Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162951) mcwolf79 válasza #87082240 (#162932) üzenetére


mcwolf79
veterán

Elnézzük neked, hogy nincs fogalmad a system seller címekről, mert XBOX-on nem nagyon láthatsz olyat.
Nem tehetsz róla, ezért nem rójuk fel neked.
(de azért visszamehetsz az X-es topicba ahelyett, hogy itt trollkodsz! Pápá!! )

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#162952) Carlos Padre válasza mcwolf79 (#162951) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindez annak fényében, hogy volt neki és az exluzívok 90 százalékával játszott is, és mégsem érti ;)

(vagy csak úgy csinál)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162954) #20844032 válasza Carlos Padre (#162948) üzenetére


#20844032
törölt tag

Közvetve még érted is küzdök, mint malac a jégen, az ilyen puttóságok ellen. És még ezt is elnézném, ha a sony megígérné, hogy a 1.st party exekkel ez soha nem történik meg, de ahogy ezt itt kommunikálták, sajnos benne látom az első napos tlou2 sztoridlc-t is.

[ Szerkesztve ]

(#162955) #87082240 válasza mcwolf79 (#162951) üzenetére


#87082240
törölt tag

Rendben jaffás barátom. Pá pá

(#162956) Carlos Padre válasza #20844032 (#162954) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én veled értek egyet. Ugyan megértem a season pass létjogosultságát a használtpiac és a warez mellett, ugyanakkor nem szeretem, mert teljesen hazavágja pl. egy multiplayer játék játékélményét.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162957) #20844032 válasza Carlos Padre (#162956) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs bajom a dlc-vel. Egy frozen wildsért örömmel fizetek bármikor.
De az első nap, lemezesverzáról levágott sztorimissionök maradjanak meg a ubi/ea-féle világban. Ez nem lehet a sony útja. Vagy igen, de akkor nekem skip.

(#162958) koncsik válasza RangerFox (#162908) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Befejeznétek? :N ;) Kénytelen voltam megvenni miattatok a Ni no Kuni II: Revenant Kingdom King's Edition-t, 1/2 áron, 1 pici szakadás miatt... ez a legszebb gyűjtői, amivel életemben találkoztam.
Igazából köszönöm, hogy felhívtátok a figyelmem a játékra :R
Dragon Quest XI-ből megvárom a Switch verziót...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#162959) ImACeltic válasza #20844032 (#162949) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szerintem csak túlságosan korán jelentették be, illetve korán fogják kiadni a DLC-t, ezért hihetik sokan kivágott tartalomnak. Július 30-án kész lett a játék, a DLC meg Október végén érkezik, ebből is látszik, hogy ezen még javában dolgoznak. Ráadásul hozzátenném, hogy az Arkham játékok sztori ideje 11-16 óra, a Spider-man-é 20. Balfaszok voltak itt a marketing végén, ennyi.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#162960) ProEvoFan válasza #20844032 (#162957) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Túlreagálod.Nem kicsit.

(#162961) FollowTheORI válasza saelin (#162912) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van... főleg az első season passban... nyilván nem egetverően sok, de van. A második már főleg csak multi-coop orientált... kevésbé sztori.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#162962) FollowTheORI válasza oriic (#162914) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bekaphatják ja... amúgy egy ideális világban a játékok is cross-platform + playanywhere kéne legyenek... platformtól függetlenül.
De a pénz beszél ügye... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#162963) NyMRooD válasza #20844032 (#162949) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egy hónapja fejezték be a fejlesztést és azóta javítgatják és elkezdtek a dlc-ken dolgozni, az első dlc 3-4 hónap munka után fog jönni ami story-t is tartalmaz pluszban, ez szerintem nem feldarabolás, az más kérdés, hogy a játék megjelenése előtt korai volt bejelenteni, mert így tényleg úgy tűnik, hogy darabolt. Ráadásul a mostani "rendes" AAA áron megveheted 21k-ért a deluxot ami tartalmazza a dlc-ket is, én most megveszem dobozosan, kijátszom és eladom, a dlc-re meg visszatérek amikor értelmes árban lesz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#162964) mcwolf79 válasza ProEvoFan (#162960) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#162965) Wesder válasza FollowTheORI (#162962) üzenetére


