Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161251) .LnB válasza Peace (#161250) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. De ezen az oldalon be tudod ezt állítani. Én is ezt használom. [link]

(#161249) mike1334 A második azzal kezdődik, hogy ül a roncs vagonban. :U ;) Sose öl ártatlanokat. És nem akarja rosszra felhasználni a megszerzett tárgyakat.

(#161252) Carlos Padre Most így nem emlékszem erre a jelenetre.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161252) Carlos Padre válasza .LnB (#161248) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem kicsit olyan vagy mint Amy miután Sheldon megnézette vele az Indiana Jonest :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161253) Peace válasza .LnB (#161251) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszi! ;-)

(#161254) consono válasza .LnB (#161237) üzenetére


consono
nagyúr

Mennyit olvastál el/hallgattál meg a sztoriból, amit itt ott megtalálsz? Mert ebből a spoileres részből, ami arról szól, hogy mi zavar a játékban, az jön le, hogy nem eleget... Lehet, hogy ezért is van problémád a történettel :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#161255) Zoleee83 válasza consono (#161254) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én már mondtam legutóbb is, ahhoz hogy teljesen összeálljon a kép meg kell hallgatni az összes hangfile-t, elolvasni az összes jegyzetet, figyelni a monológokat.
A legtöbb gamer oldalon nagyon jó értékeléseket kapott a történet.
Nincs ezzel a játékkal az égvilágon semmi gond, fenntartásokkal indult neki kb. ennyi a történet. ;)
Bár jönne már a HZD2, day 1 vétel lenne.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#161256) erahurka válasza Peace (#161250) üzenetére


erahurka
félisten

Nem jelez, de legalább könnyen ellenőrizheted a listát ha új akció van.

(#161257) .LnB válasza consono (#161254) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor egészítsd ki légyszíves. Mert látom, hogy ha valaki nem ujjong a játékkal kapcsolatban, akkor mindenki ezzel jön, hogy nem olvasott el mindent. Lássuk akkor mi maradt ki szerinted.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161258) mike1334 válasza .LnB (#161251) üzenetére


mike1334
veterán

Nem..azzal kezdődik, hogy betör egy múzeumba, hogy ellopja a lámpát. A vonatos rész időben később van, ilyen előretekintésként...aztán betör a főgonosz táborába, hogy visszalopja amit elvettek tőle és megöl közben pár embert

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#161259) Gery9112 válasza .LnB (#161251) üzenetére


Gery9112
őstag

És ha a rosszarcú emberek is mind családosok? rájuk nem gondolsz? :D [link]

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#161260) consono válasza .LnB (#161257) üzenetére


consono
nagyúr

Nagyon röviden:nem visszafejlődtek az emberek, az egész Föld, a teljes bioszféra elpusztult (ez lesz, ha a gépek üzemanyagnak használják az biomasszát...), lecsökkent az oxigénszint, stb. Eltelt pár száz év, ezalatt GAIA vissza tudta fejteni a harci robotok lekapcsoló kódját, meg persze zajlott a terraformálás, majd mikor ez elért egy minimálisan élhető szintet elkezdték az eltett zigóták felnevelését és "megszülését" GAIA alrendszerei. APOLLO nélkül meg nem nagyon volt esélyük ezeknek az embereknek, hogy fejlettebbek legyenek...
De ez tényleg csak a leglényege, én már több mint egy éve játszottam, biztos fent van valahol az egész összeszedve.

"In God we trust. All others must bring data"

(#161261) bAtt001 válasza Gery9112 (#161259) üzenetére


bAtt001
addikt

[link] egyből ez ugrott be az ártatlan halálokon :D

(#161262) Gery9112 válasza bAtt001 (#161261) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen a másik jelenet ez volt még amire gondoltam. :DD

consono: Pontosan így van, jól emlékszel. Valamint Hades nem szimplán gonosz hanem ő is GAIA egyik alfunkciója, azért felelős, hogy ha GAIA terraformálása félresikerülne, újra tisztára gyalulja a terepet. Valaki/valami beindította HADES-t és a sikeres terraformálást is sikertelennek érzékelte és így vált "ellenséggé". Szerintem baromi jól ki van találva. Nem ezen hasal el a játék ha már a hibát keressük benne. A többi kérdést tudd be egy folytatás előkészítésének. Csak el ne baltázzák.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#161263) Polllen válasza .LnB (#161237) üzenetére


Polllen
nagyúr

A játék vége szerintem igazi zs kategóriás horror klisé.
A high level concept a Mass effect és Mátrix vonal. Simán csak az "első" ciklusba helyezték a játékot.

Zoleee83
Én elolvastam mindent és az info többsége az atmoszférát hivatott megteremteni. A főküldetés során minden fontos információt megtudsz, ha figyelsz.

