Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161451) Carlos Padre válasza marilllyo (#161448) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A gyári kábel hozza a kötelező minimumot. Ha nincs vele semmi gondod minek költenél rá?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161452) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Egy jó kis spoleres csendes vasárnapi olvasmány a God of War nyitó küzdelméről, angolul.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161453) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161454) #20844032 válasza Carlos Padre (#161453) üzenetére


#20844032
törölt tag

Csak kibontani nem szabad soha, őrületes por és karcmágnes.
Jól sikerült :D

[ Szerkesztve ]

(#161455) erahurka válasza seniman (#161449) üzenetére


erahurka
félisten

Na ja ebből a szempontból szerintem is kicsit sok volt.

(#161442) Scholes9: De akkor nem lesz Terror Billy-d! :Y

(#161456) Kendek válasza marilllyo (#161448) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

YUV422-vel kb. ugyanaz a sávszél kell mint HDR nélkül, de RGB-vel. Ezek már a határait súrolják a HDMI 2.0-nak, és emiatt találták ki a prémium hitelesítést a vezetékekre. Eredetileg a High Speed kábeleket (amilyen a PS mellé is van csomagolva) nem erre a 18 Gbps-ra tervezték, de azért a kicsit is jobb minőségűekkel nincs gond (és nyilván a Sony tesztelte azt amit ad). A pillanatnyi elsötétedés utalhat a jel szétesésére akár külső zavar által is, de HDCP mellett szokott még - mesterséges - statikus zaj (hangyafoci) is jelentkezni.
Amíg van folyamatos kép (de meglehet egy-két pixel hibádzik), addig szerintem nem éri meg kábelcserén gondolkozni. Nálam dupla hosszúságban, kétszeresen van bekötve (VR), és így sincs gondom vele. :)

<-ƘƘ->

(#161457) Kendek válasza Carlos Padre (#161453) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ahhoz képest a konzolok szervizében nem is adják olyan nagy felárral, csak már elfogyott. Szóval aki az árra várt az így járt. Bár ez a fényes, zsír- és karcmágnes felület annyira nem is szimpatikus.

<-ƘƘ->

(#161458) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Jelenleg ps4 pro használok.cod multi ra.Lányaimnak vettem egy ps4 500gb slim et.Felraktam rá a codot és borzasztó multizni vele :F Létezik hogy ennyi a különbség? Fullhd tv probaltam mintha laggolna nem reagál rendesen mintha lassabb lenne..sokkal rosszabbnak érzem a játékot mint pron.Én ugy gondoltam csak 4k tv van jelentösége a pro venni,pl ezen az 500gb ps en nem is lehetne normálisan codozni.. Más játékra teljesen jó.Kábellel csatlakozik a netre. Már arra is gondoltam hibás lenne a ps? Vagy valóban ennyivel gyengébb a sima? Köszi a választ :R

(#161459) Bétaville


Bétaville
senior tag

Az Out Last mint horror játék milyen?

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#161460) cyberkind válasza Bétaville (#161459) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a jumpscare-eket szereted vagy félsz tőlük, akkor befog válni a játék, amúgy annyira nem, viszont intenzív, rövid és valahol brutális.

Paranormal Cocktivity

(#161461) Kendek válasza Bétaville (#161459) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Főleg az első része és a kiegészítője az szerintem nagyon jó lett. Azért ennyit a második része is ér, de az talán egy kicsit gyengébbre sikerült.

<-ƘƘ->

(#161462) Peace válasza lajosx (#161458) üzenetére


Peace
nagyúr

Gyengébb. Én is átállítottam TLoU-t 30 fps-re kíváncsiságképp. Jóval elvezhetetlenebb, lassú, nehézkes. Ez a különbség.

(#161463) lajosx válasza Peace (#161462) üzenetére


lajosx
őstag

de azért ez eléggé szívás pl én elsőnek nem is akartam pro t venni mondom minek..konzol konzol,,de aztán a tv miatt a pro vettem meg.Ha elsőnek is azt veszek nem is tudtam volna multizni használni.. Ha tudom ennyivel szarabb nem is veszek sima ps-t :( Én úgy gondoltam minden ps4 en lehet pl codozni normálisan.. mert ugye nem számító gép hogy fejleszteni keljen stb.. Köszönöm a válaszod :R

(#161464) RangerFox válasza lajosx (#161458) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A cod slimen is 60fpssel fut, multiban ez fix

(#161465) marilllyo válasza Kendek (#161456) üzenetére


marilllyo
veterán

Tehát yuv < rgb? És jobb is?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161466) balinthun


balinthun
tag

Sziasztok!

