Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162151) dunc válasza kriszpontaz (#162148) üzenetére


dunc
nagyúr

" 1080p be nem jelentkeznek a hibái" te! én is ezt írtam! ;)

(#162152) kriszpontaz válasza dunc (#162151) üzenetére


kriszpontaz
veterán

-1db usb port és nincs optikai kimenete a slimnek.

(#162153) Vezu válasza dunc (#162147) üzenetére


Vezu
csendes tag

Általában csak csöndben olvasom a témát, de már nem bírom tovább.
Miért kell hülye tanácsokat adni? Az, hogy mi hangos és mi nem egy teljesen szubjektív vélemény. Az enyém például számomra nem hangos, Te lehet felszálló repülőgéphez hasonlítanád. :F
Képernyő elsötétedés a 8 hónap alatt egyszer sem fordult elő. Tök fölösleges általánosítani és kijelenteni dolgokat...
Ha neked elég a slim, legyen. Teljesen jó az is, de ha van rá pénze vegyen pro-t, mert nagyobb teljesítményt képes leadni, és probléma mentesen húzza az igát nap mint nap. Továbbá később is jobb áron tudja majd elpasszolni.

(#162154) Deck válasza dunc (#162147) üzenetére


Deck
titán

Pro is probléma mentes.
Nálam se fhd-n se 4k-n nem volt elsötétedés és nemis hangos.

PS5

(#162155) LeventeV


LeventeV
senior tag

F1 2018 megeri a teljes arat a 2017hez kepest? Van benne annyi ujitas?

(#162156) dunc válasza Vezu (#162153) üzenetére


dunc
nagyúr

Szia! (köszönés) Először is leírom a véleményemet, másodszor meg ésszerűen megindokolva ajánlottam, és ha van némi szövegértelmezési képességed akkor a végén a PRO szerepen részemről mint ajánlás.

Továbbra is olvasd csendben a témát! :K

(#162157) AxBattler : Igen te nem kaptál sokkot a melegtől! XD :R

[ Szerkesztve ]

(#162157) AxBattler


AxBattler
félisten

Csak nekem tűnik úgy, hogy dunc a Pro-t ajánlotta? :F

A pro gép azért ad többletet 1080p be is , és 1080p be nem jelentkeznek a hibái : extra hangos, és képernyő elsötétedés. Jah Akkor PRO

(#162156) dunc
Erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#162158) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok,

Hamarosan belépek én is a Pro tulajok táborába. :C SpiderMan-es sima Pro kiadásra esett a választásom. Olvasgattam cikkeket és mintha a 71xx széria valamivel halkabb lenne az előző verzióktól és ennek reményében gondoltam, hogy inkább várok még 2 hetet, mivel gondolom az már egy újabb szériás Pro lesz. :)

Valóban halkabb a 71xx széria? Van esetleg valakinek tapasztalta ezzel kapcsolatban? :)

(#162159) dunc válasza JenciHUN (#162158) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen halkabb.

(#162160) Peace válasza Petreszku (#162136) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem a mindenkori kedvencem az univerzum, elolvasott könyvek téren olyan 90 környékén járhatok jelenleg. A táblás játékot is volt szerencsém kipróbálni nem egy alkalommal és festettem is pár saját figurát. :-) Játékok terén a Chaos Gate nekem a mindenkori kedvenc!!! Aztán DoW 1-2, Space Marine. SM-ból a a gyűjtői kiadás ott is figyel a polcon. ;-) Deathwing erősen középszerű, de egyszer végig lehetett vinni. Martyr nagy csalódás volt sajnos. Space Hulk Tactics-ban és a Mechanicus-ban bízok még valamennyire idén. De amilyen szerencsém van, azok is szarul sikerülnek majd...

(#162161) Gombinyó válasza JenciHUN (#162158) üzenetére


Gombinyó
őstag

Tegnap takarítottam ki és pasztáztam újra Grizlyvel egy 2016-os, legelső szériás Prot. Iszonyat hangos volt már és sok játék alatt megállt túlmelegedés miatt. Ezután halkabb lett, mint az én legújabb Pro-m. Szinte semmi hangja. Gondolkozom rajta, hogy a sajátom is megcsinálom csak félek, hogy akkor buknám a garanciát.

