Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162601) Skynet258


Skynet258
veterán

Végigtoltam a Detroit-ot... hát ez epic volt. :R

https://geekpulse.hu

(#162602) ProEvoFan válasza bexinho23 (#162583) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ja, mert akkor gondolom még jobban ment a kiskapuk keresése, majd alkalmazása.Az egyik boltról volt egy Indexes cikk is, mikor a NAV megszállta a boltot.

(#162603) WaterWave


WaterWave
veterán

sw 2-re megint jött egy laza 10 gb-os frissítés

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#162604) Peace válasza Skynet258 (#162601) üzenetére


Peace
nagyúr

Én az állam keresgettem tegnap, mikor végigvittem a demo-t. Mondjuk ez főleg annak volt köszönhető, hogy ugye 7 meg 11 éves játékokkal játszottam eddig a gépen, semmi modernnel. Persze láttam videókat az új játékokról, de teljesen más első kézből megtapasztalni, hogy mire képes a kis masina meg a fejlesztők. Csak be kellene szerezni, de a rohadt életbe így is akad kismillió játékom. De mindig az kell persze, ami nincs!!! :DDD :(

(#162605) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Aki játszik a Cities-el az találkozott már azzal, hogy egyik napról a másikra lockolta a trofikat ez a retek? Mezei continue game-el játszok, nem csicsázom.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162606) sirarcheer válasza #80123904 (#162592) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Szia!

Én pár hete kezdtem az első rész, és a vége felé járok. (17. chapter. )
Hasonlóak az érzéseim, de a történet meg a mászkálós részek tetszenek, és ahogy ovlasom a negyedik rész majd kárpótol. :)

A lövöldözős rész engem is zavar, de fedezékről fedezére mész akkor ritkábban halsz meg.
Később lesz sniper és desert eagle-es ellenfél ott elengedhetetlen ez a taktika.

A termelődő ellenfelek meg a régi szép időket idéz. ;]

PSN: sirarcheer

(#162607) Peace válasza sirarcheer (#162606) üzenetére


Peace
nagyúr

"negyedik rész majd kárpótol."

Már a második és harmadik is fog! Hidd el!!! ;)

(#162608) Carlos Padre válasza Keller16 (#162571) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162609) bexinho23 válasza ProEvoFan (#162602) üzenetére


bexinho23
őstag

Igen, ezt tudom. Volt egy webshop, amit 2007-es x360 vásárlást követően csak tőlük vásároltam. || Gamestore.hu ||

Amúgy emlékszem arra az index-es cikkre, talán a KZ volt?.... Bár találtam egy GS cikket erről. De aztán mehetett minden tovább.

[ Szerkesztve ]

(#162610) Carlos Padre válasza seniman (#162581) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs is teli most a piac ezekkel. Persze aki mindezt a személye elleni támadásnak és kibaszásnak érzi, azzal nem lehet mit kezdeni. Szaraszoni oszt jóvan.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162611) seniman válasza Carlos Padre (#162610) üzenetére


seniman
addikt

Fosdomb kontrollerek most is vannak(pl. Hori Onyx),de legalább tudnak minden funkciót.Vannak már DS4 kópiák is Kínából. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#162612) dollarZ18


dollarZ18
tag

Van egy ilyen kontroller töltő állomásom [link] A kontrollereim már nagyon gyengék, 2 óránál többet nem nagyon bírnak. Ez lehet attól, hogy folyton rajta vannak, vagy csak szimplán elhasználódtak ~3 év alatt? :(

szerk.: régen simán bírtak 8-10 órát is egyhuzamban..