Újra beleugrottam a gts daily race be. De valaki magyarázza már el nekem hogy miért van az, ha időmérőn elérek végre egy olyan időt ami top 3 rajtot jelentene, akkor következetesen berak a rendszer egy olyan futamba, ahol ez az idő ugyanúgy >10 feletti rajtot ér, ahonnan a másik csoportban kezdtem?

(#161467) Scholes9 válasza erahurka (#161455) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos nincs MM a közelünkben :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#161468) Mrdevil válasza balinthun (#161466) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is van ilyen, van amikor top 1 vagyok, de van mikor ugyan ez az idő mondjuk csak hetedikre elég. Mikor milyen brigád jön össze.....

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#161469) lajosx válasza RangerFox (#161464) üzenetére


lajosx
őstag

basszus a tv vel volt a baj egy lg 3d full hd tv és az a szar :F mert másik tv tökéletes a játék de akkor most mi a francot lehet kezdeni a tv vel ? :F Azt gondoltam azzal nem lehet gond de sajna az volt a ludas.,.. Köszönöm a választ :R

(#161470) KaitouP válasza lajosx (#161458) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát nem tudok mit észlelsz de elég tévesen, mert a CoD mindkét konzolon ugyan azzal a teljesítménnyel megy (fix 60 fps), csak a felbontás más (4K-1080p)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#161471) A`rpi válasza lajosx (#161469) üzenetére


A`rpi
addikt

Kapcsold a TV-t játék módba, próbáld ki másik bemeneten.

(#161472) Kendek válasza marilllyo (#161465) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint mire gondolsz? Az RGB nagyobb sávszélt igényel, de az adja a tökéletes (veszteségmentes) minőséget is. Hacsak lehet, akkor azt célszerű használni. A YUV422-t és 420-at kényszerből támogatja a Pro a HDMI 2.0 és 1.4 sávszélesség korlátozása miatt. Játék közben viszont nem túl feltűnő a különbség. Több ilyen trükköt is használnak, pl. a natív 4K felbontás helyett alkalmazott sakktáblás renderelés sem adja tökéletesen ugyanazt az eredményt, de elég közeli hozzá.

<-ƘƘ->

(#161473) Peace válasza lajosx (#161469) üzenetére


Peace
nagyúr

Hoppá! :-O Na ezt nem gondoltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#161474) Kendek válasza Peace (#161473) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én csekkoltam összehasonlító tesztet, de abból pont az jött le, hogy tökéletesen fut mindegyiken. Ezért nem is értettem, de akkor így már oké, csak be kell kapcsolnia a TV-n a játék módot.

<-ƘƘ->

(#161475) Carlos Padre válasza lajosx (#161463) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lol, te valahol nagyon elcsúsztál :D
Három évig multiztam rajta gond nélkül.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161476) Peace válasza Kendek (#161474) üzenetére


Peace
nagyúr

Azt hittem a PS lesz a ludas. Meglepett ez a tv dolog.

(#161477) seniman válasza lajosx (#161469) üzenetére


seniman
addikt

Lődd ki a 3d-t kezdésképpen.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#161478) WhiteWalker válasza Peace (#161473) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ne vegyél készpénznek mindent :U

(#161479) mandin


mandin
senior tag

Volt valakinek gondja a Youtube account linkeléssel? Letöltöttem a külön appot, ott be tudtam lépni, viszont ha a share-ből próbálnék bejelentkezni, akkor végigmegy minden, rámegyek hogy ok, és ugyanúgy not linked...

(#161480) Peace


Peace
nagyúr

Tolta már valaki PS NOW szolgáltatást? Ha sikerült létrehozni a UK profilomat, sikerült hozzáadnom a magyar bankkártyámat fizetési módnak és el is fogadta, megjelent a store-ban a PS NOW és rá lehet kattintani, hogy start 7 day trial, akkor innentől már sínen vagyok, ugye? Nem merek rákattintani, mert majd szeptember elején akarom RDR-t végigtolni, mikor szabin leszek. ;)

(#161481) lajosx válasza A`rpi (#161471) üzenetére


lajosx
őstag

kipróbálom köszönöm :R

(#161482) lajosx válasza Carlos Padre (#161475) üzenetére


lajosx
őstag

igen most már én is tudom nem a ps volt a gond én is meglepődtem volna ha igen azért is írtam ide :)

(#161483) Bétaville válasza cyberkind (#161460) üzenetére


Bétaville
senior tag

Okés. Köszi! :R
Már meg van, csak még fostam vele elkezdeni játszani. :DDD :DD

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#161484) Bétaville válasza Kendek (#161461) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi neked is! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#161485) lajosx válasza Peace (#161476) üzenetére


lajosx
őstag

engem is elhiheted :) de köszönöm a válaszod :R

(#161486) goodluck


goodluck
tag

Sziasztok!

