Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161101) .LnB válasza gianni85 (#161099) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor ennyi erővel filmeket se nézzek sűrűn? Meg sorozatokat se, csak havonta mindenből egyet (egy részt)? :F
Nem, szinte az összes PS exkluzív cím erősen sztoriközpontú, erős sztorival. Ez meg nem.

Ráadásul ha visszagondolok, az elmúlt két hónapban a Detroit-tal és a HZD-vel játszottam csak (szerk.: Ja és a Heavy Rain). Nagyon kevés időm volt mostanában játszani. Voltak hetek amikor alig játszottam 2-3 órát. Nyár van, ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161102) 30z.Samu válasza .LnB (#161096) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az ciki ha én még el se kezdtem? :B :Y

Sic Parvis Magna

(#161103) .LnB válasza 30z.Samu (#161102) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, természetesen. De ez az írás ne is tántorítson el tőle (esetleg jobban). Mert a nagy átlag véleménye, az enyémmel teljesen ellentétes. :) És a te szemszögedből, lehet nekik van igazuk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161104) marilllyo válasza Adam_Shepard (#161097) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként én pl végig se néztem a Lou 2 trailert. Kettőt belekattintottam 'sztjóvan. De a Doom Eternal quakecon vidijét kb negyedszerre nézem végig és még mindig libabőr! Akarom!!!!!

Szal... Nem vagyunk egyformák. Ha mindenkinek ugyanaz tetszene mennyivel könnyebb lenne minden?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161105) oriic válasza marilllyo (#161104) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs is ezzel gond addig, amig valakit azert nem szolnak le, mert nem erdekli egy nepszeru jatek.

Sajnos lattam mar olyat mashol akit lehulyeztek mert pl TLoU vagy GOW nem tetszett neki. :(

Live-Die-Respawn

(#161106) .LnB válasza oriic (#161105) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van. Kivéve a Witcher 3. Az ha valakinek nem tetszik.. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161107) gianni85 válasza oriic (#161105) üzenetére


gianni85
veterán

jelen :) TLoU-nak 4x estem neki, 2x PS3-on, és 2x PS4-en, de nem vett rá a lélek, hogy végigvigyem. Egyszerűen annyira lehangoló az egész sztori. Ha már poszt apokaliptikus téma, akkor 100x inkább a HZD. Bár ez is ilyen ízlések és pofonok. Nekem az ilyen vírus, betegség pusztulás nem jön be, ellenben a technológia által előidézett meg igen.

(#161106) .LnB
na ebben egyetértünk :)

[ Szerkesztve ]

(#161108) Gery9112 válasza .LnB (#161106) üzenetére


Gery9112
őstag

Akinek nem tetszik az a Brian életéből nézze meg a kövezést. Rá is az a sors vár 😀.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#161109) Edem05 válasza .LnB (#161096) üzenetére


Edem05
őstag

Hát ezt jól kifejtetted... :D Mondjuk én is ezt a nézetet vallom, hogy ha már pénzt adtam egy játékért akkor végigszenvedem legalább egyszer. Ami jelen esetben pont nem a HZD-re igaz, ezt én kifejezetten imádtam. Ki is platináztam. :B

(#161110) gianni85 válasza .LnB (#161101) üzenetére


gianni85
veterán

röpül az idő, visszanézve akkor nem 2, hanem 4 hónap alatt végezted ki azt a rengeteg játékot :)
Én úgy nagyjából minden Sony címet megjelenéskor, vagy ahhoz közel toltam... évi 2-3-4 címet, és többnyire megegyezik a véleményem a többséggel. Max annyi, hogy én más mértékben ajnározom a játékokat. Egyedüli kivétel talán a TLoU, az nem tudott megfogni.

(#161111) .LnB válasza Gery9112 (#161108) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Á nem. Jár neki(k) a vérsas. Vikings sorozatból lehet ismerős.

Egyébként. Amikor végigtoltam a GoW-t, akkor azzal se voltam végig elégedett. Most viszont, hogy végignéztem a Vikings sorozatot, nagyon játszanék vele. Elmerülnék rendesen a világban, mert eddig csak a sztorin mentem végig. Azon is gondolkodtam már, hogy újra megveszem. Csak azért nem vettem még meg eddig, mert jön a Pók is lassan, és lehet azt fogom.

(#161110) gianni85

Első bekezdésemet meg csak ignoráltad. Pedig az lenne a lényeg. És van az a mondás, hogy a "Jóból sosem elég" Érted, a jóból! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161112) walcott14


walcott14
csendes tag

Sziasztok!

