Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161701) wolf13 válasza Mrdevil (#161700) üzenetére


wolf13
őstag

Videó alatt is megjegyezték :D

(#161702) pauliboy23 válasza pethYeti (#161698) üzenetére


pauliboy23
senior tag

23.-ig, ha jól emlékszem.

(#161703) pethYeti válasza pauliboy23 (#161702) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi.

Találtam egy IGN-es cikket, aszerint is.

2 órája van PS-em. :) Mit ajánlanátok így a Detroit mellé, most még amíg tart az akció.

Horizon Zero Dawn, Nathan Drake collection? Amíg ki nem jön a Pókember :)

(#161704) ProEvoFan válasza pethYeti (#161698) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Agusztus 23. hajnali egy óráig.Bár most nyári időszámítás van, így lehet csak éjfélig.

(#161705) RangerFox válasza pethYeti (#161703) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A store-on az adott leárazott játékra kattintasz, majd a képek alatt kék betűkkel írja, hogy meddig érvényes a kedvezményes ára. Nem minden játék ugyanaddig van leakciózva, van, ami hamarabb véget ér.

(#161706) Andras.Imre


Andras.Imre
csendes tag

A Last of Us Left behind megéri a 890Ft-ot? (Az alapjáték még nincs meg, de végigviszem) 23-án lejár az akció

(#161707) danielgalaxy válasza Andras.Imre (#161706) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A Ps4 verzához ne vedd meg külön, az alap remastered játék eleve tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#161708) Andras.Imre válasza danielgalaxy (#161707) üzenetére


Andras.Imre
csendes tag

Köszi hogy szóltál, igen nekem a ps4 remastered lesz.

(#161709) lazioforever


lazioforever
tag

Ma én is Witcher 3 végére értem. A két DLC is olyan minőségire sikerült, mint az alapjáték. Közel 7 hónap alatt 219 órát tettem bele a játékba, de minden percét megérte. 54-es szintig sikerült felvinni Geralt barátunkat, az összes mellékküldetést teljesítve ( a Gwynt paklisat is :K ), és minden kérdőjelet meglesve a térképen.

Felejthetetlen sztori volt mindhárom, rendkívüli mellékszálakkal. Tuti, hogy nem most játszottam vele utoljára.

A nyári szabadságomra a Nioh-t terveztem be, de elcsúsztam időben, és "csak" a Witcher végigjátszás jött össze. Így hagyom is egy kicsit parlagon a nehezét, és inkább nekiülök az Uncharted 4-nek, vagy a Tomb Raider Definitive Edition-nek. :C (sorban állnak a jobbnál jobb címek, amiket pótolni akarok az elmúlt 3-4 évből)

(#161710) Lefty


Lefty
addikt

GoW NG+-ra rakaptatok? Elkezdtem, de valahogy nem erzem az erot, hogy ujra vegigtoljam.

(#161711) WaterWave válasza oriic (#161594) üzenetére


WaterWave
veterán

Ez valami kegyetlen jó játék lesz, sajnos csak jövőre...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#161712) wolf13 válasza Lefty (#161710) üzenetére


wolf13
őstag

Én majd jövőre , addig el vagyok látva rendesen játékkal. Még túl friss.

(#161713) Lefty válasza wolf13 (#161712) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem is annyi minden van, de egyikhez sincs kedvem. Pokembert meg a RDR2-ot varom.

(#161714) erahurka


erahurka
félisten

Eddig kicsit csalódás a New Colossus. Egyrészt csúnya a játék, másrészt most komolyan egy egész náci hadtest bújkált 5 hónapig a tengeralattjárójukban? És nem találtak meg egy ajtót ami csak egy szekrénnyel volt eltorlaszolva? A náci csaj "dagadt vagy" csesztetései is a lányával szemben wtf?

A New Order végig király volt de ez már most túl van tolva. :F

[ Szerkesztve ]

(#161715) danielgalaxy válasza erahurka (#161714) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Jó móka az, illetve a bejátszásai mindenképp. Sajnos a játék maga viszont nem más, csak nagy és nem túl fantáziadús térképeken való arénaharcok egymásutánja, offline botok ellen. Mindenképp visszafejlődés az előzőekhez képest. Ebből a szempontból nekem is csalódás volt, de az élmény még így is óriási.