[ Szerkesztve ]

(#162613) Octi válasza BloodRay (#162600) üzenetére


Octi
aktív tag

Én egy Sony MDR-XB950BT-t próbáltam hozzá párosítani (amit megjelenésekor vettem, és ugye akkoriban nem 30e HUF volt). Szépen össze is konnektálnak, a PS ki írja a pontos típust, és közli, hogy a mic rendelkezésre áll. Majd kb 3 mp múlva bontja a kapcsolatot azzal az üzenetteli, hogy a füles nem kompatibilis :(((
Szóval a Sony el mehet melegebbre. Vedd meg tőlük a PS specifikus fülest, had keressenek még pár millió dollárt rajta.
Azt hogy más gyártó cuccát nem engedik használni, még valahogy megérteném. De hogy a saját cuccukat is kitiltják az számomra nem kicsit szánalmas...

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#162614) NyMRooD válasza Carlos Padre (#162610) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ettől függetlenül kollégának igaza van, főleg, hogy egy minőségi fülese van, elvárható lenne a bluetooth kommunikáció. Óvatosan teszem hozzá, hogy el ne hidd, ezt a Sony nem a játékosok védelmében teszi hanem azért, hogy a licensz díjat fizessenek neki ha valaki hardvert akar gyártani a ps-hez.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#162615) gianni85 válasza NyMRooD (#162614) üzenetére


gianni85
veterán

Sony, 4thep(l)ayers :)

(#162616) BloodRay válasza Octi (#162613) üzenetére


BloodRay
veterán

Egyetértünk.

(#162614) NyMRooD -> :R

(#162610) Carlos Padre -> Na én pont az vagyok aki alapból úgy áll hozzá a dolgokhoz hogy "Szaraszoni oszt jóvan." ... Gratulálok ha ez jött le. Pláne hogy azt se vetted észre ami még itt prohardveren is látható, hogy pl fej és fülhallgatóból is felsőkategóriás Sony-m van (ahogy blu-ray lejátszóból és ugye itt a PS4 is...).
Nem beszélve arról hogy bár 6 végig konkurens cégnél (nem konzol) dolgoztam, mégis nyitott vagyok a márka felé (úgy is hogy nem kevés hülyeségéről tudok ami amúgy nem feltétlenül van a felhasználók felé reklámozva).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#162617) pr0bi válasza Peace (#162594) üzenetére


pr0bi
senior tag

Képtelen vagyok megérteni ezt a fajta gondolkodás módot. Neked milyen "élményt" adnak ezek a játékok ha ilyen felfogással játszol?

(#162618) #20844032 válasza Carlos Padre (#162590) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez nagyon cuki, ahogy a minőségre rettenetesen ügyelnek.
Viszont keményen be lehetett dzsangázva ezek a mérnökök, amikor belepakolták a rendszerbe, hogy a 300Ft-os bazári ebayes hangkártyával is lazán "hangot" ad a gép, és gondolom sikítva töltötték ki a fejlesztési lapokat aznapra, hogy ismét rendesen beleszartak a céges ventilátorba egy isteneset :DDD

(#162619) Peace válasza pr0bi (#162617) üzenetére


Peace
nagyúr

Természetesen nem ilyen gondolkodásmóddal játszok. Mondjuk eddig összesen 4 játékot vettem, de azt összesen 11.000-ért. Nekem ez a 18.000 brutálisan a lélektani határ felett van, viszont a western témát imádom. De ennyit nem tudnék így hirtelen áldozni rá októberben. Ha viszont mondjuk egy 14.000-ért még el tudom adni, akkor az úgy nem annyira rossz. Természetesen nem úgy venném meg, hogy végigrusholjak rajta. Amikor rendesen kényelmes tempóban befejeztem, akkor adnám tovább. Bár lehet ez nem így jött le a hozzászólásom alapján, ez elképzelhető. Mondjuk 3. hete van meg a masina és Már TLoU-t és DLC-jét végigvittem meg az UC 1-2-t. Szép kényelmes tempóban.