Need for speed Payback-en gondolkozok PS-Storban akciós 6000-ért dobálják...
Mi a véleményetek róla? Megéri? Jó a játék élmény vagy gyengére sikerült?
Végigjátszásokat néztem de így is elgondolkodtató....

A válaszokért előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#161113) Peace válasza 30z.Samu (#161102) üzenetére


Peace
nagyúr

Én sem. :DDD Mondjuk 6 napja van konzolom... :P

Tegnap megvettem a Nathan Drake Collection-t és a The Lost Legacy-t, hogy végre úgy érezzem én is fizettem valamiért, nem csak úgy kapom a játékokat. :) Elég vicc, hogy 11k-t fizettem gyakorlatilag 4 játékért.

Tegnap feltettem ezt a headset companion appot. Ha jól vettem ki, akkor ezzel a progival akkor érdemes feltölteni kábellel az adott játékhoz a hangprofilt, amikor csak azzal fogok játszani. Feltételezem, ha rátöltöttem, akkor azt használja és nem nagyon módosítható gombokkal a headset-en. Bár lehet egyszerűbb lett volna a headset leírást elolvasni, minthogy itt hülyeségeket beszéljek.

TLoU nekem eddig nagyon adja!!! Nem annyira szeretem ezeket a zombis kicsit horror játékokat, mert béna szoktam lenni bennük és csak felmegy a pumpa, de ebben az esetben erőt kellett vennem magamon, mert emiatt a játék miatt kaptam fel először a fejemet a konzol témára és nagyon rá voltam feszülve, hogy veszek egy PS3-at, aztán 7 év kellett, mire ténylegesen megtörtént a vásárlás. De ugye jobb később...... Bizonyos szituk remélem azért olyan nehezek, hogy szinte minden töltény és bomba elfogyjon, hogy ne érezze magát az ember mindig biztonságban és atomkirálynak, hogy mindig tele a tár. Nem pedig azért, mert szimplán béna vagyok!!! :DDD

(#161114) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Tudnátok ajánlani a mostani totally digital leárazásból valami kiváló psn játékot?
Oxenfree megvolt, és az ilyen hajtépős rougelike játékokat kerülném. Előre is köszönöm!

(#161115) #20844032 válasza #95558144 (#161093) üzenetére


#20844032
törölt tag

Egy személyről tudok nyilatkozni, ő biztosan.

(#161116) gyuromoj válasza 30z.Samu (#161102) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én fel óra játék után kivettem a lemezt a gépből és adtam is el.
Viszont ősszel biztos beszerzem majd a CE-et, ha akciós lesz store-ban.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#161117) gianni85 válasza .LnB (#161111) üzenetére


gianni85
veterán

Jogos, az lemaradt. Filmből, sorozatból sokkal nagyobb mennyiség van, mint játékokból, de alapvetően én azokat se viszem túlzásba. Havi 2 mozi, sorozatokból meg sitcom, viszont utóbbi tényleg jöhet végtelen mennyiségben :)

(#161118) 30z.Samu válasza Peace (#161113) üzenetére


30z.Samu
félisten

Apropó headset, ez a nagyérdeműhöz is szól, viszont a Te hsz-ed jutatta eszembe. :R Általában kikapcsolom a mikrofont a Gold-on. viszont amikor bekapcsolom akkor nagyon alapzajos. Sőt, gyakorlatilag mindent behallok ami a "kint" van. Nem lehet kikapcsolni ezt valahol? Én nézegettem a beállításokat és lehet én vagyok a vakegér, de nem találtam meg. :B

Sic Parvis Magna

(#161119) .LnB válasza gianni85 (#161117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Részben a megoldás, így utólag belegondolva az lett volna, ha a PS exek közül ezzel kezdtem volna. Kicsit talán más lenne a véleményem. Bár akkor is hasonlítanám az általam etalonnak tartott játékokhoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161120) seniman válasza walcott14 (#161112) üzenetére


seniman
addikt

Alig többért megapixeles bundleban a rivals -al és a 2015-el.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#161121) gianni85 válasza .LnB (#161119) üzenetére


gianni85
veterán

nem akartam kétségbe vonni a véleményedet, csak magamon is megfigyeltem már, hogy ha valami kimarad és később pótolom, akkor nem feltétlen hozza már azt a szintet. Pl egyike vagyok azoknak akik elég jó véleménnyel vannak az Infamous SS-ról, de valószínűleg kevésbé tetszett volna, ha nem a PS4 premierjénél játszom vele, hanem egy HZD,GoW, UC4 után.

