Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) sittes79 válasza Herczi (#8249) üzenetére


sittes79
addikt

Én előrendeltem ott is(edigital), múlt héten felhívtam őket, ügyintézővel beszéltem, konkrétan fogalma nem volt a dolgokról, azt mondta, hogy van raktáron már most, de össze keverte a PS3-al(hogy is van a szlogen, megfelelő ember a megfelelő helyre :) )szóval én se nagyon alapoznék rájuk, de kitudja.

(#8252) Herczi válasza Elderath (#8250) üzenetére


Herczi
senior tag

Sokat rendelek webshopból, de ezt speciel személyesen szeretném. (rigolya, vagy megérzés, amelyik szimpatikus, meg olyan hely kell ahol elfogadnak american expresst, mert még év vége előtt meg kell nyomnom a kártyán a forgalmat, hogy minél többet kapjak vissza.)

sittes: hát igen az eddigi infok alapján, a nagy multiknak fingjuk nincs az egészről.

[ Szerkesztve ]

(#8253) a.sebi válasza kovsol (#8204) üzenetére


a.sebi
őstag

Szia, latom te ezekben a dolgokban otthon vagy, de nekem x 1 em van, szerinted a dobozos cod ghost 360 as verziót tudom frissíteni x1 hez 10 euroert? Vagy ez csak a digitalis cuccal megy..?

(#8254) sittes79 válasza Herczi (#8252) üzenetére


sittes79
addikt

Én még az Ipon-ból rendeltem elő, ők már talán profibbak, de ők sem konzol üzlet. Kicsit parázok is, hogy lemondják vagy megemelik az árat, ilyesmi. Melyik konzolboltban van csak gép verzió?

(#8255) Gergosz2 válasza sittes79 (#8248) üzenetére


Gergosz2
veterán

pl: paypal?

(#8254) sittes79
Hú IPONból már vagy négyszer mondták le a rendelésem de azt azért hozzá tenném hogy nem premirkor vettem hardvert hanem jócskán utána.
Pl nemrég egy 1366-os lapot kellet kerítenem és elvileg lett volna náluk de a nagykerben rosszul adták meg az adatokat és inteles lap helyett amd-s volt.
Persze szóltak már másnap.

De ami a lényeg: Ha premierkor veszed a cumót és visszaigazoltak akkor biztosan megkapod, mert a up-to-date a webshop.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8256) Herczi válasza sittes79 (#8254) üzenetére


Herczi
senior tag

Ahogy olvastam az itteniek nagy része a konzolvilágnál (is) rendelte elő.

Gergosz2: itt a free trial psn+ kódról volt szó, ahhoz kellenek a kártya adatai, gondolom, mert sokan elfelejtik az automatikus meghosszabbítást kikapcsolni, aztán pár ember mindig horogra akad így.

[ Szerkesztve ]

(#8257) Sami22 válasza Herczi (#8256) üzenetére


Sami22
aktív tag

Fake kártyaadatokkal gondolom nem lehet megoldani. Nincs az az isten, amiért én megadom a kártyaadataimat a sonynak. :(

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#8258) Herczi válasza Sami22 (#8257) üzenetére


Herczi
senior tag

Akkor nem kell elfogadni az ingyen cuccot, azt kész, ha amúgy is van ps+ előfizetésed, akkor amúgy sincs értelme.

(#8259) Cimbye válasza oriic (#8233) üzenetére


Cimbye
tag

Naná :)

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#8260) DonDennis válasza Gergosz2 (#8255) üzenetére


DonDennis
senior tag

Én iponban rendeltem meg a PS4-t és mind magánszemély és mint cég is vásároltam már iponban, az évek alatt millió fölötti számítástechnikai cikket és egyetlen egyszer se volt gondom, mindig gyors és zökkenő mentes volt az üzlet, tehát nekem maximális bizodalmam van bennük, ha azt mondták 13.ikán teljesítik akkor teljesítik is.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#8261) DonDennis válasza Sami22 (#8257) üzenetére


DonDennis
senior tag

Mért nem szabad sonynak megadni, erről felvilágosítani engem valaki? Csak mert jövő héten úgy is kell bemennem bankba és akkor max csinálok netes kártyát.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#8262) mstills válasza DonDennis (#8261) üzenetére


mstills
tag

elég sok botrány volt a sony rendszerével kapcsolatban, ahol felhasználók adatait lopták el.

