Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162751) Scholes9 válasza penge111 (#162749) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem annyi, hogy túl van értékelve a W3 :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#162752) #80123904 válasza Scholes9 (#162751) üzenetére


#80123904
törölt tag

szerintem pedig alulértékelt és még nagyobb elismerést is megérdemelne :P

(#162753) Peace válasza penge111 (#162749) üzenetére


Peace
nagyúr

OMG!!! :Y The Witcher 3-at szerintem pótold, amint lehetőséged nyílik rá!!!!!!!!!!!!!! Az egyik legnagyobb királyság, ami a játékiparban valaha bekövetkezett! RPG rajongóknak meg abszolút kötelező. Elő volt rendelve természetesen PC-re, CD Projekt RED nagyon csúnyán odatette magát! Ezért is rendelem elő gondolkodás nélkül a Cyberpunk 2077-et, mert vakon megbízom bennük. Nem fognak csalódást okozni. Az Original Sin 2-t pedig össze sem lehet hasonlítani a W3-al, mivel totálisan más stílus a kettő. A Divinity egy csúcs jó játék, de a The Witcher az meg abszolút kötelező, mert zseniális! Szigorúan mindkét kiegészítővel együtt végigjátszandó! ;)

(#162754) Gery9112 válasza Scholes9 (#162751) üzenetére


Gery9112
őstag

"Nekem annyi, hogy túl van értékelve a W3"

;]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#162755) Mrdevil válasza oriic (#162748) üzenetére


Mrdevil
addikt

Miért mi volt a régi? :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#162756) Bencus88 válasza Gery9112 (#162747) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Síp fene vigye el basszus :O

ha már witcher van egy elfekvőben :P

[ Szerkesztve ]

(#162757) KaitouP válasza oriic (#162748) üzenetére


KaitouP
veterán

LOL, soha nem gondoltam volna hogy egy új CoD rész előbb fog megjelenni, mint egy BF. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#162758) Xaels válasza KaitouP (#162757) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig anno a BC2 is csúszott majd fél évet

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#162759) KaitouP válasza Xaels (#162758) üzenetére


KaitouP
veterán

Tényleg, most be is ugrott ahogy mondtad. Mondjuk azzal nem játszottam day one, csak később szereztem be, de szerettem nagyon. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#162760) Gery9112 válasza KaitouP (#162759) üzenetére


Gery9112
őstag

PC-n én is kb. fél évvel később szereztem a Bad Company 2-t és nagyon jól tettem. Akkor is voltak benne bugok azért de induláskor kb. bogár volt a jele.

Viszont minden percét imádtam, kedvenc BF részem. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#162761) Petreszku válasza Peace (#162753) üzenetére


Petreszku
senior tag

A The Witcher 3-ról nekem más a véleményem, de ez ne szegje senki kedvét.
Azonban egy biztos Burn the heretic. Kill the mutant Purge the unclean. :)

(#162762) KaitouP válasza Gery9112 (#162760) üzenetére


KaitouP
veterán

Én meg egy 9600 GT + C2D E8400 + 4 GB RAM kombóval kezdtem el nyomni, és emlékszem milyen boldog voltam amikor tudtam venni egy GTX 275 -t, végre szebb grafikával, gyorsabban csapathattam a multit. :DD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#162763) FollowTheORI válasza Gery9112 (#162760) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem volt az annyira gáz iduláskor se... persze voltak bugok... de nem volt gáz annyira mégse.

Viszont ebből is látszik mennyire jól összetették azt a játékot meg az új játékmódokat... szinte mindenkinek az a kedvence (aki legalább akkor elkezdte a szériát).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#162764) penge111 válasza Peace (#162753) üzenetére


penge111
addikt

A Witcher 3-at természetesen elsők között szereztem meg Goty változatban. De azért nem kezdtem el, mert zömében mindenki azt írta, hogy utána minden rpgre húzni fogom a szám, így előtte ki kell a meglévőket pörgetnem, ezek jelenleg: Dragon Age Inquisition Goty, Fallout 3 Goty, Final Fantasy XII, ezek az rpgk amiket beszereztem. Meg még van pár nagyobb címem ami, nem rpg, tökéletesek arra, ha picit pihentetni akarom az rpg vonalat.

