Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162701) Carlos Padre válasza predakon (#162687) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én csak a multi miatt fizetek, meg az online mentés miatt, ja és az akciók miatt. A játékok csak bónusz.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162702) WhiteWalker válasza Peace (#162697) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Miért is beszopatas? Azért mert te megvetted a déelcéket? :U Semmi se kötelező ...

(#162703) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Azért az új ps+ havi játékok nagyot ütnek, mondthat bárki bármit.A GOW remasteredet már vagy 10x tettem be a kosárba illetve ki a kosárból.Éreztem nem kell megvennem még :) A Destiny 2t jó lesz egyszer kijátszani, azt csá'. Több mmorpg nem fog engem beszippantani, ezt anno megfogadtam....
Na meg itt van a GTS agusztusi ingyenes frissítése is, ami szintén nem gyenge. :K

[ Szerkesztve ]

(#162704) sultansmith válasza predakon (#162687) üzenetére


sultansmith
senior tag

Gran turismo miatt kell a multi, minden más ajándék. :)

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#162705) Wesder válasza WhiteWalker (#162702) üzenetére


Wesder
félisten

6k-ért megvettem, de a tutorial utàn màr nem jàtszottam vele többet. Az meg külön parasztsàg hogy a Season Pass nem tartalmaz monden kieget. Erre kiadtak egy új pack-ot :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162706) vonSux válasza Peace (#162697) üzenetére


vonSux
őstag

Kicsit túldimenzionálod a dolgot. Az alapjáték simán megér pár ezrest annak, aki szereti az ügyesen leprogramozott gunplayt scifi környezetben. Kb ennyit ad az alapsztori. Aztán az meg ki-ki döntése, hogy akar-e “jobb” cuccokért grindolni, vagy raidekre menni. Mindezt ráadásul most kitolhatod az előfizud számlájára. Ha meg kicsit többet akarsz (nekem korábban pl bőven elég volt az alapsztorit kivinni), akkor meg veszel kieget. Tényleg nagyon szar...

(#162707) WhiteWalker válasza Wesder (#162705) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha nem játszol vele a tutotial után se akkor mit zavar, hogy melyik kieg. mit tartalmaz :U

(#162708) Wesder válasza WhiteWalker (#162707) üzenetére


Wesder
félisten

Azért nem jàtszottam vele többet, mert mindig jött valami màs, ami jobban lekötött. Most pl a Horizon 2. Azért zavar mert az ember azt gondolnà hogy a SeasonPass miatt megkapja, de úgy làtszik tévedtem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162709) Rigormortiis válasza KaitouP (#162681) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Milyen komplett kiadás? Anno az első részhez is, amikor megjelent a The Taken King (a harmadik dlc), kiadták lemezesen is a Destiny: The Taken King Legendary Editiont. Nagyon sokan rácuppantak, hogy akkor most itt a komplett kidás, vessük bele magunkat (én is), aztán bejelentette a Bungie, hogy jaaa, még jön a Rise of Iron dlc, mellé pedig a Destiny: The Collection.

Szóval egyáltalán nem rossz az ingyen alapjáték, mivel ha most vesz "komplett" kiadást, még arra is számíthat pár dlc-t, amit egyesével megint drága lesz behúzni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#162710) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!
Haver vett pro-t és vaaami Fortnite voucher-t kapott hozzá. Az mire jó? Ér valamit? Mármint pénzt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#162711) oriic válasza marilllyo (#162710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Skint ad, meg ingame pénzt, de nem túl sokat. Valaki itt korábban ingyen adta oda másik topik tagnak.

Live-Die-Respawn

(#162712) ivcsi86


ivcsi86
tag

Nem csak a nyelvből, de a reakciókból is látszik hogy magyar a topik.
Havi 1250.-ért az elmúlt pár hónapban tényleg minőségi címek jönnek, szavunk nem lehetne.

