Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161601) crue válasza #87082240 (#161596) üzenetére


crue
őstag

Akkor élvezd a világ legerősebb konzolját a tucatjátékokkal, ha már az asszony úgyis csak alszik melletted. A világ szerinted legjobb kontrollerét legalább nyomkodhatod ameddig jólesik.

(#161602) Scholes9 válasza #87082240 (#161584) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ennyit sem fizetnék érte :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#161603) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Black Ops 4 - A Blackout mód (Battle Royale ) 100 fős lesz. [link]

Live-Die-Respawn

(#161604) Pubilol válasza #87082240 (#161596) üzenetére


Pubilol
tag

Akkor mehetsz is, békével. A hozzászólásod alapján Te hatalmas morális fölényben érezheted magad, mert bezzeg téged nem érdekel, hogy Norman Reedust ki taperolta össze. Jó neked, jó kontroller nyomkodást, mert biztosan attól lesz valaki menőbb, hogy "a világ legjobb kontrollerjét" használja e. Két bites gondolkodás.. :(

Ui.: kérlek ne vedd személyeskedésnek, ez a szemléletnek szól elsősorban.

(#161605) Tatyla válasza oriic (#161594) üzenetére


Tatyla
őstag

Hmmm, nyami jó lesz ez

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#161606) sp8787 válasza #87082240 (#161596) üzenetére


sp8787
addikt

Szanalmas

(#161607) Deck válasza Pubilol (#161604) üzenetére


Deck
titán

Nagybátyánnak xboxa van de számomra vicc az xbox kontrollere..

PS5

(#161608) dunc válasza #87082240 (#161596) üzenetére


dunc
nagyúr

Ezt nem èrtem, kifejtenèd?

(#161609) Hunork


Hunork
veterán

Üdv urak!

Egy ismerősöm szenved. Összerakta a PS4 VR cuccot, van Aim Controller is. A szemüveg tökéletes, a move nyalókákat is felismeri, az Aim controller is működik (Farpoint). Viszont azt mondja, hogy ha belép egy menübe (pl VR Wolrds) , akkor egy idő után azt írja, hogy a move controller lecsatlakozott. És nem tud vele mit kezdeni, max a sima PS4 vezérlővel. A gép PS4 Slim. Ez mitől lehet? A PS4 Setting menüben is rendben van minden. :F :F

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#161610) -FLY-> válasza #87082240 (#161584) üzenetére


-FLY->
őstag

Itt azért ekkora baj nincs... :DDD

(#161611) SH4D0W2011 válasza Delirious (#161595) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Alapvetően nincs baj szerintem a DS4-gyel, én egyedül az analógjai kialakítását nem szeretem, a thumbstick grip pedig sokat dob a kényelmén, és talán a célzás is jobb így. A normál, felragasztható grip meg izzadós kéz esetén tehet jó szolgálatot. Természetesen nem csak fps játékoknál lehet profitálni ezekből. Az én komfortérzetemen sokat javítanak, de nem nélkülözhetetlen cuccok ezek, csupán kényelmi funkciókat szolgálnak, ennyi az egész. :)

Jaj, eszembe jutott valami, amit kérdezni akartam most a BFV open béta időpont után. Ha üzletből rendeltem elő a játékot, ők szokták küldeni a kódot mailben, ugye? Ti jobban képben vagytok a lemezes játékokkal kapcsolatban. :)

[ Szerkesztve ]

(#161612) KaitouP válasza oriic (#161603) üzenetére


KaitouP
veterán

Az úgy igen. :DDD Ha grafikai butítás nélkül (ugyan az a szint lesz mint multiban) hoznak így 60 fps -t az alap PS4 -en is, akkor betojok.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#161613) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

World War Z trailer

Live-Die-Respawn

(#161614) Balesz1899 válasza #87082240 (#161596) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Bár úgysem esz a franc többet ebbe a topicba (remélem), azért megkérdem, hogy mi volt a célod ezzel a böfögéssel? Illetve sok kérdés nincs, mert tudom. Próbáltad bizonygatni a felsőbbrendűségedet, de helyette azt bizonyítottad be, hogy elég durva kisebbségi komplexussal küzdesz. Ha már ennyire bizonygatni kell, hogy valami mennyire a világlegerősebb-világlegjobblegkényelmesebbje, ott már valami baj van, nem? Na mindegy, sok sikert a lóerőidhez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#161615) Carlos Padre válasza #87082240 (#161596) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon jó a dumád boi, leszel a barátom? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161616) Theory66 válasza Carlos Padre (#161615) üzenetére