Még beszerzésre vár a FF XV Royal Edition, YS VIII, Disgaea v és az októberben megjelenő 1 hd változata, Ni No Kuni 2, no meg a Divinity Original Sin 2. De lehet télen azért már a Witchert előveszem.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162765) Peace válasza penge111 (#162764) üzenetére


Peace
nagyúr

Helyén kell kezelni. Az tény, hogy csúcs és mestermunka, de ezt így kijelenteni, hogy utána minden másra húzni fogod a szád, az erős. Én is találtam bőven RPG-t utána, amiket piszkosul élveztem!!! Ne félj belevágni és ne halogasd!

(#162766) Kendek válasza penge111 (#162764) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindig lesz újabb játék, a végtelenségig mégsem várhatsz a Witcher 3-mal csak azért, mert az túl jó a többihez képest. :DDD

<-ƘƘ->

(#162767) Rigormortiis válasza KaitouP (#162734) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Anyagilag majd egy év múlva éri meg talán, amikor már nem jön több túlarazott dlc és egyben megveheted az egészet.

Érdekes felfogása van egyeseknek. Kapunk valamit kvázi ingyen, és azt mantrázzuk, hogy ez milyen szar deal, mert hogy a dlcket úgyis meg kell majd hozza venni és akkor olcsóbb egyben megvenni.

Nem. Nem kell megvenni hozzá, vannak, akik csak végigtolják a sztorit és ennyi.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#162768) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nemtom, lehet velem van a baj, de 15. re állok neki a witchernek, de nem jutok 5-10 óránál tovább. Félre kerül aztán újra elkezdem előröl és megint abba hagyom, talán megrémít, hány órát bele lehet rakni, vagy egyszerűen fogalmam sincs. a gownál minden percet élveztem alig tudtam lerakni, itt belépek és fél óra után ki, és félre rakom hetekre. :F

(#162769) Deck válasza Bencus88 (#162768) üzenetére


Deck
titán

Lassabb játék azért mint a gow. Ha nem fog meg és erőltetni kell akkor nek a te játékod. Van ilyen is :)

PS5

(#162770) wolf13 válasza Bencus88 (#162768) üzenetére


wolf13
őstag

Én ugyan így voltam. 4 szer álltam neki , kb mindig ugyan ott untam meg. Már csak az rémlik , hogy valami néma gyerek hangját szerezzem vissza. Valahogy nem éreztem , hogy végig kell játszanom.

(#162771) penge111 válasza Peace (#162765) üzenetére


penge111
addikt

Niert most dobom fel, azt ha befejezem, akkor nekiesek a witchernek, így akkor év végéig meg van oldva a játszogatás.

Mondjuk én is tartok tőle, tudjátok imádom az rpg minden fajtáját, de én a Witcher 1-2. Részét kb. A felénél abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162772) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na akkor nem bolondultam meg jól van :DDD Tényleg ilyen érzésem van, hogy olvasom a jobbnál jobb kommenteket és elszégyellem magam, hogy nem köt le egyszerűen. És erőltetésnek érzem, nem véletlenül játszok vele csak fél órákat. Azt hiszem fel kell adjam :(

(#162773) Kendek válasza Bencus88 (#162772) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akinek ismeretlen a Witcher világa, azzal rövid időn belül nem szeretteti meg magát a játék. Nekem alapvetően nem volt szimpatikus a felállás (kor, stílus...), de belekezdtem és nem adtam fel. Mire szépen kibontakozott a története, már letenni is alig tudtam. Aztán amint végeztem, rögtön kezdtem is előröl (akkor már jobban értettem). De az biztos, hogy ez nem az a játék amit félórákra vesz elő az ember.