(#162162) s7evcsenko válasza dunc (#162147) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nálam 4k tv-n még nem jelentkezett az elsötétedés annál a pro-nál, amit Tőled sikerült megszereznem. :B
:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#162163) RangerFox válasza dunc (#162147) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nálam 10-szer röccent meg a Gow Slim gépen (igen, számoltam), ezek közül talán egyszer volt zavaró, de akkor sem harc közben, csak megállt egy picit, mielőtt kinyitottam volna egy ajtót. De teljesen jól fut minden játék Slimen is.

(#162164) dunc válasza RangerFox (#162163) üzenetére


dunc
nagyúr

:DD Az komoly, én is slimen nyomtam végig és ledöbbentett mit tud ez az olcsó hardver!

(#162165) Lackooo84 válasza Gombinyó (#162161) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor pöccintsd be neki a GOW-ot, elég a főmenü, egyből nem lesz halk... ;] (Tudom, mert enyém is grizzlis)

The Truth is out there...

(#162166) SH4D0W2011 válasza LeventeV (#162155) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én nem szeretem az F1-et, de ha szeretném, tuti venném. :D

F1® 2018 | OFFICIAL GAMEPLAY TRAILER | MAKE HEADLINES [UK]
F1 2018 First Impressions

Remélem igazak a pletykák, és jövőre kaphatunk egy DiRT Rally 2-t is a Codi-tól. :)

(#162167) hitchins válasza LeventeV (#162155) üzenetére


hitchins
őstag

Halo? :)

[ Szerkesztve ]

(#162168) Petreszku válasza Peace (#162160) üzenetére


Petreszku
senior tag

Könyvekben a magyarul megjelent könyveket olvastam csak, de ezek közül a kedvenc a Gaunt szellemei sorozat. Space-ből nekem is a gyűjtői van meg, de a játékról inkább nem mondok semmit, a DoW tényleg jó volt, de nem volt több egy sima stratégiai játéknál. Nekem hiányzik a WH40K brutalitása és a harcosokból áradó erő, pedig a mai gépekkel és technikával simán lehetne ezeket ábrázolni. Videók alapján a Deathwing nekem sterilnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#162169) Peace válasza Petreszku (#162168) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, SM sajnos nem hozta azt, amit az előzetesek alapján vártam, de akkor is előrendeltem Angliából. Gaunt Szellemei nálam is hatalmas kedvenc!!! Remélem most már augusztus 31-én tényleg mehetek a "The Warmaster"-ért a Tuan-hoz! :P Igen, DoW csak egy stratégia, de akkor is jó volt a hangulat szerintem. Olyan játékok kellettek volna, mint a DoW 2 intrója!!!! <3 Hatalmas lett volna! Nem tudom miért csinálja ezt GW, hogy hagyja sorra kijönni az igénytelenebbnél igénytelenebb WH40K játékokat....minden egyes alkalommal megfájdul a szívem. Space Wolf-al szopatom még magam megjelenés óta, de még mindig nem vittem végig a Necron kampányt. Irritálóan nehéz és sokszor még indokolatlanul szopat is. Meg ez a tetves kártyás rendszer sem a szívem csücske.

Ez a két reménységem van még, de lehet ezeket is sikerül majd elszúrni...

SPACE HULK: Tactics Gameplay Trailer (Gamescom 2018)

Warhammer 40K: Mechanicus - Gameplay

(#162170) Xaels válasza Peace (#162169) üzenetére


Xaels
félisten

Volt nemrég valami űrstratégia is a témában. Azt ugyan nem próbáltam és az istennek sem jut eszembe a címe, de az mindenhol egész jó értékeléseket kapott.

Most szabadítottam ki a Technopapot a Martyr-ban. Eddig elég változatosak a küldetések, nem csak a nyírj ki mindenkit cucc meg a rohanj gyorsan végig és szedd össze az xy tárgyat. Egyáltalán nem tűnik igénytelennek csak nincs kész.

Mondjuk fura mert a küldetésért járó trófea 12,9%-on van, nagyon ritka egyelőre. Pedig ez érzésre még nagyon az eleje a sztorinak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#162171) Gombinyó válasza Lackooo84 (#162165) üzenetére


Gombinyó
őstag

Azzal sajnos nem tudtam kipróbálni, de HZD alatt halkabb volt, mint a sajátom.

