Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161051) Rage47 válasza FIREBLADE78 (#161048) üzenetére


Rage47
veterán

Sokkal durvább dolgokra is élveznek, ez semmi azokhoz képest...

[ Szerkesztve ]

(#161052) dunc


dunc
nagyúr

Szeretném elmondani az automatikus plusz megújítást, de ami az összefoglalómban van az nem jó, nem szerepel az a menüpont, a ps4 em mutatja a videó, hogy kell de az nem jó, nagyon régi már. Számítógépen szeretném beállítani, hogy ne vonja.

Most erre állítottam, így jó?

(#161053) Carlos Padre válasza oriic (#161046) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Japánban mondjuk nem is lehet mutatni :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161054) Kendek válasza dunc (#161052) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez így teljesen jó, itt kell No-ra állítani, és akkor nem fogja levonni a következő esedékes alkalomnál.

<-ƘƘ->

(#161055) erahurka válasza FIREBLADE78 (#161048) üzenetére


erahurka
félisten

Még biztos nem láttad Triss-t a Witcher 3-ban, különben értenéd :DDD

(#161056) tretyak válasza oriic (#161046) üzenetére


tretyak
aktív tag

Mondjuk a Bloodbornenal töltött első (és egyelőre utolsó) órában vagy 30 peon &@$#ott meg, szóval végülis van :D

(#161057) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok!

Mivel hosszabb betegácsiban vagyok, beújítanék egy PS4 konzolt.
Az lenne a kérdésem, hogy egyelőre fhd tv-hez jó a slim is, a pro inkább 4k-hoz ajánlott?
Illetve, a VR az csak PRO-val megy?
Bocs a láma kérdésekért, már vagy bő másfél éve nem nyúltam a meglévő gépemhez (PS3) és most váltanék.
:R

(#161058) Deck válasza Nigér (#161057) üzenetére


Deck
titán

Ha teheted vedd a prot. Jobb framerated lesz :)

PS5

(#161059) A`rpi válasza Nigér (#161057) üzenetére


A`rpi
addikt

"
Sziasztok!

Mivel hosszabb betegácsiban vagyok, beújítanék egy PS4 konzolt.
Az lenne a kérdésem, hogy egyelőre fhd tv-hez jó a slim is, a pro inkább 4k-hoz ajánlott?
Illetve, a VR az csak PRO-val megy?
Bocs a láma kérdésekért, már vagy bő másfél éve nem nyúltam a meglévő gépemhez (PS3) és most váltanék.
:R"

PS4 Slim, és PRO, egyaránt jó választás.

VR elérhető mindkettő modellre.

PRÓ nagyobb teljesítményű, és hangosabb, a slim kisebb és halkabb.

(#161060) Deck válasza A`rpi (#161059) üzenetére


Deck
titán

VR-hoz jobb a PRO. Kevesebb a rece úgy olvastam itt a topikba.

Nálam nem hangos se a pro se a slim. Gondolom függ melyik venti került bele.

PS5

(#161061) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Kaptam ma kölcsönbe egy GoW-ot. Másfél óra után inkább kikapcsoltam és majd hétvégén folytatom, mert nem nagyon lenne alvás. De eddig... OMG :Y :C
Jövőhéten úgy sincs meló, szerintem ráfekszek a platinára.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#161062) Rage47 válasza gyuromoj (#161061) üzenetére


Rage47
veterán

Hát én is alig bírtam lerakni. :D Mocsokjó játék lett. Valszeg újraveszem majd, mert lesz már New Game+

(#161063) A`rpi válasza Deck (#161060) üzenetére


A`rpi
addikt

"VR-hoz jobb a PRO. Kevesebb a rece úgy olvastam itt a topikba.

Nálam nem hangos se a pro se a slim. Gondolom függ melyik venti került bele."

Így igaz, a PRO-n, szebben néznek ki a VR játékok.