Wesder
félisten

Én is ezt mondom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162966) NyMRooD válasza FollowTheORI (#162962) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát sajnos ebből soha nem lesz semmi, sőt még rosszabb lesz a streaming szolgáltatások beindulása után, amikor lesz 10 platform a piacon és mindenhol lesznek exklúzívok. De láthatóan az MS-t is csak a riportok alatt zavarja, ha tökös lenne kiadna egy Halo-t/Forza-t ps4-re és Switch-re, ha ügyesen csinálná sokat nőhetne a felhasználók szemében, a Sony és Nintendo marketing osztálya meg egy darabig el lenne foglalva fb-n és twitteren a védekezéssel, de így nem hiteles, hogy csak Windows-ra adják ki, ami szintén az övék.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#162967) ProEvoFan válasza NyMRooD (#162963) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ideális világban a Matrix is összeomlott.
Ideális világot ne a vadkapitalizmus kellős közepén keresd...

(#162966) NyMRooD
+1

[ Szerkesztve ]

(#162968) NyMRooD válasza #87082240 (#162932) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem azért lesz system seller mert mindenki megveszi, hanem azért mert miattuk vesznek ps4-et, az, hogy végül játszodnak-e velük vagy, hogy mikor játszodnak velük már lényegtelen. Egyébként nem értem, hogy a zöld oldalról miért mondják sokan, hogy ezek nem igazi system sellerek mert nem vesszi meg őket mindenki, de ha nem ezért adtak el 2x annyi ps4-et mint xone-t akkor miért? Alapból mondanám, hogy irígység, de olyanok is mondják akiknek elhiszem, hogy tökéletesen elégedettek az xbox-al és nem érdeklik őket a ps ex címek.

szerk: és ne fogjuk arra, hogy az elején jobb volt a Sony marketingje, mert az nem jelent 40 milliós pluszt.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#162969) FollowTheORI válasza NyMRooD (#162968) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Alapvetően a PlayStation "márka" köztudati penetrációja nagyobb... azért adnak el többet.
Olyan szintem értem hogy pl:
"a" kóla = Coca Cola
"a" konzol = PlayStation
"a" videokárta = Geforce
... stb.

De nyilván a másik felét ehhez az ilyen exkluzívok teszik hozzá. Szerintem abszolút nem alaptalanul.

Én megértem azokat akiknek nincs pénzük mindkét platformra, hogy a PS-t választják... de akinek van pénze, megtehetné, de elvből mégis csak károg inkább nem tudom megérteni meg sajnálni.
Meg ők tudják, rájuk kell hagyni... nem tudják mit veszítenek persze. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#162970) ProEvoFan válasza NyMRooD (#162968) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mindig az kiabál, akinek ég a háza.
Bejött pár zöld arc, és teljesen feleslegesen nyomják a magyarászkodást meg süketelést.
Ha netán a Spiderman gyenge játék lesz, jézus...mi lesz itt...

(#162971) NyMRooD válasza FollowTheORI (#162969) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azért az előző generációban ez nem számított, mármint, hogy melyik márka van jobban a köztudatban, de lehet benne valami.

és (#162970) ProEvoFan A hangoskodóknál valószínűleg ez lesz az ok, de vannak akik nem járnak át trollkodni és normálisan elmondják, hogy nekik van 1-2 cím ami tetszik azt kijátszák kölcsön konzollal és eltudják magyarázni értelmesen, hogy nekik miért jobb az x (és még ha meg is tehetinék) akkor sem vesznek ps-t, de nem tartájk az olyan játékokat mint a HZD, GoW, Uncharted és tLoU system sellernek, mert kevesett adnak el belőlük egy Witcher 3-hoz vagy GTAV-höz visszonyítva (persze ezeknél csak ennek a platformnak az eladásait figyelembe véve).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#162972) tothl


tothl
addikt

En spec szopok, hogy az ark pl. Nem cross platform. Kollegak elvannak vele mint a befott de nekem meg nincs kedvem pczni.

