Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161501) wolf13 válasza goodluck (#161499) üzenetére


wolf13
őstag

Holnap 20. Ünnep :)

(#161502) modflow válasza wolf13 (#161501) üzenetére


modflow
veterán

Miért ne futhatna egy kört a banknál?
Tök egészséges. :D

[ Szerkesztve ]

(#161503) lionshamlet válasza goodluck (#161499) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Sztem aug. 20-an nemigen fogsz bankolni.

(#161504) Kendek válasza wolf13 (#161501) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint Németországban egy német banknál milyen ünnep lesz holnap? :F

<-ƘƘ->

(#161505) wolf13 válasza Kendek (#161504) üzenetére


wolf13
őstag

Ne haragudj. Benéztem.

(#161506) goodluck válasza Kendek (#161500) üzenetére


goodluck
tag

Van paypal számlám Magyar kártyához rendelve, a Németet viszont sehogy nem tudtam hozzáadni pluszba..
Sz,tem ahhoz új pp reg. kellene plusz új mail cím ua.-ra nem regisztrálhatom stb..
Ténylegesen futok egy kört holnap! Mert ugye itt nem ünnep a huszadika.... :D :D :D

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#161507) seniman válasza goodluck (#161506) üzenetére


seniman
addikt

Ahhoz német pp fiókot kell csinálnod.Nekem is meg kellett szüntetni az angolt,mert itthon semmit nem tudtam kezdeni vele.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#161509) Bétaville válasza Kendek (#161500) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én is úgy tudom. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#161510) adalbert1


adalbert1
veterán

A God of War-ban van még elég tartalom, hogy újrajátssza az ember, ha már végigvitte (illetve érezni rá késztetést)?
Most benne van a nyári leárazásban, így elgondolkoztam, hogy megvegyem, viszont mivel a következő pár hónapban bőven van mivel játszanom, így egyelőre gondolkozom azon is, hogy inkább később vásároljam meg, mondjuk egy karácsonyi akció keretében, ha még olcsóbb lesz. :) Vagy ez a 35 fontos ár már olyan alacsony, hogy belátható időn belül úgysem akciózza le jobban a Sony (mondjuk 10k körül látni már aprón is, lehet, hogy inkább lecsapok egy lemezes példányra, csak mostanában a kényelem miatt jobban kedvelem a digitális cuccokat)?

(#161511) Deck válasza adalbert1 (#161510) üzenetére


Deck
titán

Szerintem simán. Jön mindjárt a NG+ is hozzá. Én normálon is és Give Me a God of War-on is sikeresen befejeztem. Platina is kész. Szóval vedd bátran. Énis majd neki esek még :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#161512) Oppenheimer válasza Deck (#161511) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez jobb vagy a Nioh? Látom Nioht nagyon hypeolod a topikjában. Nekem is nagyon bejön, de mivel te toltad mindkettőt, kíváncsi vagyok mi a véleményed a GoW-ról. Sztem én is csak téli akcióban veszem meg.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#161513) Deck válasza Oppenheimer (#161512) üzenetére


Deck
titán

Ez ám a kérdés :D Számomra a Nioh :)

PS5

(#161514) Peace


Peace
nagyúr

Hány PSN fióknak lehet elsődleges gép a sajátom? Ha egy emberrel van már ilyen keresztbe csatolt megosztás, akkor mással már nem lehet megcsinálni?

(#161515) Neoteric válasza Peace (#161514) üzenetére


Neoteric
addikt

A te geped akarhany accountnak lehet a primary gepe. Viszont egy accountnak csak egy primary gepe lehet. Tehat ha a masodik, harmadik, negyedik, stb baratod nagyon jofej es odaadja csak ugy az accountjat az mukodik, de viszonozni mar nem tudod (a te accountoddal legalabbis).

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#161516) Kendek válasza Peace (#161514) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy célszerűen 16 fióknak, mert egyszerre többet nem tudsz felvenni egy konzolon. És ha több emberrel is szeretnél kölcsönös játékmegosztást, akkor azt csak több saját account segítségével tudod kivitelezni. Vagyis te hozzáférhetsz mindegyik játékhoz, de általad mások csak ahhoz ami azon a fiókon van amit adtál nekik. Ekkor viszont a saját játékaidat csak az adott saját account-odba bejelentkezve tudod játszani.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#161517) Peace válasza Neoteric (#161515) üzenetére


Peace
nagyúr

Tehát kapni kaphatok, de viszonozni már nem igen. Világos. Majd valamit kitalálok akkor visszonzásképp.

Neked is köszi Kendek!

[ Szerkesztve ]

(#161518) Kendek válasza Peace (#161517) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha eltérő stílusú játékokat szeretnek a többiek (viszont neked minden jöhet), akkor vagy csak az ő fiókjaira vásároltok, vagy mint írtam, hozhatsz létre magadnak is több account-ot. De alapvetően két ember között szokott menni a játékmegosztás. Van amúgy aki saját magával osztozkodik, mert ezen alapul az is ha különböző régiójú fiókokkal spórolsz egy gépen.