(#8263) a.sebi válasza Sami22 (#8257) üzenetére


a.sebi
őstag

Akkor miert van kártyád? Szerinted ha az abc be kártyával fizetsz akkor nem adod meg senkinek?
Vagy attol félsz hogy a sony lelop róla egy millát? :C

(#8264) zzola válasza a.sebi (#8263) üzenetére


zzola
félisten

Megadod, amikor vásárolsz, utána törlöd-ennyi...

(#8265) MasterMark válasza a.sebi (#8263) üzenetére


MasterMark
titán

Nem a sony, hanem aki lelopja a rendszerről.

De sztem azóta már megerősítették a védelmet.

Switch Tax

(#8266) barack1997


barack1997
senior tag

[link] már várom, mikor ez fog menni háttérzeneként a PS4-en a CoD Ghosts végénél :) 12 nap :O közeledünk :C

[ Szerkesztve ]

(#8267) Madwe válasza a.sebi (#8263) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az anonymus anno feltörte geohot miatt a sony rendszereit, de ez bármely céggel előfordulhat, sony csak annyiban bűnös h geohottal peren kívül keményen bánt mikor feltörte a ps3 másolásvédelmét, s anonymus kinézte magának, nem volt teljesen védett az online adatbázisuk, de nincs olyan a földön ami olyan lenne... e miatt félni jobban nem kell sonyval mint bárki mással... tekintve h eddig amit fel akartak törni azt rendre mind feltörték... attól függetlenül bankkártya adatokat én se szívesen adok ki, erre jó a netes zseb, meg paypal...

(#8268) boost


boost
addikt

Meg a sony abban bűnős, hogy nem csak a bankártyaadatokat tárolták plaintextben, hanem a jelszavakat is. Kb ennyire komoly védelmük volt. 2011ben nem volt egy hash, vagy egy komolyabb titkosításuk. :(

(#8269) mrhyper


mrhyper
csendes tag

Nah, elindultam a PlayIT Show-ra, viszek kis mannát, hátha sony meglep minket kint pár megvehető géppel, ki tudjak, drukkoljatok! :)

(#8270) Cimbye


Cimbye
tag

Még mindig multizni keresek embereket :)

PSN ID-M: HUN-Cimbye

Killzone és BF4-hez :)

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#8271) zzola válasza Cimbye (#8270) üzenetére


zzola
félisten

~2 hét múlva számíthatsz rám...

(#8272) Mrdevil válasza mrhyper (#8269) üzenetére


Mrdevil
addikt

Play it-re megyünk mi is asszonnyal, iszonyat tömeg lesz, már rég elfogytak még a drágább elővételes jegyek is. Megint csak megbolondult az emberiség, mondjuk az 576 is durva akciókat csinál kint. Nagy sorra számítok.
A Sony vs bankkártya dologra meg csak annyit, hogy én sokszor vásároltam náluk kártyával, egész egyszerüen vásárlás után egy gombnyomással törlöm a bevitt kártya adatokat, ennyi. A historyt meg csak nem tárolják, vagy törik fel. :DDD Amúgy annál a nagy hekkelésnél sem törték fel senkinek a bankkártyáját, tudtommal. Csak asszem azt mondták, hogy veszélybe kerültek. Mondjuk ez egy dolog mit mondanak.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8273) bolha23 válasza Cimbye (#8270) üzenetére


bolha23
aktív tag

13-án ezzel a két játékkal indítok én is.
Addig csak irigykedek :)

(#8274) BomiBoogie válasza Cimbye (#8270) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Rám is, de nézzétek el, ha láma leszek, nem játszottam még FPS-t kontrollerrel.

Holnap mindenkit berakok az összefoglalóba.

(#8275) jalicsbal


jalicsbal
tag

150 ért több helyen lehet venni kis Killzone bundle-t.
Ha ipon-nál nem lenne 147-ért 2 kontrolleres kamerás csomagom előrendelve, akkor tuti elgyengülnék.

Nem értem Sony-t miért nem volt képes legalább egy Wii Sports szintű kis csomagot csinálni a kamerához, hogy legalább valami értelme legyen kezdéskor. Asszonynak, gyereknek.

(#8276) Cimbye


Cimbye
tag

Na zsir jólvan akkor 13.án várom a friend requesteket :D

Én győrből utaztam pestre érte pénteken amúgy :)

Xboxról váltok úgyhogy új barátok, játszótársak kellenek :) Sajna nagyot csalódtam most az MS-ben, pedig Xboxos vagyok a kezdetek óta.