(#162973) pauliboy23 válasza NyMRooD (#162968) üzenetére


pauliboy23
senior tag

“és ne fogjuk arra, hogy az elején jobb volt a Sony marketingje, mert az nem jelent 40 milliós pluszt.“

Inkább az MS-é volt botrányos.

(#162975) bandi0000 válasza #87082240 (#162974) üzenetére


bandi0000
nagyúr

pro és kontra

ea access szart se ér, úgy hogy elő is fizettem rá, 1 éve jött ki a fifa 18 és nem rakták be mert az EB miatt még le akartak húzni 1-2 bőrt, BF1 DLC nélküli verziója van fent

Game pass na az fasza dolog

de pl a rendszer csapni való, sztem a ps rendszere sokkal átláthatóbb, felhasználó barátabb, pihenő üzemmód, automatán át tudja kapcsolni a tv bemenetét, fejhallgató csatlakoztatásakor a TV-re nem is ad ki hangot

1 szó mint 100 ha neked a box jön be, nincs abból gond, de kár itt a flamet kelteni, maradj akkor a másik oldalon és örülj hogy nem ps ed van

Xbox One: bandymnc

(#162976) mcwolf79 válasza #87082240 (#162974) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mikor jelent meg az Xbox one??? 2013. Mikor indította a MS a Game Pass szolgáltatást? 2017 júniusában. 4 év telt el a kettő közt. Nem a két szép szemetekért indította a MS ezt a szolgáltatást, hanem mert valamit lépniük kellett, hogy ne bukják be végképp ezt a gent. Bár ez már (szerintem) elment, ebben a genben már nem fogják behozni a Sony-t. A következő gen már érdekesebb lesz, mert ha a MS ilyen ütemben nyomja az amúgy jó szolgáltatásokat akkor az már érdekessé teheti a következő generációt.
Amúgy ezeket a multiplatform cuccokat mindig úgy állítjátok be, mintha ezek csak XOX-en futnának rendesen. A COD, BF, FIFA ,stb. ugyanúgy fut PS4 Pro-n is, a különbség sokszor nem anyira kirívó. Nem nagyon tudsz olyan címet mondani, ami XOX-en sokkal szebb,vagy sokkal jobban fut. Most ne az ilyen DF-es pixelszámolgatást vedd ide, hanem amit az átlag gamer észre is vesz.
Amúgy én a XO-nal teljesen meg vagyok elégedve, a Forza és a HALO nagyon jó cucc. Nagyon sajnálom, hogy a Sony nem ad ki valami Forzához hasonló könnyedebb autós cuccot. A Horizon nagyon élvezetes játék, és XO-on is nagyon szépen fut, nem kell hozzá XOX.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#162977) Neoteric válasza #87082240 (#162974) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor adj halat amiert igy elhuzott a penzehes Sony, mert ha nem tette volna, akkor a ket szep szemedert az MS sem csinalt volna meg semmit az altalad emlitett szolgaltatasokbol. Sot, mint mondtad, kezdetben amig a zoldek nyeregben hittek magukat, egyaltlalan nem voltak vonzok a felteteleik.

PSN: ne0teric_sAN

(#162978) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Jah, a microsoftot nem érdekli a pénz, azért kell már 15 éve fizetni a multiért :U

(#162979) Wesder válasza Neoteric (#162977) üzenetére


Wesder
félisten

Valahogy úgy

Nayrobi
Na mert 1500ft* havonta teljesen földöz vàgja az ember. Ja megy az ingyen* jàték is. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162980) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Szerintem egyértelmű, hogy amelyiknek jobban megy a szekér, az szarik jobban a userek fejére. Ha fordítva lenne, és a MS lenne nyeregben, akkor a Sony nyalná a seggünket, ezért mondtam mindig, hogy nagyon nekünk nagyon nem jó, hogy nincsen konzolháború ebben a generációban...

