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ragnarök szerintem majd csak a zárásban lesz.Igaz jó lenne tudni, hogy a készítők hány részben gondolják elmesélni a sztorit.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#196929) pulffy válasza gyuromoj (#196928) üzenetére


pulffy
őstag

Remélem sokban :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#196930) Xaels válasza gyuromoj (#196928) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy érdekes téma, de kifejezetten ha GOW-osan nézzük akkor a Ragnarök teljesen új értelmezést kell kapjon, hisz akkor nem csaphatnánk szét az isteneket Kratos-szal. Engem jobban izgatnak a karakterek akiket nem láttunk, Tyr és Fenrir, Hel és Odin.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196931) _drk válasza Xaels (#196930) üzenetére


_drk
őstag

Szerintem maga Kratos a Ragnarok.
Szépen lassan végig lesz verve az összes isten mint a görögöknél.
Következő részekben meg bejárjuk a többi világot.

(#196932) markknight


markknight
veterán

Technikailag, tudja valaki hogyan mûködnek ezek a dinamikus témák? Most vettem egy király outrunt, viszont folyamat megy a videó a háttérben. A rest mód elõtti figyelmeztetés közben kikapcsol, meg látszólag a játék indításakor is. Lesz gond a teljesítménnyel? Kipucolja a ramból a videót vagy csak pillanatnyilag megállítja és rádob egy overlayt?

[ Szerkesztve ]

(#196933) Kendek válasza markknight (#196932) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Technikailag úgy működik, hogy nem a játékok által elérhető fix méretű RAM tárterületből vesz el (ezzel számolnak a játékfejlesztők), és a játékteljesítményt sem befolyásolja. A Pro konzolokban amúgy van egy extra, 1 GB kapacitású DDR3 memória is, szóval ezekben aztán abszolúte elfér pluszban egy dinamikus téma.

<-ƘƘ->

(#196934) hombre[EU] válasza Xaels (#196924) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Ragnarök(események sorozata) már elkezdōdött ebben a részben,Baldr halálával

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#196935) Xaels válasza hombre[EU] (#196934) üzenetére


Xaels
félisten

Pontosabban már azelőtt. A Ragnarököt 3 esemény vezeti fel, Baldur halála a 2. eredetileg. Loki és Angerboda 3 gyermekének megszületése lenne az első, de ugye a GOW-ban ez érdekesen venné ki magát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#196936) gyuromoj


gyuromoj
veterán

God of War
Muspelheim-ban hiányzott Surtr illetve Helheim-ban pedig a nagy madár kiléte érdekel még.
Thor elleni harc tuti lesz a folytatásban, az is elég epic lehet majd. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#196937) markknight válasza Kendek (#196933) üzenetére


markknight
veterán

Ahha, értem. Thx

(#196938) _drk válasza gyuromoj (#196936) üzenetére


_drk
őstag

Neki mondják a nevét, és valkyre-okhoz hasonló alvilági irányító, felügyelő.
Én arra leszek kíváncsi Atreus felnő-e vagy őt is irányítjuk-e későbbiekben.

(#196939) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nyammih :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196940) Kendek válasza Sirandrish (#196939) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

És megpróbáltad megnyomni valamelyik gombot? :)

<-ƘƘ->

(#196941) Sirandrish válasza Kendek (#196940) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már van benne pár órám, csak gameplayt még nem szabad közzétenni... :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196942) Kendek válasza Sirandrish (#196941) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt nem is kell, csak írjál róla egy kis élménybeszámolót, ami alapján megnyugodhatnak az emberek és mehet az előrendelés. :) Ugye páran aggódnak, hogy nem lesz olyan jó és minőségi a Days Gone mint a többi exkluzív cím.

<-ƘƘ->

(#196943) oriic válasza Sirandrish (#196941) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akadnak azért videók már pár órája neten. :)

Pl.: (Mondjuk elég rossz a minősége)

[link]

Live-Die-Respawn

(#196944) Sirandrish válasza oriic (#196943) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azok nem az enyimek...én jókiffiú vagyok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196945) Sirandrish válasza Kendek (#196942) üzenetére


Sirandrish
legenda

Korai lenne még, de még beleteszek pár órát aztán írok pár sort :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196946) koncsik válasza Sirandrish (#196945) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megírjam neked? ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#196947) S e t h válasza Sirandrish (#196939) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mi alapján jutottál hozzá?
Már ha ezt a részét is nem köti titoktartási kötelezettség.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196948) csab2 válasza hombre[EU] (#196921) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm, ez segített.
Mindenkinek köszönöm!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#196949) pulffy válasza oriic (#196943) üzenetére


pulffy
őstag

Látom már mi lesz itt a gond... "Sokat kell motorozni" :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#196950) Carlos Padre válasza pulffy (#196949) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A HZD-t is azzal húzta le megjelenéskor az egyik tesztelő, hogy sokat kell benne mászkálni és gyűjtögetni ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.