<-ƘƘ->

(#161519) Anaren91 válasza goodluck (#161489) üzenetére


Anaren91
senior tag

Tudsz PayPal al fizetni, viszont igazolod kell a korodat amit német személyi hiányában majd csak útlevéllel fogsz tudni. Nekem is német accom van, bár én mindig online vettem a feltoltő kártyát meg a ps pluszt is a guthaben.de oldalon. Itt is lehet mindenféle módon fizetni, online küldik a kódokat, gyors, egyszerű.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#161520) jookomak válasza goodluck (#161506) üzenetére


jookomak
őstag

Még mielőtt bankba mész, előbb próbáld ki. Hosszú hosszú éveken át tudtam Maestro kártyát használni paypalhoz, netes vásárláshoz, mindenhez. Ha a hátulján van cvv kód, akkor jó.

2018-ban létezik még olyan bankszámla/bankkártya, amit nem tudsz online használni???

(#161521) matyifej


matyifej
tag

US accountra feltoltokartyat honnan erdemes venni?

(#161522) goodluck válasza Anaren91 (#161519) üzenetére


goodluck
tag

Köszönöm a tippet megnézem! :R

(#161520) jookomak Németben élek maestro-m van (cvv mentes) azzal csak utalni tudok, de nem minden üzletben elfogadott fizetési mód.

[ Szerkesztve ]

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#161523) Kendek válasza matyifej (#161521) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

amazon.com (csak bankkártya), pcgamesupply.com (PayPal is) vagy esetleg g2a.com.

<-ƘƘ->

(#161524) Peace válasza Kendek (#161518) üzenetére


Peace
nagyúr

Rendicsek. Köszi! ;-)

Véget ért ma délelőtt a TLoU, számomra hatalmas élmény volt!!! Mint mondottam volt, emiatt a játék miatt gondolkoztam el először a konzol vásárlások megrögzött PC-sként, de 7 éve nem lett belőle semmi. De most pótoltam és hihetetlenül berántott! Rég nem váltott ki ennyi érzelmet belőlem egy játék, nagyon megszerettem a két főszereplőt!!! Tényleg érződött az egészből, hogy 130% játékélmény a cél, nem is tudom mikor találkoztam PC-n hasonlóval. Már kezdett gépies lenni számomra a játék PC-n ezért is döntöttem úgy, hogy nem várok tovább, megveszem a PS-t. Mert kellett valami új, amiről mindenki áradozik sok-sok éve. Most már látom és értem. A külön kis DLC kalandnak most nem állok neki, elkezdtem az Uncharted-et. Már látom, hogy sokszor fel fog menni a pumpa. 2 óra alatt jó sok anyázáson és halálom vagyok túl. Nagyon nem az én világom ez az ügyességi ugrálós őrület. Nagyon sokszor sétálok szakadékba, ugrik mellé. Sokkal komolyabb controller gyakorlottságot igényel, mint a TLoU. Ráadásul aim assist sincs benne, legalábbis nem találtam. Egész tárakat lövök mellé. :-\

(#161525) Rage47 válasza Peace (#161524) üzenetére


Rage47
veterán

Uncharted 1 elég szenvedős lehet, utána lévő részek már sokkal jobbak, a 4. meg wow :) Megéri végig"szenvedni". Ne add föl.
TLOU nekem is így hatott tavaly amúgy ;)

[ Szerkesztve ]

(#161526) pethYeti


pethYeti
addikt

Gondolokozom egy PS4 vásárlásán, első körben a Detroit-ot néztem ki. Tudnátok mellé még egy játékot ajánlani ami így elfér mellette? Valami kevésbé story-heavy játékot.

(#161527) winery válasza pethYeti (#161526) üzenetére


winery
aktív tag

Rocket league,Rayman Legends,Trine123 , GT.sport.

[ Szerkesztve ]

(#161528) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#161529) front3r válasza Peace (#161524) üzenetére


front3r
őstag

Ha esetleg teljesen belecsömörlenél a régebbi Uncharted részekbe, akkor a 4-et még véletlenül se hagyd ki! Mert teljesen más szinten van az előzőkhöz képest. De lehet ez a motiváció arra is jó lesz, hogy az előzőkön végig szenvedd magad.

Ja és a TLOU DLC-t mindenképpen pótold a TLOU2 előtt! Majd megérted, hogy miért.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#161530) jilian


jilian
addikt

:DDD
Minek a rövidítése a TLOU??
Ahányszor benézek ide, tuti valaki emlegeti.
Linkeljen már valaki egy ütős gameplayt mit Istenîtetek annyira....

(#161531) Gombinyó válasza jilian (#161530) üzenetére


Gombinyó
őstag

The Last Of Us

(#161532) Lackooo84 válasza jilian (#161530) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:Y :F

The Truth is out there...