Ha jó játék jön, akkor csesszék meg, miért nem a fullos és amugy is már megvan...
Sanszos,mert ha jo egy játék valszeg már vették páran.
Ha szar játék jön, persze az nincs meg senkinek, de kell a francnak, mert egy, kalap szar...

Erről a Belga-Az a baj c. szám jut eszembe

(#162713) Deck válasza ivcsi86 (#162712) üzenetére


Deck
titán

Ilyenek a magyarok. Csak a panaszkodás, semmi se jó.. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#162714) penge111


penge111
addikt

No, este végére értem a kalandomnak a Divinity Original Sin-ben. 66 óra alatt fejeztem be, pár küldit leszámítva kiveséztem a játékot. Akik anno szerették a hagyományos papír alapú rpgt (pl. MAGUS), vagy a régi nagy pc-s crpgket pl: Baldur's Gate, azoknak ez egy igazi csemege. Azok azonban akik a mostani "rpg"-en nőttek fel, azok lehet húzni fogják a szájukat, mert ez egy tömör rpg. Lassú, gondolkodást igénylő harcrendszerrel, logikai feladványokkal, rengeteg titokkal és csapdákkal.
10/9 játék nálam, hatalmas meglepetés, hogy ilyen jó lett. A harcrendszere fantasztikus, jók a küldik, ebben a kategóriában szuper a grafika, zenék kimagaslóak, viszont a történet elég vérszegényke, kicsit klisés, de maga a játék annyira magába szippantja az embert, hogy ezt megbocsájtja neki. 3300 Ft-ért vettem storéból, ennyiért ajándék volt. Én tuti még egyszer neki esek, ha elfogynak a játékaim, mert más típusú karakterekkel kíváncsi leszek, hogyan boldogulok, vagy mondjuk milyen lehet lone wolfba tolni 4 helyett csak 2 karival. Egyszóval a kategóriájában kimagasló alkotás, ami a harcrendszerben sok érdekes újítást is hozott.

Ui: aug 31-én érkezik a 2. része, ami állítólag az egytől sokkal, de sokkal jobb lett. Ahogy írják ott már a történet is nagyon rendben van.

Peace: én már ezt a részt se tudtam letenni, nagyon rég volt olyan, hogy 5 órát aludtam és úgy jöttem melóba :) Talán gyerekkoromba, mi lesz itt a 2. rész után vagy ha a witchert leveszem a polcról ahahahaha ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162715) Peace válasza WhiteWalker (#162702) üzenetére


Peace
nagyúr

Természetesen ez a beszopatás erős kifejezés. A szuper mézesmadzag, amibe könnyű belefutni (én meg is tettem), az már jobb. Aztán lehet másnak remek kikapcsolódást nyújt hosszú hónapokra. Vannak is nem kevesen, akik még mindig bőszen tolják. Mikor az alapjáték véget ér, akkor már annyira fel vagy csigázva és annyira érdekel a folytatás és a magasabb szint elérése, hogy egyből érzed a késztetést, hogy vedd a season pass-t. Aztán van olyan is, akinek elég az alap is, vonSux is ezt írta. A kampányt ki lehet tolni pár óra alatt, aztán az egyetlen poén rész az a Raidelés marad. Amiből sajnos rendre kimaradtam, nekem ezért ment el a kedvem az egésztől. Mikor már összejött volna a csapat estére-késő estére, akkor már nem tudtam mikrofont használni, barátnőm már pihent vagy közös program volt. Hétvégeken vagy szabad estéken meg rendre pont nem volt soha ember ilyen eventre. Aztán akinek ez nem probléma és tudja tolni agyba-főbe éjjel-hajnalban és mindig van csapat, annak lehet bejön. Valóban túlságosan lehúztam saját tapasztalat alapján, de mindig a személyes sérelmek rápakolnak az érzelmekre rendesen és én utólag már bánom, hogy megvettem a season pass-t pár óra játék miatt. Meg állítólag PS4-en sokkal nagyobb a játékostábor is, mint PC-n. Nem tudom ez mennyire igaz...