Gery9112

Ebből a szériából még egy nagyon jó trilógia lehet, ha az első rész gyengeségeire több figyelem jut.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#161264) .LnB válasza consono (#161260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ehhez kellett volna többet olvasni? Ezeket mind tudom. És egyáltalán nem válasz az általam felvázold részekre.

"APOLLO nélkül meg nem nagyon volt esélyük ezeknek az embereknek, hogy fejlettebbek legyenek..."

Miért? Ez a lényeg. Ezt magyarázd meg, hogy miért?

Már, hogy ne lenne esélyük. Több milliárd ember által hátrahagyott leletet találhattak volna. Fegyvereket, eszközöket, épületeket maradványait. Ne adj isten iratokat, adathordozókat. A régi civilizáció maradványainak ott kellene lenni. Mivel a terraformálás se tüntetett el mindent.

Egyetlen ember van a játékban aki foglalkozott ezekkel a dolgokkal, Sylens. Egyetlen egy! Faro-nak szerintem igaza volt, azzal, hogy el akar tüntetni minden információt, hogy az új generáció ne kövesse el újra ezeket a hibákat. Csakhogy ez nem ilyen egyszerű.

A mi ősembereink azért kezdték a kőkorszakban lándzsával, meg kődobálással, mert nem volt más eszközük. De Aloy generációja körül ott vannak egy több millió éves civilizáció maradványai.

(#161258) mike1334 Na jó, akkor igazat adok neked. Nathan egy g***i. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161265) Lackooo84 válasza .LnB (#161264) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha mondjuk találsz egy hidrogénbombát, nem fogod tudni, hogy mi az, és hogyan működik...

The Truth is out there...

(#161266) .LnB válasza Lackooo84 (#161265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sylens mégis egyedül javítgatta a focus-okat. Míg mások a nagy vas b**nerhet imádkoztak, mert jobb dolguk nem volt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161267) dvd24 válasza .LnB (#161266) üzenetére


dvd24
senior tag

Sylens talált egy működő focust amin keresztül a Hades irányította őt és tanítgatta :)

(#161268) .LnB válasza dvd24 (#161267) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sylens azt mondja, hogy talált egy "törött" focus-t. És hetek alatt javította meg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161269) Zoleee83 válasza .LnB (#161264) üzenetére


Zoleee83
addikt

És mit csinálnak a rengeteg papirral, vagy tudással, neki állnak gyárakat-eszközöket-infrastruktúrát építeni a semmiből?
Merthogy alapanyag az ugye nem sok maradt, közben meg üldözte őket az összes robot, gondolom feltünt volna neki, hogy Pistáék épp egy gyárnak alapoznak a hegy lábánál :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#161270) dvd24 válasza .LnB (#161268) üzenetére


dvd24
senior tag

Lehet, hogy csak ki volt ugorva a CR2032-es laposelem a helyéről és hetekbe telt rájönnie, hogy azt kell visszanyomni, hogy működjön. Neki az már "törött" állapot :D

(#161271) Dvix válasza .LnB (#161268) üzenetére


Dvix
senior tag

Mert ő a pro. Sylens ért mindenhez. Ő a HZD MacGyver-e. :D

(#161272) Scholes9 válasza wolf13 (#161198) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na így kell ütős bemutatót készíteni szerintem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#161273) Carlos Padre válasza .LnB (#161266) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most nem azért, de ez most is így van. Van egy nagyon szűk réteg, ami érti a dolgokat és képes megteremteni sok évszázad felhalmozott tudása segítségével, a többi meg csak úgy van. Az emberiség egy része a holdon golfozik miközben más része szó szerint a kőkorszakban él a mai napig.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161274) consono válasza .LnB (#161264) üzenetére


consono
nagyúr

1000 év és több félresikerült terraformálási kísérlet után szerinted mi maradt meg a több milliárd ember ember cuccaiból? Szerintem igen is eltűnteni mindet. Nem beszélve arról, hogy ugye háború volt a gépek és az emberek között, nem csak hipp-hopp eltűntek az emberek és minden ottmaradt. Már a II. világháborús bombák is szar állapotban vannak terraformálás nélkül is. Meg van még egy fontos dolog: jelenleg is az emberi tudás széleskörűen csak elektronikusan elérhető. Mi maradna meg abból, ha 1000 évre lekapcsolnánk a gépeket? De a könyvtárakkal is hasonló a helyzet...

"In God we trust. All others must bring data"

(#161275) RangerFox válasza ProEvoFan (#161242) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Alapból úgy volt, hogy csak az első rész kerül rá a lemezre, a másik két rész day1 patch formájában, a megjelenés napján válik elérhetővé, mert nem tudtak volna végezni időben a játékokkal. Most kiderült, hogy még az sem lett volna elég nekik...