(#161064) Deck válasza gyuromoj (#161061) üzenetére


Deck
titán

Megéri. A platina sokat tesz hozzá a játékhoz :)

PS5

(#161065) Nigér válasza A`rpi (#161059) üzenetére


Nigér
őstag

és Deck:

Köszi a válaszokat, akkor valószínűleg egy pro lesz a jelölt, prev. gen-es kedvencem folytatása beújítva: GT Sport Collectors Edition... már csak a masina kell alá... :K
:R

(#161066) Apone33


Apone33
őstag

Üdv!

Ha valakit érdekelne, van egy gow-om ami nem kell. Egyszer lett végigjátszva a játék. A ps-hez volt csomagolva németországi vásárlás, a magyar felirat benne van. (Ingyen odaadom). Aki elsőnek ír pü-be az kapja a játékot. :B

Play Hard!!!

(#161067) Apone33 válasza Apone33 (#161066) üzenetére


Apone33
őstag

Elkelt.

Play Hard!!!

(#161068) Nigér válasza Nigér (#161065) üzenetére


Nigér
őstag

Illetve még 1 kérdés:
Van egy ilyen BT fejesem, ez (illetve általánosságban a bt-s fejesek) működhet a ps4-gyel?

(#161069) RangerFox válasza Nigér (#161068) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kevés BT fejes működik vele, szerintem a belinkelt modell nem kompatibilis vele.

(#161070) Deck válasza Apone33 (#161066) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi felajánlás. Respect érte ;)

PS5

(#161071) Nigér válasza RangerFox (#161069) üzenetére


Nigér
őstag

Értem, köszi.

(#161072) Apone33 válasza Deck (#161070) üzenetére


Apone33
őstag

:R

Play Hard!!!

(#161073) marilllyo


marilllyo
veterán

HDR mint lehetőség, mennyiben és miben nyomja meg a játék erőforrás igényét?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161074) CsonkaImo válasza marilllyo (#161073) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem befolyásolja a játék sebességét.

(#161075) CsonkaImo válasza RangerFox (#160947) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szia.

Bocs a késői válaszért. Igen, megoldotta. Nem vibrál vagy akad újraindítás után.

(#161076) front3r


front3r
őstag

Meg is vettem a Spider-Man-t store-ban, nem hiszem hogy annyira rosszra sikeredne, hogy ne élvezném. Az eddigi visszajelzések amit hallottunk, kimagaslóan jók, és hát ugye Sony exkluzív. Ezt nem igazán lehet elkúrni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#161077) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Ma megérkezett a PS4 pro-m és azt szeretném kérdezni, hogy a virtuális billentyűzetén a magyar kiosztáson a "z"-t fel lehet cserélni az "y"-nal? Már átnéztem egész az egészet, de nem találtam semmit.

(#161078) mike1334 válasza front3r (#161076) üzenetére


mike1334
veterán

Az Order 1886-ot azért sikerült ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#161079) #20844032 válasza mike1334 (#161078) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs avval a világon semmi baj, azon kívül, hogy rövid. Teljesen felesleges beleállni. Nagyon igényes játék az, nagyon jó kis gunplay-el. Iszonyatjó karakterekkel és rendezéssel.

(#161081) mike1334 válasza #20844032 (#161079) üzenetére


mike1334
veterán

Ízlés dolga, én szétuntam rajta magam, kb 2 óráig bírtam. A sztori se jött be, se a megvalósítás. Egyedül a grafikára nem volt panasz, de az kevés önmagában.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#161082) CsonkaImo válasza mike1334 (#161078) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Valóban talán az egyik leggyengébben sikerült exkluzív cím, de ettől függetlenül szerintem is szórakoztató lett. A látvány pedig a mai napig megállja a helyét, még úgy is, hogy a környezet elég statikus. Nem rossz game az. :N

[ Szerkesztve ]

(#161083) Xaels válasza mike1334 (#161081) üzenetére


Xaels
félisten

Nem jöhet minden mindenkinek be. Van akinek a HZD volt csalódás, vagy nem ezt várta a GOW-tól. Attól még ezek a játékok nem lesznek rosszak általánosan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161084) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello, ps4 kontroller toltokabel barmilyen microUsb jo - ami adatot is tovabbitani?