Theory66
aktív tag

(#161617) NyMRooD válasza #87082240 (#161596) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát szvsz:
- attól, hogy zöld oldalon (sokak szerint) jobb a kontroller a kék oldalnak nem lesz rosszabb mert ott is jó a kontroller,
- attól, hogy a zöld oldalon van jelenleg a világ legerősebb gépe attól nekik nem lesz jobb és a kék oldalnak sem lesz rosszabb, ahogy az azelőtti 10-1x évben nem volt jobb míg itt volt az erősebb gép,
- attól, hogy a kék oldalon (még) hiányzik 1-2 szolgáltatás ami a zöldön megvan a kéknek nem lesz rosszabb és a kéken is van olyan amit most a zöld fog másolni,
- attól, hogy a kék oldalon több exkluzív van a zöldeknek nem lesz rosszabb, mert azért választották azt az oldalt mert ott is van bőven mivel játszani

De az, hogy te / valaki más a másik oldalon próbálja kelteni a feszültséget szánalmas!

Viszont te vagy játszol single játékokkal is és akkor neked rosszabb mert kimarad egy pár tényleg minőségi exkluzív darab vagy csal multizol akkor meg bizony kevesebben vannak a szervereken mint a kék oldalon (nem hiába lett ilyen fontos az MS-nek, hogy közös szerverek legyenek), de cserébe megkapod a bug halmaz PUBG-t meg a nulla tartalommal rendelkező SoT / SoD párost aztán ide kell jönnöd levezetni a frusztrációd. De van egy tippem arra is, hogy az elmúlt 10-1x évben nem zavart, hogy gyengébb a vasad és még a FullHD sem ment sokszor, de most van már neked is felskálázott 4k-d és picit (kék oldaltól) gyakoribb esetben 4k-d (majd kiélvezheted a Crackdown 3-on ha (egyáltalán) megjelenik és a PUBG-hez is kell a plusz erő, hogy mozgóképnek tűnjön).

u.i. God of War közben azért a plusz hangerőért amit a pro-m kiad, bőven kárpótol az élmény és valószínűleg így lesz ez a Pókember esetében is amit a RDR2 előtt fogok játszani amíg te annak a megjelenésére vársz.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#161618) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki idő előtt töltötte fel a trailert.

Jön a Desperados 3.

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#161619) tretyak válasza oriic (#161618) üzenetére


tretyak
aktív tag

Ez egy jó hír, az első részébe jópár órát beletettem. Viszont ez a trailer eléggé meh, de majd meglátjuk a gameplayt, nemrég megcsinálták ezt a stílust egész jól a mostani generációra (Shadow Tactics).

(#161620) sp8787 válasza Csabee86 (#161597) üzenetére


sp8787
addikt

Amit a PSX Asian-an bemutattak az allitolag vmi irgalmatlan f*sul futott. Na majd meglatjuk most mit mutatnak.

(#161621) Adam_Shepard válasza sp8787 (#161620) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Majd ma kiderül, hogy milyen a mostani build. Uitt. DMC V és Cyberpunk hírekre felkészülni ! :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#161622) Carvus válasza Delirious (#161595) üzenetére


Carvus
senior tag

Egy szóval nem mondtam, hogy szar lenne a DS4, én eleinte PC-sként féltem tőle, de alapból is abszolút pozitív csalódás volt. Nekem elsődlegesen azért kerültek szóba KontrolFreek termékek, mert nagyon izzad a kezem, és szinte kicsúszott a kezemből a kontroller, így rendeltem egy Gripset és posta költség helyett rendeltem hozzá kupakokat is, és teljes mértékben bevált minden! Ahogy SH4D0W2011 is írta, ezek elsődlegesen kényelmi cuccok, de egyébként nekem így sokkal precízebbnek tűnik az analóg karok mozgatása is. Én se játszottam még FPS-t PS4-en, eddig csak ezekkel játszottam: GoW, Uncharted és TLoU.

Szerintem egy próbát megérhet bárkinek!

(#161623) ProEvoFan válasza #87082240 (#161596) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Béke van!De akkor ígérd meg többé nem írsz ide ilyen f@szságokat.

(#161624) wolf13


wolf13
őstag

BF V :

When Can You Start?
The Beta opens to the public on September 6 and runs for a limited time. So, tell your friends to wake you up when September begins.