(#161276) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok!
Sajnos a "Milyen konzolt válasszak?" topik nem pörög,ezért itt tenném fel a kérdésemet,ha lehet.
Szóval,gondolkodom egy PS4 beszerzésén,de elvesztem a sokféle variáció között.Anno volt PS 1-em,illetve PS2-m is,azóta csak PC.
Viszont azokon a Gran Turismo volt az abszolút kedvenc,ezért döntöttem a PS mellett most is.
Tehát,fő célpont a GT lenne,használt gépben gondolkodnék.
Mire kellene figyelnem vásárlás előtt,illetve nem tudom,létezik-e ezekhez a gépekhez vezetékes kontroller?
Segítségeteket előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#161277) Dvix válasza Doblós (#161276) üzenetére


Dvix
senior tag

mindegyikhez van vezeték, hogy a PS-el töltsd a kontrollert. :) Vagy veszel egy hosszab USB-Mikro USB kábel h elérjen az ágy háttámlájáig, vagy veszel egy profkóbb kontrollert ami csak vezetékes. De felesleges mert nagyon jól adja a jelet :K szerintem legalább is.
Használtan arra figyelj hogy van e gari rá, vagy a tulaj normális képeket rak e föl, van e értékelése. Ha a közelben laksz ki tudod e próbálni. kb ennyit tudok mondani.

(#161278) .LnB válasza Zoleee83 (#161269) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennek ellenére Avad királyék, elég lakájós kis "vityillót" rittyentettek oda maguknak, "titokban". :)

(#161274) consono Ott vannak a collectibles és resource cuccok. Ha azok megmaradtak, akkor amiket én írtam miért ne maradhattak volna meg? Főleg ilyen bunkerekben.

Na de hagyjuk is. Nem olyan nagy dolgok ám ezek, még szerintem sem. Csak azért nem nevezném átlagosnál jobbnak sem ezt a történetet.
Pont én szoktam hangoztatni azt, hogy alkalmazkodni kell a játék által lefektetett játékrendszerhez, és szabályokhoz. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161279) Gombinyó válasza Doblós (#161276) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ha a vezetés a fő cél, akkor a helyedben megnézném a konkurenciát is. A Forza 7 minden szempontból jobb játék, mint a GT Sport szerintem.

Flame ON ;]

(#161280) matyifej


matyifej
tag

En toluk vettem a Pro-t. Minden okes veluk.

(#161281) Doblós válasza Dvix (#161277) üzenetére


Doblós
aktív tag

Értem,köszönöm szépen.A jövőre való tekintettel a Pro verzióval jobban járnék?

Gombinyó,
A Horizon Zero Dawn is érdekelne,de ha jól tudom,az nincs a konkurenciára

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#161282) Peace válasza Doblós (#161281) üzenetére


Peace
nagyúr

Gyorsabb, erősebb. 4K támogatás, 1080p felbontásban supersampling és 60 FPS bizonyos játékoknál. Cserébe néha fel akar szállni az űrbe, úgy felpörögnek a ventik. PS4 Slim állítólag szép csendes. Cserébe viszont nem kapod meg azokat a pluszokat, amit a Pro kínál.

(#161283) ProEvoFan válasza Gombinyó (#161279) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb nem.Maximum ha uncsi gépi ellenfelek ellen akar játszani.Viszont ha online, akkor a GTSnek nincs párja.
Flame off.

(#161282) Peace
Slim is hangos tud lenni.De kit érdekel?Ja, itt sok embert igen ;]
Viszont mióta megemeltem gépet, azóta ritkábban indul be a vinnyogás.

[ Szerkesztve ]

(#161284) Gombinyó válasza Doblós (#161281) üzenetére


Gombinyó
őstag

Az nincs, ha érdekel a többi exkluzív játék is, akkor egyértelműen PS. Kár lenne kihagyni a nagyobb címeket.

(#161285) .LnB válasza Doblós (#161276) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igaz, hogy pofátlan önreklám a részemről :), de lehet segíteni fog: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161286) Dvix válasza Doblós (#161281) üzenetére


Dvix
senior tag

Ha az ittenieket kérdezed akkor megoszlanak a vélemények.
Ha nincs 4K TV-d de plusz teljesítményt akarsz +30fps-el játékokban FullHD-ben/Super Sapmpling-et, akkor igen.
Ha rájössz hogy ugyanaz mint a PS4 SLim csak jobb grafikával és hangosabb hűtéssel, akkor nem.
Nézd meg a játékok listáját mivel fogsz játszani és ha azok PRo Enhanced támogatottak, akkor igen.
Én is vehettem volna Pro-t de én olcsón akartam játszani és sok játék van ami 60fps-en fut FullHD-ben így is a Slim-en. És az hogy valamelyik 30 fps-el megy, már észre se veszem, mert jó a játék. :)
Te döntésed. :U
Mindenki csak egy/kettő bizonyos játék miatt vette meg itt a PS-ét. És senki nem bánta meg szerintem. :) A PS játékokat "hosszúra nyújtod", sokáig játszod. Amikor Júniusban megvettük a gépet, azóta van hozzá 6 játék és most is csak azokat tolom. :K Sok bennük a cucc, tartalmasak. Szeretjük az Exkluzívokat! :C