<-ƘƘ->

(#162774) Carlos Padre válasza Gery9112 (#162747) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon gondban voltam vele a RDR2 miatt, de szerencsére megoldották :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162775) Petreszku válasza Kendek (#162773) üzenetére


Petreszku
senior tag

Kort és a stílust szeretem, sok ilyen könyvet olvasok és olvastam. Nekem maga
a játék nem tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#162776) RangerFox válasza Bencus88 (#162772) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én még év elején ugrottam neki, jóhiszeműen a Goty kiadást vettem meg. 8 óra után nem akartam tovább játszani vele, szabályosan rosszul éreztem magam emiatt, hogy "minden idők legjobb játékáról" ilyen véleménnyel vagyok. De aztán elengedtem, szerencsére rengeteg játék van a piacon, mindig van mivel játszani, nem tetszhet minden játék mindenkinek. Többek között ezért sincsenek nagy elvárásaim a Cyberpunk 2077-tel kapcsolatban sem. (Meg ott a demo se hozta a nagy extázist, amiről hónapokig az újságírók áradoztak...)

(#162777) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Na már úton van hozzám a Divinity 2. Ritkán rendelek elő játékot de ennek nem tudtam ellenállni. Coopban nagyon jó!!

(#162778) Xaels


Xaels
félisten

Marvel Ultimate Alliance és a PS4 Pro esete: haverral úgy gondoltuk nekiugrunk online coopban. Mindkettőnknek Pro-ja van, be volt kapcsolva a Boost mód. Majdnem játszhatatlanul lagolt a játék. Kikapcsoltuk a Boost módot és utána fényévekkel jobb lett, de néha így is megröccen. Amúgy ha túlteszi magát az ember ezen meg az elavult technikán akkor azért jó poén.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#162779) seniman válasza RangerFox (#162776) üzenetére


seniman
addikt

Én a Bloodborne-nak futottam neki háromszor,mindhiába.Most vinyócsere után már a sávszélt se pazaroltam rá,hogy letöltsem. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#162780) wolf13 válasza RangerFox (#162776) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem a CP2077 meg bejött. Nem mintha túl sok újat mutatott volna , de mégis megfogott az, hogy az atmoszférát , környezetet nem úgy akarja beállítani , mint annak idején a Deus Ex , olyan darkosan. Engem valahogy nagyon irritál, ha valami csak sötétben játszódik. Pont így voltam már az utolsó Batmannel, megundorodtam tőle. Pedig nagyon szerettem. És akkor most jön az ellentettje , ahol vidám színek vannak, és végre világos van, a Spiderman,

@seniman , BB kivétel nálam, ott valahogy olyan kihívás volt,(első souls játékként) ami beszippantott, A hangok a zene annyira egybe van.

[ Szerkesztve ]

(#162781) seniman válasza wolf13 (#162780) üzenetére


seniman
addikt

Az NFS Carbont utáltam az állandó éjszaka miatt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#162782) Bencus88 válasza RangerFox (#162776) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kicsit megnyugtattál :) így igaz rengeteg játék van jön lesz, legalább picit utol érem magam.

Most ami erdekel bfv spyro tombraider, de amit nagyon varok lou 2 days gone

(#162783) penge111 válasza Bencus88 (#162782) üzenetére


penge111
addikt

Olyan játék nincs ami mindenkinek tetszik, hiszen nem vagyunk egyformák. Kicsit unalmas is lenne az élet, ha mindenkinek ugyanolyan izlése lenne.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162784) Neoteric válasza RangerFox (#162776) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez így van kb minden játékkal, ahány ember annyi ízlés. Én pl elhiszem, hogy kurv@ jó játék a Bloodborne, de még ha ps plus cím se lenne hiszem, hogy valaha elindítanám. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#162785) danielgalaxy válasza Neoteric (#162784) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Volt is, nem is olyan rég.