[ Szerkesztve ]

(#161716) Lefty válasza erahurka (#161714) üzenetére


Lefty
addikt

En vagy 2 honapja a new orderral kuzdok, a vegere total kifulladt nekem. Egyszeruen mar sok es unalmas is. Szerintem reg vege kellett volna legyen, erre mar a holdon vagyok... 10 percnel tovabb nem birom mar egy huzamban.

(#161717) erahurka válasza danielgalaxy (#161715) üzenetére


erahurka
félisten

Kontrollert hogy érdemes amúgy beállítani? Nehezen célzom be az ellenfeleket, de attól félek hogy ha lejjebb veszem az érzékenységet azért kerülök majd hátrányba.

Mondjuk nem ártana ha nem folyton a sötétben kellene sötét öltözetű katonákra lőni :DDD

(#161716) baker_: Hát az is túl lett kicsit tolva azért, de szerintem annyira még nem volt vészes. Főleg úgy hogy addig meg zseniális.

[ Szerkesztve ]

(#161718) Bogyi007 válasza #87082240 (#161596) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hűha. Ennyire kell az önigazolás neked hogy az X megvétele jobb ötlet volt mint egy S vagy mintha egy Ps4 konzolt vettél volna?!

Szerencse hogy az itteni userek nem így gondolkodnak s nem általánosítanak hogy minden Xboxos ilyen lenne mint te.

A magam részéről én Boxon ugyanúgy kedvelem a Forza szériát mint a Gears of Wart is, de ezek mellett bőven jó alternatíva a GT Sports, és közben akár Skandináviában is rendet vágok a Valkűrök között vagy pedig az autoipar Amerikai fellegvárában az androidok lelkivilágát tanulmányozom.

Ja és a nagy csöndben néha ébreszd fel az asszonyt is és csináljátok valami közös hangos programot is egymással, az sok mindenre jó hatással tud lenni....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#161719) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ma véget ér a summer sale, de ahogy látom a sony nem hagyja nyugodni a pénztárcánkat...

(#161720) SH4D0W2011 válasza Nayrobi (#161719) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Tudsz valamit? :D

(#161721) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok után, hogy kínkeservesen végig szenvedtem a HZD-t, végre újra nekiállhattam a Detroit: Become Human-nek. És láss csodát, ez a játék másodjára is épp úgy magával ragadott mint az első végigjátszás során. Konkrétan annyira, hogy két nap alatt végig toltam. Egyik este annyira belefeledkeztem a játékba, hogy arra lettem csak figyelmes, hogy hajnali 2 óra van. :) (nálam az ilyen nagyon ritka)

Másodjára már kicsit elengedtem magam, és "zúztam". Marcus-szal forradalmat szítottam, Kara-val se voltam "gyengéd" öltem vele is ha úgy adódott. És voltak nagyon más dolgok ez alatt a végigjátszás alatt mint elsőre. Sikerült mindhárom szereplővel más útvonalat bejárni (nagyjából). És nagyon jó volt így is. Azt nem tudom, hogy megérne e egy harmadik végigjátszást is. Lehet, majd egyszer..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161722) Deck válasza .LnB (#161721) üzenetére


Deck
titán

Nem jöhet be egy játék mindenkinek. Ez is ízlés dolga, hogy kit fog meg, kinek mi tetszik. Jó játék a HZD de neked nem jött be. Van ez így :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#161723) pulffy válasza Deck (#161722) üzenetére


pulffy
őstag

Így van, nekem pl az Uncharted-ek nem jönnek be. Jöhetenek a kövek... :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#161724) gianni85 válasza pulffy (#161723) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem meg a Lesz tavasz. Ide több kő érkezik majd :D

(#161725) Dreimus válasza SH4D0W2011 (#161720) üzenetére


Dreimus
senior tag

Kívánság listán már láthatóak az új akciós árak ha valamit érint, délutánra lesz is felülete az egésznek :) Az akció időtartama: 22/8/2018 02:00 am to 6/9/2018

(#161726) Edem05 válasza gianni85 (#161724) üzenetére


Edem05
őstag

Okay boi 😃

(#161727) cyberkind válasza pulffy (#161723) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem abból csak a 4. rész tetszik, a többi kuka, pláne a 4. után.

