Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161951) gianni85 válasza Deck (#161950) üzenetére


gianni85
veterán

lehet a karbantartás miatt volt. nálam se online játék, se ps store nem jön be a gépen

(#161952) Deck válasza gianni85 (#161951) üzenetére


Deck
titán

Nálam se jött de már helyreállt minden.

PS5

(#161953) Peace válasza Deck (#161950) üzenetére


Peace
nagyúr

Szuper! Viszont már melóban senyvedek. :((( Reggel akartam felba**ni magam kis Uncharted 1-el, hogy kellő idegállapotban érkezzek meg az irodába. :DDD

(#161954) seniman válasza Deck (#161952) üzenetére


seniman
addikt

Nálam még most is le van térdelve a store.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#161955) Zoleee83 válasza seniman (#161954) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam is :K
Majd megjavul.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#161956) RangerFox válasza gyuromoj (#161933) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is tegnap éjszaka fejeztem be. Az egyik legjobb Ps exkluzív játék és az egyik legjobb single élményt is ez adta számomra. Két hibát tudnék felróni neki, az egyik, hogy az előző részekhez képest itt sokkal kevesebb és kevésbé látványos boss fightok voltak, valamint a játék egy pontján egy kicsit unalmas lett, de a sztori végkifejlete újra izgalmassá tette. Annyira sok felejthetetlen párbeszéd volt Atreus és Kratos között, a kedvenc GoW részem lett, talán még az év játéka is. A grafikával kapcsolatban: az esetek 80%-ban lekörözi az UC4/HZD-t, de bizonyos szakaszokban csúnyább, mint a játék többi része. De így is hihetetlen, hogy mit tudnak kisajtolni a Ps4 hardveréből. :C

Ui.: Persze az EA-nek igaza van, a single player játékok halottak :DDD

(#161957) Gery9112


Gery9112
őstag

Rezidens Gonosz 2 új játékmenet

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#161958) Rigormortiis válasza Gery9112 (#161957) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor mar inkább helyi gonosz kettő :D

Bár a legfaszább magyarosított videojáték cím a mai napig a Tömör Fémváltó :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#161959) Gery9112 válasza Rigormortiis (#161958) üzenetére


Gery9112
őstag

Tömör Fémváltó... :DDD anyám

Nekem azok sajna kimaradtak mind, viszont a Széteső Sejt bejött. Az elítélés és a fekete lista jók voltak, remélem még ebben a generációban az Ubisoft kiad egy új részt.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#161960) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok

Használtan vettem pár hónapja Ps4-t 500Gb CUH 116A, gyerkőcnek vettem bátyámtól, játékot is megosztott, minden oké volt.
2 hete elkezdte hogy nincs jel, ellenőrizze a forrást tv ezt írja ki, konnektorból ki-be, többször és elindul.

Offline játszott a gyerek tegnap több órán át, semmi gond, rendesen leállítva. Ma nem indul, csak megint a konnektor ki-be, kb 2óra játék és játék közben kikapcsol nincs jel..

3 év gari lejárt, van-e valami szériahibájuk vagy van-e megoldás?, mehet szervizbe?
Tesó csak nem cseszett át, de az is benne van. persze nála nem csinálta, újabbra cserélte.

köszi

(#161961) Madwe válasza H.lacika (#161960) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezt a konnektor ki-be-t gyorsan felejtsétek el, hacsak nem akartok biztosra menni, hogy tönkremenjen (persze ha kikapcsolt és nem sleepelt állapotban tettétek, akkor nem szóltam). De ha be volt kapcoslva, milyen színnel világított a ps4? Amúgy én inkább hdmi kábel-re gondolok, prábóljátok ki másikkal, lehetőleg másik portjába dugva a tvnek. Nomeg ps4 menüjében a HDCP-t kapcsoljátok ki.

[ Szerkesztve ]

(#161962) H.lacika válasza Madwe (#161961) üzenetére


H.lacika
tag

Kikapcsolt állapotba volt a PS, akkor csinálom, kábelt próbáltam már.

Most visszajött, kiírta nem megfelelően lett leállítva, ellenőrzés után újraindul. ellenőrzés lefut kikapcsol, de nem indul újra, hálozatból ki-be, és indul.
HDCP-t megnézem, köszi

Engedélyezve volt a HDCP kikapcsoltam, ez mi is pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#161963) Kendek válasza H.lacika (#161962) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindig először a TV legyen bekapcsolva és álljon a PS HDMI bemenetén. Ha előbb a konzol indul, akkor van, hogy csak várakozás után jelenik meg a kép, és addig a TV is azt érzékeli, hogy nincs jel. Nálam azóta nincs ezzel gond, hogy közbe lett iktatva a VR doboza.