(#161085) Edgar2621 válasza Edgar2621 (#161027) üzenetére


Edgar2621
őstag

Srácok erre valaki?

Mi lehet annak az oka, hogy eltűnt a COD WWII a Ps4 slim gépemről? Nem látom sem a játékok között, sem a letöltött tartalmaknál. A storeban is azt írja hogy vegyem meg, holott a megjelenés után megvettem. Öcsém gépén van beállítva primaryként az accountom, hogy ő is elérjen mindent, ezért azt is megpróbáltam hogy beállítom a saját konzolomon primaryként a fiókom, de az sem hozott eredményt. A notificationok között mutatja hogy játszottam a játékkal. Találkozott már valaki ilyen problémával?

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#161086) #20844032 válasza Edgar2621 (#161085) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezt miért itt kérdezed? Ki tudhatná erre a választ innen?
Hívd fel a supportot. Más nem fogja tudni megmondani mi van és mi nincs a fiókodon, és miért nincs ott a valami.

(#161087) Edgar2621 válasza #20844032 (#161086) üzenetére


Edgar2621
őstag

Azért tettem fel ezt a kérdést itt, mert ez a Ps4 topic tudtommal és lehetséges, hogy mással is történt ilyen. A supportot természetesen zaklatom majd, de ma időm sem lett volna rá és gondoltam hátha tud valaki segíteni, mert a prohardveren szinte minden problémámra kaptam választ, segítséget. (amiért hálás vagyok egyébként minden segítőkész fórumozónak)

XO: Gollami26

(#161088) #20844032 válasza Edgar2621 (#161087) üzenetére


#20844032
törölt tag

A problémád nem ps4 related, ha járt is volna valaki így, a válaszával nem fogsz tudni semmit kezdeni. A fiókod tartalma/működése nincs a kezedben, az a sony kezében van. Soha ilyet nem hallottam, hogy valakinek eltűnt a fiókjáról tartalom, mindenesetre a vásárlásról kapott visszaigazoló emailt készítsd elő, az biztosan hasznodra lesz az ügyintézéskor.

(#161089) Edgar2621 válasza #20844032 (#161088) üzenetére


Edgar2621
őstag

Még én sem hallottam, de nem tudtam eldönteni hogy csak konzol hiba vagy account probléma. Mert öcsém például látja és tud vele játszani úgy hogy nála primaryként van beállítva a fiókom. Rejtélyes egy ügy az biztos, de majd a Sony ügyfélszolgálat kibogozza a szálakat. Köszönöm a segítséged :R

XO: Gollami26

(#161090) A`rpi válasza Edgar2621 (#161089) üzenetére


A`rpi
addikt

Biztosan azzal a fiókkal vagy bejelentkezve, amivel megvásároltátok korábban a játékot?

(#161091) mike1334 válasza CsonkaImo (#161082) üzenetére


mike1334
veterán

És Xaels

Persze, ízlés dolga, de azért elég sokan gondolták hasonlóan (metacriticen is 63%-os értékelést kapott összesítve az objektív ( :P ) kritikusoktól, azért az nem fényes. Ettől még lehet olyan, akinek tetszik, ezt eg, percig nem vitatom, de sajnos nekem se jött be, pedig olyan játéknak tűnt elsőre, ami engem is nagyon érdekel.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#161092) Dreimus válasza #20844032 (#161088) üzenetére


Dreimus
senior tag

Csak OFF-ban jelzem ismerősőm már járt úgy, hogy pár játéka eltünt a fiókjáról egy Sony rendszerhiba miatt és a support látta is, de nem tudta végül neki visszaadni a ps plusz játékokat, így azokat végül bukta, jó pár évre visszamenőleg, gyűjtött játékok voltak.
Viszont az tény, hogy ha valami eltünik akkor azt csak Ők tudják megoldani :)

(#161093) #95558144 válasza #20844032 (#161088) üzenetére


#95558144
törölt tag

"a vásárlásról kapott visszaigazoló emailt készítsd elő, az biztosan hasznodra lesz az ügyintézéskor."