(#162786) KaitouP válasza Rigormortiis (#162767) üzenetére


KaitouP
veterán

Előttem is elmondták már páran, miért szar deal ez a "free" D2. Sztori kvázi nincs, ennek a játéknak az a lényege, hogy co-op a haverokkal toljad a különböző strike, raid, blabla küldetéseket. Ahhoz meg, úgy új küldetéseket, cuccokat kapj, ahhoz kell a DLC, anélkül az alapjáték elég sovány, és hamar megunható.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#162787) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na ezaz, hogy a bloodborn meg a gow tetszett és végig is vittem és ez kicsit fura, na de mind1 is jó játékot mindenkinek!

(#162788) Peace válasza KaitouP (#162786) üzenetére


Peace
nagyúr

A D2-nek a Raid a lényege és értelme. Az érzés, mikor sikerül lenyomni a nagy dögöket. Oda meg akkor mehetsz, ha max szintű vagy elég jó felszereléssel. Oda nem fognak elvinni 20-as szinten (alapjátékkal az a max szint.) Ennyi. ;)

Azon meg szerintem sincs szégyellnivaló meg nem kell zavarban lenni, ha nem tetszik a The Witcher 3 és fél óra után megunod. Van ilyen is. Más meg valószínű azt unja meg, amit meg Ti imádtok. Én imádtam az első és második részt is. A harmadik pedig szavakkal nagyon le sem írható játékélmény volt! Ettől még nem fog mindenkinek hasonló élvezetet okozni. :)

(#162789) Djuree válasza Bencus88 (#162787) üzenetére


Djuree
félisten

witcher 3 nekem sem jött át, semmi hangulata sajnos. pedig a gothic féle rpg-k bejönnek, de azokkal jó volt játszani, valahogy mindig vitt előre vmi. de a witcherben nincs meg ez az érzés. legalábbis nekem. túl sok jó játékkal játszottam, nagyok az igényeim úgy látszik. :D
szal nem csak neked nem adja. de másnak meg bejön. nekem túl sok a gémer előéletem ehhez. valszeg ha nem sok ilyen rpg-t toltam volna tetszene nekem is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#162790) Djuree válasza Peace (#162788) üzenetére


Djuree
félisten

sztem egyáltalán nem csak a raid az értelme. valakinek lehet csak az. de nem a többségnek. az 1-ben sem csak az volt, itt meg pláne nem. aki naponta 6 órákat játszik annak lehet, de ilyen nem sok van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#162791) WhiteWalker válasza Peace (#162788) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez a játék pont olyan lehet mint a Diablo3 csak FPS nézetben. :DDD
Jah a Division is az , csak az meg TPS ... :DDD

(#162792) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Ez a 36 perces Dragon Quest XI Kotaku review teljességgel meggyőzött arról, hogy nekem ez a játék kell. Ha nem lenne teli a backlogom, már elő is rendelném. Aki egy kicsit is elgondolkozott rajta, hogy megvegye-e a játékot, annak ajánlom a videó megnézését, meghozza a játékhoz a kedvet. Plusz a tesztelő lágy, álmosító hangja miatt ideális videó elalvás előtt. :K

(#162793) Edem05 válasza Djuree (#162789) üzenetére


Edem05
őstag

Én pont az ellenkezőjét mondom, nekem nagyon tetszett. Olyannyira, hogy kétszer végig is toltam egymás után 330 órás össz. játékidővel. Megcsináltam minden achievementet hozzá. Elsőre több idő ment bele mint második nekifutásra. A második körben inkább az achievementekre fókuszáltam.

(#162794) Helmoras


Helmoras
őstag

Lattatok ezt a Tomb Raideres Xbox onet? Nem flamekeltes celjabol de nagyon klasszul nez ki :) 1 db keszult belole es jotekonysagi arveresen megy el ebayen. Nagyon szepek ezek az igazan egyedi modok.