(#161122) FIREBLADE78 válasza Apone33 (#161067) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ha már ő is kijátszotta akkor adja tovább ingyen és így mindenkihez eljuthat. Jó ötlet? :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#161123) #20844032 válasza .LnB (#161096) üzenetére


#20844032
törölt tag

Na én ezt nem csinálom. Ha érzem, hogy jó a játék, de nekem nem jön be félreteszem. Egyébként pont a HZD-al voltam így. Elkezdtem, és nem voltunk jóban, de láttam benne a bugit is. Hagytam pihenni. 1 évet pihent, közben megvettem a dlc-t is. Aztán beleálltam idén év elején, és leomlottak a hegyek.
Ugyanez volt a hellblade-el is. És megannyi játékkal. Ez az erőből áttolod magadon nem szül jót. Megfosztod magad csodás pillanatoktól, ami egy más lelkiállapotban átélhető lenne, így meg nem marad más, csak a csalódottság, és megutálod egy életre. Én pontosan milyen ez. Ki kell várni azt, amikor pillanatot, amikor adott játékhoz nem elvárásokkal tudsz nekülni, hanem kíváncsisággal. Azt meg érzi az ember ösztönösen is, ha egy játék amúgy jó lenne. Nincs olyan, amiben ne lenne sok jó, meg sok rossz is. Hogy melyik fogja lekötni elsősorban a figyelmed az rajtad áll, még csak nem is azon, hogy milyen arányban van jelen a játékban. Amíg a hibák vannak a figyelmed fókuszában, addig elég egy 6 órás etapban egyetlen kakás pillanat, és ment mind a 6 óra a levesbe.

(#161124) Peace válasza 30z.Samu (#161118) üzenetére


Peace
nagyúr

A mikrofont én is kilőttem tegnap. Mondjuk nem vettem észre különbséget. Mondjuk nem is volt otthon más, hogy zajongjon. De akkor ez tuti zajt szűr, ha offon van a mikrofon? Kikapcsolva is marad? Vagy minden alkalommal ki kell kapcsolni fejhallgatón gombbal?

(#161125) Peace válasza #20844032 (#161123) üzenetére


Peace
nagyúr

Én mindnek kíváncsisággal fogok neki ülni, az tuti. Talán a GoW-nál vannak elvárásaim, mert mindenki ódákat zengett, hogy ez most az Isten és mocskos jó lett. Nem nagyok, de azért vannak ezeknek a véleményeknek köszönhetően. Mondjuk így került az utolsó helyre nálam, szeretném ezt hagyni a végére. TLoU után még jön szépen a Red Dead Redemption, aztán az Uncharted széria. :-)

(#161126) #20844032 válasza FIREBLADE78 (#161122) üzenetére


#20844032
törölt tag

A tegnapiról jut eszembe: én ilyen komoly felajánlható lemezessel sajnos nem rendelkezem, de a psplus miatt feleslegessé vált mafia3 lemezemet psplus mentes játékos elviheti ingyen. Sry, más nem nagyon van lemezen felajánlhatóban :(

(#161127) marilllyo válasza walcott14 (#161112) üzenetére


marilllyo
veterán

Írtam róla itt! Jó hosszan. Keress rá és olvasd el! Egynek elmegy de én most a Crew 2-t picit jobbnak érzem. Lemezesen használtan nem vészes.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161128) consono válasza .LnB (#161098) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a TLoU és a HZD is nagyon adta. Személy szerint nekem a TLoU a kedvenc játékom, a HZD-ról meg az asszony mondja, hogy a legjobb játék, amivel játszottunk (ez leginkább úgy nézett ki, hogy én játszom, ő meg nézi :) ). Meg persze ott a Witcher 3, ami az elején nagyon nem tetszett, de nagyon nehéz volt elengedni. Nem vagyunk egyformák, de ez nem is baj.