Annyi szerencséje van az MS-nek hogy Halo-n nőttem fel és mikor kijön Halo 5, akkor egy Xbox One-t is be kell szereznem :D Addig elleszek PS4-el :)

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#8277) Madwe válasza boost (#8268) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehát csak emailcím jelszó párosok kerültek ki tőlük, nem? én legalábbis úgy emlékszem! Persze azzal már be lehet lépni az accba, de ott se látja az ember a kártya adatait, csak a számának az utolsó pár számjegyét pont e miatt, de se lejárat se név se cvv nincs rajta...

(#8278) zzeN


zzeN
aktív tag

Akik konzolokszervízétől rendelték elő:

"A Sony PlayStation 4 konzolok előrendelésben elfogytak. Ez azt jelenti, hogy a magyarországi megjelenési dátumra (2013.12.13) várt első szállítmányunk egészét lefedtétek előrendeléseitekkel. Mindez természetesen nem jelenti azt, hogy, nincs esély arra, hogy a második körben, a további szállítmányokkal hozzájuthass saját példányodhoz, ha eddig nem adtad volna le az előrendelést.

A 2011.11.30 dátumtól feldolgozott előrendeléseket nem áll módunkban a december tizenharmadikai megjelenéskor teljesíteni, a későbbiekben érkező PlayStation 4 konzolok esetében azonban az előrendelések időrendi sorrendje határozza majd meg, hogy ki juthat hozzá a géphez. Ha tehát minél előbb szeretnél hozzájutni az új Sony-konzolhoz, de eddig még nem rendelted elő, akkor sincs minden veszve: rendeld elő azt nálunk, majd az új szállítmány érkezésekor értesíteni fogunk Téged erről!"

(#8279) pelda10 válasza zzeN (#8278) üzenetére


pelda10
tag

nov.19.-én rendeltem elő tőlük remélem jut nekem dec.13.-ra.

(#8280) haddent


haddent
addikt

Na, Killzone Shadowfall kivégezve ;]
Egy kis vélemény amit persze nem kell valósnak venni..: azok az oldalak, akik erre 6-7 pontot adtak nem normálisak. Őszintén és bántás nélkül, azok akik erre 6 pontot adtak a COD Ghosts-ra 7 -et, azoknak valami betegségük van, vagy csak szimplán le lettek fizetve de csúnyán. ( www.videogamer.com , www.metacritic.com stb..)

A játék elejétől a végéig gyönyörű, én a Crysis 3 FHD Ultra elé tenném, de ezzel persze lehet vitatkozni. A sztori élvezhető, érdekes még úgyis, hogy ez az első Killzone amivel játszottam. Egyetlen egyszer éreztem úgy, hogy kissé "rekurzív" a dolog, kb. 6-7. fejezetnél 5 percre egészen. A vége a játéknak nagyon meglepő és váratlan, egyáltalán nem klisés (vagy hogy kell írni :DDD ). Majd ezután az amúgyis meglepő végződés után van még egy csavar benne :B
Többet nem árulok el, az már spoiler lenne, de szerintem az elmúlt 5 évben nem játszottam olyan FPS játékkal, ami így lekötött volna. Mindenhol ott van a toppon. Egyetlen egy kis apróság van: a játék vége felé az irányítás kicsit néha meg tud bolondulni (tényleg nem vészes, lehet, hogy én bénáztam), dehátna.. jön majd 1 peccs 1 hét múlva.

Szóval aki egy Kállógyútí öccáötvehat: Gószc -ra jóval több pontot ad, meg egy Dead Rising 3 -ra ami grafikailag nulla meg egy Ryse -ra ami tetszetős és jó, de tényleg iszonyatosan repetitív szerintem az erősen nem való a független szakirodalom élére :R Nálam bőven 90% körüli.
És akkor most jött el az idő, hogy teljes mértékben figyelmen kívül fogom hagyni az összes gyökér oldal értékelését. Metacritic: CoD Ghosts 79 szerkesztői 2.9 felhasználói értékelés, Killzone 74 szerk. 7.2 felhasználói. Hm.. gyanús..

[ Szerkesztve ]

(#8281) Tomi13 válasza haddent (#8280) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Ez gyors volt, most hogyan tovább? Lesz még stream ma?

(#8282) Prof01 válasza haddent (#8280) üzenetére


Prof01
veterán

Akkor nézd meg ezt! [link] :)
Szerintem nagyon jó teszt a játékról!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8283) Cimbye válasza Tomi13 (#8281) üzenetére


Cimbye
tag

http://www.twitch.tv/cimbye

Itt van az én streamem is.