(#161625) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Ha előrendelek a store-ban játékot, azt mikor vonja le a kártyáról? Xbox-on 10 nappal megjelenés előtt. Itt is esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#161626) tuki2200 válasza pauliboy23 (#161625) üzenetére


tuki2200
senior tag

Azonnal, benne van a leirasban...

[ Szerkesztve ]

(#161627) sp8787 válasza Adam_Shepard (#161621) üzenetére


sp8787
addikt

Egyet biztosan tudok ,hogy CB gameplay video nem lesz.

Egyebkent gondolod ,hogy par nappal ezelott szandekosan egy roszabb buildet mutattak be azon keveseknek most meg majd elorukkolnak a fluid gameplay-el? Nekem vhogy ez nem tul eletszeru.

(#161628) Peace válasza laci1117 (#161581) üzenetére


Peace
nagyúr

LG 42LF652V TV gaming picture settings Találtam Neked még egy ilyet is. Én inkább hozzá sem nyúlok, sosem tapasztaltam laggot semmilyen játék alatt. Jobb ha nem bolygatom.

(#161629) Carvus válasza Balesz1899 (#160005) üzenetére


Carvus
senior tag

No félve álltam neki miután rám ijesztettek, de nem találom a szavakat annyira bejött a The Last of Us/TLoU/, elején első pár clickeres, shiv hiányos résznél azért volt bennem félsz, de szerencsére szeretek bolyongani és mindent átkutatni így a végére nem volt belőle hiány és lőszerből se, azért látszik nem az erősségem a lopakodás jó párszor lebuktam, de aztán rambo mód általában segített ilyenkor. Nekem sokkal jobban ütött ez a játék, mint az eddigi 3 Uncharted együttvéve, és megkockáztatom GoW mellett se szégyenkezhet. Szerethető karakterek, nagyon jó sztori, játékmenet, fejlesztések..ááá egy szóval MINDEN fasza volt, azt hiszem TLoU2 lesz az első PS4 előrendelésem!!! ;]
Left Behind DLC még hátra van, remélem az is ütni fog, bár magas a léc..

U.i.: Azért a legvégén a kegyes hazugságnak kíváncsi leszek, lesz-e következménye a későbbiekben. Bár várható volt Joel részéről, de mégis "izgultam", hogy Ellie kérdésére mit fog végül mondani.. :U

[ Szerkesztve ]

(#161630) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

elég jó árban van a Gran Turismo Sport Day 1 Edition

(#161631) Peace válasza Carvus (#161629) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg direkt spájzoltam be a lőszereket, fejlesztettem a fegyvereket, mint állat, hogy itt majd lesznek nagy boss-ok meg szorult helyzetek, erre egyszer csak véget ért a játék. :DDD Nyugodtan puffogtathattam volna ezek szerint, de nem baj. A végére egészen belejöttem a lopakodásba és menekülésbe. Nagyon örültem, hogy ezzel indítottam a PS-es pályafutásomat, nagyon várom a folytatást!!!! <3

Biztosan lesz következménye!!! Nem volt kérdéses, hogy mit válaszol, egyszerűen nem mondhatott mást. Én legalábbis így gondolom.

(#161632) Carvus válasza Peace (#161631) üzenetére


Carvus
senior tag

Én is spájzoltam rendesen, de nálam gyakran kifogyott a lőszer...gyakran előfordult, hogy piros hangyaf*sznyi HP-vel, ököllel ütöttem le az utolsó enemyt, aki lőtt mint az állat! :DDD

Én azért kicsit bíztam benne, hogy a végére eljutottak arra szintre, hogy ne kelljen hazudnia és elmondja a frankót..még ha nem is mondhatott mást, ebből később nagyobb baj lehet(szvsz lesz is!)

[ Szerkesztve ]

(#161633) Peace válasza Carvus (#161632) üzenetére


Peace
nagyúr

Kellett ez a hazugság, hogy generálódjon valami komolyabb feszkó pluszba a második részben. Nagyon kíváncsi vagyok!!!