(#162795) sp8787 válasza Edem05 (#162793) üzenetére


sp8787
addikt

Sokan azt nem ertik meg ,hogy attol ,hogy nekik tetszik egy jatek es rengeteg orat belenyomtak attol meg nem fog masoknak is tetszeni.

En a vicsert egy par harc utan siman kinyomtam, nalam az a harcrendszer a minimalis szintet nem uti meg. Mas meg egyszeruen imadja. Nincs ezzel semmi gond.

(#162796) Peace válasza Djuree (#162789) üzenetére


Peace
nagyúr

Na erre majdnem írtam valami csúnyát este, de inkább ledőltem aludni.

"...túl sok jó játékkal játszottam, nagyok az igényeim úgy látszik." <- maximum mások az igényeid. A The Witcher 3 tetszhet is meg nem is valakinek, de vannak olyan objektív érdemei, amiket nem lehet elvitatni tőle és rengeteg kritikus és játékos nagy hányada nem is vitatja el. Nagyon magasra tették a lécet minden szempontból. Grafika, animációk, történet, zenék, hangulat, kivitelezés. em beléd állás, csak ez a "nagyok az igényem" mondat kicsit ba**ta a csőröm.

"...nekem túl sok a gémer előéletem ehhez." <- Fuhh, ez meg a másik ilyen mondat, de erre inkább nem is mondok semmit.

"valszeg ha nem sok ilyen rpg-t toltam volna tetszene nekem is..." <- Ezeket a játékokat szívesen elolvasnám, ha írsz egy listát, hogy mik ezek. em kötekedés, tényleg érdekelne. Hátha nem ismerem valamelyiket és ránéznék.

Szóval ne vedd bántásnak, csak kicsit felment a cukrom így este ettől a pár mondattól, ami bántotta a szememet és nem mehettem el mellettük szó nélkül. De, mondjuk elmehettem volna, csak nem akartam. ;)

(#162797) penge111 válasza RangerFox (#162792) üzenetére


penge111
addikt

ÓÓÓÓ. ki is ment a fejemből, hogy lassan Európában is tiszteletét teszi a DQ XI, természetesen be lesz szerezve majd jóárosítva, jrpg fanatikusoknak kötelező!!!

Más este elkezdtem a Niert, 1 óra ment bele, nyilván 1 óra után nem alkothatok róla véleményt. Ennyi alapján egyelőre nagyon tetszik. De itt tényleg óránként lehet kb. csak menteni? Semmi bajom ezzel, de majd akkor ülök le csak elé, ha tudok minimum 2 órát játszani. Este már minden bajom volt, mert reggel meló, szokatlan volt, hogy sehol semmi mentési lehetőség.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162798) Adam_Shepard válasza penge111 (#162797) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

AZ eleje az hosszabb, de aztán egy rakat helyen lesz majd mentési lehetőség.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#162799) penge111 válasza Adam_Shepard (#162798) üzenetére


penge111
addikt

Ezt a 2B csajszit, azért az életben eldádádznám :B

ui:jhdsafjhfjhsdfjsdajfksfhsdjh, jaj bocs csak lefejeltem a billentyűzetet az asszony épp mögöttem volt mikor írtam a fenti sort! :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162800) sp8787 válasza Peace (#162796) üzenetére


sp8787
addikt

Te is beleestel a "csapdaba" rendesen. :)

Amugy a masok az "igenyek" az peldaul abbol pontosan latszik amit leirtal. Az ,hogy egy RPG-t kimagaslonak mondjanak azok alapjan amit leirtal es nem a build variety,gear variety,harcrendszer..etc. alapjan hanem peldaul a grafika alapjan az szamomra teljesen ertelmezhetetlen.Masoknak meg nem ,nekik masok az "igenyeik".

Van egy par jatek ami siman lemergez olyan szintre ,hogy utana mar nagyon nem tudsz beleallni mas jatekokba bizonyos "eloiteletek" nelkul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.