[ Szerkesztve ]

(#162620) Deck válasza Peace (#162619) üzenetére


Deck
titán

A lélektani határunk egyforma akkor és szinte mindent akcióban veszek, hisz rengeteg játék van és bármi is jelenjen meg rá 2-3 hónapra már akciós is. Pár kivétel van csak az azonnali vételekre pl a Gow 4 ugye. De jövőre is lesz pár meg van is. A legjobb, hogy mivel öcsémmel osztozunk a fiókon így mindent felezünk. Ez a legjobb megoldás pl ha van testvér, vagy valaki akibe 100% megbízol :)

PS5

(#162621) Zoleee83 válasza Peace (#162619) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én megértem, hasonlóan gondolkodunk, soha nem veszek játékot day1, mert rengeteg a backlog most is.
Jelenleg a GOW-ot játszom ami így az áprilisi megjelenés után már csak 9-10k lemezesen használtan, nekem ennyit bőven megér a várakozás, spoilereket elkerültem, az élmény meg ugyan az, hirtelen nem fog már esni az ára sem.
RDR2-t is biztosan megveszem de csak majd december közepén, jó lesz az 10-12k-ért is, úgyis rengetegen megveszik sokan végigrusholják és repül is fel apróra. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#162622) #95558144 válasza Peace (#162594) üzenetére


#95558144
törölt tag

Te most a hobbidról beszélsz, vagy valami opciós ügyletről a tőzsdén?

Szerintem keress másik hobbit, ha ebben a szellemiségben játszol.

(#162623) Peace válasza Deck (#162620) üzenetére


Peace
nagyúr

Biztos találok majd valakit, akivel felezhetek. ;-) Meg igazából nem halok bele, ha nincs meg megjelenéskor. Egyedül a TLoU folytatás az, amire gondolkodás nélkül befizetnék azonnal.

(#162624) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem saját kép, de csinos lett a Press-kit

[link]

Live-Die-Respawn

(#162625) Neoteric válasza Peace (#162619) üzenetére


Neoteric
addikt

Vedd akkor apróról pár héttel később. De amúgy gta-ból kiindulva az online része sem lesz elhanyagolható. Sőt. Személy szerint szinte csak a többjátékos móddal játszottam.

PSN: ne0teric_sAN

(#162626) LeventeV válasza oriic (#162624) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ezek a kit-ek neha olyan hatast keltenek, mintha meg akarnak vesztegetni a kritikust :P
Ettol fuggetlenul csinos csomag es a jatek is varos :)

(#162627) Carlos Padre válasza BloodRay (#162616) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem lett volna muszáj magadra venned.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162628) Peace válasza Neoteric (#162625) üzenetére


Peace
nagyúr

Rendicsek! ;) Nah én meg online részével nem játszottam, GTA V-ből a single kampány érdekelt. Mondjuk állítólag tele van trollal a multi és ha nincsenek megbízható haverok, akikkel együtt tudtok nyomulni, akkor a húzósabb részek (heist-ek talán?) teljesítése esélytelen. Persze ezt mind csak olvastam, PC-n van meg a játék mondjuk.

(#162629) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ha megveszem a Battlefield 1-t , akkor letölthetőek hozzá az eddigi ingyenes térképek?

(#162630) FollowTheORI válasza Peace (#162594) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Most látom a MS Store-ban meg Rockstar akció van... az első Red Dead rész is megvehető 2ezer forintért. :)

Be is húztam, nekem tök ismeretlen a RDR, ennyit megért a kóstoló... hisz odákat rengenek erről is a konzolosok mióta van. :D

Hupsz... rossz topik. ;]

(#162631) Madwe

A MS-t utólag javítottam bele amúgy... szóval tényleg nem direkt volt.
De persze utólag igen... trollkodni is jó.... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#162631) Madwe válasza FollowTheORI (#162630) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kár h az első mondatod legeleje alapján tök nyilvánvaló a szándékos trollkodásod :D BTW jó játékot hozzá, nagy game volt az 1 is tényleg.

(#162632) tothl válasza Octi (#162613) üzenetére


tothl
addikt

Én azt találtam ki hogy a TV -m tud bluetooth-on hangot kiadni, ez már elég alap funkció manapság.
Szóval hozzápárosítom a fülest és azon meg a hang. Teljesen jó.

(#162633) dunc válasza tothl (#162632) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen , de mi van a microfon résszel?