Délután fogom tolni, lehet majd nézni :)

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#8284) Tomi13 válasza Cimbye (#8283) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Úgy lesz :)

(#8285) Cheesy


Cheesy
őstag

Elég jó kombó pakk :Y

www.vakbelmutet.hu

(#8286) haddent válasza Tomi13 (#8281) üzenetére


haddent
addikt

Lesz, de szerintem multi :)
A legveget kar lenne megneznie barkinek, max ha tuti nem fog vele jatszani.

Cheesy kikuldted a legcsunyabbik takaritonodet egy ps4 ert? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8287) DanielK


DanielK
addikt

Arról van valami hír, hogy a PS3-on online megvásárolt/ps plus-szal megkapott játékok a gaikai rendszeren keresztül elérhetőek lesznek, vagy azok kuka? :F Mert a játékok nem hardverhez, hanem accounthoz vannak rendelve tudtommal. :F
:R

(#8288) boost válasza Cheesy (#8285) üzenetére


boost
addikt

Anno PS2-ből nem volt ilyen bundle, külön kellett összeszednem mind a kettőt. :)

(#8289) boost válasza DanielK (#8287) üzenetére


boost
addikt

2015 elején indul el Európában a Gaikai szolgáltatás. Ez az új hír.

[ Szerkesztve ]

(#8290) DanielK válasza boost (#8289) üzenetére


DanielK
addikt

És a régi játékokat akkor újra le lehet tölteni? Vagy az mind kuka? :F
Csak érdekelne a Sony eme politikája. :B

(#8291) zzola válasza DanielK (#8290) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem nem jó a megközelítés. Account-hoz van rendelve a játék, de az is ott volt vásárlásnál, hogy PS3-ra való. Tehát így-szerintem-értelmetlenné vált a kérdés. PS3 játék miért futna PS4-en? Ha valaki azokkal is szeretne játszani, akkor tartsa meg a PS3-at...

(#8292) raven84


raven84
aktív tag

Playit-en lehet majd kapni nextgen gameket olcsón vajon? Bár egy 6k-s psn+ egyéves kártyának is tudnék örülni.

(#8293) DanielK válasza zzola (#8291) üzenetére


DanielK
addikt

Igen, de a Gaikai rendszer pont azért jön létre, hogy PS3-as játékkal is tudj majd játszani. Vagy rosszul tudom? :F

(#8294) Herczi válasza zzola (#8291) üzenetére


Herczi
senior tag

"de az is ott volt vásárlásnál, hogy PS3-ra való"

Hát ez az, miért kéne meg vennem még egyszer egy PS3-as játékot, attól függetlenül, hogy most én PS4-en akarok vele játszani, hisz már egyszer megvettem. Ha az egészet meg kell venni újra, hogy játszhassak vele az pofátlanság sztem, max egy pár dolláros "upgradet" tudnék elképzelni.

Most itt persze a digitális kiadásokra gondolok, ami amúgy is ott van az accodon.

(#8295) zzola válasza DanielK (#8293) üzenetére


zzola
félisten

Azt hiszem igen, de én sok reményt nem fűzök hozzá. 2015-ben ki akar majd még PS3 címekkel játszani?

[ Szerkesztve ]

(#8296) krx21 válasza haddent (#8280) üzenetére


krx21
nagyúr

A framerate mennyire magas és stabil???

(#8297) Madwe válasza DanielK (#8287) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gaikairól kb semmit nem tudni, usaban elvileg februárban indul, itthon örülök ha a ps4 vége fele lesz belőle valami :) Én ha tippelni lehet azt mondanám hogy havidíjért cserébe mindennel játszhatsz ami a libraryban van, én legalábbis úgy csinálnám, az tuti :)

(#8298) haddent válasza krx21 (#8296) üzenetére


haddent
addikt

Single 30fps, multi 60 fps. Mindketto stabil szemmel, erzesre.
Merni biztos lehetne 25 ot amikor dolt a haz lr es robbant 2 lepegetogep mikozben 3 emp granatot eldobtam :DDD

Multi-single grafikat nehez lenne osszevetni.. Meg nem multiztam eleget ahhoz, de tulsagosan lenyeges gyengules nincs. Pl.: tegnap fel is figyeltem hogy mennyire durvan es realisztikusan tortek az uvegek multiban.

[ Szerkesztve ]

(#8299) krx21 válasza haddent (#8298) üzenetére


krx21
nagyúr

Grafikai szempontból a multinál van visszavéve???

kösz az infót...

[ Szerkesztve ]

(#8300) Madwe válasza krx21 (#8299) üzenetére


Madwe
nagyúr

Multinál fontos a 60fps, singlenél nem, ezért ott 30ra lőtték be, kicsit több belefért így... Miért te inkább 30 fps-el multiznál? ott sosem a graf számított :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.