Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161972) #80123904 válasza RangerFox (#161956) üzenetére


#80123904
törölt tag

A probléma annyi, hogy az EA módszere működik számukra.
A fifa sorozatot évente eladják bőven több, mint 10 millió játékosnak. Fejlesztik azt is, de koránt sem kerül egy-egy rész annyiba, mint egy pl GoW lefejlesztése.
Ahogy a többi játékuk is általánosan jól szerepel az eladásokban.

A CoD-okat (tudom, nem EA, de ezeket is felhozzák) is baromi nagy példányszámban vásárolják. Bőven leverve a legtöbb sony/ms/nintendo exkluzívot.

Nem mondom, hogy ez jó. Én is a story-based játékokat szeretem. Továbbá az lenne a frankó, ha az EA a rengeteg pénzét remek single player játékokba rakná bele, de úgy tűnik, hogy nem ez a kereslet most.

Úgy tűnik (a számokból kiindulva), hogy nincs értelme nekik $100milliókat elkölteni 1-1 alkotásra, amikor a jól bevált multis mókákból is simán hozzák azokat az eladásokat.

A világ pedig a pénzen alapszik, az EA részvényesei is pénzből élnek és az ottani fejlesztők is abból élnek.
Így meg tudom érteni, ha ezt csinálják, mert működik. Amint a piac már nem fogja venni a játékaikat és GoW-ból sem "csak" 8-10 millió fogy, hanem több, akkor valószínűleg ők is áttérnek az SP játékok fejlesztésére.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.