Azt megtartja valaki?

(#161094) Dreimus válasza #95558144 (#161093) üzenetére


Dreimus
senior tag

Jelen :) Minden vásárlásról megtartom legalább 5 évig :DD

(#161095) 30z.Samu válasza #95558144 (#161093) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is. :)

Sic Parvis Magna

(#161096) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kész vagyok ettől a Horizon Zero Dawn-tól. Nem értem, hogy utálhatom ennyire ezt a játékot. Vagyis nem utálat ez, inkább unalom, vagy érdektelenség. És nem a játékkal van baj, mert jó játék ez. De valahol nálam annyira félresiklott ez az egész (talán a játék elején már), hogy egyszerűen unom minden percét. Csak azért viszem végig, hogy kipipálhassam, hogy ez is megvolt.
Annyira vártam. Annyira jónak tűnt az alapkoncepció. Sőt még kicsit félre is tettem miután megvettem, hogy várok vele, mert ez lesz aztán a nagy durranás. Aztán nem. Nagyon nem. :( Pedig az apró hülyeségek mellett, amik engem valamiért a kelleténél jobban kiakasztanak, ez a játék nagyon jó. Össze van rakva teljesen.
Az, hogy az elején nem tudott lekötni a sztori..Az, hogy az alap felállás teljesen más mint amire számítottam, az megalapozta ezt az ellenszenvet. És még csak nem is azért mert nem azt kaptam amit vártam, hanem mert a szintet nem hozza amit vártam. Előbb direkt olvasgattam teszteket, és látom, hogy ajnározzák a sztorit. Mennyire jó, mennyire mély. Hát ez hülyeség. Látszik, hogy a játék írója John Gonzales, nagyon szűk keretek közé volt szorítva a Guerilla Games által. Konkrétan meg volt neki szabva minden apró részlet, neki csak össze kellett fűzni a sztorit. És nem kell nagy tudomány hozzá, hogy tudjuk, egy jó sztorit nem a kényszer szül a legtöbb esetben. Számomra a legfontosabb minden (nem multiplayer) játék esetén, hogy kössön le, ragadjon magával a sztori. És itt el is bukott nálam az egész. Viszont még én is meglepődöm rajta (és azért is írom ezen sorokat), hogy mennyire érdektelenné teszi számomra ez a dolog az egész HZD-t. Mert ha belegondolok, egyszerűen más negatívumot nem tudok felhozni a játékkal kapcsolatban. Eszméletlen szép a grafika, jók a zenék, nagy a térkép, kidolgozottak a helyszínek, a harc se rossz. Bár a harci stílus megválasztásával kecsegtet a játék, ez csak a látszat. A játék bizonyos pontjától a puszta erő a legjobban járható út. A lopakodós stílus kidolgozatlan, és nem is célravezető végig. De a vizuális dolgokon túl kezdődnek a problémák. Amíg látok egy karaktert addig minden szép, de mikor megszólalnak... Aloy karaktere is.. képes percek alatt változtatni a világnézetét, az indíttatásait. De az egész sztori klisés és erőltetett (és ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor a sztori egy nagy rakás... :U ). És a születésnapokról, melós mindennapokról szóló audio file-ok se a történet mélyítésére szolgálnak szerintem.. :U Látszik a játékon, hogy volt egy baromi jó alapötlet, a robot "dínók". És itt meg is állt a tudomány. Ráerőltettek valami magyarázatot, ami meg full méltatlan a játék többi aspektusához. A küldetéseknél is nagyon kibukik ez a dolog. Az alap felvetés egy borzasztó nagy, globális történetet vázol fel a föld és az emberiség múltjáról és jövőjéről. Ennek ellenére nekem az a feladatom, hogy keressem meg xy bátyját, meg felszerelését. És basz*djak a helyi törzsek intrikáival, ármányaival, apró-cseprő dolgaival. Hát a f*szomat se érdekli! :) Tegnap, mikor végignyomtam a GAIA sztorit, és megszereztem a Master Override-dot dörzsöltem a tenyeremet, hogy na ezaz, nyomás a sztori végére. Erre mi van?! Kiírja a játék nekem, hogy addig míg ki nem derítem mi történt Ersa-val., addig nem folytathatom. Hát ott ordítani tudtam volna, hogy ki****túl nem érdekel engem, hogy ki lökte le "Ersa anyus-t" a lépcsőn!! Nem érdekel! :(((
Egyébként még nem fejeztem be a játékot. A legutolsó küldetés van már csak hátra. Azért írtam meg a sztori befejezése előtt ezt, mert halvány reményem sincs, hogy megváltozzon a véleményem a végjáték láttán. Ma mindenképp befejezem. És el is felejtem amilyen gyorsan csak lehet. Újra előveszem a Detroit: Become Human-t. Az nálam az év játéka. Ez a HZD meg a PS-es játékok közül a legnagyobb csalódás.