(#162716) Peace válasza penge111 (#162714) üzenetére


Peace
nagyúr

A második részt piszkosul imádni fogod, ebben biztos vagyok!!!!!!!!!!! Csúcs az a játék, nem lehet letenni! ;)

(#162717) consono válasza penge111 (#162714) üzenetére


consono
nagyúr

Már nekem is fel van telepítve egy ideje, lassan neki kellene állni, de hát ott van még előtte a GoW, meg valami olyan is kell, amit az asszonnyal együtt lehet játszani... Majd Karácsonykor!

"In God we trust. All others must bring data"

(#162718) heihachi válasza Peace (#162697) üzenetére


heihachi
addikt

Minden egyes forintot megér, amit rákölt az ember szerintem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#162719) penge111 válasza consono (#162717) üzenetére


penge111
addikt

Barátom, ez egy érdekes játék, mert ezt biza az asszonnyal együtt is tudod ám játszani, van itt valaki a fórumról aki asszonykájával tolta végig, és azt mondta nagyon szuper úgy is. Mindenesetre ez is hatalmas újítás, és érdekes ficsör, hogy egy ilyen játékot egy masinán coopban is lehet játszani.

Íme a coop mód

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162720) gamegod


gamegod
senior tag

Strange Brigade vélemények? :))

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#162721) Peace válasza heihachi (#162718) üzenetére


Peace
nagyúr

Ilyen vélemény is van, tisztában vagyok vele. ;)

(#162722) Wesder válasza gamegod (#162720) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem tetszik. TPS daràlda csapdàkkal, logikai feladvànyokkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162723) tothl válasza Tatyla (#162679) üzenetére


tothl
addikt

Nyilván te szeretsz ingyen dolgozni. :D

(#162724) erahurka válasza ivcsi86 (#162712) üzenetére


erahurka
félisten

Én már leszoktam a játék vásárlásról a Plus miatt. Csak akkor veszek meg valamit, ha nagyon jó áron van és még nem telt el olyan sok idő a megjelenés óta.

(#162725) vonSux válasza Deck (#162713) üzenetére


vonSux
őstag

Ilyen alapon Te is panaszkodsz, mert nem sajnáltál arra energiát, hogy leírd milyen hülyék is a magyarok :D
Pedig ez csak általánosítás ha megnézed, hogy miket is írtak a témával kapcsolatban. Arról nem beszélve, hogy külföldön is kb ugyanez a viszhang.

(#162726) Tatyla válasza tothl (#162723) üzenetére


Tatyla
őstag

Enyhén sarkított faszság, de mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet az összes EA, Activision, Bungie dolgozóért, jó szar nekik :(

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#162727) bandi0000


bandi0000
nagyúr

az új GOW ba ha vêgig megyek a fő sztorin, akkor a mellék küldiket is meg tudom csinálni, amiket pl a törpök adnak vagy csak út közben lehet?

Xbox One: bandymnc

(#162728) wierra válasza bandi0000 (#162727) üzenetére


wierra
senior tag

Szabad mozgás van a fő storyline kivégzése után is.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#162729) erahurka válasza bandi0000 (#162727) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem érdemes sztori mellett haladni velük. Cuccokat nyitnak meg, nyersanyagot szerzel közben, kicsit könnyebbé teszed vele a játékot.

(#162730) JenciHUN válasza bandi0000 (#162727) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Lehet, viszont ha megfogadsz egy tanácsot akkor csinálod a fő küldetések közben mert eléggé jó cuccokat adnak :)

(#162731) james001


james001
veterán

Destiny 2-ben van valami szingli sztori kampány egyáltalán,vagy csak coop-ban lehet tolni?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#162732) #80123904 válasza james001 (#162731) üzenetére


#80123904
törölt tag

Van benne, de semmi extra. Nem azért fogod játszani, mert annyira érdekfeszítő, hanem mert jó a gunplay.