A napokban leszek ps4 pro tulaj. Elég sokat olvastam az elmúlt napokban az összefoglalót, amitől már egy kicsit zavaros a kép...
Egy pár mondatban valaki összefoglalná mi az amit kell csinálnom (vásárolnom) , hogy multizni tudjak..
Kint élek Németországban, de persze járok haza is és jönne a gép is velem...
Melyik store-ra regisztráljak stb..

Köszi

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#161487) Bétaville válasza goodluck (#161486) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én gondolkodás nélkül megvettem a pro-t. Majd lesz vele valami. :DDD :C

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#161488) CsonkaImo válasza goodluck (#161486) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha német számlád és bankártyád van, akkor német fiókot csinálj. Playstation Plus előfizetés kell a multihoz. Játékot venni és multizni tudsz bárhol a világon, csak net kell.

(#161489) goodluck válasza CsonkaImo (#161488) üzenetére


goodluck
tag

Német számla és kártya ok! Viszont a kártya csak maestro és nem master amivel tudtommal nem tudok online vásárolni..

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#161490) sztpega


sztpega
tag

Szerettem volna újrapasztázni egy PS4 Pro-t, de a tápegység csatlakozó kivételekor elszakítottam (kiszakítottam?) az egyik vezetéket. A fél órás káromkodáson túl vagyok. Lehet ezzel még házilag kezdeni valamit vagy kedden szerviz? Ha esetleg valaki éppen ráér Újpest környékén és képesnek érzi magát, hogy segítsen rajtam (természetesen nem ingyen), kérem jelentkezzen privátban.

(#161491) A`rpi válasza sztpega (#161490) üzenetére


A`rpi
addikt

"Szerettem volna újrapasztázni egy PS4 Pro-t, de a tápegység csatlakozó kivételekor elszakítottam (kiszakítottam?) az egyik vezetéket. A fél órás káromkodáson túl vagyok. Lehet ezzel még házilag kezdeni valamit vagy kedden szerviz? Ha esetleg valaki éppen ráér Újpest környékén és képesnek érzi magát, hogy segítsen rajtam (természetesen nem ingyen), kérem jelentkezzen privátban."

Azt a 4 szál kábelt már csak össze tudod tenni, színt a színnel...

Ha toldani kell megtoldod, a vezetékek keresztmetszete ne legyen kisebb, továbbá miután a toldást eszközölted, szigeteld le vezetékemként.

Ha a csatlakozóból tépted ki a vezetéket az már kicsit macerásabb.

Beszerezhető külön, de némi leleményességgel otthon házilag is helyre állítható a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#161492) Bétaville válasza A`rpi (#161491) üzenetére


Bétaville
senior tag

Szerintem nem tudja megcsinálni, mert akkor nem írt volna. :(

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#161493) sztpega válasza Bétaville (#161492) üzenetére


sztpega
tag

Ez így igaz, és már a kedvem és az önbizalmam is elment.

(#161494) Sordoran válasza goodluck (#161489) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet venni PS Plus előfizetést, és feltöltő kártyát is üzletekben. Annyi hogy ez macerásabb, de megoldja a problémádat, ha a bankkártya nem opció.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#161495) marilllyo válasza sztpega (#161490) üzenetére


marilllyo
veterán

Óóóóó! Ismerős! Én a FAT-emnek téptem ki a kábelét. :DDD (Cooler)

Én rendeltem ebay-ről egy másik ventit és az azon lévő kábelt összeforrasztottam (forrasztattam) a gyári ventijével. Azóta is működik.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161496) Bétaville válasza sztpega (#161493) üzenetére


Bétaville
senior tag

Gondoltam. :U
Elviszed a szervizbe 5 perc alatt megforrasztják, de inkább kicserélik neked
vagy 3000 ruppóért. :DDD
Amúgy meg, ha velem is előfordulna ilyesmi én is levinném itt Miskolcon az
Mkonzolba. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#161497) CsonkaImo válasza goodluck (#161489) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Bankodnál biztos tudod cserélni a kártyátad.

(#161498) koncsik válasza Kendek (#161457) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Még ár nélkül rendeltem elő. kíváncsi leszek... :F (kapok-e)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#161499) goodluck válasza CsonkaImo (#161497) üzenetére


goodluck
tag

Holnap futok egy kört a banknál... Köszi!
:R

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#161500) Kendek válasza goodluck (#161499) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy PayPal-on keresztül lehet Maestro kártyával is fizetni.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.