"In God we trust. All others must bring data"

(#161129) Peace válasza consono (#161128) üzenetére


Peace
nagyúr

És akkor én vagyok béna vagy tényleg van hogy leszopat a TLoU, hogy szinte nullára futsz mindenből? Rohamoznak sok hullámban és kifogy puska meg pisztoly, elfogynak a bombák, Molotov...Meg most volt olyan reggel, hogy ketten otthagytak a ge*ibe, jöttek rám a dögök én még alig találtam meg merre kellene menni, annyira lehagytak. Az is nagyon kedves húzás volt. :-D

[ Szerkesztve ]

(#161130) kriszpontaz válasza BBUN52 (#161100) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Általában a PS+ többlet akciója egy havi előfizetési díjat simán visszahoz egy játék vásárlásánál, de van olyan hogy 2-t. Az hogy mennyit érdemes megvenni, egyéni döntés kérdése, de azt is vedd figyelembe hogy ha nem veszel semmit is kapsz egy évben minimum 2db/hó (24/év) teljes játékot ingyen. Úgy is simán megéri.
Havonta több alkalommal van akció, így mindig van forgás. Egy játék kb 3 havonta kerül újból leárazásokba.

[ Szerkesztve ]

(#161131) 30z.Samu válasza Peace (#161124) üzenetére


30z.Samu
félisten

Minden alkalommal ki kell kapcsolni. Vagy lehet erre is van megoldás, csak én nem jöttem még rá. :B

Sic Parvis Magna

(#161132) Carlos Padre válasza walcott14 (#161112) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én elkezdtem, de rögtön legelején mikor egy üldözés közben random rád spawnolnak a rendőrautók az ki is végezte a játékot nálam.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161133) Peace válasza 30z.Samu (#161131) üzenetére


Peace
nagyúr

Affene. :-(

(#161134) kriszpontaz válasza 30z.Samu (#161118) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A mikrofont bekapcsolva hagyva hallod a környezeti zajokat is. Amikor kikapcsolod, akkor aktiválódik a zajszűrés is. Ez ilyen.

(#161135) dunc válasza .LnB (#161096) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem se tetszik a játèk, egyetértek a vèlemènyeddel. A w3 az etalon.

(#161136) penge111 válasza BBUN52 (#161100) üzenetére


penge111
addikt

Szia, még szép hogy megéri a ps+ előfizetés, főleg ha még nemrég lett ps4-ed. Gondold csak el 1000-1500 ft havonta ez a szolgáltatás, annak függvényében, hogy milyen akció ps+ előfizut sikerül kifognod. (Én 18. Havit vettem 14000 ftért, itt az aprón). No, minden hónapban kapsz minimum két játékot, de van amikor 3-4 játék is van. Ezek közül egy biztos, hogy tetszeni fog. Nekem április óta van ps és az előfizu is ezek amik idáig tetszettek ps+ játékaiból: Rayman Legends, Beyond Two souls, Xcom 2, Heavy Rain. Ha csak 2000 forintot adnék ezekért a játékokért, bár annyiért elég nehéz játékot venni, már ott járok, hogy 8000 ft visszajött a 14000-ből, és még mindig van 11 hónap. Mellesleg tudsz felhőbe menteni, online játszani, és igen sok játéknál van még plusz kedvezményed is. Szóval, röviden kurvára megéri a ps+ szolgáltatás. Max azoknak nem, akik nem játszanak online, és már rengeteg játékot megvásároltak.

Azt azért megjegyezném, összefoglalóban is le van írva a ps+ játékokat nem örökbe kapod, amíg van előfizud addig játszhatsz velük, és ha adott hónapban nem szeded le vagy rakod a könyvtáradba a játékot, akkor buktad, mert visszamenőleg nem lehet ingyen beszerezni azokat.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#161137) consono válasza Peace (#161129) üzenetére


consono
nagyúr

Hát ez ilyen :) Pont ezzel "kényszerít" a játék, hogy a lehetőségek szerint ne "Rambózz", hanem lopakodj meg fuss el. Persze ezt nem mindig lehet megcsinálni... Nekem a shiv volt mindig kevés :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#161138) .LnB válasza #20844032 (#161123) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen jó amit írsz. Viszont én ha valamit abbahagyok, akkor sose fejezem be. Doom, Mad Max, Rise of the Tomb Raider stb stb. Magam sem értem, hogy ezzel most miért szenvedek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161139) 30z.Samu válasza kriszpontaz (#161134) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor nem hibás cucc, köszi. :R

Sic Parvis Magna

(#161140) Peace válasza consono (#161137) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahol lehet, ott lopakodok. Persze van, mikor elszúrom sajnos. Nem kevésszer. :-(