(#161634) Xaels válasza wolf13 (#161624) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk pont a Pókember startjára időzíteni az OpenBetat...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161635) Gery9112 válasza Xaels (#161634) üzenetére


Gery9112
őstag

Azok után, hogy 1-2 hét különbséggel jelenik meg a RDR 2-höz még ilyen kérdésed van? :DDD

Mindig is tudtam, hogy hülyék vannak A stEAl-nél de tudnak lejjebb menni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#161636) wolf13 válasza Xaels (#161634) üzenetére


wolf13
őstag

Szóval nem gondoltak rád a fejlesztők :) ? Én is néztem , de talán megoldom :D

@Gery : a teljes játék meg egy héttel a RDR2 előtt jelenik meg. Meg jó , hogy legjobban a RDR2 érdekel. Ha előbb jönne ezeknél , nem is biztos , hogy mostanában rájuk bagoznék.

[ Szerkesztve ]

(#161637) Xaels válasza Gery9112 (#161635) üzenetére


Xaels
félisten

Ja azt nem figyeltem, megmondom őszintén nekem még mindig vannak fentartásaim az RDR2-vel kapcsolatban. GTA-ból végigjátszottam az összeset a 4. részig. De azóta az sem tudott behúzni pedig az 5-tel próbálkoztam PS3-on és megvettem PS4-re is.

Engem érdekelne a BFV beta, ott van PC-re a Hardline kivételével az összes a BC2 óta Premiummal együtt. De valószínűleg ha hazajövök melóból inkább Pókuraság mellett teszem majd le a voksom. Nincs kedvem munka után itthon is más emberek baromságain idegeskedni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161638) pr0bi válasza seniman (#161449) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ki lehet nyírni , fejbe kell taposni a rohadékot, "Kick it" trófeát is kapsz de ott vége a játéknak. Jót nevettem ennél a résznél, zseniális :DDD

(#161639) RangerFox válasza Carvus (#161629) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Survivor vagy grounded nehézségen is játszd végig, teljesen más élményben lesz részed :K

(#161641) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok, folyamatosan olvasgatok bejelentéseket, trailereket, nem lesz semmi show? Vagy az másik konferencián divat csak?

(#161642) jilian


jilian
addikt

Amikor az EA Account - omnál a jelszót kéri, nem veszi be a betűket.
Nem történik semmi, hiába pötyögög bár mit is.
Volt már ilyen valakinek?

(#161643) Madwe válasza Peace (#161633) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért az nem akkora hazugság, ha megtaláltátok a kazettákat. Több alany is volt Ellie elött akiken kisérleteztek s belehaltak, s lehetne más alany is Ellie után... :D [link]

(#161644) seniman válasza jilian (#161642) üzenetére


seniman
addikt

Kitalálom,kínai írásjelekkel kommunikál.Állítsd vissza angol nyelvre a gépet,amíg bejelentkezel,utána vissza mehet magyarra.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#161645) Carvus válasza RangerFox (#161639) üzenetére


Carvus
senior tag

Kizárt...hallgatózás(beépített WH) és fejsze nélkül tuti megőrülnék! :U ;]

(#161646) jilian válasza seniman (#161644) üzenetére


jilian
addikt

:R

(#161647) Peace válasza Madwe (#161643) üzenetére


Peace
nagyúr

Végighallgattam, amit találtam. Voltak más alanyok, de arról nem esett szó, hogy immunisak lettek volna. Legalábbis én ilyet nem olvastam/hallottam. Ez a része a hazugság Joel részéről, ahogy én értelmeztem, hogy "voltak olyanok, mint te...". De erről nem esik szó, hogy immunisak lettek volna azok, akiken kísérleteztek. Aztán lehet benéztem valamit.

(#161648) Madwe válasza Peace (#161647) üzenetére


Madwe
nagyúr

A linkelt videoban az 50. másodpercnél szerintem egyértelmű, h mind a 12 előző páciens immunis volt.

(#161649) Peace válasza Madwe (#161648) üzenetére


Peace
nagyúr

Hmm, jogos.....viszont Ellie különleges. Mondja is a doki, hogy ilyen fertőzést még nem látott és az immunitásának az eredete nem ismert. Tehát akik voltak előtte páciensek, egyáltalán nem ilyenek voltak, Ellie különleges. Ezért volt Joel részéről kegyes hazugság, hogy olyanok voltak az előző páciensek, mint Ellie és nem mentek velük semmire.

(#161650) Madwe válasza Peace (#161649) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen. De ugye az is bőven benne van, hogy a Doki hazudott, lévén ő célja mindenképp az, h megvizsgálhassa, így terelhetett. De persze ez nem egyértelmű, én csak annyit akartam mondani, h az korántsem volt akkora ferdítés joel részéről, mint azt sokan elsőre gondolnák :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.