The Truth is out there...

(#162981) NyMRooD válasza #87082240 (#162974) üzenetére


NyMRooD
őstag

És az alatt az egy év alatt adtak el 30-40 millióval több ps4-et? Nem hiszem, sokat bukott vele az Ms, az biztos, de nem ennyit, itt bizony a system seller játékok ami miatt ilyen nagy a különbség, közben az Ms felhasználó barát lett, most már náluk az erősebb konzol, szolgáltatások terén is jobban áll, mégis hónapról hónapra a ps4 fogy jobban. A következő generáció viszont tényleg érdekes lesz, arra már az Ms is készül system seller címekkel és remélhetőleg a Sony is a szolgáltatássok javításával/bővítésével.

Szerintem tény: az Ms a Sony elhúzássa miatt lett felhasználó barát és az olyan szövegek is csak ezért vannak mint például: "az exklúzív rossz" még sincs forza ps-en, "crossplatform multi jó" soha nem erőltette korábban az Ms csak msot.

u.i. félreértés ne legyen, szerintem mind a 2 sőt mind a 4 platformnak vannak jó és rossz tulajdonságai, de nem tetszik, hogy valamit felemlegetünk a Sony-nak és azzal érvelünk az Ms mellett pedig fordított helyzetben ugyan ez volt illetve a másik oldal jó megoldásait támadtjuk azért, hogy magunkat igazoljuk.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#162982) Nayrobi válasza Wesder (#162979) üzenetére


Nayrobi
őstag

15x12x1500. Ha neked ez semmiség, akkor utald át kérlek.

(#162983) pauliboy23 válasza #87082240 (#162974) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Szerintem a 4k blu-ray player az emberek 80-90 %-át nem érdekli.

(#162984) balage25 válasza #87082240 (#162974) üzenetére


balage25
senior tag

Nekem csak a GoW miatt van PS4-em. Par honapja vettem a konzolt, de miutan kijatszottam a NG+-t is el is adom. Probaltam par masik exclusivot, de nem jottek be. Ket konzolt felesleges tartani, igy marad a one x. Ha megint lesz olyan ami erdekel, par honapra ismet veszek PS-t. Allandora a one x egy jobb ajanlat szamomra, par jetek miatt nem tartok majd ps-t, csak idoszakosan lesz otthon az is.

(#162985) RangerFox válasza koncsik (#162958) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lebuktam, valójában csak az volt a célom, hogy több mínusz pontod legyen a New Game Blitzben :P

(#162986) Wesder válasza Nayrobi (#162982) üzenetére


Wesder
félisten

Miért 15x12x1500?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162987) mike1334 válasza Wesder (#162986) üzenetére


mike1334
veterán

Mert 15 éve van fizetős live :P
Mondjuk most lehetett venni 2 havit 400 forintért, meg évest 9000 forintért, storeból, illetve konzolvilágtól, de az mindegy, tudod :DDD

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#162988) Kendek válasza #87082240 (#162974) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, nyilvánvaló, hogy az itteni játékosok 90%-a most jobban járna Xbox-szal. Sony for the payers, ellenben az MS látja a $ mögött az embert is. Na mindenesetre páran maradunk akik a 10%-ba tartozunk, nekem egyelőre jók az akciók, és 4K Blu-ray lemezt sem láttam még. :U

<-ƘƘ->

(#162989) Wesder válasza mike1334 (#162987) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy ja.
Nem tudtam hogy a 15 évet egyszerre kell kifizetni a konzol vàsàrlàsakor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162990) saelin válasza KaitouP (#162915) üzenetére


saelin
veterán

Hmm, nem is rossz. :U Ahogy néztem a pvp benne trash, de a pve tetszik. Már csak abban reménykedem hogy változatosak benne a fegyverek. Én akarva akaratlanul a Warframe-hez hasonlítom ezt a szériát, ott annyi felé fegyver van mint csillag az égen. Jó ez túlzás, de tény hogy mindegyikkel más érzés lőni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#162991) Shamat