(#162172) Peace válasza Xaels (#162170) üzenetére


Peace
nagyúr

Battlefleet Gothic: Armada. Vegyesek az értékelések, 68% Steam-en. Nem sokáig jutottam, szétcsalta magát a gép vagy csak én voltam béna, de lehetetlennek tűnt a küldetés és ki is léptem örökre. Most jelenik meg szeptemberben a második rész, de az űrstratégia nagyon nem az én világom. :(

(#162173) Petreszku válasza Peace (#162169) üzenetére


Petreszku
senior tag

Még pár szó a könyv vonalról, két könyv volt amit nem bírtam elolvasni annyira nem kötött le. A Titanicus és a Mechanicum. A Hadúr és a Vasakarat előrendelve, bár a Vasakarat szépen csúszik. :( A Space Wolf pc játék ha jól láttam, nálam kapásból kiesik és a mobilos részek sem érdekelnek.
Neked azért kitartást! :)

(#162174) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Párszor leírtam már, vogy a slimem is tud vinnyogni, nem kicsit, nagyon.Ezen némileg változtatott mióta megemeltem a gépet.Aláraktam négy lego kockát, így nem pörög fel annyiszor.

[ Szerkesztve ]

(#162175) WhiteWalker válasza #95558144 (#162129) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönjük Emese! Olvass és értelmezz , aztán beszélhetünk .

(#162176) #87082240 válasza ProEvoFan (#162174) üzenetére


#87082240
törölt tag

+1, nekem anno Wolfenstein 2 menüjében majd fel akarsz szállni a Slim, ahhoz képest a UC4, HZD és GoW alatt éppen csak duruzsolt.

(#162177) Peace válasza Petreszku (#162173) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nagyon szerettem mindkettőt!!!! Mechanicus játék bejelentésének kapcsán rendeltem meg gyorsan a "Forges of Mars" gyűjtőkötet is, azt is piszkosul élveztem! Horus Heresy-ből rendesen lemaradtam, 32. kötetnél tartok jelenleg, ha jól emlékszem...

(#162178) Peace


Peace
nagyúr

(#162179) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Akkor megérné FHD (és nem HDR-es) TV-hez is a inkább a Pro a Slim helyett? Megéri azt a felárat? Mert ugye csak azokban a játékokban tolná "szebben" a grafikát, amiket már Pro-ra is optimalizáltak, de így mennyi lenne a különbség? A korábbi játékoknál gondolom tök ugyanaz a kettő, vagy mégsem?

(#162180) danielgalaxy válasza #95558144 (#162129) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Te valami hobbi kutató vagy?

[ Szerkesztve ]

(#162181) CsonkaImo válasza Peace (#162178) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Volt már róla szó, sokaknak nem tetszett a kinézete. Én nem vagyok Spider-man fan, viszont nekem bejön. Jobban szeretem az egyszerű és letisztult design-t, mint a túlextrázott csicsát.

(#162182) #20844032 válasza SunMount3r (#162179) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem teljesen. Van a boost mode-ja, ami a régi játékokon segít , stabilabb a framerate azokban is.

(#162183) CsonkaImo válasza SunMount3r (#162179) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha van rá keret akkor a Pro minden esetben jobban megéri. Ahogy fentebb is írták, stabilabb a frame.

(#162184) sting2 válasza s7evcsenko (#162162) üzenetére


sting2
addikt

Nálam ma előszőr!
Első szériás Pro,
Én bontottam ki anno,
2 hetente van porszívózva a bordák körül,
Belkin 2.1-es HDMI kábellel van bekötve ,
Sony XE90 a kijelző
alig játszom rajta de azért pár naponta be van kapcsolva.

GTS főmenü (4K-ra van belőve az első perctől)- zene szól, kép nincs... :F

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#162185) mike1334 válasza danielgalaxy (#162180) üzenetére


mike1334
veterán

Áh inkább hagyjuk :DDD

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#162186) RangerFox válasza SunMount3r (#162179) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Van pénz? Pro
Nincs pénz? Slim

A hangos venti az szubjektív, meg egy kis szerencse is, hogy épp milyen gépet fogsz ki. Komolyan, csinálni kellene egy ilyen vásárlási tanácsadó diagrammot , és az összefoglaló legtetejére berakni. :U

(#162187) Madwe válasza sting2 (#162184) üzenetére


Madwe
nagyúr

Először is, remélem a porszívózást a polcon érted, s nem a psre érted. Az nem épp egészséges a konzolnak :D

Nincs kép: hdcp ki van kapcsolva a ps4 menüjében? hdr-es a tévéd? ez esetben az adott portját beállítottad, hogy hdr-es jelet is fogadjon?