(#161141) consono válasza Peace (#161140) üzenetére


consono
nagyúr

Ismerős a helyzet :) Én a játék elején, mikor szöktünk ki a városból, szívtam sokat, meg a játék kb. 2/3-ánál. Érdemes használni az üveget meg a téglát is!
Vicces, de ennek ellenére nem ez maradt meg a játékból, hanem a karakterek, meg az interakcióik. Van egy kislányom, biztos nem véletlen a dolog :)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#161142) penge111


penge111
addikt

Gyerekek ez a Divinity Original Sin 3000 ft-ért ajándék volt, most végeztem cirka 25 óra alatt az első nagy résszel, fantasztikus játék. Az elején nekem tetszett a nyomozós rész is, meg a története se rossz, ok már ezer hasonlóval találkoztam, de nekem fentartja az érdeklődésemet. De maga a harcrendszer, az abban rejlő taktikai lehetőségek tárháza, illetve, hogy a játék képes volt ennyi év után újdonságokat hozni ebbe. Gondolok itt olyanra, hogy olajat raksz le, majd azt meggyújthatod varázslattal, egy odadobot gyergyával, varázsnyillal. Vizet varázsolsz, majd villám varázslatot küldesz a vizben tocsogó ellen alá, vagy megfagyasztod a vizet és mindenki hasra esik stb.., rengeteg ilyen ötletes dolog van ebben a játékban.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#161143) cyberkind válasza .LnB (#161096) üzenetére


cyberkind
félisten

Majdnem ugyanez nálam is csak én nem utálom, egyszerűen nem fog meg a Witcher 3 után (se), viszont azelőtt is volt valami bajom, mert akkor még azt se tudtam mi a Witcher de az átlagos barangolós 20 óra után letettem és abbahagytam, valami számomra a HZD-ból hiányzik, amennyire vártam most annyira nem érdekel, kár mert tényleg minőségi(nek tűnik) az egész.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#161144) Gery9112 válasza consono (#161141) üzenetére


Gery9112
őstag

Az üveg és a tégla kötelező, főleg majd a clickerek ellen. Nehezebb fokozatokon nem egyszer mentette meg az életem. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#161145) marilllyo válasza cyberkind (#161143) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen egyébként ebben van valami. Hiányzik annak a játéknak a "monyója". Számomra bizonyos oldalról nézve egy hibátlan alkotás...mind látványra mind játékmenetre... Nem voltak olyan szituációk, interakciók, hogy legyen lehetőséged megszeretni a karaktereket. A frozen wilds-ba volt 1-2 humorosabb mellékküldi...de valahogy nem.

Ettől függetlenül azt mondom, hogy a legtöbb ow játék elé/mellé oda lehet tenni. Javaslom az Ubisoft-nak vagy a 2k-nak például...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161146) Peace válasza Gery9112 (#161144) üzenetére


Peace
nagyúr

Clickerekkel nincs gondom, azok mellett elosonok. A runnerek. Mikor egy véletlenül meglát, ordít, és már jön is a többi. És nem tudsz elfutni, mert mondjuk végezned kell az ellenfelekkel, hogy tovább mehess....

(#161147) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Szervizbe ha viszitek a gépet, tapkabelt nem kell hozzá vinni ugye?
Csak maga a konzol elég gondolom?
(es a papirok persze)

[ Szerkesztve ]

(#161148) Peace válasza Peace (#161146) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak idegesít, hogy nagyon PC-s vagyok és tudom, hogy egérrel semmi bajom nem lenne a célzással, itt meg rengeteg lövés megy mellé. :-(

(#161149) A`rpi válasza Peace (#161148) üzenetére


A`rpi
addikt

Lehet többfajta stílusban játszani a játékot, főleg könnyű, és normál fokozatban, annyit azért általánosságban el lehet mondani ez nem egy akció játék (lehet Rambózni is), ha ügyesen taktikázol, van időd nyugodtan célozni, vagy kiiktatni egy-egy ellenfelet más módon. :K

(#161150) Peace válasza A`rpi (#161149) üzenetére


Peace
nagyúr

Igyekszem taktikázni, és az esetek nagy többségében jól haladok. Meg is lepődtem, hogy elsőre ilyen jól ment controllerrel a haladás. De van szitu, mikor rád rontanak és akkor ha hirtelen kellene célozni, akkor nem mindig megy. De halál után úgyis átgondolom mit hogy kéne másképp. Easy-re raktam. Tisztában vagyok a képességeimmel. :-D Meg első PS játéknál elég merész lett volna nehezebbre rakni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.