Shamat
aktív tag

Konzolvilág sztori: felhívtam őket, hogy érdekelne egy játék, beszámítanak-e BF2-t. Azt mondja igen, 7ezerbe, vihetem. Én nem voltam a környéken, anyumat elküldtem vele/érte, erre mire odaér (20 perccel a hívásom után) már nem tudják beszámítani mert országosan elérte a Battlefield a limitjüket vagy mi a csecs...
És nem először csalódok bennük. Szinte semmi használt játék nincs raktáron, ami lenne, azt más városokból kell berendelniük. Múltkor csütörtökön kérdeztem, hogy Detroit van-e? Van, de Győrben és csak keddre ér ide Miskolcra. Most kajak gyalog jön vele egy kollégájuk? Mert addigra még Ojmjakonból is ideérne csütörtökön megrendelt csomagom. :DDD :U
Na mindegy, nem a világ vége, de lehetnének picit rugalmasabbak. :W

DEAD LIKE ME

(#162992) Carlos Padre válasza NyMRooD (#162968) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"A siker kizárólag szerencse kérdése, kérdezd csak meg bármelyik sikertelent" ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162993) mike1334 válasza Wesder (#162989) üzenetére


mike1334
veterán

Naná, mert úgy működnek csak az ilyen példák, ha erősen eltúlozzák őket.
Amúgy kíváncsi vagyok, hogy a fórumtárs mit nyújt ennyi pénzért :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#162994) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ma kemény xbox trollok lepték el a topikot...miért érdemeltük ezt ki?

(#162995) v!ct0y válasza ProEvoFan (#162994) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ott nincs miről beszélniük :)

(#162996) S@c@


S@c@
őstag

Nem tudjatok a destiny 2ben hol lehet kikapcsolni ha lovok mutassa a sebzes szamot...nagyon nem tetszik

(#162997) KaitouP válasza saelin (#162990) üzenetére


KaitouP
veterán

A pvp valóban trash, pláne ha egy CoD -hoz hasonlítod (maradjunk házon belül), de a pve tényleg nagyon hangulatos, kár, hogy ezzel a szar üzletpolitilával cseszi el az Activision az egészet.

Én mostanában kezdtem el a Warframe -t haverral PC -n, amikor megjelent, nem volt hozzá elég jó gépem, közepes beállításokkal meg nem akartam szenvedni. Most, hogy van erős PC, rászántam magam, és pont mondtam is havernak, hogy "te, ez tisztára Destiny, csak TPS -ként".

Persze azért a Destiny minőségibb alkotás, de előbbiért elég vaskos pénzeket kérnek el, amíg a Warframe teljesen ingyenes, nem kérdés tehát, hogy utóbbi viszi a prímet, ha nézzük azt is, hogy mit kérnek el a játékért.

MÁS:

Látom szeptember elsejével újra megkezdődött az óvoda... :U ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#162998) erahurka válasza pauliboy23 (#162983) üzenetére


erahurka
félisten

Akit meg mégis azt vélhetően nem vágja földhöz egy 4K BD lejátszó beszerzése a 4K OLED HDR tévéje mellé.

(#162974) KAiROS: Nem hinném hogy bármelyik cég számára is a felhasználói élmény lenne az első. Az első a profit, és ha profitot jelenthet a jobb felhasználói élmény, akkor meg fogják oldani.

De ha már itt tartunk: PS3 vs Xbox 360. A PS3-on ingyen volt a multi, Xbox 360-on fizetni kellett. Most akkor ki is akarja az emberek pénzét? :U

[ Szerkesztve ]

(#162999) koncsik válasza RangerFox (#162985) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:D Szeptember 1: -1 :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#163000) #20844032 válasza tothl (#162972) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem jó dolog, hogy nincs crossplay multizás. A konzoltáborokra jut elég játékos külön is, a pécés csíterfesztet meg felesleges lenne ráereszteni a konzolokra. Én nem szeretném. Amibe belerakják, attól én távol fogom magam tartani.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.