<-ƘƘ->

(#161964) pulffy válasza Kendek (#161963) üzenetére


pulffy
őstag

Én először kapcsolom a PS-t, az bekapcsolja a tv-t, lekapcsolásnál meg a tv-t kapcsolom le, az pedig lekapcsolja a PS-t(persze csak ha minden alkalmazás be van zárva) :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#161965) H.lacika válasza pulffy (#161964) üzenetére


H.lacika
tag

Amikor jól működött, Ps kapcsolta simán a tv-t, nem volt probléma.
HDCP kikapcsolás nem oldotta meg, most csak 20percet bírt :((

(#161966) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Sony márkaszerviz.
Vkinek sikerült már elérni őket telefonon, valaha az életben?
Ahogy olvasom az értékeléseket, másnak sem nagyon.

[link]

Egyik számra sem reagálnak, igaz csak egy órája próbálkozok :D

(#161967) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
SW Battlefront 2-ben van olyan trófea, hogy el kell fejlődni 25-ös és 50-es szintre. Most ez az én szintem, vagy assault stb stb?
Azért kérdem mert eddig nem igazán láttam mennyi a szintem :D
Illetve a pénzt amit ladabol nyitunk mire lehet elkölteni?

(#161968) Wesder válasza Rigormortiis (#161958) üzenetére


Wesder
félisten

A Peremvidék 1-2 sem olyan rossz, de a teidtől behaltam :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#161969) tretyak válasza RangerFox (#161956) üzenetére


tretyak
aktív tag

Pár napja végre nekiálltam én is - nehéz lesz bármi mást játszani ez után, egyelőre messze jobb, mint a másik két top exclusive(HZD, UC). Csak kár hogy a Tomb Raider volt előtte, kicsit kezd sok lenni a hóból :D
Ami viszont meglepett, az a nehézség: Give ne challengen álltam neki, az első harcba belehaltam vagy ötször, meg még azóta nagyon sokszor. Én vagyok balf@sz vagy ezt tényleg túltolták kicsit? Illetve nem rohadás nehéz mindenhol, de van 1-2 szűk aréna, ahol szenvedés az egész.

(#161970) Carlos Padre válasza RangerFox (#161956) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az EA szárnyai alatt készültek azok is már vagy 10 éve :/

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161971) RangerFox válasza pulyka jocó (#161967) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A te szinted

(#161972) #80123904 válasza RangerFox (#161956) üzenetére


#80123904
törölt tag

A probléma annyi, hogy az EA módszere működik számukra.
A fifa sorozatot évente eladják bőven több, mint 10 millió játékosnak. Fejlesztik azt is, de koránt sem kerül egy-egy rész annyiba, mint egy pl GoW lefejlesztése.
Ahogy a többi játékuk is általánosan jól szerepel az eladásokban.

A CoD-okat (tudom, nem EA, de ezeket is felhozzák) is baromi nagy példányszámban vásárolják. Bőven leverve a legtöbb sony/ms/nintendo exkluzívot.

Nem mondom, hogy ez jó. Én is a story-based játékokat szeretem. Továbbá az lenne a frankó, ha az EA a rengeteg pénzét remek single player játékokba rakná bele, de úgy tűnik, hogy nem ez a kereslet most.

Úgy tűnik (a számokból kiindulva), hogy nincs értelme nekik $100milliókat elkölteni 1-1 alkotásra, amikor a jól bevált multis mókákból is simán hozzák azokat az eladásokat.

A világ pedig a pénzen alapszik, az EA részvényesei is pénzből élnek és az ottani fejlesztők is abból élnek.
Így meg tudom érteni, ha ezt csinálják, mert működik. Amint a piac már nem fogja venni a játékaikat és GoW-ból sem "csak" 8-10 millió fogy, hanem több, akkor valószínűleg ők is áttérnek az SP játékok fejlesztésére.

(#161973) Madwe válasza #80123904 (#161972) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem probléma az. Ahogy az sem, hogy a Fifa és társai bevételének már vagy 80%-át nem is a 15-20ks játékelaádsok adják, hanem utána a microtransactionök. Szép új világ ez, de azért örüljünk annak, hogy nem mindneki követi :D Nem mellesleg most távozott az EA vezetői közül az a pénzügyi tanácsadó, aki ezt a gépezetet a csúcsra pörgette (pedig adtak neki 20millió dollár bónuszt, hátha marad. bár ez is érdekes elképzelés. ha én el akarok menni a cégemtől, de az ad nekem egy csomó pézt bónuszba hátha maradok, azzal csak még könnyebbé tették a távozásom, nem :D?)