(#162733) Xaels válasza james001 (#162731) üzenetére


Xaels
félisten

MMO, mindenki fent van a szerveren de a küldetéseket csinálhatod egyedül. De szvsz annyira nem eget rengető a sztori, a gunplay meg hiába jó engem az nem tart meg. Kb. 2 délután alatt ki lehet lazán végezni a sztorit.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#162734) KaitouP válasza Rigormortiis (#162709) üzenetére


KaitouP
veterán

Gondolkozz már... Tök mindegy, hogy később milyen DLC jön ha jön, egyenlőre ennyi van, az összeset és az alapjátékot összecsomagolták 1 játék áráért, jelenleg ez egy komplett kiadás, de ha nem tetszik a szó, akkor legyen fullos.

És de, a PS+ -os alapjáték az egy rossz deal, mert vagy amúgy is megveszed a fullos csomagot, vagy egyenként a DLC -ket, de anyagilag annyira nem éri meg.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#162735) james001 válasza Xaels (#162733) üzenetére


james001
veterán

Akkor egy végigjátszásra jó lesz ha már ingyé odaadják,kb. úgy mint a Black Ops 3 is volt :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#162736) Carlos Padre válasza KaitouP (#162734) üzenetére


Carlos Padre
veterán

R6 Siege is hasonlóan működik, ott is jönnek a komplett majd még komplettebb edisönök. A season pass meg tényleg csak egy szezonig tart.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162737) RangerFox válasza KaitouP (#162734) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

30k a fullos csomag (a forsaken expansion pass-ével együtt). Azért az több, mint egy teljes játék ára.

(#162738) saelin válasza james001 (#162731) üzenetére


saelin
veterán

Az átvezető videók nagyon epic-ek, de kb ennyi. Pedig a játék mögé pakolt lore szerintem egész pofás. Simán elbírna egy rpg szerű quest rendszert.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#162739) #95558144 válasza Tatyla (#162679) üzenetére


#95558144
törölt tag

Húúúú, micsoda ördögtől való gondolat egy profitorientált cégtől, nem igaz?!!!

Ha a te tulajdonodban lenne a Bungie, milyen döntést hoznál? Adjuk ki a játékdömpingben, vagy pedig optimalizáljuk az árbevételt a lehető legnagyobb profit érdekében?

Az megint egy másik kérdés, hogy senki nem tudja, hogy a PS Plus-ba bekerülő játékok után a Sony, hogyan és mennyit fizet a játék kiadójának. Biztos lehetsz benne, hogy nem darab-darab alapon, hanem van valami lump sum, független attól, hányan töltik majd le. vagy a kettő kombinációja.

Ez csak az én véleményem, hogy a PS Plusba "bekerülni játékkal" nem olyan nagy deal, mint gondolják sokan.

[ Szerkesztve ]

(#162740) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

November 6-án érkezik a The Forest PS4-re. Nem rossz kis indie game, anno PC-n co-op jó móka volt haverokkal. Lehet valakit érdekel.

Bocs ha volt már.

[ Szerkesztve ]

(#162741) FollowTheORI válasza saelin (#162738) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah.

Az a baj a Bungie-t is beetették (a menedzsmentet meg a tulajokat) ezzel a csak a multi hoz pénzt f*ssággal (ami persze ideig óráig igaz egy épp felkapott játékra), de többször nekifutni elég gáz... a D2-be raktak már sztorit, de szerintem a multi részt hagyni kellett volna a csába és jó sztorikat tenni bele... az érne pénzt igen, így meg belebuktak (majdnem). :)

És akkor most megint elmorzsolok egy könnycseppet, hogy az EA kukázott egy csomó SW projektet ezek miatt, amiket sosem kapunk már meg... :(
Meg a Titanfall is... bár ott kapcsoltak azért és a 2-be elég tisztességes kampány került. Multi lett volna csak, akkor még nagyobb bukta.