Paranormal Cocktivity

(#161728) #95558144 válasza Nayrobi (#161719) üzenetére


#95558144
törölt tag

Az enyémet igen, egészen konkrétan semmit nem vettem az akcióban. Nem volt mit.

Miután a Detroitot szabi alatt gyakorlatilag két nap alatt kivégeztem, visszatértem a Bloodborne-ba, NG4+. Tegnap értem a végére a DLC-el együtt,, számomra még mindig ez a minden idők legjobb játéka, talán az örök kedvenc marad.

Remélem jön a második rész.

[ Szerkesztve ]

(#161729) #95558144 válasza Lefty (#161716) üzenetére


#95558144
törölt tag

Akkor tarts ki, ha már a Holdon vagy nincs sok hátra...

(#161730) SH4D0W2011 válasza Dreimus (#161725) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszi! :R Nekem ez eszembe se jutott, éjszakás műszak... :D
Közben látom, hogy a psprices-tól jött egy mail, Yakuza Kiwami 3.090 Ft-ért elég korrekt. :)

Régebben írta valaki, hogy megvette az Everspace-t, ha esetleg magára ismerne a kedves fórumtárs, írna róla pár gondolatot, jó cucc-e? Most az is féláron van.

[ Szerkesztve ]

(#161731) Peace


Peace
nagyúr

Én majdnem agyfa**t kapok az Uncharted 1-től, de most már végigviszem, ha beledöglök is!!! :DDD 6 fejezet van vissza, talán kibírom maradandó idegkárosodás nélkül. Én nem tudom mikor anyáztam ennyit utoljára. Nyomom a gombot, nem ugrik, inkább lezuhan. Folyamat lecsúszik a párkány széléről, meghal. jetski-vel kerülgesd a robbanó hordókat, de közben azért lőnek még négyen, hogy véletlenül se érezd jól magad. Kegyetlenül idegesítő! Tudom, hogy én akartam magamnak a bajt, hogy az elejétől kezdem a sorozatot, de nagyon rosszul indított. Lehet valami másba kéne belefognom a második rész előtt, hogy kicsit sikerüljön elfelejteni az első rész által generálódott traumát.

[ Szerkesztve ]

(#161732) .LnB válasza Peace (#161731) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:Y Ne csináld már. :) Én gond nélkül végigtoltam. Kicsit "fejletlen" az irányítás, de nem gáz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161733) cyberkind válasza .LnB (#161732) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is kitoltam nem egyszer de gáz volt nagyon, csoda, hogy folytatódott a széria. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#161734) Peace válasza .LnB (#161732) üzenetére


Peace
nagyúr

Így második konzolos játékomnak egy csöppet erős. Főleg egy TLoU után!!!!! :O

cyberkind: ezen én is csodálkozok, hogy ezután hogyan szavazhattak bizalmat a folytatásnak. Mondjuk majd lehet ha végre elérek a negyedik részhez, akkor mindent megbocsátok nekik. Nem!!!!!! Ezt az első részt sosem fogom!!!!!! :P

[ Szerkesztve ]

(#161735) .LnB válasza cyberkind (#161733) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Emlékszem, mielőtt végigjátszottam, nekem is írták itt páran, hogy készüljek fel. De utólag nem értettem, hogy miért. Semmi gondom nem volt a játékkal. Leszámítva a sok lövöldözést, meg a vámpír lényeket. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161736) .LnB válasza Peace (#161734) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Nekem is a második PS játékom volt, és nekem is a TLoU után. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161737) marilllyo válasza Peace (#161734) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezért mondtam, hogy a 4-gyel kell kezdeni...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161738) .LnB válasza marilllyo (#161737) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha valaki a 4-gyel kezd, akkor kicsi az esély, hogy bármelyik korábbi részt végigjátssza utána. A lehető legrosszabb tanács szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161739) ProEvoFan válasza marilllyo (#161737) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vagy megvárni míg lesz ps+ban az első három része :D

(#161740) dvd24 válasza .LnB (#161721) üzenetére


dvd24
senior tag

Valamiért kevesen ajánlgatják, de szerintem az Until Dawn is remek "interaktív film" játék - már persze ha valaki szereti a slasher horrort. :) Nekem személy szerint jobban tetszett mint a Beyond - Heavy Rain páros. Szóval, ha akciós lesz és keresel még valami PS exkluzívat, akkor tegyél vele bátran próbát.