(#161974) Xaels válasza Madwe (#161973) üzenetére


Xaels
félisten

Nem feltétlenül, tavaly 11 év után először kaptam jutalmat a cégnél. Fizetéshez képest nem is keveset, ahogy másokkal beszéltem az egyik ha nem a legtöbbet én kaptam. Pedig nyíltan kezdtem keresni más állást. Az elismerés jól esett, még ha nem is éreztem teljesen jogosnak. De egyelőre befejeztem az állás keresést.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161975) ProEvoFan válasza Madwe (#161973) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én attól fogok hányni, ha az EA/MS fizetős szolgáltatásai bejönnek ill elterjednek...akkor majd jön az ubisoft/activision/sony...stb...mindenhova előfizetsz és drágább lesz játszani, mint manapság.Ez rosszabb lesz, mint a dlc/mikrotranzakció.

(#161976) marilllyo


marilllyo
veterán

Csináltam egy ilyen Livery-t. Feltöltöttem közösbe a movies, fun kategóriákba. :DDD
Mehet PvP-re.

Kár, hogy nincs hozzá megfelelő betűtípus. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161977) Xaels válasza ProEvoFan (#161975) üzenetére


Xaels
félisten

Arról nem is beszélve, hogy nem lesznek fullos játékok mert hát akkor ki újítana előfizetést, ha egy hónap alatt kijátszik mindent... Na meg ugye nem biztosított, hogy bent maradnak a játékok örökre mert azt mondják, ha jatszani akarsz akkor fizess elő most, nem várjuk meg hogy több tucat játékot játszhass egy havi díjért.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161978) lionshamlet válasza Xaels (#161977) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ebben az esetben en befizetek egy tort verzios gépre, es leshetik a pénzem ;)

(#161979) tuki2200 válasza ProEvoFan (#161975) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nemtudom.. mi szinte csak EA jatekokkal jatszunk, ha letudnam fedni, hogy Premierrel 30ert egesz evben jatszhatok a jatekokkal megjelenes napjan, orulnek neki :) ugyanakkor alairom, hogy aki sok jatekot vesz az nem jarna jol vele, de meg mindig a casual fogyasztoreteg a legnagyobb, szoval ez szerencsere nem erdekli a kiadokat

(#161980) Xaels válasza lionshamlet (#161978) üzenetére


Xaels
félisten

Igen? Mit kezdesz a tört géppel ha a játékok mind netkapcsolatot és bejelentkezést igényelnek majd?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161981) erahurka válasza ProEvoFan (#161975) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem meg baromi jó lenne ha mások is beszállnának! Nem vagy köteles minden hónapban mindenre előfizetni, két hónap Ubi, két hónap EA, stb... Mondjuk valahogy évek óta nem érdekelnek az EA játékai, úgyhogy az nekem ki is esne.

Sőt, az lenne az igazán jó, ha lenne PlayStation előfizetés, ahol minden féle kiadó cuccaiból beválogatnának dolgokat.

A legtöbb játékot amit megveszek, egyszer játszom végig aztán csak rohad a polcon, teljesen életképes és jó iránynak látom a Netflix szerű rendszert.

(#161982) NyMRooD válasza Xaels (#161977) üzenetére


NyMRooD
őstag

"nem lesznek fullos játékok" de a teljes játékot megkapod, max a dlc-ket nem. Erre a modellre most kb 3 példa van: EA access, PS now és gamepass első kettőbel megkapod a dlc-ket is és nem kerülnek kis a játékok soha, utóbbinál nem kapsz dlc-t és thirdparty játékok kikerülnek. Persze az gáz lesz amikor lesz 10 alternatíva de nem kell mindnél folyamatosan előfizetőnek lenni, itt nem olyan mint a filmeknél, ahol ha 5 sorozatot nézel folyamatosan akkor ahhoz kell 5 előfizetés.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#161983) Xaels válasza NyMRooD (#161982) üzenetére


Xaels
félisten

Ez a jelenlegi öszvér rendszerre igaz. De ahogy mindenhol, mindenki bevezeti ezt a rendszert hidd el teljesen más lesz. Most millió példányban kelt el a GOW 60USD áron, szerinted ezt hány előfizetővel tudnák kitermelni? Pláne, mert egy előfizetés nem egy, nem kettő hanem több tucat felé kell osztódjon. A PSNow sem véletlenül nem tartalmaz friss játékokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161984) erahurka válasza NyMRooD (#161982) üzenetére


erahurka
félisten

Még a filmeknél sem olyan, már ha az embernek van annyi türelme hogy kivárjon egy hónapot két előfizetés közt.