Meg akkor ott a Division is, stb... ezért kell nagyon megbecsülni a Sony exkluzív címeket, mert nagyon kevés a jó szingli az olyan "magányos" játékosoknak, mint pl én is vagyok. És eszméletlen univerzumokat darálnak be a multi oltárán (Anthem... khm).
Meg azokat a studiokat akik foglalkoznak még ilyennel (CD Projekt, Bethesda, stb.).
Nagyon remélem a MS sem kajálta ezt be és a Gears 5 meg az új Halo sem ilyen multi fókuszú izé lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#162742) Peace válasza FollowTheORI (#162741) üzenetére


Peace
nagyúr

Titanfall 2 kampány az tényleg csúcs volt!!!

Division-t én kimondottan szerettem, megvettem PC-re megjelenés környékén. Az endgame résznél sokalltam be és hagytam abba, amikor elérkeztem a végén a DZ-kehez, ahol annyi volt, hogy bementem, meghaltam. Feléledtem, leszedtek. És ez ismétlődött. Ez nekem valahogy nem adta. Mondjuk eltelt jó sok idő és rengetegen írták már, hogy kikupálódott rendesen a játék és csúcs lett. Mégsem vitt rá a lélek, hogy ismét feltelepítsem...

Erről a jó kis SW játékról meg emlékezzünk meg, és valóban morzsoljunk el pár könnycseppet. Annyira jó single játékokat lehetett volna!!! KOTOR 3-tól kezdve az összes többi. Nagyon sajnálom, hogy elkaszálták azt összes ígéretes projektet. :(

(#162743) tothl válasza FollowTheORI (#162741) üzenetére


tothl
addikt

Ja áh én a Destiny -vel úgy vagyok, hogy a terepek közötti repkedős részeket csak muszájból csinálom, nekem akkor lenne az ideális, ha csak a sztori menne szépen előre magától, jönnének a pályák cselekmények.
Ugyanis az a része nekem roppant hangulatos, több faj, máshogy kinéző terepek, szép grafika, jó fegyverek, szóval ideális sci-fi FPS lenne számomra. :D
Nem véletlen, hogy odáig voltam az Alien: Isolationért is. :D Bár sokszor lecsavartam a hangerőt, hogy ne kapjak szívrohamot... :D

(#162744) wierra válasza Peace (#162742) üzenetére


wierra
senior tag

Ez a SW1313 egy SW univerzumba oltott Uncharted-like gém lett volna a videó alapján.
Bírta volna a szervezetem. Kár érte. :O

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#162745) Peace válasza wierra (#162744) üzenetére


Peace
nagyúr

"Star Wars 1313 was supposed to revolve around Boba Fett in his early adulthood, navigating past the scum of civilization in an underground area of Coruscant known as Level 1313 (pronounced: "thirteen-thirteen")."

Nagyon állat lett volna! Disney lelőtte az összes többi LucasArts projekttel egyetemben.

(#162746) KaitouP válasza RangerFox (#162737) üzenetére


KaitouP
veterán

Jogos, erről nem értesültem, ettől függetlenül még mindig jobb deal mint külön beszerezni őket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#162747) Gery9112


Gery9112
őstag

Battlefield V új megjelenési dátum november 20.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#162748) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield V megjelenés elhalasztva. Új dátum november 20.

szerk: slowpoke. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#162749) penge111 válasza Peace (#162745) üzenetére


penge111
addikt

Te játszottál már Witcher 3-mal? Sok oldalon a Divinity Original Sin 2-t egy lapon említik vele, sőt vannak olyan vélemények, hogy még azt is übereli! Mi erről a véleményed? Én még nem játszottam a W3-al megvan itt csücsül a polcon, de mindenki ódákat zeng róla, szóval akkor a DOS2 is valami nagyon faszányos lehet :)) Csak azért kérdem, mert nagyon viszket a tenyerem, hogy aug 31-én megvegyem, pedig életembe csak a GOW-ot vettem meg megjelenés napján (előtte 1 nappal már játszottam), általában türelmesen kivárom az árzuhanást, de most nagy a kísértés.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#162750) Xaels válasza Gery9112 (#162747) üzenetére


Xaels
félisten

Ők legalább időben szólnak

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.