(#161741) #95558144 válasza cyberkind (#161733) üzenetére


#95558144
törölt tag

Abban az időben, amikor ez megjelent, etalonnak számított szinte mindenben. Nyilván nem 10 évvel későbbi fejjel kell róla ítéletet mondani.

Alapvetően bugyuta sorozatnak tartom az egészet, amin csak a negyedik rész javított nálam, a maga karcosabb, keserűbb hangulatával. A harcrendszer ami benne van gyalázat, az irányítás szintén, és nem csak mai szemmel.

(#161742) cyberkind válasza #95558144 (#161741) üzenetére


cyberkind
félisten

Valszeg akkor se tetszett volna, mert még a középszar Tomb Raider-ekkel is elvoltam, viszont most már azokkal se, de még az újakkal se, úgyhogy most nagyon gyenge az UC 1, viszont a 2 nagyon jó, a 3-at nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#161743) marilllyo válasza .LnB (#161738) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem! Mert ha tetszik a 4 akkor érdekelhet az 1. De most szerinted így, hogy fog nekiállni a 4-nek, ha ennyire utálja az elsőt? Meg aztán, kimarad az 1? Nabumm. Így jobb, hogy letolta és utálja?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161744) cyberkind válasza marilllyo (#161743) üzenetére


cyberkind
félisten

Segítünk neki, és leírjuk, hogy a 4. teljesen más. :)

Paranormal Cocktivity

(#161745) .LnB válasza marilllyo (#161743) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van, megnyugtatjuk, hogy ez egyre csak jobb lesz. A 4. rész pedig teljesen más szint. Etalon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161746) s7evcsenko válasza marilllyo (#161743) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én fél óra után töröltem az elsőt...
Kijátszottam pár nagyobb címet, HZD, God of War 4, Last of us, Detroit, ezek mind ütöttek, és most játszom a UC4-el... 16. fejezetnél tartok, de már most biztos, hogy nem fogok játszani a 2-3-al.
Nekem ez nem jött be. A grafika nagyon szép, de nem fogott meg a játék, viszont abba már nem hagyom. :B
Sokkal inkább bejött bármelyik Tomb Raider, mint ez.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#161747) #20844032 válasza marilllyo (#161743) üzenetére


#20844032
törölt tag

Remélem sehogy :DDD
Bár sose lett volna ennyire népszerű ez a generáció...
Neokonzolosba nem való a régi játék, mer csak pislog, mint hal a szatyorban, és nem érti. Confusedtravolta.zsif

(#161748) wierra válasza Peace (#161731) üzenetére


wierra
senior tag

Én is többször majdnem eret vágtam az UC1 alatt. A második rész feledtetni fogja az első rész gyötrelmeit. Sokkal érdekesebb, kidolgozottabb történet, jobb a balansz a logikai-lövöldés részek között. Szebb és részletgazdagabb a grafika. Mindenben fényévekkel felülmúlja az elődöt (mondhatnám prototípust). :K ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#161749) crue


crue
őstag

Nem gondoltam volna, hogy az újszülöttek gyomrát ennyire megüli az UC1. A PS3 korszak óta évente előveszem a trilógiát egy gyors végigjátszásra és még mindig nagyon élvezem. Azóta persze mellé kerültek az új részek is.

szerk: az eret vágást meg az agyfaszt végképp nem értem, anno az UC1 egyike volt az első játékaimnak konzolszűzként és normálon nem volt vele gondom.

[ Szerkesztve ]

(#161750) cyberkind válasza crue (#161749) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem PS3-on meg is ölte a gyomromat, kb kínozni tudtak volna azzal és azon a gépen, amiről főként a kontroller tehet, itt sokkal jobb játszani ezt a részt is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.