bónusz: Azok után, hogy múltkor volt ez a bugom. Tegnap, a játék vége felé, van az a küldetés amiben egy Corrupted Thunderjaw-ot, és pár ellenséges embert kell legyőzni. A következő történt. Megöltem a Thunderjaw-ot, ami ráesett az utolsó életben maradt katonára, aki így konkrétan benne állt a tetemben. De szerencsére 2-3 percnyi nézelődés, keresgélés után találtam egy 3x3 pixeles helyet, ahol be tudtam lőni. Ott ha újra kellett volna kezdenem ez miatt megint ezt a küldetést, lehet sose indítottam volna el többet a játékot. :(((

Végszóként szeretném leszögezni mielőtt valaki nagyon felháborodna. Ez az én véleményem. Sőt azért is írtam meg, mert magam is meglepődtem, hogy számomra ekkora csalódás az előzetes várakozás, és látottak után. Ez nem olyan célú írás, hogy "nem értem azokat akiknek tetszik, ők hülyék". Nem. Én megértem ha valaki szerint ez egy jó játék. Ezt most így adta ki nekem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161097) Adam_Shepard válasza .LnB (#161096) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

tetszőlegesen helyetesítsd be a TLoU neveivel, szereplőivel és megkapod arról a véleményemet. :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#161098) .LnB válasza Adam_Shepard (#161097) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hááát... az erős így.

A TLoU egy kisebb fókuszú sztori, lány-férfi kapcsolatáról. Ott az összeomlott világ csak a díszlet. És az a rendezés, meg ez a rendezés, nem egy kategória. Értem ez alatt a dialógusokat, a kamerakezelést. Sőt már maga az évszakos "epizodikusság" is hangulatot ad a játéknak.
Persze klisés a TLoU is, nekem ez az egyetlen negatívum azzal kapcsolatban. De valahogy mégis magával ragadóbb. Az a sztori legalább képes érzelmeket kiváltani a játékosból.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161099) gianni85 válasza .LnB (#161096) üzenetére


gianni85
veterán

Lehet hagyni kellett volna az élményeket kicsit érlelődni. Ez is az átka, ha 2 hónap alatt végigmész 10 játékon. Én se tartottam tökéletes játeknak a hzd-t, de megjelenéskor nagyon adta.

(#161100) BBUN52


BBUN52
tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem PS+ és store kapcsolatáról:
Valaki esetleg csinált már valamilyen "kimutatást", hogy ha veszel egy éves PS+ tagságot, akkor hány játékot érdemes megvenni az évben, hogy "megérje". Mennyivel mennek olcsóbban a játékok? Pl:. most egy god of war mennyibe fáj Storeban? Minden játékra van kedvezmény PS+ tagság esetén?
Havonta járnak ingyenes játékok? Vagy csak olyan amit abban a hónapban játszhatsz?

Köszönöm az infot előre is.

BBUN52

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.