(#161983) Xaels: Más előfizetéses cuccok se fogják tartalmazni az új játékokat, ez csak az MS agymenése de a következő generációban ők is visszakozni fognak szerintem mert nem fenntartható a modell (most lehet jönni a Netflix-szel, de valójában ők se működnek nyereségesen).

[ Szerkesztve ]

(#161985) Xaels válasza erahurka (#161984) üzenetére


Xaels
félisten

De az EA bevezette az Access Premiert.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161986) NyMRooD válasza erahurka (#161984) üzenetére


NyMRooD
őstag

EA accessnek már van drágább verziója, ahol megkapod az új játékokat is.

Xaels Tetszik vagy sem ez a jövő, hogy serviceként adják el a játékokat, mert ha az egyszerre nem is hoz annyit, hosszabb távon jobban megéri majd a kiadóknak. Ez bevált a filmeknél / sorozatoknál, bevált a zenéknél, bevált a szoftvereknél és már könyveknél is bejött, nem hiszem, hogy a videójáték ipar lenne majd kivétel, főleg úgy, hogy pl az EA nem, hogy megbánta hanem fejlesztett rajta a premier-el.

Egy kérdés maradt, kiszorítja-e a hagyományos modellt, szerintem nem és szerintem a streaming sem fogja megölni a célhardvert, ezek inkább a piacot fogják bővíteni (szvsz).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#161987) Xaels válasza NyMRooD (#161986) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a statikus tartalmakat ne keverjük ide. Illetve a filmek/sorozatok és a zeneipart is teljesen más okokból kellett megújítani. A játékipar teljesen más.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161988) Madwe válasza NyMRooD (#161986) üzenetére


Madwe
nagyúr

Erre találták ki játékoknál a microtransactionöket... Az nem elég :D?

Amúgy felőlem jöhet serviceben is, de akkor legyen benne minden az adott konzolra elérhetően. Sőt, legyen eltöltött idő arányú a szálázás :D Ha nem az, nekem nem éri meg, s menjenek a sunyiba :D

(#161989) #95558144 válasza erahurka (#161981) üzenetére


#95558144
törölt tag

"egyszer játszom végig aztán csak rohad a polcon"

Épeszű ember ezt elkerülendő fogja, és eladja a játékot.

(#161990) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a Pókember valami eszméletlen! : O

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#161991) erahurka válasza #95558144 (#161989) üzenetére


erahurka
félisten

Épeszű ember nem köt bele valaki minden második hozzászólásába :U

[ Szerkesztve ]

(#161992) lionshamlet válasza Xaels (#161980) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Tenyleg? ezek szerint meg nem hallottal olyanrol hogy az ilyen jelenletet igenylo jatekok is futtathatoak :O

(#161993) ProEvoFan válasza #95558144 (#161989) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4 utolsó pénzügyi jelentése szerint nagyon komolyan emelkednek a digitális eladások.Nekem is csak digitális könyvtáram van. :P

(#161994) tretyak válasza ProEvoFan (#161993) üzenetére


tretyak
aktív tag

Szintén - lassan egy éves a gép, de még nem látott lemezt.

(#161995) pr0bi válasza ProEvoFan (#161993) üzenetére


pr0bi
senior tag

Továbbra sem tudok nyugodt szívvel digitálisan vásárolni, teljesen értéktelennek tartom. Amit csak tudok dobozosan szerzek be főleg az extrább kiadások miatt.

[ Szerkesztve ]

(#161996) dunc


dunc
nagyúr

+1 Digitál only (kivéve egy teszt lemez) .

(#161997) Xaels válasza lionshamlet (#161992) üzenetére


Xaels
félisten

Aha, csak milyen áron és minőségben... Diablo3 pl? Jelenleg a PS4 is csak régebbi sw-vel megy amivel az online dolgokat el is felejtheted. Na de off a téma, nem kell nekem emiatt kényszerpihenő.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161998) bexinho23


bexinho23
őstag

Plus előfizetőként van 10GB felhőtárhelyem a játékmentések számára. Ezt mindig manuálisan kell feltölteni, vagy van automata funkciója? Jelenleg manuális töltögetem fel amikor eszembe jut, de jó lenne, ha nem kéne ezzel kínlódnom.

(#161999) Zoleee83 válasza tretyak (#161994) üzenetére


Zoleee83
addikt

Dettó, de alig látott digitális vásárlást. :D
#csak a lemezes

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#162000) pr0bi válasza bexinho23 (#161998) üzenetére


pr0bi
senior tag

Settingsben be lehet állítani, hogy minden automatikus legyen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.