[ Szerkesztve ]

(#161287) Carlos Padre válasza Gombinyó (#161279) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Offline esetleg, de ott is max szubjektív értékelés szerint.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161288) Doblós válasza Peace (#161282) üzenetére


Doblós
aktív tag

Nemrég vettem a tv-t is,ha már pc-n nem tudok játszani "négykában",legalább konzolon lehessen.Hangja pont nem zavarna,max.hangosítok a tv-n.
Nézegetem az árakat,olyan 100-110 körül ki lehetne már fogni garanciás példányokat.
Azt hiszem sikerült meggyőzni.

Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#161289) Dvix válasza Gombinyó (#161279) üzenetére


Dvix
senior tag

Nekem a DriveClub-van meg. Azzal is el lehet lötyögni. :U

(#161290) Dvix válasza Doblós (#161288) üzenetére


Dvix
senior tag

Vegyél Pro-t akcióban akkor! Én azt javaslom! :K Én mindenképp garis példányra hajtanék! :)

(#161291) Bdanyy válasza lionshamlet (#161229) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi :)

Unchartedek meg ps3ra megvannak, de nem végeztem velük, ezért az újra nem is gondoltam még. Gownak utanalovasok, a régebbi részek nem annyira győztek meg, bár csak a psps részeket játszottam végig.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#161292) Doblós válasza Dvix (#161290) üzenetére


Doblós
aktív tag

Az lesz,indul a vadászat!És köszönöm

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#161293) Peace válasza .LnB (#161285) üzenetére


Peace
nagyúr

Dettó ugyanez! 1993 óta vagyok PC-s. Mindig is azt vallottam, hogy játszani csak és kizárólag bill.+egérrel!!! Először a TLoU bejelentésénél gondolkoztam el, hogy nekem kellene egy PS, mert emiatt a játék miatt már megérné!!! Aztán nem lett belőle semmi. Időnként mindig előtérbe került a gondolat, de sorra elhessegettem. Most ült le nálam is annyira a PC-s játék piac, hogy már szinte semmi telepített játékot nem volt kedvem elindítani. Így jött végül a döntés, hogy kereken egy héttel ezelőtt beruháztam a Pro-ra. Tervezek 4k-s Tv-t, úgyhogy nem is gondolkodtam másban. Egyelőre csak ismerkedek az irányítással, én is TLoU-al kezdtem és az Uncharted sorozattal fogom folytatni. Hatalmas élmény! Én is PC mellé vettem, nem helyette. Sok játék van, amit PC-re várok és azon is fogom végigvinni. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#161294) Peace válasza Doblós (#161288) üzenetére


Peace
nagyúr

130 alatt pedig kapsz újat 2 év garanciával. ;-)

(#161295) Doblós válasza Peace (#161294) üzenetére


Doblós
aktív tag

Igen,azt láttam én is,csak nincs hozzá játék
.Ezért vadászom valami kombót

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#161296) lionshamlet válasza Doblós (#161292) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ha a hangot optikain vinned, a slimen nincs toslink, csak a pro verzion.

(#161297) Doblós válasza lionshamlet (#161296) üzenetére


Doblós
aktív tag

Csak azon,ha már van a tv-n.De már döntöttem,Pro lesz.Köszönöm

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#161298) Peace válasza Doblós (#161295) üzenetére


Peace
nagyúr

Én legalábbis remélem, hogy 2 év van. MM-ban megkérdezte nekem eladó. Megnyugtatott, hogy 2 év. Aztán vevő szolgálat mondja, hogy akkor 1 év. Ne baxon már fel, előbb érdeklődték meg, hogy 2 év. Erre ránéz a doboz oldalára, jah igen, itt írja, hogy 2 év garancia. Úgyhogy remélem annyi. :-\

Lehet nem ártott volna utánanézni....

[ Szerkesztve ]

(#161299) 30z.Samu válasza Peace (#161293) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Én is PC mellé vettem, nem helyette. "

Nálam is így indult, aztán most ott tartok hogy PC nincs, viszont 3 konzol figyel a szobában. :B :DDD

Sic Parvis Magna

(#161300) Madwe válasza Peace (#161298) üzenetére


Madwe
nagyúr

1 év az az általános, törvény által kötelező garancia, azért szokták ezt mondani. Ezt a gyártó megemelheti, SONY garancia 2 éves lehet akár, vagy bolti pl.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.