(#162188) pr0bi válasza RangerFox (#162186) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nem tudsz olyat csinálni ami mindenki igényét kielégíti, a lehető legegyszerűbben kell itt fogalmazni.
Ahogy Te is írtad:
1. Van pénz? Pro
2. Nincs pénz? Slim
3. Különbség? 1,2
4. Hangos a venti? Szubjektív

(#162189) EczkE


EczkE
addikt

Battlefield V Deluxe (store) es Sipderman (lemezes) elorendelve. Iden mar nem is kell jatekokra koltenem. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#162190) CsonkaImo válasza pr0bi (#162188) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ennyi. Neten amúgy is 1000 részletes összehasonlítás van, illetve pro-kontra.

(#162191) RangerFox válasza pr0bi (#162188) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Persze, csak mindig ugyanaz a kérdés és mindig ugyanazt a választ adjuk rá. Ennek inkább pszichés háttere van, mindenki a sajátjaként tekint erre a döntésre, még ha előtte számtalan más ember is ugyanebben a cipőben járt (melyiket vegye). És ez érthető is, hiszen az ő pénzéről van szó, és ezért fontosnak érzi, hogy az ő döntésével külön foglalkozzunk, ahelyett, hogy az eddigi vélemények alapján ő maga döntse el a kérdést.

(#162192) Peace válasza EczkE (#162189) üzenetére


Peace
nagyúr

RDR 2? :-O

[ Szerkesztve ]

(#162193) SunMount3r válasza RangerFox (#162191) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

No már kezditek is elvenni tőle a kedvem. A kérdésem nem volt ennyire szimpla, rákérdeztem milyen különbségekre is gondolok. Azt hittem ez a fórum pont az ilyesmikre való és rákérdezek néhány tapasztalattal rendelkező véleményére, így direkt érdeklődés és tájékozódás szintjén. Egyértelmű válasz lehet, hogy nincsen, de pro és kontra érvek és válaszok azért lehetnek. Bocs, hogy zavartam a "belső köreiteket", többet nem fecsérlem ide a karaktereket.

(#162194) sting2 válasza Madwe (#162187) üzenetére


sting2
addikt

30 éves rutin, nem az alaplapot akarom kiszívni, csak oda tartom az oldalához és végighúzom az oldalak mentén, áramtalanított állapotban.
A többi kérdésre meg :
Tudatos felhasználó vagyok, evidens, hogy ezek a lépések az első perctől kezdve értve és használva vannak, csak érdekességnek szántam, hogy bizony 2 év után is előjöhet, bárkinél.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#162195) seniman válasza SunMount3r (#162193) üzenetére


seniman
addikt

Ne vedd magadra ezek sajnos heti rendszerességgel visszatérő,unalomig kivesézett témák,rendszeresen megválaszolják a tagok, de már baromira monoton nekik.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#162196) #20844032 válasza sting2 (#162184) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nálam több hónapos problémamentesség után pár napja visszatért a blackout, de be is pótolja a kiesett időt: gyakorlatilag játszani sem bírok rajta. Niohba csapkodok, és kétpercenként megy el a kép.
Most vettem az alzában roline 2.1-es vontatókábelt, már egy kábelpróbám volt más típussal, akkor nem vált be, ha ezzel sem javul, feladom, és jöhet a flex :D

(#162197) pethYeti


pethYeti
addikt

Én pl azért vettem slimet mert kisebb és ha vidékre utazom könnyebb cipelni mint a prot.

(#162198) Peace válasza SunMount3r (#162193) üzenetére


Peace
nagyúr

Hiába van jelenleg 1080p-s TV-m, biztosan lesz 4K-s 1-2 éven belül. Ezért is választottam a PRO-t. 1080p-ben is gyorsabb teljesítmény és supersampling. Ilyet a sima PS4 nem tud. No meg szükségem van az optikai audio kimenetre is. Olyan sincs a Slim-en. Szerintem megéri a felárat. ;)

(#162199) Carvus válasza Peace (#162198) üzenetére


Carvus
senior tag

+1 :U

(#162200) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv,sziasztok!

Ne kövezzetek meg légyszi a kérdésemért,de a 4 Pro-nál semmi esélyem arra ,hogy a hangot Analógon vigyem be az erősítőbe?
Az erősítőn nincs optikai sajna,és minden eszközöm Analóg Audio kábellel van összekötve,a megjelenítőre HDMI-n megy a kép.............
Nem akarom lecserélni a cuccost csak a játék miatt.
Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.