(#161533) Peace válasza Rage47 (#161525) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem adom fel!!! Megvan az összes rész, mindenképpen elejétől akarom. ;-)

(#161534) Peace válasza front3r (#161529) üzenetére


Peace
nagyúr

Végigviszem mindenképp!!! Csak most már nagyon akartam kezdeni az Uncharted-et nagy izgalmamban.

(#161535) winery válasza jilian (#161530) üzenetére


winery
aktív tag

(#161536) jilian


jilian
addikt

:R
Feltettem a listára...még van mivel tolni...

(#161537) laci1117 válasza lajosx (#161469) üzenetére


laci1117
tag

Mit állítottál a TV-n? :) Nekem is LG Full HD 3D van és én is úgy látom, hogy néha mint ha laggolna a játék.
Csak a képnél állítottad játékra? Vagy valami más beállítást is alkalmaztál?

Köszi előre is! :R

(#161538) Peace válasza laci1117 (#161537) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem is ilyen van, 2 éve vettem. Nem láttam még hasonló jelenséget.

(#161539) A`rpi válasza laci1117 (#161537) üzenetére


A`rpi
addikt

"Mit állítottál a TV-n? :) Nekem is LG Full HD 3D van és én is úgy látom, hogy néha mint ha laggolna a játék.
Csak a képnél állítottad játékra? Vagy valami más beállítást is alkalmaztál?"

Nyálazd át a készülék leírását, az adott bemeneten, amin a PS4 csatlakozik, minden képjavító hókuszpókuszt kapcsolj ki, és ahogy mondottunk legyen játék módban. Ennyi a teendőd a legjobb élmény érdekében.

(#161540) FollowTheORI válasza laci1117 (#161537) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én úgy használom a B7-em, hogy a HDMI port az inputoknál PC-re van nevezve és a képmód pedig a "Game" / "HDR Game" a két módban. :)

Így minimális a process és az input lag is.
Szerintem a régebbi tévéken is lehet valami ehhez hasonlót lőni...
Mondjuk régebben az LG tévéknek nem volt a legjobb az input lagja meg a játéktámogatása.

Annyi hogy a színhőmérsékeletet lehet állítani kell majd saját ízlésedre.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#161541) Peace


Peace
nagyúr

Ha nem csináljuk végig a megosztásnál leírt procedúrát, hogy deaktivalas, logout, nálam felvesz primarynek, hanem csak szimplán belépek ismerős PSN accountjaval másodlagoskent és úgy szedem le a játékokat magamnak, akkor is tudok majd játszani velük saját fiókban? Vagy ebben az esetben nem lesznek elérhetőek, ha visszalépek sajátba?

(#161542) laci1117 válasza FollowTheORI (#161540) üzenetére


laci1117
tag

Köszönöm mindenkinek! :)

Nekem 3 HDMI bemenet van, gondolom ezek egyformák, nem?
Beállítottam, hogy játékkonzol, fel is ismerte hogy PS4. Annyi, hogy a képnél én az eredetit használom mert a játék mód fakóbbnak tűnik.

(#161543) RangerFox válasza laci1117 (#161542) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A te tv-det nem ismerem, de nem feltétlen egyformák a hdmi bemenetek.

(#161544) winery válasza laci1117 (#161542) üzenetére


winery
aktív tag

De pont a kép mód miatt lehet magas az inputlag. Azért lesz fakó, mert sok képjavító dolgot kikapcsol a tv .

(#161545) laci1117 válasza RangerFox (#161543) üzenetére


laci1117
tag

LG 42LF652V a pontos típusa :)

(#161546) kriszpontaz válasza laci1117 (#161545) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez még Netcast rendszerű ugye? Nem WebOS?

(#161547) laci1117 válasza kriszpontaz (#161546) üzenetére


laci1117
tag

WebOS 2 rendszerű

(#161548) Kendek válasza Peace (#161541) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PSN account-ok másodlagos konzoljain nem osztódnak a megvásárolt és letöltött játékok vagy egyéb tartalmak (lakatosak lesznek). Szóval tudsz játszani így is, de csak az ismerősöd fiókjából. Ehhez tudni kell, hogy egyszerre csak egy PS4-en lehet bejelentkezve egy adott fiók, szóval így párhuzamosan már nem tudtok játszani. Annyit lehet csalni, hogy offline lehet egy órát tolni így is (addig nem dob ki), szóval single player mehet.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#161549) bab1987


bab1987
tag

Sziasztok! Adott egy Slim 1Tb gép. Az mennyire normális, h játék közben de van úgy h kikapcsolt állapotban is műanyag pattogó hangot hallok? Kezd idegesíteni a dolog.

psn:balazsb1987

(#161550) Kendek válasza bab1987 (#161549) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Teljesen normális, a hőtágulás okozza. Játék közben azért mert melegszik, kikapcsolás után pedig azért mert hűl.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.