(#162634) tothl válasza dunc (#162633) üzenetére


tothl
addikt

No igen az nincs. :D Mondjuk nekem nem is kell.

(#162636) Kendek válasza WhiteWalker (#162629) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Minden amit ingyenesen behúztál hozzá, az elérhető lesz letöltés után a játékban, persze. Viszont ha esetleg hiányzik valami, akkor jobban jársz a Revolution-nel.

<-ƘƘ->

(#162637) WhiteWalker válasza Kendek (#162636) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , látom , hogy most digitálisan akciós , csak én lemez párti vagyok.
Eddig nem töltöttem le őket , mert nem foglalkoztam a BF 1 átékkal ( vagyis megvolt 1x , de eladtam szinte azonnal ) , de 3000 körül láttam az alapjátékot használtba , ezért kérdeztem a DLC-ket , hogy ilyenkor hogy is van... De lehet most egyszer kivételt teszek és digitális veszem meg.

Azt lehet tudni , hogy mennyire használják a DLC mappokat egyáltalán vagy az alapjáték térképei pörögnek jobban?

(#162638) Nescafé válasza Skynet258 (#162601) üzenetére


Nescafé
őstag

Most féláron van storeba 12 ezer asszem.
Lehet beszerzem

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#162640) Skynet258 válasza Nescafé (#162638) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja lemezest is akörül láttam, gondoltam is de jó, mennyiért fogom eladni akkor használtan... :DDD Amúgy bőőőőven megéri. :K Kicsit pihentetem de pár hét múlva letolom újra más döntésekkel, kíváncsi leszek.

https://geekpulse.hu

(#162641) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Szeptemberi ps+:

Destiny 2 (PS4)
God of War III: Remastered (PS4)
Knowledge is Power (PS Plus Bonus – PlayLink)
Here They Lie (PS Plus Bonus – PS VR required)
Another World – 20th Anniversary Edition (PS3 + PS4/PS Vita)
QUBE Director’s Cut (PS3 + PS4)
Foul Play (PS Vita + PS4)
Sparkle 2 (PS Vita)

(#162642) penge111 válasza Nayrobi (#162641) üzenetére


penge111
addikt

Köszi, miert van megint a Knowledge is power? De megint elég erős címek ezek, főleg ha valakinek nincsennek meg!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162643) Nayrobi válasza penge111 (#162642) üzenetére


Nayrobi
őstag

A Playlink és PSVR játékok általában 3 havonta cserélődnek.

(#162644) Bencus88 válasza Nayrobi (#162641) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez elég baba :DDD

Ismerősömmel össze vagyunk kapcsolva, de én külön vettem meg lemezesen még, és az ő accjáról tölteném le a destiny-t, gondolom így már nem lesz elérhető a karakterek igaz?(drestiny)

[ Szerkesztve ]

(#162645) penge111


penge111
addikt

Ó, lehet retrozni is Another world mekkora játék volt ez az én időmben.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162646) Nayrobi válasza Nayrobi (#162641) üzenetére


Nayrobi
őstag

Zseniális, van itthon egy bontatlan Destiny 2 amit pont 1 órája hirdettem meg, mert vagy 4 hónapja itt porosodik, hát úgy látom még fog is...ettől függetlenül marha jó hónap, 7 ps4 címmel, nem semmi.

(#162647) oriic válasza Nayrobi (#162641) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow. :C

Live-Die-Respawn

(#162648) Peetey91 válasza Nayrobi (#162641) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ha jól olvasom akkor a Destiny 2 pedig már mától tölthető.

(#162649) Zoltn válasza Nayrobi (#162641) üzenetére


Zoltn
senior tag

Fuu nemár!!! :D D2 pc-n megvan, és amúgy sem vagyok hajlandó többet költeni rá!
GoW remastered meg simán meh.

Ez amúgy honnan? Hivatalos? Black Flag-nek jobban örülnék! :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#162650) Nayrobi válasza Peetey91 (#162648) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen, én is így tudom, csak elfelejtettem odaírni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.